Search Results

Search results 1-20 of 46.

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Janusz - - Liga Symulacyjna

    Post

    II Liga Symulacyjna Kolejka 1 - 17.02.2020 - 19.02.2020 LKS Ursus Dachnów 1:5 FC Janke

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie 3 odsłona

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    1. Black Devils 2. Internazionale Wodzisław Śląski 3. iBuyPower 4. soints 5. Livebird FC 6. Kolonia City 7. Twister 8. Tuciak United Team

  • User Avatar

    Zapisy - Liga Symulacyjna

    Janusz - - Puchary FutbolCup

    Post

    1. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Kolonia City - woooojtaaaas 3. Twister- tornado 4. Bagwell Academy - Theodor T-bag Bagwell 5. LKS Ursus Dachnów - Janusz

  • User Avatar

    Quote from Mario115: “1.Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2.Łęg Łowce- Niemczyc 3.Old Squad Żory- Jarosław 4.Pomorzanin Cychry - mmysla92 5.Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6.FC.Jamajka - zimny69 7.FC Buhaje - Heterokrates 8.Kraina Tysiąca Jezior - materazzii 9.heFALUNpy - TACO99 10.Bagwell Academy - Theodor T-Bag Bagwell 11.Everton - rafal74 12. FC Bartodzieje -dmix1996 13. Twister- tornado 14. La Masía Barcelona - lechista07 15. FC KOXY - Tańczący z wilkami 16. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 9 Kolejka: 1 - 30.11.2019 17:00:00 Miedź Legnica SA vs. Stara Piaskowa 1:0 LKS Czarni Lwów vs. Mistrz Czaniec 1:2 soints vs. Pogoń Dołuje 3:0 1 liga 43 Kolejka: 2 - 30.11.2019 17:00:00 Zryw Dabrowka vs. La Fiorita 2:2 FC.Trefl vs. Husaria 1:0 1 liga 1 Kolejka: 1 - 01.12.2019 17:00:00 Liwiec Górki vs. Mexico City 1:0 KS Warka vs. FC Tak 0:3 FC Szybcy i Wściekli vs. Biegolas Koszalin 1:1 2 liga 138 Kolejka: 1 - 01.12.2019 17:00:00 auditeam vs. Klub Warszawa 2:0 AC Bregga City vs. FC Wa…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 Kolejka: 1 - 27.11.2019 17:00:00 FC Blanco vs. Victoria Pomorzowice 2:1 FC Masters Gliwice vs. IMMORTAL SPARTANS 0:0 Visca el Barca! vs. Sportowa FC 3:1 3 liga Mazowieckie gr 2 Kolejka: 3 - 27.11.2019 17:00:00 SPARTA LWÓW vs. Radar Lubomierz 1:2 TYSOVIA vs. KRS 0:0 Ekstraklasa 1 Kolejka: 1 - 28.11.2019 17:00:00 Celtic Glasgow vs. thorrgall 1:4 ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Kamionka 2:0 ABC Korona Kielce vs. FC Bartekx 0:1 Klasa A Małopolskie gr 1 Kolejka: 9 - 28.11.2019 17:00:00 RTS 1910 vs…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 6 Kolejka: 6 - 25.11.2019 17:00:00 ”Legia warsza” vs. John Deere Team 1:2 Pless Pszczyna vs. Everton 0:3 FC Juventus vs. Dream Team Gniezno 0:2 1 liga 3 Kolejka: 9 - 25.11.2019 17:00:00 FC Coś Team vs. FC SĘPICE 0:0 WFM Wągrowiec vs. Fc opolska 1:1 Ekstraklasa 2 Kolejka: 1 - 26.11.2019 17:00:00 MKS Orneta vs. FC Kosiarze Bytom 3:2 〽️ Trail Minutka CF vs. Arsenal FC 1:0 Mobodo vs. Chojniczanka Chojnice 0:3 4 liga Opolskie 1 Kolejka: 9 - 26.11.2019 17:00:00 KS Dzikusy Rzeczne vs. MKS L…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    2 liga 127 Kolejka: 9 - 23.11.2019 17:00:00 Stal Brzeg vs. KTS Piotrowice Małe 1:0 AS Roma. vs. FC MAXER 0:0 San Wiązownica vs. KOSTEK JEDLICZE 2:1 2 liga 117 Kolejka: 19 - 23.11.2019 17:00:00 KS Unia Kalety vs. KKS WIOSKA 1922 3:0 Kopacze Janusza CF vs. Huragan Wąpiersk 0:2 Ekstraklasa 8 Kolejka: 15 - 24.11.2019 17:00:00 Polonia Bytom vs. Pomorzanin Cychry 2:2 K.S Wda Świecie 1983 vs. FC BAYERN MÜNCHEN 0:3 3 liga Śląskie 1 Kolejka: 1 - 24.11.2019 17:00:00 Naprzód Miśki vs. Team Pablo 4:0 Rester…

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    1. inkwizytor 2. thorrgall 3. FC RYBNIK FULL 4. Black Devils 5. Kolonia City 6. Real Madrid 7. Chojniczanka Chojnice 8. LKS Czarni Lwów

