Search Results

Search results 1-20 of 130.

Quote from oziboz: “Selamın Aleyküm Hayırlı Cumalar Oyunun şu durgun zamanlarında oyuna biraz hareket kazandırmak amaçlı bir etkinlik yapılsa iyi olmazmı. Aktiflik günbe gün azalırken, lig atamalarında problemler yaşadığımız şu dönemde bir kaç etkinlikle oyuna biraz can suyu verilmiş olur en azından. İyi oyunlar... ” Aynen katılıyorum ancak bildiğim kadarıyla kardeşim haftanın menajeri etkinliği aktif olması lazım hatta ikimiz bu etkinliğe başvurmuştuk heralde

Quote from oziboz: “Kulüp Gazetemizin Yeni Makalesi Yayınlanmıştır... futbolcup.net/#/index.php?w=34…597780&pos=0&_=1581166516 Değerli Oy ve Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler... JJRz4f.gif ” Makaleni şimdi oyladım kardeşim çok güzel olmuş gazeten yine. Ellerine sağlık.

Hediye Oyuncu Aranıyor

OZWOLF97 - - Transfer Pazari

Quote from tranquility: “Merhabalar, seneler sonra tekrar oyuna başladım fakat tahmin edebileceğiniz üzere kadromda oyuncu yok. Bir lige atanabilmem için uygun fiyatlı oyuncu verebilecek var mı bana? aynı şekilde hazırlık maçı isteklerini de teşekkürle karşılarım. kulüp adı yüzüncüyıl barış spor. kullanıcı adı tranquility.” Selamunaleyküm abi ligini göremiyorum ancak inşallah lig atlarsanız o zaman yardımcı olurum. Tekrar hoşgeldin abi oyuna.

Hayırlı cumalar.

Şut antrenmanı olursa özellikle de şut becerisi 990 üzeri güçte olduğunda oyuncuların gol sayısı artıyor benim takımımda böyle oldu öneri olarak söyleyebilirim

Haftanin Menajeri !!

OZWOLF97 - - Etkinlikler

ilk başvuru benden. Emeğinize sağlık. Menajer Adı : Manager Tarık Takım Adı : Anadolu Selçukluspor 1955 Forum Adı : OZWOLF97

Hayırlı akşamlar arkadaşlar Forum etkinlikleri ile ilgili bir gelişme var mı

Quote from Ahmet: “Arkadaşlar hiç sesiniz çıkmıyor ? Herkes iyi mi ?” iyiyiz abi şükür sen nasılsın

Anadolu Selçukluspor Alt Yapı

OZWOLF97 - - Genç Oyuncu

OL 375 19 olarak gençlikten çıkan oyuncumuz vardır. Transfer pazarındadır.

iki od mevki oyuncu satılık

OZWOLF97 - - Satılık

OD 535 31 OD 515 29 Selamunaleyküm arkadaşlar. Transfer tekliflerinizi bekliyorum. Takım adı : Anadolu Selçukluspor 1955 Menajer adı : Manager Tarık

26.12.2019 tarihi itibari ile Devrim, Tarýk DD 380 19 olarak gençlikten çıkmıştır. Takım adı : Anadolu Selçukluspor 1955 Menajer adı : Manager Tarık

22.12.2019 itibari ile Baykuş,Ali DI 375 19 olarak gençlikten çıkmıştır. Takım adı : Anadolu Selçukluspor 1955 Menajer adı : Manager Tarık

330+ genc oyuncu ariyorum

OZWOLF97 - - Oyuncu Arama

Oyundan mesaj attım abi genç oyuncularım ile ilgili

Forum Ayın Üyesi | 07.12.2019

OZWOLF97 - - Etkinlikler

Quote from oziboz: “Hayırlı olsun.. Tebrikler... ” Teşekkür ederim kardeşim. Sen şimdi mesaj atınca haberim oldu. Açıklandığından haberim yoktu. Çok mutlu oldum. Yönetim ekibine ve tüm arkadaşlara saygılar sevgiler sunuyorum. Herkese teşekkür ederim

Quote from Oguzhan Ozen: “Quote from OZWOLF97: “Benimde bir sorum olacak ben nasıl yapacağım tam anlayamadım da yardımcı olabilir misiniz bir formda birden fazla bilet almak için ne yapmam lazım nasıl yazmam lazım” Birden fazla form oluşturabildiğin için her bilet için farklı form yollayabilirsin.” teşekkür ederim sağolun

Benimde bir sorum olacak ben nasıl yapacağım tam anlayamadım da yardımcı olabilir misiniz bir formda birden fazla bilet almak için ne yapmam lazım nasıl yazmam lazım

Elinize,emeğinize ve yüreğinize sağlık. Gerçekten çok güzel bir etkinlik.

Anadolu Selçukluspor Alt Yapı

OZWOLF97 - - Genç Oyuncu

Diliçikik, Aykan OL 245 (+5) 17 21.01.2020 Bölükbasi, Ragýp DI 180 17 01.02.2020 Baykus, Ali DI 330 18 22.12.2019 Engin, Gökalp OD 100 16 06.03.2020 Orgen, Lemi FO 185 18 05.02.2020 Devrim, Tarýk DD 325 18 26.12.2019 GÜNCEL

Antrenman programımda şut gösteriyor ama orta saha olduğu için ikili mücadele de tercih edilebilir bence

FENERBAHÇE A.Ş. 3-0 GENÇLERBİRLİĞİ BTC TURK YENİ MALATYASPOR 2-2 DEMİR GRUP SİVASSPOR MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 GÖZTEPE A.Ş. GALATASARAY A.Ş. 1-1 AYTEMİZ ALANYASPOR İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 2-1 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş 0-2 TRABZONSPOR A.Ş. YUKATEL DENİZLİSPOR 1-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK KASIMPAŞA A.Ş. 0-3 BEŞİKTAŞ A.Ş. İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR 1-1 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Takım adı : Anadolu Selçukluspor 1955 Menajer adı : Manager Tarık