Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

  • User Avatar

    Historia LT DE

    woooojtaaaas - - Liga Towarzyska - DE

    Post

    Sezon XXXIII: 01/01/2020 - 22/01/2020 I liga Zespół KGB12 wycofał się z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg II liga Zespół Huragan Dachnów wycofany z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 22.01.2020 Tottenham Hotspur 1882 FC (m) : zygfryd (b) (5:0) wiktoria radom : KGB12 (4:2) Zryw Dabrowka : Mexico City (4:0) FFSC Sparta : Visca El Barca (2:3) Legia…(L)…Warszawa : Tuciak United Team (4:1) Motor Lublin (b) : Studzionka C.F. (1:3) Zespół KGB12 wycofał się z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 22.01.2020 Real Madrid Campeones (s) : Huragan Dachnów (3:0w/o) Dynamo Kolonia City : Przechodniu Powiedz Sparcie (3:0w/o) OGIEŃ CZARNKÓW : Kostrzyn FC (8:1) Raunheim Team : KKS Kolejowy (5:2) unia niećkowo : Gladiatorzy Z Miasta Noży (6;0) WOLNY LOS : Legia Warszawa - 1916 (0:3) Zespół Huragan Dachnów wycofany z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 PGG ROW RYBNIK : Livebird FC (5:2) Pomorzanin Cychry : Internazionale Wodzisław Śląski (0:3) Huragan Humniska : Tuciak United Team (1:6) LKS Pogórze Bachórz : iBuyPower (1:5) Chojniczanka Chojnice : Kolonia City (0:2) thorrgall : Legia…(L)…Warszawa (5:2) soints : Łęg Łowce (1:1) Celtic Glasgow (m) : FC Masters Gliwice (b) (0:4) Black Devils (b) : Pogoń Dołuje (b) (5:0) Kolejka 16 - 23.01.2020 Livebird FC : Internazionale Wodzisław Śląski (3:2) PGG ROW RYBNIK : Huragan Hum…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 Victoria Pomorzowice : Real Madrid (4:2) MaxiMilan : The Gunners (0:4) FC Köybaši : MKS Orneta (0:2) Wodnik Callander : La Fiorita (s) (1:1) Unia Skierniewice : FC Brzeziny (3:0) ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (0:1) BuenosAmarenoS : Cargovia Kargowa (1:6) ŚwidDług (s) : KKS Kolejowy (b) (1:4) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Sportowa FC (b) (8:1) Kolejka 16 - 23.01.2020 Real Madrid : The Gunners (0:3) Victoria Pomorzowice : FC Köybaši (4:1) MKS Orneta : Wodnik C…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 KS Kretovia : RWKS Sparta (0:0) LA Galaxy : GKS Zamczysko Odrzykoń (1:2) KSV eXecut0R : OGIEŃ CZARNKÓW (2:4) 〽️ Trail Minutka CF : ŁKS Łochów 1966 (8:0) FC PZGW : KGBB (w/o0:0w/o) KP Rakovia Gepard : Polonia Przemyśl (s) (3:0w/o) Leech Pozz (b) : unia niećkowo (1:1) La Masía Barcelona (s) : JELONKI Warszawa (b) (2:2) Jaga 1 (b) : Twister (b) (1:6) Kolejka 16 - 23.01.2020 RWKS Sparta : GKS Zamczysko Odrzykoń (3:2) KS Kretovia : KSV eXecut0R (1:1) OGIEŃ CZARNKÓW : 〽️ Trail …

