Search Results

Search results 1-20 of 929.

  • User Avatar

    W tym temacie proszę podawać wyniki rozegranych symulacji. Nowy wynik = nowy post, ponieważ nie chcę spędzać czasu na przeglądanie czy ktoś edytował post czy nie. Prosiłbym o podawanie ligi oraz numeru kolejki przy wpisywaniu wyniku. Jak będą takie wyniki i ich nie zauważę proszę nie płakać, że są w/o.Liczę na owocną współpracę ;)

  • User Avatar

    Zapisy zakończone: 1. Marcin Płuska / KS Hetman Zamość 2. JacuWoods / FC Bayern Sośnica-Brzeg 3. Emdeys / Orły z Elbląga - jednak rezygnuje 4. Janke/ FC Janke 5. Adek / Blue Tigers FC 6. Stefan Slyowski/ King Łódź 7. Marcin G 1983/ KS Orzeł 1923 Łódź 8. Lewus19 / Sparta Radlin F.C. 9. Jakub Krukowski/ Vessuri FC Białystok 10. Grzegorz Jaworski/ WKS Śląsk Wrocław Psie pole 11. Patrycja Jaworska/ Chrobry Głogów Kopernik 1984 12. nemo2618/Asfalt 1,7 km Piaski 13. CzyTaTa2/ Gabki Swidnica 14.k4milq …

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 31.03.2020 Łęg Łowce : LKS Pogórze Bachórz (3:2) FC Masters Gliwice : soints (2:0) Livebird FC : iBuyPower (m) (3:2) thorrgall : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (3:0) Internazionale Wodzisław Śląski : Celtic Glasgow (4:2) PGG ROW RYBNIK : Legia…(L)…Warszawa (3:1) Tuciak United Team : Pomorzanin Cychry (5:2) Kolonia City : The Gunners (b) (4:2) Black Devils : Victoria Pomorzowice (b) (3:0w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 31.03.2020 Unia Skierniewice : MKS Orneta (w/o0:0w/o) ŚwidDług : La Fiorita (0:3) Wodnik Callander : Pogoń Dołuje (s) (3:2) FC Brzeziny : Twister (b) (2:6) Cargovia Kargowa : Real Madrid (4:1) KKS Kolejowy : ZIAJOK FC (1:3) Chojniczanka Chojnice (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:0) Sportowa FC : Jaga 1 (b) (0:0) Huragan Humniska (s) : Leech Pozz (b) (0:4) 1.jpg Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punk…

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 31.03.2020 GKS Zamczysko Odrzykoń : OGIEŃ CZARNKÓW (1:1) KSV eXecut0R : FC Bartekx (b) (0:3) JELONKI Warszawa : MaxiMilan (s) (3:0) 〽️ Trail Minutka CF : Słupia Black (b) (2:5) RWKS Sparta : LA Galaxy (2:1) BKP Rakovia Gepard : KS Kretovia (0:6) FC Köybaši (s) : unia niećkowo (0:4) FC PZGW : The Reds Moose (b) (0:0) BuenosAmarenoS (s) : Ajax ZwD (b) (4:0) 1.jpg Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 15 pu…

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 31.03.2020 Real Madrid Club De Futbol : Fc Barcelona8 (2:3) Korzyniec : FKS Stal Mielec (0:3w/o) MKS Stal Jasień : La Masía Barcelona (s) (3:0w/o) FC WOJAKI : FC Bartodzieje (b) (1:4) Cebularnia : Torpedo Ruziec (6:2) Wisła Puławy : LKS Uście Gorlickie (3:2) Chelsea KnO FC : Petarda (2:0) Andrus : LKS Ursus Dachnów (b) (5:0) kaliszfornia : Old Squad Żory (b) (5:0) 1.jpg Zespół La Masía Barcelona ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 31.03.2020 TS Wisla Krakow R22 : Wawel Wirek (1:1) FC Rokita : KS Senior (3:0w/o) Orlęta : ŁKS Łochów 1966 (s) (1:1) FC Brooklyn : menele mahonka (b) (0:4) Parszywa Jedenastka : Pro Gram (0:3w/o) paprotniarozrzutniki : Brzozovia (w/o0:0w/o) Twierdza_Wrocław : Studzionka C.F. (1:1) KP POGOŃ SZCZECIN : Everton (b) (5:11) FC Equ : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (3:1) 1.jpg Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany …

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 31.03.2020 Klasyczny : LKS Czarni Lwów (0:7) WOLNY LOS : WOLNY LOS1 (0:0) Palące Laczki : McKraków (0:2) Fc Baca : WOLNY LOS2 (3:0) FC KOXY : FC.Jamajka (2:7) Garbarnia Wadów : WKS Jeziorki (0:4) FC UWERAMAGI : Strzelec Umianowice (1:3) Kraina Tysiąca Jezior : WOLNY LOS3 (3:0) posadzki ciechanów : WOLNY LOS4 (3:0) 1.jpg Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie). …

