Search Results

Search results 1-20 of 227.

TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

GL7 - - Bar sportowy

Małe przypomnienie typujemy tylko do 20.02.2020 do godz. 17:15

Konkurs na Szczycie 3 odsłona

GL7 - - Bar sportowy

1.Internazionale Wodzisław Śląski 2.Twister 3.iBuyPower 4.Black Devils 5.Tuciak United Team 6. Livebird FC 7. Kolonia City 8. soints

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Spokojnie za pół roku to juz projektu może nie byc A tak na serio wszystko jest w Dyskusjach także zawsze przypomne :P

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Jak widać już takowe pytanie zadawałeś wcześniej Quote from GL7: “”Quote from GL7: “”Quote from GL7: “”Quote from GL7: “Quote from emdeys: “Mam pytanko, w regulaminie jest napisane ze osoby bedace na pierwszych miejscach w obu klasyfikacjach moga dostac tylko 1 nagrode. I tu moje pytanie: czy nagroda przesuwa sie na nzsze miejsca czy przepada? i kto dostanie nagrode, 4 miejsce z klasyfikacji punktowej czy 3 z klasyfikacji skutecznosci? pytam bo zaczalem 2 kolejki pozniej niz wszyscy i w klasyfik…

GL7 - - Bar sportowy

GL7 - Amsterdamsche NV - Ekstraklasa 20.01.2020 18:00 Ekstraklasa 21 Husaria vs. Celtic Glasgow 2:4 Ekstraklasa 22 Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:3 Ekstraklasa 24 Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 3:1 Ekstraklasa 25 KS Kretovia vs. Jaga 1 2:5 Ekstraklasa 27 Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 2:1 21.02.2020 18:00 Ekstraklasa 20 Visca el Barca! vs. Słupia Black 1:3 Ekstraklasa 27 Petarda vs. FC Gibasan 2:1 1 liga 1 Victoria Skomlin vs. KS Warka 2:5 1 liga 3 Jägermeister vs. Arsenał Zag…

GL7 - - Bar sportowy

No i nadszedł długo wyczekiwany moment.... TYPEREK G-8 --- VIII EDITION!!!! Regulamin: 1.Organizatorem Typerka jest grupa G-8. 2.Zabawa polega na typowaniu rozstrzygnięć spotkań ligowych w Futbolcup.pl. 3.Do typowania może przystąpić każdy z osób posiadających konto w grze Futbolcup.pl i Forum 4.Zabawa jest dobrowolna i nikt nie moze kogoś zmusić do udziału 5.Dla 4 najlepszych lig(ich uczestnikow tj.Ekstraklasa, 1 Liga,2 Liga,3 Liga) przewidziane jest wpisowe do zabawy 6.Rozkład wpisowego; Ekstr…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

I Ouiz o Typerku G-8 się odbył. Pytania i odpowiedzi: Ile maksymalnie punktów można zdobyć w jednej kolejce?? 30 emdeys-1 punkt Kiedy odbyła się I edycja?? Pażdziernik emdeys - 1 punkt Kto był zwycięzcą premierowej odsłony Typerka?? SooNB emdeys- 1 punkt Kto jest pomysłodawcą Typerka?? GL7 emdeys - 1 punkt Jaka kwota do tej pory została przelana na konta uczestników Typerka?? 144 mln BRAK DOBREJ ODPOWIEDZI Która edycja typerka się niedługo odbędzie?? 8 emdeys - 1 punkt Od której edycji patron na…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Uwaga jutro ok. godziny 21:00 Konkurs/Quiz dotyczacy Typerka G-8. Nagroda dla najlepszego 1 mln. Zasada jest tylko jedna - kto szybszy i wiecej wie ten wygra w przypadku remisu nagroda dzielona na pół Quiz odbedzie się na chacie Futbolcup w zakładce Quiz.

Kawka z mleczkiem

GL7 - - Bar sportowy

Kawka z MleczkiemMoim gościem był przemo98156 menedzer ”Legia warsza” i numer 38 obecnego ELO Quote: “Pep Guardiola” > Powiedz mi coś o sobie Mam na imię Przemek jestem studentem drugiego roku lotnictwa i kosmonautyki. Jak nazwa klubu sugeruje jestem kibicem Legii, a po za tym dawno temu zakochałem się w FC Barcelonie uwielbiałem patrzeć na ich styl gry i tak mi zostało. > Jakie są Twoje mocne strony? Duża wytrwałość w dążeniu do celu, cierpliwość i wewnętrzny spokój. > Jeśli dowiedziałbyś się, …

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Po pierwsze. Nie pasuje cos to nie bierz udzialu a nie zapomnialem gruba kasa do zdobycia za darmo wiec nie no masz racje narzekaj ale bierz udzial. Po drugie Skad wiem ze regulamin jest nie przeczytany dokladnie?? A stad iz jest w nim błąd i jest to błąd bardzo istotny w tej zabawie(jak cos nie zmieniam jeszcze regulaminu może go zauważysz) Po trzecie. Regulamin został zaakceptowany przez Grupe G-8 czyli organizatora jako prosty i czytelny. Po czwarte. Nie odpowiadalem na pytanie, poniewaz sam …

