Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.01.2020 Chojniczanka Chojnice : Tuciak United Team (2:5) LKS Pogórze Bachórz : PGG ROW RYBNIK (1:4) Huragan Humniska : Livebird FC (0:4) thorrgall : iBuyPower (0:2) soints : Kolonia City (1:3) Celtic Glasgow (m) : Legia…(L)…Warszawa (2:4) Black Devils (b) : Łęg Łowce (5:2) Pomorzanin Cychry : FC Masters Gliwice (b) (3:1) Internazionale Wodzisław Śląski : Pogoń Dołuje (b) (3:0) 1.jpg Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpła…

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.01.2020 Unia Skierniewice : MKS Orneta (2:1) Wodnik Callander : Victoria Pomorzowice (0:1) FC Köybaši : Real Madrid (0:1) ZIAJOK FC : La Fiorita (s) (0:8) BuenosAmarenoS : FC Brzeziny b](1:0)[/b] ŚwidDług (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (2:5) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Cargovia Kargowa (3:1) MaxiMilan : KKS Kolejowy (b) (1:0) The Gunners : Sportowa FC (b) (2:0) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół La Fiorita ukarany odję…

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.01.2020 FC PZGW : OGIEŃ CZARNKÓW (7:0) 〽️ Trail Minutka CF : KS Kretovia (3:5) KSV eXecut0R : RWKS Sparta (1:0) BKP Rakovia Gepard : ŁKS Łochów 1966 (5:0) Leech Pozz (b) : KGB (4:0) La Masía Barcelona (s) : Polonia Przemyśl (s) (3:0w/o) Jaga 1 (b) : unia niećkowo (5:1) LA Galaxy : JELONKI Warszawa (b) (0:10) GKS Zamczysko Odrzykoń : Twister (b) (2:2) 1.jpg Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w porzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.01.2020 FKS Stal Mielec : LKS Uście Gorlickie (0:4) Cebularnia : Petarda (2:6) Wisła Puławy : Fc Barcelona8 (3:1) K.S. Jaroslawiec : The Reds Moose (2:6) FC POLACY RODACY : MKS Stal Jasień (2:11) Chelsea KnO FC : FC Bartekx (2:1) Torpedo Ruziec (b) : Andrus (0:6) Korzyniec : Real Madrid Club De Futbol (b) (2:4) kaliszfornia : FC WOJAKI (b) (6:2) 1.jpg Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC RODACY POLACY ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/…

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.01.2020 Orlęta (b) : Wawel Wirek (3:1) Pro Gram : paprotniarozrzutniki (2:4) Parszywa Jedenastka (b) : FC Brooklyn (0:0) KS Senior : FC Equ (1:0) KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Twierdza_Wrocław (b) (0:1) FC Słupia Sulęczyno : Brzozovia (3:1) TS Wisla Krakow R22 (b) : Studzionka C.F. (2:6) Hugo : FC Rokita (b) (0:5) Amsterdamsche NV : BTMS (b) (7:0) 1.jpg Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.01.2020 WOLNY LOS1 : FC Bartodzieje (0:3) Old Squad Żory : LKS Ursus Dachnów (2:3) WOLNY LOS : WKS Jeziorki (0:3) FC KOXY : Klasyczny (7:3) WOLNY LOS2 : Strzelec Umianowice (0:3) posadzki ciechanów : McKraków (2:4) WOLNY LOS3 : FC UWERAMAGI (0:3) Palące Laczki : WOLNY LOS4 (3:0) Garbarnia Wadów : LKS Czarni Lwów 93:0w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 25.01.2020 WOLNY LOS1 : Zryw Dabrowka (0:3) Bagwell Academy : FC Baryła (2:8) WOLNY LOS : Warsaw Eagles (0:3) Wawa : Fopa i Nietakt (3:13) WOLNY LOS2 : Olimpia G-dz (0:3) Rings : menele mahonka (1:13) WOLNY LOS3 : Everton (0:3) Cazador : WOLNY LOS4 (3:0) RTS 1910 WIDZEW Łódż : Jägermeister (6:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Historia LT DE

