Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

  • User Avatar

    I Liga Symulacyjna

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020 FC Buhaje : Black Devils (0:4) Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020 Tuciak United Team : Chelsea KnO FC (3:0) Twister : FC Buhaje (4:0) Legia...(L)...Warszawa : Leech Pozz (4:1) PGG ROW RYBNIK : Kolonia City (3:0) soints : Cargovia Kargowa (1:1) Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020 Chelsea KnO FC : Black Devils (1:3) Perla Chmiel : Twister (1:6) Leech Pozz : PGG ROW RYBNIK (1:1) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    II Liga Symulacyjna

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020 LKS Ursus Dachnów : Bagwell Academy (2:2) unia niećkowo : KS Kretovia (0:6) Real Madrid : FC Bartodzieje (0:3) Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020 FC Cyganka : Bagwell Academy (1:7) Kolejka 11 - 27.02.2020 - 29.02.2020 Bagwell Academy : King Łódź (0:5) LKS Ursus Dachnów : FC Bartodzieje (1:4) Real Madrid : KS Kretovia (2:5) unia niećkowo : FC Cyganka (11:0) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    I Liga Symulacyjna

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020 soints : Perla Chmiel (6:1) Kolejka 7 - 23.02.2020 - 25.02.2020 FC FC Buhaje : Cargovia Kargowa (5:2) PGG ROW RYBNIK : Twister (2:3) Kolejka 8 - 24.02.2020 - 26.02.2020 Cargovia Kargowa : Perla Chmiel (1:1) Legia...(L)...Warszawa : PGG ROW RYBNIK (3:0) Black Devils : Leech Pozz (4:1) Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020 PGG ROW RYBNIK : soints (0:0) Chelsea KnO FC : Cargovia Kargowa (3:2) Kolonia City : Legia...(L)...Warszawa (0:0) Leech Pozz : Twister (4:6) Pe…

  • User Avatar

    II Liga Symulacyjna

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 8 - 24.02.2020 - 26.02.2020 FC Cyganka : LKS Ursus Dachnów (1:7) Bagwell Academy : FC Bayern Sośnica-Brzeg (2:1) KS Kretovia : RWKS Sparta (4:1) FC Janke : unia niećkowo (3:1) FC Bartodzieje : FC Danlight (7:2) King Łódź : Real Madrid (4:1) Kolejka 9 - 25.02.2020 - 27.02.2020 RWKS Sparta : FC Cyganka (7:0) FC Danlight : FC Janke (1:5) FC Bayern Sośnica-Brzeg : King Łódź (1:4) Kolejka 10 - 26.02.2020 - 28.02.2020 King Łódź : LKS Ursus Dachnów (4:0) FC Bartodzieje : FC Bayern Sośnica-Brzeg…

  • User Avatar

    I liga kolejka Legia 0:0 Kolonia

  • User Avatar

    Zapisy do LS - II sezon

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    W poniższym temacie można zapisywać się do kolejnej edycji LS. Zapisy trwają do zakończenia rundy zasadniczej tj. 11/03/2020. Osoby biorące już udział w LS zgodnie z regulaminem automatycznie są brane do następnego sezonu, dlatego proszę się już nie zapisywać. Wymagania: w miarę możliwości częsta dostępność online. Format zapisów: LP. / Nazwa managera (z gry) / Klub Przykład: 1. woooojtaaaas / Kolonia City Kolejne osoby proszę o kopiowanie listy z dotychczas zapisanymi graczami, tak aby zachować…

  • User Avatar

    I Liga Symulacyjna

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 4 - 20.02.2020 - 22.02.2020 Tuciak United Team : Legia...(L)...Warszawa (3:2) soints : FC Buhaje (1:1) Kolejka 5 - 21.02.2020 - 23.02.2020 Legia...(L)...Warszawa : Black Devils (2:2) Kolonia City : Cargovia Kargowa (4:0) FC Buhaje : Perla Chmiel (3:3) Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020 Tuciak United Team : Kolonia City (3:1) Cargovia Kargowa : Leech Pozz (4:2) Kolejka 7 - 23.02.2020 - 25.02.2020 Legia...(L)...Warszawa : soints (5:1) Perla Chmiel : Chelsea KnO FC (2:4) Kolonia City : Bla…

