Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

  • User Avatar

    Ogłoszenia LT PL

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Cześć, terminarze na kolejny sezon wrzucone - każda liga w swoim dziale: board.playzo.de/index.php/Board/4559-Liga-towarzyska/? Jak zwykle są dwa tematy - Terminarz z I rundą (kolejki 1-17) i II rundą (kolejki 18-34). Kolejki do 15/03/2020 powinny być zaakceptowane do 22/02/2020. Pozostałe spotkania mają być zaakceptowane na min. 3 tygodnie przed terminem MT. Po wysłaniu zaproszenia MT i nie klepnięciu go przez rywala, należy wysłać PW przypominające (jeśli nie wysyłasz MT, także jest obowiązek …

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 24.03.2020 Huta Jazz : WOLNY LOS3 Rings : ASD Taurisano Calcio Zgoda SW : Jägermeister Olimpia G-dz : FC Baryła WOLNY LOS : Cazador Fopa i Nietakt : Wawa WOLNY LOS1 : Bagwell Academy Redłovia Redło : Zryw Dabrowka Warsaw Eagles : WOLNY LOS2 Kolejka 19 - 26.03.2020 WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3 Zryw Dabrowka : Warsaw Eagles Rings : Huta Jazz ASD Taurisano Calcio : Zgoda SW Jägermeister : Olimpia G-dz FC Baryła : WOLNY LOS Cazador : Fopa i Nietakt Wawa : WOLNY LOS1 Bagwell Academy : Redłovi…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 WOLNY LOS3 : Huta Jazz ASD Taurisano Calcio : Rings Jägermeister : Zgoda SW FC Baryła : Olimpia G-dz Cazador : WOLNY LOS Wawa : Fopa i Nietakt Bagwell Academy : WOLNY LOS1 Zryw Dabrowka : Redłovia Redło WOLNY LOS2 : Warsaw Eagles Kolejka 2 - 02.03.2020 WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2 Warsaw Eagles : Zryw Dabrowka Huta Jazz : Rings Zgoda SW : ASD Taurisano Calcio Olimpia G-dz : Jägermeister WOLNY LOS : FC Baryła Fopa i Nietakt : Cazador WOLNY LOS1 : Wawa Redłovia Redło : Bagwell Ac…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 24.03.2020 LKS Czarni Lwów : WOLNY LOS4 Palące Laczki : Fc Baca WOLNY LOS : FC KOXY Klasyczny : Garbarnia Wadów WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów McKraków : Kraina Tysiąca Jezior WOLNY LOS2 : FC UWERAMAGI FC Jamajka : Strzelec Umianowice WKS Jeziorki : WOLNY LOS3 Kolejka 19 - 26.03.2020 WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4 Strzelec Umianowice : WKS Jeziorki Palące Laczki : LKS Czarni Lwów Fc Baca : WOLNY LOS FC KOXY : Klasyczny Garbarnia Wadów : WOLNY LOS1 posadzki ciechanów : McKraków Kraina Tysi…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 WOLNY LOS4 : LKS Czarni Lwów Fc Baca : Palące Laczki FC KOXY : WOLNY LOS Garbarnia Wadów : Klasyczny posadzki ciechanów : WOLNY LOS1 Kraina Tysiąca Jezior : McKraków FC UWERAMAGI : WOLNY LOS2 Strzelec Umianowice : FC Jamajka WOLNY LOS3 : WKS Jeziorki Kolejka 2 - 02.03.2020 WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3 WKS Jeziorki : Strzelec Umianowice LKS Czarni Lwów : Palące Laczki WOLNY LOS : Fc Baca Klasyczny : FC KOXY WOLNY LOS1 : Garbarnia Wadów McKraków : posadzki ciechanów WOLNY LOS2 : …

