Search Results

Search results 1-20 of 128.

Konkurs na Szczycie 3 odsłona

tornado1 - - Bar sportowy

Zaczynamy walkę o 15 mln wraz ze spadkiem trudności będzie się kurczyć pula nagród Układamy kolejno od 1 do 8 który klub jakie miejsce zajmie w finale turnieju Szczyt Fc Oto lista 8 wybrańców z 32 uczestników: Internazionale Wodzisław Śląski Livebird FC Black Devils Twister Kolonia City Tuciak United Team soints iBuyPower Link do turnieju ... Za dokładną 8 wypłacimy 15 000 000 dla najszybszej osoby jeżeli nikt nie zgadnie kroimy nagrodę i dalej szukamy Za dokładną 6 wypłacimy 6 500 000 dla dwóch…

najbardziej będę pamiętał moment gdy michallisk prowadził w swojej grupie pachniało niespodzianką

No to mamy zwycięzcę !!! a jest nim Niemczyc klub (Łęg Łowce) zgarnia on 5 000 000 gratulacje a finalistami szczytu okazały się drużyny: Internazionale Wodzisław Śląski Livebird FC Black Devils Twister Kolonia City Tuciak United Team soints iBuyPower a już jutro druga część konkursu i 15 000 000 do wygrania wszystkich serdecznie zapraszam

Koniec typowania wyniki 16.02.2020

13.02 La Masía Barcelona brak akceptacji zaproszenia brak odzewu na wiadomość od jutra szukam przeciwnika bo już dość długo czekałem

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

gl7 i wy macie rację może wydłużenie typerka by pomogło z 30dni na 45dni i np. dwa dni kolejek jak do tej pory a 3 dzień okienko to taka luźna sugestia kolejek nadal byłoby 15 a czasu trochę więcej tyle że typerek trwałby 2tyg dłużej

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Dzisiaj sobota kolejny dzień weekendu tak jak napisałem wcześniej po 24:00 będzie postawiony drugi warunek kwestie prawne są negocjowane z GL7 głównym organizatorem już wiem że pierwszy warunek nie zostanie spełniony

Zaczynamy pierwszy konkurs do zdobycia 5 000 000 Z każdej z grup podajemy po dwie drużyny które według was awansują do finału Szczyt FutbolCup #1 PGG ROW RYBNIK Internazionale Wodzisław Śląski FC Masters Gliwice K.S Wda Świecie 1983 LKS Czarni Lwów KS Kretovia inkwizytor Livebird FC Szczyt FutbolCup #2 Twister Black Devils FC Bartekx thorrgall Chojniczanka Chojnice Leech Pozz Pless Pszczyna Zryw Dabrowka Szczyt FutbolCup #3 Kolonia City Real Madrid FC Kamionka Cargovia Kargowa Tuciak United Tea…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Quote from GL7: “Kolejna edycja będzie już 8 jaka powstanie w przeciągu 14 miesięcy i ostatnia w której sponsoring będzie brany również z zewnątrz czyli od osób innych niż organizatorzy.” nad tym powinniśmy pomyśleć zostały jeszcze około 2tyg do startu (mam na ten temat wyrobione zdanie podeśle na pw) Quote from GL7: “Tak jak do tej pory ilość osób nagradzanych wg. regulaminu będzie wynosić 8, chociaż miała zostać zwiększona to tak się nie stanie.” stwierdzenie że „ostatnia” jest trochę za mocne…

FINAŁ : Łęg Łowce - Twister 2:4 1:2(dogrywka)

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Mewa nie tylko ta osoba tak uważa jest wielu takich graczy a wśród nich są tacy co uważają że coś z tego mam od support co do wczorajszego postu to został napisany przed prowokacją z innego powodu

Konkurs na Szczycie

Niedługo zostanie założony temat do konkursu na szczycie(turniej na dniach zostanie skompletowany) w tym nie będę pisał ponieważ parę osób ostatnio się pomyliło do wygrania w pierwszej części będzie 5 000 000 zapraszam do śledzenia mojej gazetki jak i forum fc ten konkurs nie należy do najprostszych

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Chyba przestanę prowadzić degustację bo później różne rzeczy wypisuję. Wczoraj jedna osoba napisała mi że zmuszam was do finansowania typerka swoim warunkiem (za co bardzo przepraszam ), po drugie dowiedziałem się że nie powinienem się tak prosić o kasę innych tylko swoją wyłożyć i tyle (hmm tylko jaki wtedy byłby sens cokolwiek dawać ) faktycznie nie byłem w najlepszej formie pisząc poprzedni post ale po przeanalizowaniu zostanę przy tym co napisałem bo jestem jaki jest i nie zmienię tego po pr…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Typerek od samego początku się cały czas rozwija brawo za wytrwałość dla prowadzących ostatnio postawiłem warunek który idzie jak krew z nosa na spełnienie go daję czas do 25.01 23:59 czyli do soboty włącznie jeżeli nie zostanie on spełniony kasa przepadnie w najbliższych dniach przedstawię organizatorom drugi warunek jeżeli zgodzą się na niego do puli wpłyną dodatkowe fundusze (ten warunek będzie dość radykalny lepiej by nie ujrzał światła dziennego) czemu dam drugą szansę bo szanuję te osoby z…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Coś wolno to wam idzie a 39mln czeka i chyba zostanie u właścicieli

Quote from Mewa98: “Twister 6:0 Real Real 0:4 Twister” Potwierdzam

Twister - Perla Chmiel 3:1 1:2 2:1

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Mnie nie liczymy a to jest lista a kto wpłacił albo nie to niewiem JacuWoods - 15 350 000 - FC Bayern Sośnica-Brzeg - JacuWoods msobien6940 - 10 350 000 - KS DELIN - Maniek95 szwagier24 - 9 700 000 - paprotniarozrzutniki - szwagier Niemczyc - 9 350 000 - Łęg Łowce - Niemczyc dmix1996 - 3 200 000 - FC Bartodzieje - dmix1996 MamSchizy - 700 000 - Parszywa Jedenastka - MamSchizy tańczący - 700 000 - FC KOXY - Tańczący z wilkami Molek9 - 500 000 - Orlęta - Molek9 jaroslaw - 500 000 - Old Squad Żory …

TYPEREK G-8 - VII EDITION

Quote from GL7: “21.Nagrody: Nagrody otrzymają najlepsze osoby w klasyfikacjach punktowej i skuteczności(dokładny wynik). 21 a) W przypadku gdy jedna osoba zajmie czołowe miejsca w obu klasyfikacjach, zostanie przyznana jej tylko jedna nagroda(wyższa kwota).” Ostatnio mnie zastanawiało czemu tak mało osób zostało nagrodzonych i w końcu znalazłem błąd proszę ten punkt regulaminu respektować w następnej edycji martino aż 3 osoby zostały pominięte przy rozdaniu nagród tylko nie wiem w których kwali…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Dzisiaj pije hmm żadna nowość co? a więc dam 25mln jeżeli każdy kto wygrał w poprzedniej edycji jaką kolwiek sumę wyłoży 3 mln na typerka jeżeli nie wszyscy się wyłożą dam tylko 1mln ps nie licząc mnie