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 21 - 21.11.2019 17:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. FC Buhaje 1:3 Pogoń Dołuje vs. C.F Wyspa 0:2 soints vs. Stara Piaskowa 3:0 Ekstraklasa 7 Kolejka: 11 - 21.11.2019 17:00:00 WKT vs. FC Kiedyś to było 0:2 Jaga 1 vs. Stalówka 1:1 1 liga 38 Kolejka: 9 - 22.11.2019 17:00:00 Manchester Skiby vs. Jägermeister 0:0 Victoria Spring vs. FC BANANAS 2:2 BENKI vs. FC Gibasan 1:1 1 liga 34 Kolejka: 15 - 22.11.2019 17:00:00 FC PZGW vs. Klebark Mały FC 0:0 FC Oberschlesien vs. Torpedo Ruziec 2:1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    2 liga 119 Kolejka: 13 - 19.11.2019 17:00:00 KS Płomień Morawsko vs. Los Angeles 2:1 FC PrzemoTeam vs. Fc Milano 1:1 TSV 1860 Monachium vs. Kultywator fc 2:3 1 liga 39 Kolejka: 2 - 19.11.2019 17:00:00 wiktoria radom vs. Torcida 0:3 Iskra Zbrosza Duża vs. GKS Concordia 0:2 Ekstraklasa 6 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00 KING ŁÓDŹ vs. RWKS Sparta 1:1 STUDZIANKA vs. Internazionale Wodzisław Śląski 0:1 FC Juventus vs. Football Club Sośnica Brzeg 1:4 1 liga 4 Kolejka: 1 - 20.11.2019 17:00:00 Motor Lub…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 37 16.11.2019 17:00:00 KS Kierasowo vs. Niepokonani 2:1 Petarda vs. POLONIA ŚWIDNICA 2:2 "Tupliczanka'' Tuplice vs. MARIANKI 0:0 3 Liga Mazowieckie 3 16.11.2019 17:00:00 Medyk Trzynastka vs. Pogoń 0:3 WC Reda vs. Bubusie 1:3 Ekstraklasa 5 17.11.2019 17:00:00 RIOT II vs. Wojownicy Amareny 0:1 KS Renkloda vs. Juventus Czarnylas 1:0 Ekstraklasa 7 17.11.2019 17:00:00 JELONKI Warszawa vs. Mlawianka Mława 0:3 WKT vs. Black Devils 1:3 Cebularnia vs. Unia Leszno 1:1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 - VII EDITION

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 12.11.2019 17:00:00 FC Janke vs. Husaria 2:0 Pogoń Dołuje vs. menele mahonka 1:1 soints vs. C.F Wyspa 1:2 2 liga 124 Kolejka: 2 - 12.11.2019 17:00:00 MKS Iława vs. Rychlik Club 3:2 FC Mebelek vs. KSV eXecut0R 2:4 Ekstraklasa 3 Kolejka: 16 - 13.11.2019 17:00:00 Polkonia Warszawa vs. TheDancers 3:3 FC Bartekx vs. NaleśnikiTeam 0:1 FC RDG & FCK vs Orzeł Palowice 2:0 3 liga opolskie 1 Kolejka: 12 - 13.11.2019 17:00:00 Miner Zabrze vs. paprotniarozrzutniki 0:3 KSZO Celna v…

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    Internazionale Wodzisław Śląski inkwizytor Kolonia City Chojniczanka Chojnice Black Devils thorrgall Legia...(L)...Warszawa soints

  • User Avatar

    1. Janusz / LKS Ursus Dachnów

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Janusz - - Bar sportowy

    Post

    17 lat 30 DP 18 lat 45 BR 16 lat 25 OZ

  • User Avatar

    CHAT w grze

    Janusz - - Pytania i pomoc

    Post

    Quote from Oldboy: “A silnik was nie zawiódł tym momencie co chat padł?? Bo ja mam jakieś wyniki z kosmosu wzięte i zastanawiam się czy jedno nie ma styczności z drugim....” Mnie niestety nie było wtedy więc tu nie powiem ; / Ale widzę, że awaria jest chyba poważniejsza ; / czat2-1571589459.jpg

  • User Avatar

    CHAT w grze

    Janusz - - Pytania i pomoc

    Post

    Mi również nie działa, pokazuje, że jest 863 osób dostępnych na czacie.. Podobny problem był na DE o godzinie 18, ale w okolicach 18:09 problem znikł i czat wrócił.

  • User Avatar

    Dodatkowe wpisy w regulamin.

    Janusz - - Krytyki

    Post

    Dodam coś od siebie odnośnie tego co napisałeś Old. Quote from Oldboy: “To samo tyczy się turniejów Specjalnych. Tu zapisy są dobrowolne i znowu się to kłóci z meczami wysokiej stawki...czy mecz w grupie jest meczem wysokiej stawki czy finał pucharu??” Jeśli już ktoś się zapisze na takowy turniej to fakt, jest zobowiązany do trzymania się tamtego regulaminu, lecz ten zaktualizowany regulamin moim zdaniem tyczy się KAŻDEGO rodzaju rozgrywek. Co do powyższego cytatu - mecz w grupie jak i mecz fina…

  • User Avatar

    Ekstraklapa 6

    Janusz - - Archiwum lig

    Post

    Hmm..wyrównana liga się zapowiada ;p ale moje TOP 5 to: 9 kompania (tu stawiam, że powinien być majster) Everton RWKS Sparta Orkan Zapałów STUDZIANKA