Search Results

Search results 1-20 of 32.

Zawodnik, który jest zawieszony za kartki, nie może grać nawet w Meczach Towarzyskich, czy też Turniejowych. Czy będzie to naprawione przy najbliższej aktualizacji?

imgur.com/a/TxWdvPG To drugi taki przypadek, w pierwszym przypadku inny zawodnik miał odejść do klubu któregoś dnia któregoś miesiąca w 2009 roku a odszedł na drugi dzień po wynegocjowaniu kontraktu. To pojawiło się dzisiaj.

Witam Co oznacza ,,Wielka Rewolucja na FutbolCupie"? 1. Rozbudowany Sztab Szkoleniowy tzn. Trener Bramkarzy, Kierownik I Zespołu (Jak chcemy rezerwy to możemy poprosić kolegów, aby utworzyli klub np. tak jak w moim przypadku Szczecinianka II Szczecin), Trener ds. Przygotowania Motorycznego, Analityk Przygotowania Motorycznego, Lekarz (Tak, jest Fizjoterapeuta). I oczywiście będziemy mogli zatrudnić ich tak jak zatrudniamy aktualnie dostępny Sztab na FutbolCupie, i oni by sami narzucali co trzeba…

Rynek Transferowy

VexVexowski - - Komunikaty o błędach

Składam ofertę za zawodnika, jest wszystko okej Dostaję informację o tym, że moja oferta została przebita No to ja wracam, żeby sprawdzić ile przebito i w miarę możliwości podnoszę wyżej I tu jest problem, wyskakuje informacja, iż gracz tymczasowo negocjuje... A za pare minut znów pojawi się pole z ofertą ,,Mój klub tego nie skomentował"

imgur.com/a/M7McpNr 1 mecz postawiłem na zwycięstwo Gospodarzy (co dobrze pokazuje), 2 mecz na remis (również pokazuje dobrze), natomiast 3 mecz postawiłem na zwycięstwo gości (Zamiast do Goście pokazuje do Drużyna)

Transfery

VexVexowski - - Pytania i pomoc

Chodzi mi o to, że kiedy kupuję zawodnika, w trakcie trwania okienka transferowego, to wyskakuje mi, że przyjdzie w następnym okienku transferowym, a kiedy ja sprzedaję zawodników, to jedni odchodzą powiedzmy 13 Stycznia, drudzy 14 Stycznia, jak to możliwe? Że ode mnie zawodnicy odchodzą w trakcie sezonu?

ku wielkiemu zaskoczeniu napotkali na przeciwnika

Witam, już wyjaśniam swoją propozycję. Otóż kiedy chcemy kupić lub sprzedać zawodnika, mamy wgląd do informacji, w jakiej lidze może grać. Ja podam przykład z Ekstraklasy Zanim Łukasz Sekulski został piłkarzem Jagiellonii Białystok grającej w Ekstraklasie, był zawodnikiem II Ligowej jak dobrze pamiętam Stali Stalowej Woli. Na Futbolcupie taki transfer nie jest możliwy. Dlatego chciałbym, żeby kluby z dowolnych lig mogły sobie kupywać zawodników z wyższych bądź niższych lig.

16117 fanów przybył

Powalająca akcja indywidualna Kaczmarczyk: po płaskim podaniu Harasimowicz stoi sam przeciwko całej obronie i daje dzięki faulowi Hajto udaje mu się w całym tym zamieszaniu zdobyć rzut karny. To dopiero nowina dla Hajto, który pluje sobie teraz w brodę.

Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem w 2018 roku był Krzysztof Piątek

Na szczęście każdy drużyna może dziś zabrać do domu przynajmniej jeden punkt.

Polska Grupa Energetyczna SA zakończono pomyślnie budowę kolejnej części 13.

Gawlik strzela, jednakże piłką ląduje w murze... Danowski i Bukowski grają odwieczne- przejmij ją - tu chyba miało być odwiecznie

Adamek traci tuż za linią środkową piłkę na rzecz Kos. Ten natychmiast rusza do przodu, podaje piłkę do Kaczmarczyk, zostawia Knap za sobą i pędzi w kierunku pola karnego. Kos, Kochanowski i Figiel mogą jedynie ze zdumieniem przyglądać się rozwojowi sytuacji, gdyż ma się wrażenie, że piłka klei się dosłownie do nóg Kos. Bez większego wysiłki omija on również wybiegającego mu naprzeciw Korczak i nonszalancko umieszcza piłkę w bramce! Tą bramkę Kos zdobył zdecydowanie sam, lecz nie umniejsza to by…

Bramkarz daje się wywabić z bramki w nadziei na przejęcie piłki, lecz Kos umieszcza piłkę w elegancki w sposób w bramce.

Bugaj bierze przed wykonaniem rzutu wolnego duży rozbieg i ... nie do wiary! Przelatuje on nad piłką, którą przejmuje Janocha! To gość mógł skiksować i nie trafić w piłkę?

Babinski, wychodzi na przeciw, bezpośrednio do Harasimowicz Dwaj koledzy z jednej drużyny, tam powinno być dopisane chyba ,,podaje bezpośrednio"

Witaj menadżerze, z przyjemnością informuję, że firma Grupa Tauron /nwłaśnie zakończyła budowę/rozbudowę budynku Boiska treningowe.

imgur.com/a/6WTnZjK Deszcze w liczbie mnogiej, gdzie mowa jest o jednym deszczu. Oraz Brak Polskich Znaków W Niektórych Komentarzach