Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.02.2020 Internazionale Wodzisław Śląski : Livebird FC (3:1) Huragan Humniska : PGG ROW RYBNIK (2:5) LKS Pogórze Bachórz : Tuciak United Team (2:1) Chojniczanka Chojnice : iBuyPower (2:5) thorrgall : Kolonia City (4:1) soints : Legia…(L)…Warszawa (0:2) Celtic Glasgow (m) : Łęg Łowce (0:1) Black Devils (b) : FC Masters Gliwice (b) (3:0) Pomorzanin Cychry : Pogoń Dołuje (b) (2:0) 1.jpg Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpła…

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.02.2020 The Gunners : Real Madrid (4:0) FC Köybaši : Victoria Pomorzowice (2:5) Wodnik Callander : MKS Orneta (4:0) Unia Skierniewice : La Fiorita (s) (4:0) ZIAJOK FC : FC Brzeziny (3:0) BuenosAmarenoS : Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (0:4) ŚwidDług (s) : Cargovia Kargowa (0:6) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : KKS Kolejowy (b) (4:2) MaxiMilan : Sportowa FC (b) (0:2) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 1…

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.02.2020 GKS Zamczysko Odrzykoń : RWKS Sparta (1:1) KSV eXecut0R : KS Kretovia (2:1) 〽️ Trail Minutka CF : OGIEŃ CZARNKÓW (0:2) FC PZGW : ŁKS Łochów 1966 (4:0) BKP Rakovia Gepard : KGB (4:2) Leech Pozz (b) : Polonia Przemyśl (s) (3:0w/o) La Masía Barcelona (s) : unia niećkowo (1:6) Jaga 1 (b) : JELONKI Warszawa (b) (6:2) LA Galaxy : Twister (b) (2:6) 1.jpg Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w porzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.02.2020 kaliszfornia : Fc Barcelona8 (8:2) Wisła Puławy : Petarda (1:4) Cebularnia : LKS Uście Gorlickie (2:0) FKS Stal Mielec : The Reds Moose )0:4) K.S. Jaroslawiec : MKS Stal Jasień (0:3w/o) FC POLACY RODACY : FC Bartekx (0:3w/o) Chelsea KnO FC : Andrus (4:0) Torpedo Ruziec (b) : Real Madrid Club De Futbol (b) (3:2) Korzyniec : FC WOJAKI (b) (0:2) Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose. 1.jpg Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Z…

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.02.2020 Amsterdamsche NV : FC Brooklyn (9:1) Parszywa Jedenastka (b) : paprotniarozrzutniki (2:0) Pro Gram : Wawel Wirek (1:4) Orlęta (b) : FC Equ (0:4) KS Senior : Twierdza_Wrocław (b) (0:6) KP POGOŃ SZCZECIN (b) : Brzozovia (3:0w/o) Słupia Black : Studzionka C.F. (6:2) TS Wisla Krakow R22 (b) : FC Rokita (b) (4:2) Hugo : BTMS (b) (1:7) Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black. 1.jpg Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3…

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.02.2020 Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki (1:5) WOLNY LOS : LKS Ursus Dachnów (0:3) Old Squad Żory : FC Bartodzieje (0:7) WOLNY LOS1 : Klasyczny (0:3) FC KOXY : Strzelec Umianowice (1:0) WOLNY LOS2 : McKraków (0:3) posadzki ciechanów : FC UWERAMAGI (0:1) WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4 (0:0) Palące Laczki : LKS Czarni Lwów (3:0w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 33 - 16.02.2020 RTS 1910 WIDZEW Łódż : Warsaw Eagles (4:4) WOLNY LOS : FC Baryła (0:3) Bagwell Academy : Zryw Dabrowka (5:2) WOLNY LOS1 : Fopa i Nietakt (0:3) Wawa : Olimpia G-dz (2:2) WOLNY LOS2 : menele mahonka (0:3) Rings : Everton (0:12) WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4 (0:0) Cazador : Jägermeister (6:2) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 15.02.2020 Legia…(L)…Warszawa : wiktoria radom (m) (2:5) FFSC Sparta : Zryw Dabrowka (7:0) Tottenham Hotspur 1882 FC : Real Madrid Campeones (b) (1:4) Tuciak United Team : Motor Lublin (2:0) Studzionka C.F. : Mexico City (0:3) Visca El Barca : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (0:3w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 15 - 15.02.2020 Legia Warszawa - 1916 : zygfryd (s) (0:4) Raunheim Team : unia niećkowo (1:0) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Przechodniu Powiedz Sparcie (3:0w/o) Kostrzyn FC : WOLNY LOS (3:0) Dynamo Kolonia City : KKS Kolejowy (4:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    W tym temacie możecie napisać godziny w jakich najczęściej jesteście online tak, aby zaoszczędzić pisania PW i szukania siebie nawzajem. Moja dostępność: poniedziałek - piątek - 19 - 21 z grubsza (mogę na telefon wejść między 17 - 19, kwestia dogadania) sobota - niedziela - 18 - 22, mogę też wejść z telefonu (tutaj cały dzień online, kwestia dogadania) - poza godzinami kiedy jestem na meczu Plusligi ;p

  • User Avatar

    W tym temacie proszę podawać wyniki rozegranych symulacji. Nowy wynik = nowy post, ponieważ nie chcę spędzać czasu na przeglądanie czy ktoś edytował post czy nie. Jak będą takie wyniki i ich nie zauważę proszę nie płakać, że są w/o.Liczę na owocną współpracę ;)