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

To ja tez zadam pytanie chcesz odpowiedź jak nie to nie musisz odpowiadać a czy kiedyś podczas trwania typerka zmieniały się nagrody???? Chyba prostym i logicznym wyjaśnieniem całej tej sprawy i wystarczy się zauważyć ze jeżeli dojdą osoby, które nie dały nic do sponsoringu a spełniają kryteria wpisowego to równa się to z tym że nagrody zostaną zwiększona i się zmienia. Czy to jest tak trudne do zrozumienia wydaje mi się iż łatwo się tego domyślić po samym czytaniu regulaminu a nie insynuować mi…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Quote from GL7: “Ostateczna lista sponsorów: 1. tornado / Twister / - 25 mln - sponsoring G-8 2. MartinoMartinez/ PGG ROW RYBNIK / - 15 mln - sponsoring G-8 3. Kolonia City / woooojtaaaas - 6mln - sponsoring G-8 4. Mewa / Real Madrid - 5 mln - sponsoring G-8 5. kmita / Internazionale Wodzisław Śląski / 5 mln - sponsoring G-8 6. paprotniarozrzutniki- szwagier 4 mln - sponsoring zewnetrzny 7. Jarosław - Old Squad Żory - 3 mln - sponsoring zewnetrzny 8. Łęg Łowce / Niemczyc - 6 mln - sponsoring zew…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Quote from tornado1: “gl7 i wy macie rację może wydłużenie typerka by pomogło z 30dni na 45dni i np. dwa dni kolejek jak do tej pory a 3 dzień okienko to taka luźna sugestia kolejek nadal byłoby 15 a czasu trochę więcej tyle że typerek trwałby 2tyg dłużej ;)” Wolałbym nie ingerować w format typerka bo wydaje mi się iż większość osób już się do tego przyzwyczaiła a dodatkowy dzień nie wiem do końca czy miałby służyć mi na to żeby móc na spokojnie ogarniać wyniki czy uczestnika wydłużać czas typow…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Quote from Respe: “Projekt jak dla mnie świetny! Mam tylko prośbę, aby mecze do typowania podawać z maksymalnym możliwym wyprzedzeniem, ponieważ zdarzało mi się być zajętym przez np. 18 godzin przez to skutecznie odpadałem z poprzednich edycji typerka. ” Macie rację z tym trzeba zauważyć iż między meczami jest 24h różnicy co daje mi 6 h na ogarnięcie typerka a jak wiemy życie codzienne różnie się toczy i nie zawsze jestem w stanie do danej godziny ogarnąć wyników. Dlatego ten wpis pozostaje tak …

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Nowy regulamin prosze o dokładne zapoznanie się z nim. Wszelkie pytania proszę kierować w tym temacie lub poprzez PW Na PW szybciej odpisze. 1.Organizatorem Typerka jest grupa G-8. 2.Zabawa polega na typowaniu rozstrzygnięć spotkań ligowych w Futbolcup.pl. 3.Do typowania może przystąpić każdy z osób posiadających konto w grze Futbolcup.pl i Forum 4.Zabawa jest dobrowolna i nikt nie moze kogoś zmusić do udziału 5.Dla 4 najlepszych lig(ich uczestnikow tj.Ekstraklasa, 1 Liga,2 Liga,3 Liga) przewidz…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

GL7 - - Bar sportowy

Ostateczna lista sponsorów: 1. tornado / Twister / - 25 mln - sponsoring G-8 2. MartinoMartinez/ PGG ROW RYBNIK / - 15 mln - sponsoring G-8 3. Kolonia City / woooojtaaaas - 6mln - sponsoring G-8 4. Mewa / Real Madrid - 5 mln - sponsoring G-8 5. kmita / Internazionale Wodzisław Śląski / 5 mln - sponsoring G-8 6. paprotniarozrzutniki- szwagier 4 mln - sponsoring zewnetrzny 7. Jarosław - Old Squad Żory - 3 mln - sponsoring zewnetrzny 8. Łęg Łowce / Niemczyc - 3 mln - sponsoring zewnetrzny 9. Oldboy…

ban

GL7 - - Pytania i pomoc

Multikonto jest zabronione wiec nie masz co sie dziwic. Na Futbolcup mozna posiadac tylko jedno konto.

Gazetka Fut Time News - dyskusje

GL7 - - Gazetka FutbolCup

Tak czytając wszystkie odpowiedzi, które dotyczą mojej wypowiedzi to wydaje mi się że wy nie macie problemów z tym co ja pisze tylko ogólnie macie problem z moją osobą. Szkoda trochę że tak jestem postrzegany ale dla mnie nie ma problemu z tym bo mam to gdzieś dla mnie liczy się opinia tylko tych którzy potrafią szczerze że mną pogadać a nie wypowiedzi tych którzy próbują się przypodobać innym ale to tylko moja sugestia. Ja już zakończyłem dyskusje w tym temacie z resztą problemów zapraszam na m…

Dziękuję za twoja sugestie thorrgall na drugi raz zanim cokolwiek napisze na Forum to napisze do ciebie czy moja wypowiedź wg twej szanownej osoby będzie elegancka i na miejscu. Pozdrawiam

dawidm412 spoko kazdy ma swoje zdanie i dlatego tak sa potrzebne tematy dyskusyjne. Ja wyraziłem swoje zdanie tak jak Wojtek Kowalczyk się odezwał po gali na temat zwycięstwa Zmarzlika. Przyznam szczerze że ja nawet nie wiem kto to ten Maciejewski więc przyznam szczerze że nie wiem dlaczego akurat ten przykład podałeś Jestem pogodzony z wynikami ale to nie znaczy, że nie mogę wyrazić zdania o wynikach a tylko to miałem na celu Może cie zaskoczę ale ode mnie masz lajka za podjecie dyskusji i wyra…