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 24.03.2020 Wawel Wirek : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) Orlęta : FC Brooklyn FC Rokita : Parszywa Jedenastka TS Wisla Krakow R22 : paprotniarozrzutniki KS Senior : FC Equ ŁKS Łochów 1966 (s) : KP POGOŃ SZCZECIN menele mahonka (b) : Twierdza_Wrocław Pro Gram : Studzionka C.F. Brzozovia : Everton (b) Kolejka 19 - 26.03.2020 Everton (b) : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) Studzionka C.F. : Brzozovia Orlęta : Wawel Wirek FC Brooklyn : FC Rokita Parszywa Jedenastka : TS Wisla Krakow R22 paprotniarozrzu…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Wawel Wirek FC Brooklyn : Orlęta Parszywa Jedenastka : FC Rokita paprotniarozrzutniki : TS Wisla Krakow R22 FC Equ : KS Senior KP POGOŃ SZCZECIN : ŁKS Łochów 1966 (s) Twierdza_Wrocław : menele mahonka (b) Studzionka C.F. : Pro Gram Everton (b) : Brzozovia Kolejka 2 - 02.03.2020 RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : Everton (b) Brzozovia : Studzionka C.F. Wawel Wirek : Orlęta FC Rokita : FC Brooklyn TS Wisla Krakow R22 : Parszywa Jedenastka KS Senior : papro…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 24.03.2020 Fc Barcelona8 : Old Squad Żory (b) MKS Stal Jasień : FC WOJAKI Korzyniec : Cebularnia Real Madrid Club De Futbol : Wisła Puławy FKS Stal Mielec : kaliszfornia La Masía Barcelona (s) : Andrus FC Bartodzieje (b) : Chelsea KnO FC Torpedo Ruziec : Petarda LKS Uście Gorlickie : LKS Ursus Dachnów (b) Kolejka 19 - 26.03.2020 LKS Ursus Dachnów (b) : Old Squad Żory (b) Petarda : LKS Uście Gorlickie MKS Stal Jasień : Fc Barcelona8 FC WOJAKI : Korzyniec Cebularnia : Real Madrid Club…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 Old Squad Żory (b) : Fc Barcelona8 FC WOJAKI : MKS Stal Jasień Cebularnia : Korzyniec Wisła Puławy : Real Madrid Club De Futbol kaliszfornia : FKS Stal Mielec Andrus : La Masía Barcelona (s) Chelsea KnO FC : FC Bartodzieje (b) Petarda : Torpedo Ruziec LKS Ursus Dachnów (b) : LKS Uście Gorlickie Kolejka 2 - 02.03.2020 Old Squad Żory (b) : LKS Ursus Dachnów (b) LKS Uście Gorlickie : Petarda Fc Barcelona8 : MKS Stal Jasień Korzyniec : FC WOJAKI Real Madrid Club De Futbol : Ce…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 24.03.2020 OGIEŃ CZARNKÓW : Amsterdamsche NV (b) JELONKI Warszawa : 〽️ Trail Minutka CF KSV eXecut0R : RWKS Sparta GKS Zamczysko Odrzykoń : BKP Rakovia Gepard FC Bartekx (b) : BuenosAmarenoS (s) MaxiMilan (s) : FC PZGW Słupia Black (b) : FC Köybaši (s) LA Galaxy : unia niećkowo KS Kretovia : The Reds Moose (b) Kolejka 19 - 26.03.2020 The Reds Moose (b) : Amsterdamsche NV (b) unia niećkowo : KS Kretovia JELONKI Warszawa : OGIEŃ CZARNKÓW 〽️ Trail Minutka CF : KSV eXecut0R RWKS Sparta …

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 Amsterdamsche NV (b) : OGIEŃ CZARNKÓW 〽️ Trail Minutka CF : JELONKI Warszawa RWKS Sparta : KSV eXecut0R BKP Rakovia Gepard : GKS Zamczysko Odrzykoń BuenosAmarenoS (s) : FC Bartekx (b) FC PZGW : MaxiMilan (s) FC Köybaši (s) : Słupia Black (b) unia niećkowo : LA Galaxy The Reds Moose (b) : KS Kretovia Kolejka 2 - 02.03.2020 Amsterdamsche NV (b) : The Reds Moose (b) KS Kretovia : unia niećkowo OGIEŃ CZARNKÓW : JELONKI Warszawa KSV eXecut0R : 〽️ Trail Minutka CF GKS Zamczysko …

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 24.03.2020 MKS Orneta : Leech Pozz (b) Wodnik Callander : FC Brzeziny ŚwidDług : Cargovia Kargowa Unia Skierniewice : KKS Kolejowy La Fiorita : Huragan Humniska (s) Pogoń Dołuje (s) : Sportowa FC Twister (b) : Chojniczanka Chojnice (s) Real Madrid : Gladiatorzy Z Miasta Noży ZIAJOK FC : Jaga 1 (b) Kolejka 19 - 26.03.2020 Jaga 1 (b) : Leech Pozz (b) Gladiatorzy Z Miasta Noży : ZIAJOK FC Wodnik Callander : MKS Orneta FC Brzeziny : ŚwidDług Cargovia Kargowa : Unia Skierniewice KKS Kole…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 Leech Pozz (b) : MKS Orneta FC Brzeziny : Wodnik Callander Cargovia Kargowa : ŚwidDług KKS Kolejowy : Unia Skierniewice Huragan Humniska (s) : La Fiorita Sportowa FC : Pogoń Dołuje (s) Chojniczanka Chojnice (s) : Twister (b) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Real Madrid Jaga 1 (b) : ZIAJOK FC Kolejka 2 - 02.03.2020 Leech Pozz (b) : Jaga 1 (b) ZIAJOK FC : Gladiatorzy Z Miasta Noży MKS Orneta : Wodnik Callander ŚwidDług : FC Brzeziny Unia Skierniewice : Cargovia Kargowa La Fiorita…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 24.03.2020 LKS Pogórze Bachórz : Victoria Pomorzowice (b) Livebird FC : thorrgall FC Masters Gliwice : Internazionale Wodzisław Śląski Łęg Łowce : PGG ROW RYBNIK soints : Black Devils iBuyPower (m) : Kolonia City Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Tuciak United Team Celtic Glasgow : Pomorzanin Cychry Legia…(L)…Warszawa : The Gunners (b) Kolejka 19 - 26.03.2020 The Gunners (b) : Victoria Pomorzowice (b) Pomorzanin Cychry : Legia…(L)…Warszawa Livebird FC : LKS Pogórze Bachórz thorrgall :…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 Victoria Pomorzowice (b) : LKS Pogórze Bachórz thorrgall : Livebird FC Internazionale Wodzisław Śląski : FC Masters Gliwice PGG ROW RYBNIK : Łęg Łowce Black Devils : soints Kolonia City : iBuyPower (m) Tuciak United Team : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) Pomorzanin Cychry : Celtic Glasgow The Gunners (b) : Legia…(L)…Warszawa Kolejka 2 - 02.03.2020 Victoria Pomorzowice (b) : The Gunners (b) Legia…(L)…Warszawa : Pomorzanin Cychry LKS Pogórze Bachórz : Livebird FC FC Masters Gl…

