Search Results

Search results 1-20 of 115.

FC OZİ De Le PoRtA SpOrT OKUMAK İÇİN 4Wrdhg.gif Tıklayınız

FC OZİ <<<=== SATILIK GENÇ OYUNCULAR

oziboz - - Satılık

Quote from oziboz: “Quote from oziboz: “OL---455---24----- ??? FO---360---21----- ??? OR---370---21----- SATILDI OR---395---21----- SATILDI DI---375---22----- ??? DI---495---28----- ??? OD---385---21----- SATILDI OL---400---21----- SATILDI OL---420---27----- ??? OR---400---26----- SATILDI OL---385---23----- ??? FO---310---21----- SATILDI DI---325---21----- SATILDI DI---320---20----- ??? Fiyat İçin Oyundan Mesaj Atınız Oyuncular Pazarda GÜNCELLL ””

Ucuza Bırakıyorum

oziboz - - Satılık

Oyuncuları almayacaksan teklif verecem. Başkası teklif vermiş zaten ne bekliyosn

Ucuza Bırakıyorum

oziboz - - Satılık

Quote from oziboz: “Quote from Şevket: “Quote from oziboz: “ol alırım” Ozi oyuncular lazımsa sana hediye edeyim ama biz pazarlık yapıyoruz burda” adam forma yazmış satılık diye bende alırım dedim. pazarlık özelden yapılır. illa sana satacaksa sana satsın” Çektim teklifleri hayırlı olsun

Ucuza Bırakıyorum

oziboz - - Satılık

Quote from Şevket: “Quote from oziboz: “ol alırım” Ozi oyuncular lazımsa sana hediye edeyim ama biz pazarlık yapıyoruz burda” adam forma yazmış satılık diye bende alırım dedim. pazarlık özelden yapılır. illa sana satacaksa sana satsın

Ucuza Bırakıyorum

oziboz - - Satılık

ol alırım

FC OZİ <<<=== ALTYAPI

oziboz - - Genç Oyuncu

Quote from oziboz: “ D'Antoni, Marco ----- DD --- 345 --- 19 Gençlikten çıkış: 20.02.2020 Tahmini çıkış gücü: 375 --- 19 ”

Quote from OZWOLF97: “Quote from oziboz: “Selamın Aleyküm Hayırlı Cumalar Oyunun şu durgun zamanlarında oyuna biraz hareket kazandırmak amaçlı bir etkinlik yapılsa iyi olmazmı. Aktiflik günbe gün azalırken, lig atamalarında problemler yaşadığımız şu dönemde bir kaç etkinlikle oyuna biraz can suyu verilmiş olur en azından. İyi oyunlar... ” Aynen katılıyorum ancak bildiğim kadarıyla kardeşim haftanın menajeri etkinliği aktif olması lazım hatta ikimiz bu etkinliğe başvurmuştuk heralde” Evet başvurm…

Selamın Aleyküm Hayırlı Cumalar Oyunun şu durgun zamanlarında oyuna biraz hareket kazandırmak amaçlı bir etkinlik yapılsa iyi olmazmı. Aktiflik günbe gün azalırken, lig atamalarında problemler yaşadığımız şu dönemde bir kaç etkinlikle oyuna biraz can suyu verilmiş olur en azından. İyi oyunlar...

Quote from AKSOY_LU: “selamınaleyküm millet cümleten iyi eğlenceler yav arkadaşlar bu oyun sayfamızın yanında sohbet ksımı var ya hani ne olmuş oraya çoluğun çocuğun eline düşmüş terbiyesizler küfürün biri bin para ana avrat bırakmamışlar ulu orta ayıptır ya bunları silip atacak engelleyeck kimse yok mu ALLAH'a emanet” Aleykümselam hocam. Saygı ve terbiye önemli malesef. Herkese iyi oyunlar. Bir sorum olacak; Spor Toto 1.Lige atanamamış, atanmayı bekleyen başka kulüp varmı??? Benim takım bugda f…

Quote from Ahmet: “Quote from oziboz: “Quote from Ahmet: “Aleyküm selam Ozi. Morali bozuk olanların kesin keyfi yerine gelmiştir senin şekilli mesajdan sonra. Bu arada tebrik ederim. Bu grafik olaylarında süpersin. Hani diyorum bana da şöyle yanar döner bir kulüp logosu yapsan ?” Bitane yolladım abi. Renk şekil filan istediğin bişey varsa yolla ona göre bişeyler yapmaya çalışırım.” Ellerine sağlık kardeşim, 2 resmin birini kulüp logosu, diğeri takım logosu olarak kaydettim. 10 numara olmuş.” beğ…

Kulüp Gazetemizin Yeni Makalesi Yayınlanmıştır... 0KT7t6.gif OKUMAK İÇİN TIKLA DEĞERLİ OY ve YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

FC OZİ <<<=== SATILIK GENÇ OYUNCULAR

oziboz - - Satılık

Quote from oziboz: “OL---455---24----- ??? FO---360---21----- ??? OR---370---21----- SATILDI OR---395---21----- SATILDI DI---375---22----- ??? DI---495---28----- ??? OD---385---21----- SATILDI OL---400---21----- SATILDI OL---420---27----- ??? OR---400---26----- SATILDI OL---385---23----- ??? FO---310---21----- SATILDI DI---325---21----- SATILDI DI---320---20----- ??? Fiyat İçin Oyundan Mesaj Atınız Oyuncular Pazarda GÜNCELLL ”

FC OZİ <<<=== ALTYAPI

oziboz - - Genç Oyuncu

D'Antoni, Marco ----- DD --- 345 --- 19 Gençlikten çıkış: 20.02.2020 Tahmini çıkış gücü: 375 --- 19

Selamın Aleyküm Hayırlı GÜnler... Nasılsın form ahalisi... Nasılsınız abiler - kardeşler...

Quote from Ahmet: “Aleyküm selam Ozi. Morali bozuk olanların kesin keyfi yerine gelmiştir senin şekilli mesajdan sonra. Bu arada tebrik ederim. Bu grafik olaylarında süpersin. Hani diyorum bana da şöyle yanar döner bir kulüp logosu yapsan ?” Bitane yolladım abi. Renk şekil filan istediğin bişey varsa yolla ona göre bişeyler yapmaya çalışırım.

Aynen katılıyorum. Kadro gücüm 11.470 diziliş gücüm 7.232 ve motivasyon eğitimi verdiğim halde kadro gücü 7.110 olan takıma yenildim (diziliş gücümden bile düşük) hadi yenildim eyvallah ama ikinci olamıyorum sistem oyunu ikinci oluyor ben üçüncü oluyorum çok saçma.

Quote from OZWOLF97: “Quote from oziboz: “Kulüp Gazetemizin Yeni Makalesi Yayınlanmıştır... futbolcup.net/#/index.php?w=34…597780&pos=0&_=1581166516 Değerli Oy ve Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler... JJRz4f.gif ” Makaleni şimdi oyladım kardeşim çok güzel olmuş gazeten yine. Ellerine sağlık. :)” Beğenmenize sevimdim. Teşekkürler...

Kulüp Gazetemizin Yeni Makalesi Yayınlanmıştır... futbolcup.net/#/index.php?w=34…597780&pos=0&_=1581166516 Değerli Oy ve Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler... JJRz4f.gif

Selamın Aleyküm. Günaydın. Hayırlı hafta sonları.