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 Petarda : Fc Barcelona8 (1:1) Korzyniec : kaliszfornia (0:7) Wisła Puławy : LKS Uście Gorlickie (2:0) Cebularnia : The Reds Moose (0:2) FKS Stal Mielec : MKS Stal Jasień (0:6) K.S. Jaroslawiec : FC Bartekx (0:5) FC POLACY RODACY : Andrus (0:4) Chelsea KnO FC : Real Madrid Club De Futbol (b) (4:0) Torpedo Ruziec (b) : FC WOJAKI (b) (6:0) Kolejka 16 - 23.01.2020 Fc Barcelona8 : kaliszfornia (0:4) Petarda : Wisła Puławy (3:1) LKS Uście Gorlickie : Cebularnia (0:3) The Reds M…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 paprotniarozrzutniki : FC Brooklyn (1:2) Hugo : Amsterdamsche NV (0:6) Parszywa Jedenastka (b) : Wawel Wirek (3:0) Pro Gram : FC Equ (0:5) Orlęta (b) : Twierdza_Wrocław (b) (1:4) KS Senior : Brzozovia (0:6) KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Studzionka C.F. (0:4) FC Słupia Sulęczyno : FC Rokita (b) (9:0) TS Wisla Krakow R22 (b) : BTMS (b) (2:2) Kolejka 16 - 23.01.2020 FC Brooklyn : Amsterdamsche NV (1:5) paprotniarozrzutniki : Parszywa Jedenastka (b) (0:5) Wawel Wirek : Pro Gram (0:…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 LKS Ursus Dachnów : WKS Jeziorki (5:0) Palące Laczki : Garbarnia Wadów (1:2) WOLNY LOS : FC Bartodzieje (0:3) Old Squad Żory : Klasyczny (8:1) WOLNY LOS1 : Strzelec Umianowice (0:3) FC KOXY : McKraków (1:0) WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI (0:3) posadzki ciechanów : WOLNY LOS4 (3:0) WOLNY LOS3 : LKS Czarni Lwów (0:3) Kolejka 16 - 23.01.2020 WKS Jeziorki : Garbarnia Wadów (0:0) LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS (3:0) FC Bartodzieje : Old Squad Żory (8:1) Klasyczny : WOLNY LOS1 (3:0) …

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 FC Baryła : Warsaw Eagles (1:3) Cazador : RTS 1910 WIDZEW Łódż (1:2) WOLNY LOS : Zryw Dabrowka (0:3) Bagwell Academy : Fopa i Nietakt (0:0) WOLNY LOS1 : Olimpia G-dz (0:3) Wawa : menele mahonka (0:10) WOLNY LOS2 : Everton (0:3) Rings : WOLNY LOS4 (3:0) WOLNY LOS3 : Jägermeister (0:3) Kolejka 16 - 23.01.2020 Warsaw Eagles : RTS 1910 WIDZEW Łódż (2:6) FC Baryła : WOLNY LOS (3:0) Zryw Dabrowka : Bagwell Academy (1:2) Fopa i Nietakt : WOLNY LOS1 (3:0) Olimpia G-dz : Wawa (2:2…

  • User Avatar

    Quote from GL7: “Jak dla mnie wyniki tej gali to jeden wielki żart i szkoda sobie psuć nerwów na oglądanie wyników. ” Od początku Gali wszystko było do dogadania - niestety nie otrzymałem żadnej sugestii dotyczącej głosowania, czy uwag do organizacji wydarzenia. W większości kategorii wyniki były do przewidzenia (liczebność stowarzyszeń), stąd też dodanie do głosowania jury, tak aby choć odrobinę zmniejszyć wpływ, choć i tu (oczywiście nie w każdym przypadku) preferencje jurorów były widoczne. J…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 19.02.2020 WOLNY LOS : zygfryd (s) Dynamo Kolonia City : Kostrzyn FC Gladiatorzy Z Miasta Noży : Raunheim Team Przechodniu Powiedz Sparcie : Legia Warszawa - 1916 KKS Kolejowy : unia niećkowo Kolejka 2 - 20.02.2020 zygfryd (s) : Kostrzyn FC Raunheim Team : Dynamo Kolonia City Legia Warszawa - 1916 : Gladiatorzy Z Miasta Noży unia niećkowo : Przechodniu Powiedz Sparcie WOLNY LOS : KKS Kolejowy Kolejka 3 - 21.02.2020 KKS Kolejowy : zygfryd (s) Kostrzyn FC : Raunheim Team Dynamo Kolonia…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.02.2020 WOLNY LOS : zygfryd (s) Dynamo Kolonia City : Kostrzyn FC Gladiatorzy Z Miasta Noży : Raunheim Team Przechodniu Powiedz Sparcie : Legia Warszawa - 1916 KKS Kolejowy : unia niećkowo Kolejka 2 - 02.02.2020 zygfryd (s) : Kostrzyn FC Raunheim Team : Dynamo Kolonia City Legia Warszawa - 1916 : Gladiatorzy Z Miasta Noży unia niećkowo : Przechodniu Powiedz Sparcie WOLNY LOS : KKS Kolejowy Kolejka 3 - 03.02.2020 KKS Kolejowy : zygfryd (s) Kostrzyn FC : Raunheim Team Dynamo Kolonia…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.02.2020 OGIEŃ CZARNKÓW (b) : wiktoria radom (m) Studzionka C.F. : Tuciak United Team Visca El Barca : Tottenham Hotspur 1882 FC Mexico City : Legia…(L)…Warszawa Motor Lublin : FFSC Sparta Real Madrid Campeones (b) : Zryw Dabrowka Kolejka 2 - 02.02.2020 Visca El Barca : Tuciak United Team Mexico City : Tottenham Hotspur 1882 FC Motor Lublin : Legia…(L)…Warszawa Real Madrid Campeones (b) : FFSC Sparta wiktoria radom (m) : Zryw Dabrowka OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Studzionka C.F. Kolejka 3 …