  • User Avatar

    Terminarze na pierwszy sezon Ligi Symulacyjnej wrzucone razem z rozpisanymi datami kolejek. Proszę, aby każdy nowy wynik był podawany w nowym poście, nie edytujemy. Podział na dwie ligi po 12 zespołów odbył się wg ostatniej aktualizacji rankingu ELO dzień 14/02/2020, który przedstawił się następująco: POZYCJA KLUB MANAGER ELO 1. Tuciak United Team Tuta96 1 2. Black Devils Oldboy 3 3. Twister tornado 5 4. Legia...(L)...Warszawa sunshaine 9 5. PGG ROW RYBNIK MartinoMartinez 11 6. Kolonia City wooo…

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.02.2020 Livebird FC : PGG ROW RYBNIK (5:2) Internazionale Wodzisław Śląski : Pomorzanin Cychry (0:1) Tuciak United Team : Huragan Humniska (4:0) iBuyPower : LKS Pogórze Bachórz (3:0) Kolonia City : Chojniczanka Chojnice (2:2) Legia…(L)…Warszawa : thorrgall (0:0) Łęg Łowce : soints (2:0) FC Masters Gliwice (b) : Celtic Glasgow (m) (2:2) Pogoń Dołuje (b) : Black Devils (b) (1:4) 1.jpg Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpła…

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.02.2020 Real Madrid : Victoria Pomorzowice (2:1) The Gunners : MaxiMilan (4:2) MKS Orneta : FC Köybaši (4:0) La Fiorita (s) : Wodnik Callander (0:3) FC Brzeziny : Unia Skierniewice (3:2) Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : ZIAJOK FC (4:2) Cargovia Kargowa : BuenosAmarenoS (9:3) KKS Kolejowy (b) : ŚwidDług (s) (3:0) Sportowa FC (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:6) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół La Fiorita ukarany odjęciem 1…

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.02.2020 RWKS Sparta : KS Kretovia (1:4) GKS Zamczysko Odrzykoń : LA Galaxy (1:2) OGIEŃ CZARNKÓW : KSV eXecut0R (1:2) ŁKS Łochów 1966 : 〽️ Trail Minutka CF (2:6) KGB : FC PZGW (2:5) Polonia Przemyśl (s) : BKP Rakovia Gepard (0:3w/o) unia niećkowo : Leech Pozz (b) (2:5) JELONKI Warszawa (b) : La Masía Barcelona (s) (6:2) Twister (b) : Jaga 1 (b) (4:2) 1.jpg Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w porzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.02.2020 Fc Barcelona8 : Petarda (1:3) kaliszfornia : Korzyniec (6:2) LKS Uście Gorlickie : Wisła Puławy (4:2) The Reds Moose : Cebularnia (4:2) MKS Stal Jasień : FKS Stal Mielec (7:2) FC Bartekx : K.S. Jaroslawiec (3:0w/o) Andrus : FC POLACY RODACY (3:0w/o) Real Madrid Club De Futbol (b) : Chelsea KnO FC (0:4) FC WOJAKI (b) : Torpedo Ruziec (b) (1:5) Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose. 1.jpg Zespół Korzyniec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Z…

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.02.2020 FC Brooklyn : paprotniarozrzutniki (0:0) Amsterdamsche NV : Hugo (10:0) Wawel Wirek : Parszywa Jedenastka (b) (2:5) FC Equ : Pro Gram (6:1) Twierdza_Wrocław (b) : Orlęta (b) (4:0) Brzozovia : KS Senior (4:0) Studzionka C.F. : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (4:2) FC Rokita (b) : Słupia Black (0:7) BTMS (b) : TS Wisla Krakow R22 (b) (1:3) Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black. 1.jpg Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.j…

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.02.2020 WKS Jeziorki : LKS Ursus Dachnów (0:4) Garbarnia Wadów : Palące Laczki (1:4) FC Bartodzieje : WOLNY LOS (3:0) Klasyczny : Old Squad Żory (1:10) Strzelec Umianowice : WOLNY LOS1 (3:0) McKraków : FC KOXY (3:0) FC UWERAMAGI : WOLNY LOS2 (3:0) WOLNY LOS4 : posadzki ciechanów (0:3) LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS3 (3:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 32 - 15.02.2020 Warsaw Eagles : FC Baryła (4:2) RTS 1910 WIDZEW Łódż : Cazador (3:1) Zryw Dabrowka : WOLNY LOS (3:0) Fopa i Nietakt : Bagwell Academy (2:3) Olimpia G-dz : WOLNY LOS1 (3:0) menele mahonka : Wawa (5:0) Everton : WOLNY LOS2 (3:0) WOLNY LOS4 : Rings (0:3) Jägermeister : WOLNY LOS3 (3:0) 1.jpg 2.jpg 4.jpg 3.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 13 - 13.02.2020 Tuciak United Team : Visca El Barca (3:0w/o) Tottenham Hotspur 1882 FC : Mexico City (4:0) Legia…(L)…Warszawa : Motor Lublin (4:1) FFSC Sparta : Real Madrid Campeones (b) (3:1) Zryw Dabrowka : wiktoria radom (m) (0:7) Studzionka C.F. : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (2:6) Kolejka 14 - 14.02.2020 wiktoria radom (m) : FFSC Sparta (6:1) Real Madrid Campeones (b) : Legia…(L)…Warszawa (2:4) Motor Lublin : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:2) Mexico City : Tuciak United Team (1:1) Visca El Barc…