  • User Avatar

    II Liga Symulacyjna

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020 FC Cyganka : FC Bayern Sośnica-Brzeg (0:5) LKS Ursus Dachnów : Real Madrid (0:1) FC Bartodzieje : RWKS Sparta (5:2) FC Janke : KS Kretovia (0:2) Kolejka 7 - 23.02.2020 - 25.02.2020 KS Kretovia : FC Cyganka (14:2) FC Bayern Sośnica-Brzeg : LKS Ursus Dachnów (1:1) Real Madrid : Bagwell Academy (0:1) RWKS Sparta : FC Janke (0:0) unia niećkowo : FC Bartodzieje (1:4) FC Danlight : King Łódź (0:2) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    i liga Kolejka 8 - 24.02.2020 - 26.02.2020 Twister : Kolonia City 2;0

  • User Avatar

    Historia LT DE

    woooojtaaaas - - Liga Towarzyska - DE

    Post

    Sezon XXIV: 01/02/2020 - 22/02/2020 I liga Zespół Visca El Barca wycofany z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg II liga 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    W tym temacie możecie typować pierwszą trójkę LS. Dodam tylko, że chodzi tutaj o pierwszą trójkę na ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK, czyli po fazie PLAY OFF. Obecnie trwa runda zasadnicza Owocnych typów! Typujemy do 03/03/2020.

  • User Avatar

    I Liga Symulacyjna

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 3 - 19.02.2020 - 21.02.2020 Legia...(L)...Warszawa : Cargovia Kargowa (5:1) Black Devils : soints (4:1) Kolejka 4 - 20.02.2020 - 22.02.2020 Black Devils : Twister (2:3) Cargovia Kargowa : PGG ROW RYBNIK (0:4) Chelsea KnO FC : Kolonia City (1:5) Perla Chmiel : Leech Pozz (4:1) Kolejka 5 - 21.02.2020 - 23.02.2020 PGG ROW RYBNIK : Tuciak United Team (2:4) Leech Pozz : Chelsea KnO FC (1:5) Twister : soints (7:2) Kolejka 6 - 22.02.2020 - 24.02.2020 Chelsea KnO FC : FC Buhaje (2:2) Black Devil…

