Search Results

Search results 1-20 of 355.

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Oldboy - - Liga Symulacyjna

    Post

    Old 0:1 Martino Martino 0:0 Old Old 0:0 Martino Martino 2:4 Old Old 4:2 Martino Martino 0:2 Old Stan 3:1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Liga 6, kolejka: 29 - 19.03.2020 18:00:00 Powiśle Ochodza vs. FC Juventus 0:3 FC Kozaki vs. LECH_POZNAŃ 3:0 Orzeł Milcza vs. John Deere Team 0:3 2 Liga 205, kolejka: 3 - 19.03.2020 18:00:00 Rings vs. Sokół Perkowo 3:1 Korvar vs. Polonia W-wa 1:3 Ekstraklasa 29, kolejka: 29 - 20.03.2020 18:00:00 Chelsea KnO FC vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 2:6 inkwizytor vs. iBuyPower 2:3 GKS Concordia vs. Resorek junior 1:4 Petarda vs. DiiL FC 1:3 FC Gibasan vs. Motor Lublin 1950 1:0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Liga Okręgowa Podkarpackie 4 Kolejka: 6 - 17.03.2020 18:00:00 Łobzonka Wyrzysk vs. zxpv 4:1 Chałka z miodem vs. FC BARCELONA96 3:1 Hejnal Kęty vs. RpaEbola 0:2 1111 vs. FC BiaJAGA 3:0 Iskra Iskrzynia. vs. GKS Pogoń 2:1 3 Liga Podkarpackie 1 Kolejka: 15 - 18.03.2020 18:00:00 LKS MyTeam vs. Trupy 0:3 GKS Mazowsze Grójec vs. FC MuŁlaNdiA 3:1 Batman vs. Metal gawro tarnow 0:4 Klasa A Dolnoslaskie 1 Kolejka: 12 - 18.03.2020 18:00:00 FC POLONIA JA vs. Yanusz 0:1 Ravens vs. Borusia Dortmund 1:0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00 Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje 5:3 Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 2:3 JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 1:4 Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 0:3 PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 3:1 3 Liga Dolnoslaskie 1 Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00 ResCyberki vs. FC Brema 5;0 Nocturno vs. FC Cherry 1:4 Zyrka vs. FC Wieśminy 0:6 FC Wojtuś vs. Atak Oporów 5:2 Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3:0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 196 Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00 Kałczuki vs. pocztowiec 1:4 Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 3:1 F.C.Kocudza vs. Olzuz 2:0 Liga Okręgowa Malopolskie 2 Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00 Cannabis Team vs. Kilerzy 3:2 FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1:3 4 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00 PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 0:1 FC Vapery vs. lelovia 1:0 FC FORD vs. Chucky.. 1:0 Jagiellońska vs. jeziorowcy 0:1 Klasa A Malopolskie 1 Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00 niebiescy dolne vs. Start 1:3 Kresy vs. Wiechowo 3:1 MKS Gliwice vs. Lwy 3:1 4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00 GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 1:3 LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 2:1 4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00 bartekteam vs. crac 3:1 KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 3:1 gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:3 Black Demons vs. KS Bielsko 3:1 KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:1

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Oldboy - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 20 - 07.03.2020 - 09.03.2020 Black Devils 5:1 FC Buhaje

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00 MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 2:0 Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 3:0 Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 0:3 3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00 TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 1:3 GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 1:2 1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00 K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 4:1 AP Krycichy vs. Golden Team 6:2 Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 4:0 Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18…

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Oldboy - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 21 - 08.03.2020 - 10.03.2020 Perla Chmiel 1:3 Black Devils

  • User Avatar

    Aktualizacja forum.???

    Oldboy - - Pytania i pomoc

    Post

    Jako że temat umarł w zarodku to postanowiłem się przypomnieć.Otóż miała być aktualizacja forum,nie było i nadal pokazuje w profilu.526Polubienia96Punkty−3,100Odwiedzin 2,200 Przypomnę tylko parę informacji. 28 maja 2019 o to pytałem i miało być poprawione w przeciągu paru dni Profil na forum

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00 Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 2:6 Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1:3 LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1:3 MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 0:3 Cebularnia vs. Kolonia City 1:4 Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 0:6 Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 4:1 FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3:1 ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2:3 Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3:0

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Oldboy - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 19 - 06.03.2020 - 08.03.2020 Leech Pozz 1:5 Black Devils

  • User Avatar

    Szczyt FutbolCup vol. 5- Dyskusja

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Quote from tornado1: “FC PZGW - ekstraklasa trzym old sprawdziłem w typerku :P” Tak już odpisał na priv. Zgłoszenie poszło. Pozdrawiam

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Oldboy - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 18 - Black Devils 6:2 Kolonia City

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Oldboy - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 17 - 04.03.2020 - 06.03.2020 PGG ROW RYBNIK 3:5 Black Devils

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Oldboy - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 16 - 03.03.2020 - 05.03.2020 Black Devils 4:1 Legia...(L)...Warszawa

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00 Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1:3 Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 2:1 polanowice2019 vs. Pato(L)egia 1:1 1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00 Valiss vs. SC Kolobrzeg 3:2 West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 0:2 Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00 Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3:0 Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 2:4 Liwiec Górki vs. Sportowa FC 0:4 Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 3:1 FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1:3

  • User Avatar

    Szczyt FutbolCup vol. 5- Dyskusja

    Oldboy - - Bar sportowy

    Post

    Aar00nQQ -Podaj nazwę drużyny i nick w grze,żebym mógł zgłosić do przelewu. Nie odpisujesz na maila ani na konwersacje na forum. Czekam do Niedzieli. Pozdrawiam

  • User Avatar

    1. Al.-Dosari Anwar (Irak) OZ 2. Kallichuran Ekasarga (Bhutan) DP 3. Cardiel Busquet Juan Pedro (Chile) OP 4. Dzinkambani Mfaki (Burkina Faso) OZ 5. Nduka Agyemang (Togo) N 6. Bencini, David (Malta) OP 7. Diouf, Tutu (Burundi) DP 8. Fook Tunku (Brunei Darussalam) OŚ 9. Leemets Koi (Estonia) PP 10. Bensol Hasan (Turcja) BR 11. Dhakil Akir (Bahrajn) OZ 12. Featherstone, Phil (Anguilla) N - wyspa na Morzu Karaibskim w archipelagu Wysp Nawietrznych - dopiero dziś się dowiedziałem co to za kraj, fajn…

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna

    Oldboy - - Liga Symulacyjna

    Post

    Kolejka 15 Twister 1:3 Black Devils