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 21.01.2020 KGB12 : Tottenham Hotspur 1882 FC (m) (1:1) Mexico City : wiktoria radom (0:0) Visca El Barca : Zryw Dabrowka (0:5) Tuciak United Team : FFSC Sparta (0:1) Studzionka C.F. : Legia…(L)…Warszawa (1:0) zygfryd (b) : Motor Lublin (b) (1:4) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 21.01.2020 Przechodniu Powiedz Sparcie : Real Madrid Campeones (s) (1:9) Kostrzyn FC : Dynamo Kolonia City (1:11) KKS Kolejowy : OGIEŃ CZARNKÓW (0:7) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Raunheim Team (2:12) Legia Warszawa - 1916 : unia niećkowo (0:4) Huragan Dachnów : WOLNY LOS (3:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Wyniki Gali Punkty: 1. 100 pkt 2. 80 pkt 3. 60 pkt 4. 50 pkt 5. 45 pkt Ankieta: 1. Heterokrates - FC Buhaje 2. dzelen - Livebird FC 3. fiziol74 - Tottenham Hotspur 1882 FC 4. Jaro - K.S. Jaroslawiec 5. Papryksport - CWKS Legia Warszawa Jury: 1. Heterokrates - FC Buhaje 2. dzelen - Livebird FC 3. Jaro - K.S. Jaroslawiec 4. Papryksport - CWKS Legia Warszawa 5. fiziol74 - Tottenham Hotspur 1882 FC Głosy Jury: 1.jpg Ostateczne wyniki - przy równej liczbie pkt wyższe miejsce ma ten, kto był wyżej w g…

  • User Avatar

    Wyniki Gali Punkty 1. 100 pkt 2. 80 pkt 3. 60 pkt 4. 50 pkt 5. 45 pkt 6. 40 pkt 7. 36 pkt 8. 32 pkt 9. 29 pkt 10. 26 pkt 11. 24 pkt 12. 22 pkt 13. 20 pkt 14. 18 pkt Ankieta: 1. SooN - iBuyPower 2. Tuta96 - Tuciak United Team 3. MartinoMartinez - PGG ROW RYBNIK 4. mmysla92 - Pomorzanin Cychry 5. fiziol74 - Tottenham Hotspur 1882 FC 6. kmita - Internazionale Wodzisław Śląski 7. ian - inkwizytor 7. dzelen - Livebird FC 7. Oldboy - Black Devils 10. tornado - Twister 11. Mewa - Real Madrid 11. Piotr1…

  • User Avatar

    Wyniki Gali Punkty: 1. 100 pkt 2. 80 pkt 3. 60 pkt 4. 50 pkt 5. 45 pkt 6. 40 pkt 7. 36 pkt 8. 32 pkt Ankieta: 1. woooojtaaaas - Liga Towarzyska 2. sunshaine - Liga Mistrzów / Liga Europy 3. lokario - BTF vs. reprezentacja serwera 4. Grupa G8 - projekty na forum 5. Redaktorzy (Heterokrates, Olo96, woooojtaaaas) - Gazetka 6. dzelen - Typeromania 7. Szczyt G8 8. michallisk - Jaki to Junior Jury 1. woooojtaaaas - Liga Towarzyska 2. sunshaine - Liga Mistrzów / Liga Europy 3. Grupa G8 - projekty na fo…

  • User Avatar

    Wyniki Gali Punkty: 1. 100 pkt 2. 80 pkt 3. 60 pkt 4. 50 pkt 5. 45 pkt 6. 40 pkt 7. 36 pkt 8. 32 pkt 9. 29 pkt 10. 26 pkt 11. 24 pkt 12. 22 pkt 13. 20 pkt Ankieta 1. sunshaine 2. XiVv 2. Kiełpik 4. Janusz 5. woooojtaaaas 6. Heterokrates 7. michallisk 8. lokario 9. Rybka147 10. GL7 10. Administracja 12. MartinoMartinez 12. Tornado Jury 1. sunshaine 2. XiVv 3. woooojtaaaas 4. michallisk 4. Janusz 6. Rybka147 7. Heterokrates 8. Administracja 9. MartinoMartinez 10. GL7 11. lokario 12. Tornado 13. Ki…