Search Results

Search results 1-20 of 51.

  • User Avatar

    Wykonam herb klubowy

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    Dzięki wielkie

  • User Avatar

    Wykonam herb klubowy

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    Witam Spróbujemy - kształt: Dowolny - kolorystykę: Dowolna - znak/znaki szczególne: Chciałbym żeby na herbie był pokazany obraz wilka - napis na herbie: FC KOXY - opis, mniej więcej jak to ma wyglądać (lub zdać się na moją kreatywność): Zdaje się na twoją kreatywność Z góry dzięki

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    OP 30/17 OZ 30/16 OŚ 35/16

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 6, kolejka: 29 - 19.03.2020 18:00:00 Powiśle Ochodza vs. FC Juventus 1:3 FC Kozaki vs. LECH_POZNAŃ 1:4 Orzeł Milcza vs. John Deere Team 1:3 2 Liga 205, kolejka: 3 - 19.03.2020 18:00:00 Rings vs. Sokół Perkowo 4:1 Korvar vs. Polonia W-wa 3:1 Ekstraklasa 29, kolejka: 29 - 20.03.2020 18:00:00 Chelsea KnO FC vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 1:4 inkwizytor vs. iBuyPower 3:1 GKS Concordia vs. Resorek junior 4:1 Petarda vs. DiiL FC 1:4 FC Gibasan vs. Motor Lublin 1950 1:4

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    Liga Okręgowa Podkarpackie 4 Kolejka: 6 - 17.03.2020 18:00:00 Łobzonka Wyrzysk vs. zxpv 1 : 4 Chałka z miodem vs. FC BARCELONA96 1:3 Hejnal Kęty vs. RpaEbola 6 : 1 1111 vs. FC BiaJAGA 1 : 4 Iskra Iskrzynia. vs. GKS Pogoń 1 : 5 3 Liga Podkarpackie 1 Kolejka: 15 - 18.03.2020 18:00:00 LKS MyTeam vs. Trupy 1 : 9 GKS Mazowsze Grójec vs. FC MuŁlaNdiA 4 : 1 Batman vs. Metal gawro tarnow 4 : 0 Klasa A Dolnoslaskie 1 Kolejka: 12 - 18.03.2020 18:00:00 FC POLONIA JA vs. Yanusz 1 : 5 Ravens vs. Borusia Dort…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00 Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje 3 : 1 Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 0 : 3 JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 5 Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 1 : 4 PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 4 : 1 3 Liga Dolnoslaskie 1 Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00 ResCyberki vs. FC Brema 4 : 1 Nocturno vs. FC Cherry 1 : 4 Zyrka vs. FC Wieśminy 1 : 5 FC Wojtuś vs. Atak Oporów 4 : 1 Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3 : 1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 196 Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00 Kałczuki vs. pocztowiec 1 : 4 Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 1 : 4 F.C.Kocudza vs. Olzuz 3 : 1 Liga Okręgowa Malopolskie 2 Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00 Cannabis Team vs. Kilerzy 3 : 1 FC Borysów vs. Torcida Gorlice 1 : 4 4 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00 PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 6 : 1 FC Vapery vs. lelovia 1 : 4 FC FORD vs. Chucky.. 1 : 4 Jagiellońska vs. jeziorowcy 5 : 0 Klasa A Malopolskie 1 Kolejka: 8 - 14.03.2020…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    DP 30/16 OP 40/17 LP 35/16

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00 niebiescy dolne vs. Start 1:4 Kresy vs. Wiechowo 1:4 MKS Gliwice vs. Lwy 1:3 4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00 GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 4:1 LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 4:1 4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00 bartekteam vs. crac 1:3 KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:4 gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:4 Black Demons vs. KS Bielsko 1:4 KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 4:1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00 MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 4-2 Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 1-3 Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 4-1 3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00 TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 1-4 GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 1-4 1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00 K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3-1 AP Krycichy vs. Golden Team 1-4 Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 4-1 Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00 Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 6 Gród Wiślica vs. Unia Leszno 1 : 4 LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 4 MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 4 Cebularnia vs. Kolonia City 1 : 5 Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1 : 6 Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 1 FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 4 : 1 ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 3 Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4 : 1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00 Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1:3 Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 1:3 polanowice2019 vs. Pato(L)egia 2:1 1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00 Valiss vs. SC Kolobrzeg 4:1 West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 3:1 Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00 Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3:1 Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 1:3 Liwiec Górki vs. Sportowa FC 1:4 Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 4:1 FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1:3