    woooojtaaaas - - Liga Towarzyska - DE

    Post

    Sezon XXXIII: 01/01/2020 - 22/01/2020 I liga Zespół KGB12 wycofał się z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg II liga Zespół Huragan Dachnów wycofany z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 22.01.2020 Tottenham Hotspur 1882 FC (m) : zygfryd (b) (5:0) wiktoria radom : KGB12 (4:2) Zryw Dabrowka : Mexico City (4:0) FFSC Sparta : Visca El Barca (2:3) Legia…(L)…Warszawa : Tuciak United Team (4:1) Motor Lublin (b) : Studzionka C.F. (1:3) Zespół KGB12 wycofał się z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 22.01.2020 Real Madrid Campeones (s) : Huragan Dachnów (3:0w/o) Dynamo Kolonia City : Przechodniu Powiedz Sparcie (3:0w/o) OGIEŃ CZARNKÓW : Kostrzyn FC (8:1) Raunheim Team : KKS Kolejowy (5:2) unia niećkowo : Gladiatorzy Z Miasta Noży (6;0) WOLNY LOS : Legia Warszawa - 1916 (0:3) Zespół Huragan Dachnów wycofany z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 PGG ROW RYBNIK : Livebird FC (5:2) Pomorzanin Cychry : Internazionale Wodzisław Śląski (0:3) Huragan Humniska : Tuciak United Team (1:6) LKS Pogórze Bachórz : iBuyPower (1:5) Chojniczanka Chojnice : Kolonia City (0:2) thorrgall : Legia…(L)…Warszawa (5:2) soints : Łęg Łowce (1:1) Celtic Glasgow (m) : FC Masters Gliwice (b) (0:4) Black Devils (b) : Pogoń Dołuje (b) (5:0) Kolejka 16 - 23.01.2020 Livebird FC : Internazionale Wodzisław Śląski (3:2) PGG ROW RYBNIK : Huragan Hum…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 Victoria Pomorzowice : Real Madrid (4:2) MaxiMilan : The Gunners (0:4) FC Köybaši : MKS Orneta (0:2) Wodnik Callander : La Fiorita (s) (1:1) Unia Skierniewice : FC Brzeziny (3:0) ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (0:1) BuenosAmarenoS : Cargovia Kargowa (1:6) ŚwidDług (s) : KKS Kolejowy (b) (1:4) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Sportowa FC (b) (8:1) Kolejka 16 - 23.01.2020 Real Madrid : The Gunners (0:3) Victoria Pomorzowice : FC Köybaši (4:1) MKS Orneta : Wodnik C…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 KS Kretovia : RWKS Sparta (0:0) LA Galaxy : GKS Zamczysko Odrzykoń (1:2) KSV eXecut0R : OGIEŃ CZARNKÓW (2:4) 〽️ Trail Minutka CF : ŁKS Łochów 1966 (8:0) FC PZGW : KGBB (w/o0:0w/o) KP Rakovia Gepard : Polonia Przemyśl (s) (3:0w/o) Leech Pozz (b) : unia niećkowo (1:1) La Masía Barcelona (s) : JELONKI Warszawa (b) (2:2) Jaga 1 (b) : Twister (b) (1:6) Kolejka 16 - 23.01.2020 RWKS Sparta : GKS Zamczysko Odrzykoń (3:2) KS Kretovia : KSV eXecut0R (1:1) OGIEŃ CZARNKÓW : 〽️ Trail …

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 Petarda : Fc Barcelona8 (1:1) Korzyniec : kaliszfornia (0:7) Wisła Puławy : LKS Uście Gorlickie (2:0) Cebularnia : The Reds Moose (0:2) FKS Stal Mielec : MKS Stal Jasień (0:6) K.S. Jaroslawiec : FC Bartekx (0:5) FC POLACY RODACY : Andrus (0:4) Chelsea KnO FC : Real Madrid Club De Futbol (b) (4:0) Torpedo Ruziec (b) : FC WOJAKI (b) (6:0) Kolejka 16 - 23.01.2020 Fc Barcelona8 : kaliszfornia (0:4) Petarda : Wisła Puławy (3:1) LKS Uście Gorlickie : Cebularnia (0:3) The Reds M…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 paprotniarozrzutniki : FC Brooklyn (1:2) Hugo : Amsterdamsche NV (0:6) Parszywa Jedenastka (b) : Wawel Wirek (3:0) Pro Gram : FC Equ (0:5) Orlęta (b) : Twierdza_Wrocław (b) (1:4) KS Senior : Brzozovia (0:6) KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Studzionka C.F. (0:4) FC Słupia Sulęczyno : FC Rokita (b) (9:0) TS Wisla Krakow R22 (b) : BTMS (b) (2:2) Kolejka 16 - 23.01.2020 FC Brooklyn : Amsterdamsche NV (1:5) paprotniarozrzutniki : Parszywa Jedenastka (b) (0:5) Wawel Wirek : Pro Gram (0:…