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 17.02.2020 Tuciak United Team : Chojniczanka Chojnice (2:0) PGG ROW RYBNIK : LKS Pogórze Bachórz (0:1) Livebird FC : Huragan Humniska (5:3) iBuyPower : thorrgall (5:1) Kolonia City : soints (2:1) Legia…(L)…Warszawa : Celtic Glasgow (m) (2:2) Łęg Łowce : Black Devils (b) (1:1) FC Masters Gliwice (b) : Pomorzanin Cychry (7:3) Pogoń Dołuje (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (0:3) 1.jpg Zespół iBuyPower ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - punkty anulowane - wpła…

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 17.02.2020 MKS Orneta : Unia Skierniewice (0:3) Victoria Pomorzowice : Wodnik Callander (4:1) Real Madrid : FC Köybaši (3:0) La Fiorita (s) : ZIAJOK FC (2:1) FC Brzeziny : BuenosAmarenoS (5:1) Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) : ŚwidDług (s) (w/o0:0w/o) Cargovia Kargowa : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (1:4) KKS Kolejowy (b) : MaxiMilan (5:1) Sportowa FC (b) : The Gunners (0:0) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół La Fiorita ukarany odję…

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 17.02.2020 OGIEŃ CZARNKÓW : FC PZGW (5:2) KS Kretovia : 〽️ Trail Minutka CF (4:1) RWKS Sparta : KSV eXecut0R (4:0) ŁKS Łochów 1966 : BKP Rakovia Gepard (0:3) KGB : Leech Pozz (b) (0:3) Polonia Przemyśl (s) : La Masía Barcelona (s) (0:3w/o) unia niećkowo : Jaga 1 (b) (0:5) JELONKI Warszawa (b) : LA Galaxy (3:0) Twister (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (5:1) Zespół KGB wycofał się z rozgrywek. Zespół Polonia Przemyśl wycofany z rozgrywek. 1.jpg Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 10 …

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 17.02.2020 LKS Uście Gorlickie : FKS Stal Mielec (7:0) Petarda : Cebularnia (3:1) Fc Barcelona8 : Wisła Puławy (0:2) The Reds Moose : K.S. Jaroslawiec (3:0w/o) MKS Stal Jasień : FC POLACY RODACY (3:0w/o) FC Bartekx : Chelsea KnO FC (3:2) Andrus : Torpedo Ruziec (b) (0:4) Real Madrid Club De Futbol (b) : Korzyniec (1:1) FC WOJAKI (b) : kaliszfornia (0:3) Zespół heFALUNpy zmienił nazwę na The Reds Moose. Zespół K.S. Jaroslawiec wycofany z rozgrywek. Zespół FC POLACY RODACY wycofany z …

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 17.02.2020 Wawel Wirek : Orlęta (b) (3:0) paprotniarozrzutniki : Pro Gram (w/o0:0w/o) FC Brooklyn : Parszywa Jedenastka (b) (0:3) FC Equ : KS Senior (4:1) Twierdza_Wrocław (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (b) (7:0) Brzozovia : Słupia Black (0:3w/o) Studzionka C.F. : TS Wisla Krakow R22 (b) (w/o0:0w/o) FC Rokita (b) : Hugo (w/o0:0w/o) BTMS (b) : Amsterdamsche NV (0:7) Zespół FC Słupia Sulęczyno zmienił nazwę na Słupia Black. 1.jpg Zespół KS Senior ukarany odjęciem 5 punkót (1 w/o w poprzednim…