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 Kolejka: 10 - 03.03.2020 18:00:00 Kings vs. BVB 09 Marzahn 1 : 4 AFC Green Devils vs. Morales Team 0 : 4 BENKI vs. Amica Wronki 2 : 4 3 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 14 - 03.03.2020 18:00:00 Ursus Gołąbki(L) vs. LKS Maciszewice 0: 4 FC Włocławek vs. Górnik1989 1 : 5 Liga Okręgowa Podkarpackie 2 Kolejka: 1 - 04.03.2020 18:00:00 Koszyce vs. FC Dzierzbice 1 : 5 VirtualTorpedaMiechów vs. MKS.CRACOVIA 1 : 4 Pakoslawice09 vs. start gózd 2 : 4 1 Liga 7 Kolejka: 9 - 04.03.2020 18:00:00 Mobod…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Lubelskie 1 Kolejka: 12 - 01.03.2020 18:00:00 Victoria Głosków vs. Lech/Waleczni Otrębusy 1 : 3 Milanis vs. FC PULS Broszkowice 4 : 1 LZS Ram Pam Pam vs. ...(L)..legia..(L)... 0 : 2 Liga Okręgowa Slaskie 1 Kolejka: 18 - 01.03.2020 18:00:00 Lech Poznański vs. 1111 6 : 1 Orzel Dąbie vs. MKS Gliwice 1 : 3 Ekstraklasa 24 Kolejka: 18 - 02.03.2020 18:00:00 Kolonia City vs. Klebark Mały FC 4 : 1 Wisła Puławy vs. Cebularnia 1 : 4 JELONKI Warszawa vs. Ajax ZwD 4 : 0 PGG ROW RYBNIK vs. Polonia Prze…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    ekstraklasa 27 Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00 Black Devils vs. FC Umianowice 4 : 1 Chelsea KnO FC vs. DiiL FC 3 : 1 inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 3 : 0 GKS Concordia vs. The Gunners 0 : 4 KP CREW Porąbki vs. NUFC 0 : 4 2 Liga 1 Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00 Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina 6 : 0 LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa 3 : 1 Pogoń Łapy vs. AC Gold 3 : 1 1 Liga 66 Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00 KKS LECH vs. MARIANKI 3 : 0 omegatex vs. Lotnik Częstochowa 0 : 3

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00 Ethern vs. FC Grochów 1:3 Manchester FC vs. MKS Pruszków 1:3 Samce Alfa vs. LFC1984 1:3 3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00 FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:3 Wiesiołki vs. Redłovia Redło 1:6 4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00 KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:4 FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4:0 GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3:1 4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00 Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 3-1 Morales Team vs. Hen Terespol 1-3 BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 1-4 Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00 Wicher KG vs. Everton 2-4 FC Köybaši vs. Huragan Humniska 1-3 2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00 Olzuz vs. pocztowiec 1-4 New Life vs. POLONIA B 3-2 FC Czartowczyk vs. Wilga2 3-1 2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00 Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 4-2 Szok Szczecinek …

  • User Avatar

    1. Twister 2. Tuciak United Team 3. PGG ROW RYBNIK

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5 Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00 Baltazarki vs. LKS Graniczni 1 : 3 KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 4 Liga Okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00 Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 1 : 3 Pirat Światowit vs. Koszmary 4 : 2 Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2 : 4 2 Liga 186 Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00 Pławi vs. AC Koszary DC 1 : 3 FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 1 : 4 Ekstraklasa 25 Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00 Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 1 …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    tańczący - - Bar sportowy

    Post

    Tańczący z wilkami - FC KOXY - 2 liga 20.01.2020 18:00 Ekstraklasa 21 Husaria vs. Celtic Glasgow 1:4 Ekstraklasa 22 Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 1:4 Ekstraklasa 24 Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 2:3 Ekstraklasa 25 KS Kretovia vs. Jaga 1 1:4 Ekstraklasa 27 Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 1:2 21.02.2020 18:00 Ekstraklasa 20 Visca el Barca! vs. Słupia Black 3:1 Ekstraklasa 27 Petarda vs. FC Gibasan 2:1 1 liga 1 Victoria Skomlin vs. KS Warka 2:1 1 liga 3 Jägermeister vs. Arsenał Za…