  • User Avatar

    II Liga Symulacyjna

    woooojtaaaas - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 3 - 19.02.2020 - 21.02.2020 FC Janke : King Łódź (3:6) KS Kretovia : Bagwell Academy (5:2) RWKS Sparta : LKS Ursus Dachnów (5:2) unia niećkowo : FC Bayern Sośnica-Brzeg (4:1) FC Danlight : Real Madrid (2:2) FC Bartodzieje : FC Cyganka (8:1) Kolejka 4 - 20.02.2020 - 22.02.2020 King Łódź : KS Kretovia (0:1) FC Bartodzieje : FC Janke (4:2) Bagwell Academy : RWKS Sparta (1:3) LKS Ursus Dachnów : unia niećkowo (0:5) FC Bayern Sośnica-Brzeg : FC Danlight (4:1) FC Cyganka : Real Madrid (0:11) K…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 19.03.2020 WOLNY LOS : OGIEŃ CZARNKÓW (s) Raunheim Team : Kostrzyn FC KKS Kolejowy : unia niećkowo RTS 1910 Widzew Lodz : Przechodniu Powiedz Sparcie Gladiatorzy Z Miasta Noży : Legia Warszawa - 1916 Kolejka 2 - 20.03.2020 OGIEŃ CZARNKÓW (s) : Kostrzyn FC unia niećkowo : Raunheim Team Przechodniu Powiedz Sparcie : KKS Kolejowy Legia Warszawa - 1916 : RTS 1910 Widzew Lodz WOLNY LOS : Gladiatorzy Z Miasta Noży Kolejka 3 - 21.03.2020 Gladiatorzy Z Miasta Noży : OGIEŃ CZARNKÓW (s) Kostrz…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 zygfryd (b) : wiktoria radom (m) Mexico City : Tottenham Hotspur 1882 FC Zryw Dabrowka : Real Madrid Campeones Studzionka C.F. : FFSC Sparta Motor Lublin : Tuciak United Team Dynamo Kolonia City (b) : Legia…(L)…Warszawa Kolejka 2 - 02.03.2020 Zryw Dabrowka : Tottenham Hotspur 1882 FC Studzionka C.F. : Real Madrid Campeones Motor Lublin : FFSC Sparta Dynamo Kolonia City (b) : Tuciak United Team wiktoria radom (m) : Legia…(L)…Warszawa zygfryd (b) : Mexico City Kolejka 3 - 03…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.03.2020 WOLNY LOS : OGIEŃ CZARNKÓW (s) Raunheim Team : Kostrzyn FC KKS Kolejowy : unia niećkowo RTS 1910 Widzew Lodz : Przechodniu Powiedz Sparcie Gladiatorzy Z Miasta Noży : Legia Warszawa - 1916 Kolejka 2 - 02.03.2020 OGIEŃ CZARNKÓW (s) : Kostrzyn FC unia niećkowo : Raunheim Team Przechodniu Powiedz Sparcie : KKS Kolejowy Legia Warszawa - 1916 : RTS 1910 Widzew Lodz WOLNY LOS : Gladiatorzy Z Miasta Noży Kolejka 3 - 03.03.2020 Gladiatorzy Z Miasta Noży : OGIEŃ CZARNKÓW (s) Kostrz…

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 22.02.2020 wiktoria radom (m) : Real Madrid Campeones (b) (0:4) Zryw Dabrowka : Motor Lublin (2:10) FFSC Sparta : Mexico City (7:0) Legia…(L)…Warszawa : Visca El Barca (3:0w/o) Tottenham Hotspur 1882 FC : Studzionka C.F. (2:1) OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Tuciak United Team (0:3) Zespół Visca El Barca wycofany z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 21.02.2020 Motor Lublin : wiktoria radom (m) (2:4) Mexico City : Zryw Dabrowka (6:2) Visca El Barca : FFSC Sparta (0:3w/o) Studzionka C.F. : Legia…(L)…Warszawa (0:4) Tuciak United Team : Tottenham Hotspur 1882 FC (3:1) Real Madrid Campeones (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (b) (4:0) 1.jpg 3.jpg 2.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Ogłoszenia LT PL

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Cześć, poniżej kilka informacji. Pierwsze mniej radosne - lista zespołów, które najbliższy sezon rozpoczną z ujemnymi punktami: II liga Gladiatorzy Z Miasta Noży - 10 pkt Unia Skierniewice - 5 pkt ŚwidDług - 10 pkt III liga FC Köybaši - 15 pkt BKP Rakovia Gepard - 5 pkt IVA liga La Masía Barcelona - 5 pkt IVB liga Studzionka C.F. - 5 pkt Brzozovia - 10 pkt paprotniarozrzutniki - 5 pkt TS Wisla Krakow R22 - 5 pkt Pro Gram - 5 pkt FC Rokita - 5 pkt KS Senior - 20 pkt VA liga Strzelec Umianowice - …

  • User Avatar

    DEKC14w.png Osoby chcące dołączyć do LT proszone są o: a) zapoznanie się z regulaminem dla zapisujących się: Regulamin zapisujących się do LT b) zapoznanie się z regulaminem LT: Regulamin LT PL c) kontynuowanie zapisy wg wzoru d) zostawienie "pustych" MT na maj/czerwiec - zajęte mogą być wyłącznie środy oraz piątki z MT (jeśli nie uczestniczycie w innym projektach np. Lm/LE/UEFA Conference itd.) Zapisy trwają do końca marca (31/03/2020). Osoby zapisujące się proszone są o podanie nazwy managera …