Search Results

Search results 1-8 of 8.

  • User Avatar

    Merhaba Dasbulak, Turgay OR 300 (+5) 19 yaşında gençlikten çıkmıştır. Sözleşme imzalama tarihi : 31.12.2019 Yeni sözleşme başlangıcı : 01.01.2020 Menajer : segu Klüp adı : FC BERGAMASPOR

  • User Avatar

    Merhaba Bayar, Furkan OH 20 yaşında güç 245 olarak gençlikten çıkmıştır Gençlik çıkış tarihi : 12.12.2019 Sözleşme imzalama tarihi 11.12.2019 menajer adı : segu klüp adı: FC BERGAMASPOR

  • User Avatar

    Merhaba Honca, Can FO 20 yaşında güç 235 olarak gençlikten çıkmıştır Gençlik çıkış tarihi : 10.12.2019 Sözleşme imzalama tarihi 09.12.2019 menajer adı : segu klüp adı: FC BERGAMASPOR

  • User Avatar

    Merhaba , Kaynetli Aras, OD 260 yaş 20 Gençlikten çıkış tarihi :30.11.2019 Sözleşme imzalama tarihi : 29.11.2019 Klüp adı : FC BERGAMASPOR Menajer adı : segu

  • User Avatar

    Merhaba, Çetin, Fevzi 20 yaşında 230 Sözleşme imzalama tarihi :28.11.2019 Gençlikten çıkış tarihi : 29.11.2019 Takım Adı : FC BERGAMASPOR Menajer Adı: segu

  • User Avatar

    menejer adı : segu Takım adı : FC BERGAMASPOR 22.11.2019 20:30 Galatasaray - Başakşehir 2-1 23.11.2019 15:00 Denizlispor - Çaykur Rizespor 1-1 17:30 Ankaragücü - Trabzonspor 1-2 20:00 Konyaspor - Beşiktaş 1-1 24.11.2019 14:00 Kayserispor - Sivasspor 2-2 16:30 Kasımpaşa - Gençlerbirliği 2-1 16:30 Alanyaspor - Göztepe 1-2 19:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe 1-3 25.11.2019 20:00 Antalyaspor - Gaziantepspor 0-0

  • User Avatar

    menejer adı: segu Takım adı : FC Bergamaspor 1 Kasım Cuma 20.30 Galatasaray – Çaykur Rizespor=2-1 2 Kasım Cumartesi 15.00 Konyaspor – Gençlerbirliği=1-0 17.30 Alanyaspor – Başakşehir=1-1 17.30 Trabzonspor – Göztepe=2-1 20.00 Antalyaspor – Beşiktaş=1-0 3 Kasım Pazar 14.00 Denizlispor – Sivasspor=1-2 16.30 Kasımpaşa – Yeni Malatyaspor=0-0 19.00 Kayserispor – Fenerbahçe=1-2 4 Kasım Pazartesi 20.00 Ankaragücü – Gaziantep FK= 0-2

  • User Avatar

    tahmin

    segu93 - - Etkinlikler

    Post

    Merhaba Takım Adı: FC BERGAMASPOR Menejer: segu 25.10.2019 20.30 Çaykur Rizespor - Ankaragücü 1-0 26.10.2019 15.00 Sivasspor - Antalyaspor 0-0 17.30 Gaziantep FK - Alanyaspor 1-2 20.00 Fenerbahçe - Konyaspor 2-0 27.10.2019 14.00 Yeni Malatyaspor - Kayserispor 3-1 16.30 Gençlerbirliği - Denizlispor 2-1 16.30 Göztepe - Kasımpaşa 0-0 19.00 Beşiktaş - Galatasaray 0-0 28.10.2019 20.00 Başakşehir - Trabzonspor 1-2