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 LKS Ursus Dachnów : WKS Jeziorki (5:0) Palące Laczki : Garbarnia Wadów (1:2) WOLNY LOS : FC Bartodzieje (0:3) Old Squad Żory : Klasyczny (8:1) WOLNY LOS1 : Strzelec Umianowice (0:3) FC KOXY : McKraków (1:0) WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI (0:3) posadzki ciechanów : WOLNY LOS4 (3:0) WOLNY LOS3 : LKS Czarni Lwów (0:3) Kolejka 16 - 23.01.2020 WKS Jeziorki : Garbarnia Wadów (0:0) LKS Ursus Dachnów : WOLNY LOS (3:0) FC Bartodzieje : Old Squad Żory (8:1) Klasyczny : WOLNY LOS1 (3:0) …

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 21.01.2020 FC Baryła : Warsaw Eagles (1:3) Cazador : RTS 1910 WIDZEW Łódż (1:2) WOLNY LOS : Zryw Dabrowka (0:3) Bagwell Academy : Fopa i Nietakt (0:0) WOLNY LOS1 : Olimpia G-dz (0:3) Wawa : menele mahonka (0:10) WOLNY LOS2 : Everton (0:3) Rings : WOLNY LOS4 (3:0) WOLNY LOS3 : Jägermeister (0:3) Kolejka 16 - 23.01.2020 Warsaw Eagles : RTS 1910 WIDZEW Łódż (2:6) FC Baryła : WOLNY LOS (3:0) Zryw Dabrowka : Bagwell Academy (1:2) Fopa i Nietakt : WOLNY LOS1 (3:0) Olimpia G-dz : Wawa (2:2…

  • User Avatar

    Quote from GL7: “Jak dla mnie wyniki tej gali to jeden wielki żart i szkoda sobie psuć nerwów na oglądanie wyników. ” Od początku Gali wszystko było do dogadania - niestety nie otrzymałem żadnej sugestii dotyczącej głosowania, czy uwag do organizacji wydarzenia. W większości kategorii wyniki były do przewidzenia (liczebność stowarzyszeń), stąd też dodanie do głosowania jury, tak aby choć odrobinę zmniejszyć wpływ, choć i tu (oczywiście nie w każdym przypadku) preferencje jurorów były widoczne. J…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 19.02.2020 WOLNY LOS : zygfryd (s) Dynamo Kolonia City : Kostrzyn FC Gladiatorzy Z Miasta Noży : Raunheim Team Przechodniu Powiedz Sparcie : Legia Warszawa - 1916 KKS Kolejowy : unia niećkowo Kolejka 2 - 20.02.2020 zygfryd (s) : Kostrzyn FC Raunheim Team : Dynamo Kolonia City Legia Warszawa - 1916 : Gladiatorzy Z Miasta Noży unia niećkowo : Przechodniu Powiedz Sparcie WOLNY LOS : KKS Kolejowy Kolejka 3 - 21.02.2020 KKS Kolejowy : zygfryd (s) Kostrzyn FC : Raunheim Team Dynamo Kolonia…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.02.2020 WOLNY LOS : zygfryd (s) Dynamo Kolonia City : Kostrzyn FC Gladiatorzy Z Miasta Noży : Raunheim Team Przechodniu Powiedz Sparcie : Legia Warszawa - 1916 KKS Kolejowy : unia niećkowo Kolejka 2 - 02.02.2020 zygfryd (s) : Kostrzyn FC Raunheim Team : Dynamo Kolonia City Legia Warszawa - 1916 : Gladiatorzy Z Miasta Noży unia niećkowo : Przechodniu Powiedz Sparcie WOLNY LOS : KKS Kolejowy Kolejka 3 - 03.02.2020 KKS Kolejowy : zygfryd (s) Kostrzyn FC : Raunheim Team Dynamo Kolonia…