Search Results

Search results 1-20 of 82.

Şuan için konu güncel arkadaşlar

Öncelikle selamalr saygılar arkadaşlar; Değerli vakitlerinizi aldıgım için şimdiden özür dilerim. Uzun senlerdir oyunu oynayan ve gelişmesinde emeği olan kardaşlara teşekkür ederim. Oyunda radikal kararlar alarak yenilik yapmak şart. Bende bu yüzden alt yapı sisteminin tamamen değişmesi ve yerine paf takımı gelmesi yönünde fikir beyan etmek istemiştim. Eğer bu yönde yenilik gelirse oyun daha eğlenceli ve oyuncuların daha faiş fiyata satılması önlenir. Tabiki takım gelirlerinğin de artırılması şa…

Menajer Adı: mahzunikaya Galatasaray 0-0 Başakşehir Denizlispor 1-4 Çaykur Rizespor Ankaragücü 0-5 Trabzonspor Konyaspor 0-2 Beşiktaş Kayserispor 1-2 Sivasspor Kasımpaşa 1-1 Gençlerbirliği Alanyaspor 1-0 Göztepe Yeni Malatyaspor 1-2 Fenerbahçe Antalyaspor 0-1 Gaziantepspor

Hoş gördük sizler nasılsınız dostum.

Quote from Raging Bull: “Sen bu işte gerçekten çok yetenekli birisin fakat buradaki takım ismi şartı çok katı. Sanırım seni çok uğraştırıyorlar -şurasını sil burasına şöyle bir şey ekle gibisinden- bu konuda sana hak veriyorum fakat unutmamak gerekirki bu bir menajerlik oyunu ve menajerlerin ilham aldığı takım isimleri gerçekte var olan isimler. Kimsenin işine karışacak pozisyonda değilim ama senin gibi yardımsever ve bu işi seven birisi için burada istediğin şart dışarıdan çok ağır gözüküyor, b…

Logo İsteği Şartları! 1. Kulüp ismini lütfen belirtin! 2. İstediğiniz renkleri lütfen belirtin! 3. Kullanılmasını istediğiniz figür veya yıl vs. lütfen belirtiniz. Belirtmediyseniz, uğun olacağını düşündüğüm figürü ve oyuna katıldığınız tarihi kullanıyorum.Hazırladıktan sonra ekleme veya çıkartma yapmıyorum.Gerçek takım logosu üzerinde değişiklik yapmıyorum, bana bırakacaksınız tasarımı... 4. Gerçek kulüp isimleri ve türevlerini logo üzerine yazmıyorum. 5. Tasarım süresi vermiyorum, iş yoğunluğu…

Güncelleme Testi İçin Başvuru Formu

Derby05 - - Haberler

Takım adı : Kırıkkale FK. Menajer adı : Derby 05

Elit Menajerler Klanı

Derby05 - - Klanlar

Selamlar

Quote from Adek: “To moje aktualne logo: 157.png Chciałbym żeby nowe logo zachowało tego ptaka ze starego loga, jego kolorystkę oraz napis FC Barcelona reszta dowolne licże na twoją inwencję twórczą :P”

Quote from BahriYavuz: “3 sayfayı okuma fırsatım olmadı belki yazılmıştır bilemiyorum. Yazıldıysa da destek olarak alın bu postu. Oyuncuların gençlikten çıkma gücü 300-400 arası olarak çıkıyor ardından, her yıl antrenman vere vere 500-600 leri görüyor futbolcular. 40 yaşına gelmiş bir (örneğin) kanat futbolcusunun 20-25 yaşındakine göre çok daha iyi oynaması imkansız. Bu yüzden gençlikten çıkma güçleri arttırılıp 25-27 yaş aralığına kadar artan sonrasında azalmaya başlayan bir grafik olması gere…

Quote from Murtazakarabulut: “Quote from Tacettin: “Aslında oyunda şampiyona 100 kredi 2.ye 50 kredi 3. Ye 25 kredi Gol kralı çıkaran takıma 50 kredi verse süper olur herkes hırs ve azimle oynar degil mi” Ben bu öneriyi yapmıştım ligler de ilk üçe para ödülü gol kralından ilk üçe para ödülü ve liglerde her maç başına kazana ve berabere kalan takımlara para verilsin diye galibiyet primi ve beraberlik primi gibi takımlara hiç bir katkı yok kendi sahanda maç yaparsan gelir birde sponsor gelirleri v…

Pomogę każdemu, kto potrzebuje logo.

Futbolcup Forum Ayın Üyesi !

Derby05 - - Etkinlikler

Oyun ve forum için hayırlısı olur inşallah ve forum eski şaşalı günlerine kavuşması dileğiyle.

Selamlar sayılar; Böyle bir konu hakkında söz hakkı verdiğiniz için arkadaşlar ve kendi adıma sizlere teşekkür ederim. Oyuna katılan yeni menajerler devamlı olmakta ve katılan menajerler lige atanmak için belli bir gün beklemek zorunda kalıyorlar. Bu beklemeyi ortadan kaldırmak için sistem tarafından önceden oluşturulacak lig ve takımlara yeni katılan menajerleri atamak daha iyi ve hızlı bir oyun sistemi olur diye düşünüyorum.

Menejer İsmi : Derby 05 Takım İsmi :Derby 05 Lig : Spor : Süper Amatör Lig

Chatmoderatoren

Derby05 - - Allgemeines

Askıda Oyuncu! ( Fazla Oyuncu )

Derby05 - - Sohbet

Gerekli ilgisilik yüzünden konu kilit

Derby05 - - Sohbet

Quote from OguzhanOzen: “Hocam ucuza (cokta ucuza degil biraz indirim yaptigin oyuncular) verebilecegin +100 oyuncularina talibim konusmak istersen dm atabilirsin . sagolun iyi forumlar” Şuanda askıda olan oyuncular bu arkadaşım işine yararsa al derim.

Derby05 - - Sohbet

Değerli arkadaşlar bildiğiniz gibi bazı kahvelerde askıda çay muhabbeti vardır. İşte bu muhabbetten yola çıkarak elinde fazladan oyuncu barındıran kulüplerimiz bu yöntemle ihtiyacı olana yardım etmeye çalışalım. Bu fikri il başlatan Kadir 34 arkadaşımıza teşekkür eder fikrinden ötürü çok teşekkür ederim. İnşallah bu yardımlaşmayı su istimal eden arkadaşlar olmaz ve güzel güzel oyun muhabbeti güderiz. İşte şuan elimde askıda olan oyuncular

Menejer adı : Derby 05 22.12.2018 13:30 MKE Ankaragücü 0- 3 Gözteşe A.Ş. 22.12.2018 16:00 Aytemiz Alanyaspor 1- 2 Medipol Başakşehir FK 22.12.2018 19:00 Kasımpaşa A.Ş 0-0 Beşiktaş A.Ş 23.12.2018 13:30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor 1-1 Kayserispor 23.12.2018 16:00 Trabzonspor A.Ş 4-0 Çaykur Rizespor A.Ş 23.12.2018 16:00 Bursaspor 1-2 Evkur Yeni Malatyaspor 23.12.2018 19:00 Galatasaray A.Ş 1-3 Demir Grup Sivasspor 24.12.2018 20:00 Antalyaspor A.Ş 0-3 Fenerbahçe A.Ş 24.12.2018 20:00 Akhisarspor 0…