Search Results

Search results 1-20 of 79.

Wyniki - Liga Symulacyjna

danlight - - Liga Symulacyjna

2 liga 6 kolejka Bagwell Academy 3:1 FC Danlight

Zawsze wieczorami 19:00-20:00

II Liga Symulacyjna 1 kolejka - 17.02.2020 - 19.02.2020 FC Danlight 1 - 4 unia niećkowo (rozegrany 18.02)

II Liga Symulacyjna 2 kolejka - 18.02.2020 - 20.02.2020 FC Cyganka 2 - 11 FC Danlight (rozegrany 18.02)

Ogólnie reasumując nie wiedzą jak ta gra działa.

Infrastruktura

danlight - - Pytania i pomoc

Witam, Mam pytanie. Czy Tablica i oświetlenie stadionu na coś wpływa? Dostałem informację, że tylko dach i murawa ma jakieś znaczenie i to niewielkie...a powinno mieć spore.

Zapisy - Liga Symulacyjna

danlight - - Puchary FutbolCup

1. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Kolonia City - woooojtaaaas 3. Twister- tornado 4. Bagwell Academy - Theodor T-bag Bagwell 5. LKS Ursus Dachnów - Janusz 6. FC Bartodzieje - dmix1996 7. Real Madrid - Mewa 8. PGG ROW RYBNIK - MartinoMartinez 9. FC Buhaje - Heterokrates 10. KS Kretovia - Kret 11. Perla Chmiel - Dawidm412 12. Leech Pozz - lukasz7812 13. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano 14. Black Devils - Oldboy 15. unia niećkowo - lokario 16. FC Cyganka - Dagmarina 17. Cargovia Kargowa - M…

Nowe rozwiazanie

danlight - - Pomysły i propozycje

To są dobre rozwiązania do ożywienia rozgrywki. Co do zakupu siły za CR to nie wiem, bo zawsze się znajdzie taki ktoś kto wyda wypłatę w funtach na grę i będzie miały zespół który przez kilka sezonów będzie wygrywał wszystko. A jak będzie chciał sprzedać grajka np. PP o wartości Q700 to jego cena będzie zaporowa. Chyba, że ktoś skorzysta z klona. Z tą opcją szedłbym w trening. Np. za CR dostajesz dodatkowe punkt treningu. Teraz jest nie wiem 2 pkt? to przy CR powinno być 4 pkt.

moje miasto

No dobra, ale kto mu teraz odda cr jak zmieni po błędzie w grze? Zmiana miasta kosztuję.

Co tu robić za poprawki. Wgrać backup i tyle. Firma programistyczna i nie są w stanie czegoś takiego zrobić?

Są moderatorzy który mają z nimi stały kontakt - oni też grają w tą grę. Jak oni nie są w stanie nic wskórać to my raczej też nie damy rady. Dla mnie osobiście rozgrywka stała się bezsensowna. Próbować zawsze warto, oczywiście ale sam widzisz...wgrali na niemiecki - widzieli co jest a i tak dali to na PL - logiki w tym zero. Ktoś zrobił kopiuj, wklej z plikami i szczęśliwi. Aktualizacja? Aktualizacja.

Dla mnie powinni cofnąć aktualizację, albo przynajmniej cofnąć pliki odpowiedzialne za symulację. Wiedzą co się działo na niemieckim i wgrali to na PL. Nie wiem co mam myśleć o osobach robiących aktualizację...aby zrobić? XD

No ja dzisiaj w lidze wygrałem 12:0 z zespołem, który powinien bić się o mistrzostwo ligi. A kadrę mam tylko 1,5k więcej. Także znając życie niedługo i ja dostanę 12:0 od kogoś

Quote from Heterokrates: “ Co do wiadomości wyżej, nie zauważyłem takiej tendencji, chyba że są to bardzo rzadkie przypadki i chodzi o zdobycie ewentualnie 1 czy dwóch bramek No nie no, nie podoba mi się to kompletnie... Sezon zakończę z bilansem bramkowym którego nie osiągnąłem w ciągu dwóch sezonów...” A bawiłeś się ustawieniem w czasie meczu? Ja zamieniłem pozycjami DP z LP/PP

Dzisiaj sprawdziłem sobie kilka symualcji i ten silnik jest totalnie skopany. Wygrywałem 18:2 w 80' minucie( z zespołem o ogólnej sile zespołu 530). Stwierdziłem że skopie ustawienie trochę. Przestawiłem defensywnych pomocników na nie swoje pozycje. Momentalnie w 10 minut dostałem 6 bramek xd także nie zmieniajcie ustawienia w czasie meczu. To już jest parodia. Ten silnik nic nie liczy. Ktoś coś skopał w skrypcie.

Aktualizacja????

danlight - - Gra

Ale silnik poprawili xd 10:1 15:1. Ok taki wynik rozumiem gdy gra klub 1,2,3 liga z klubem z A,B klasy. Ale nie gdy to klub z 4 ligi a ja 1 liga i wygrywam po 12:0 xd

Automatyczne wylogowywanie

Ciekawe czy to tylko u nas czy na innych serwerach również to się dzieje..

Zawodnik odszedł

Pewnie i tak było. Już po temacie.

Zawodnik odszedł

W takim razie czemu tylko ten co był wystawiony na rynku a reszta nie odeszła?

Zawodnik odszedł

Dzisiaj stała się dla mnie nietypowa sytuacja. Wystawiłem gracza na rynku. Zaakceptowałem ofertę a rano patrzę a gracz odszedł bo nie dostał wypłaty (w tym czasie nie dostało jej 6 innych)...o co chodzi? Jakbym wiedział, że coś takiego będzie to wziąłbym kredyt...