  • User Avatar

    Kolejka 23 - 31.03.2020 Olimpia G-dz : Huta Jazz (1:0) Zgoda SW : BTMS (s) (2:11) Rings : Fopa i Nietakt (0:3) ASD Taurisano Calcio : Hugo (s) (10:1) Jägermeister : Redłovia Redło (1:4) FC Baryła : Warsaw Eagles (0:2) Fox River FC : Zryw Dabrowka (2:4) Wawa : WOLNY LOS (3:0) Cazador : WOLNY LOS1 (3:0) Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC. 1.jpg Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim …

  • User Avatar

    Ogłoszenia LT PL

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Cześć, jak wiecie sezon LT kończy się 16/04/2020, więc jeśli wysłaliście MT oraz PW przypominające o akceptacji MT możecie już szukać rywali na wszystkie pozostające mecze LT - zostało już mniej niż 3 tygodnie. Nowy sezon LT rusza w sobotę 02/05/2020, wszystkie MT między 17/04/2020 - 01/05/2020 oraz środy/piątki w maju organizujecie we własnym zakresie - chyba, że gracie w LM/LE/UEFA Conference wtedy środy/piątki macie zorganizowane. Terminarze będą wrzucone najpóźniej do 20/04/2020. W razie pyt…

  • User Avatar

    Terminarze na drugi sezon LS wrzucone- zasady identyczne jak w poprzednim sezonie - dzień symulacji plus dwa dni. Powodzenia wszystkim! P.S. Uprzedzając pytania dotyczące wcześniejszego rozgrywania symulacji, ponieważ kogoś nie będzie itp. Sprawdzić czasu rozegrania przez Was symulacji nie mam możliwości, jestem także świadom tego, że są różne sytuacje losowe i FC nie jest na szczycie listy Waszych najważniejszych spraw, dlatego OFICJALNIE mówię, że jest to zabronione, ale NIEOFICJALNIE jak się …

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.04.2020 03.04.2020 King Łódź (b) : Twister (m) FC Buhaje : soints Cargovia Kargowa : Kolonia City Leech Pozz : Legia...(L)...Warszawa Chelsea KnO FC : Tuciak United Team FC Bartodzieje (b) : PGG ROW RYBNIK Kolejka 2 - 02.04.2020 04.04.2020 Cargovia Kargowa : soints Leech Pozz : Kolonia City Chelsea KnO FC : Legia...(L)...Warszawa FC Bartodzieje (b) : Tuciak United Team Twister (m) : PGG ROW RYBNIK King Łódź (b) : FC Buhaje Kolejka 3 - 03.04.2020 05.04.2020 Tuciak United Team : Twi…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.04.2020 03.04.2020 KS Kretovia : MKS Stal Jasień KS Orzeł 1923 Łódź : Real Madrid Margeritka : LKS Ursus Dachnów FC.Jamajka : FC Cyganka unia niećkowo : FC Janke KS Hetman Zamość : Bagwell Academy RWKS Sparta : LA Galaxy Kolejka 2 - 02.04.2020 04.04.2020 unia niećkowo : FC.Jamajka FC Janke : KS Hetman Zamość Bagwell Academy : RWKS Sparta LA Galaxy : KS Kretovia MKS Stal Jasień : KS Orzeł 1923 Łódź Real Madrid : Margeritka LKS Ursus Dachnów : FC Cyganka Kolejka 3 - 03.04.2020 05.04…

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 30.03.2020 LKS Pogórze Bachórz : Pomorzanin Cychry (0:2) Łęg Łowce : FC Masters Gliwice (1:4) soints : Livebird FC (0:2) iBuyPower (m) : thorrgall (1:1) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (2:3) Celtic Glasgow : PGG ROW RYBNIK (1:4) Legia…(L)…Warszawa : Black Devils (3:4) The Gunners (b) : Tuciak United Team (2:5) Victoria Pomorzowice (b) : Kolonia City (0:3w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 30.03.2020 MKS Orneta : Gladiatorzy Z Miasta Noży (w/o0:0w/o) Unia Skierniewice : ŚwidDług (5:2) La Fiorita : Wodnik Callander (2:2) Pogoń Dołuje (s) : FC Brzeziny (1:1) Twister (b) : Cargovia Kargowa (2:2) Real Madrid : KKS Kolejowy (1:1) ZIAJOK FC : Huragan Humniska (s) (5:1) Jaga 1 (b) : Chojniczanka Chojnice (s) (4:2) Leech Pozz (b) : Sportowa FC (2:2) 1.jpg Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punk…

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 30.03.2020 OGIEŃ CZARNKÓW : unia niećkowo (0:3) GKS Zamczysko Odrzykoń : KSV eXecut0R (5:0) FC Bartekx (b) : JELONKI Warszawa (3:1) MaxiMilan (s) : 〽️ Trail Minutka CF (1:4) Słupia Black (b) : RWKS Sparta (2:0) LA Galaxy : BKP Rakovia Gepard (4:0) KS Kretovia : BuenosAmarenoS (s) (3:2) The Reds Moose (b) : FC Köybaši (s) (6:0) Ajax ZwD (b) : FC PZGW (1:0) 1.jpg Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 15 pu…

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 30.03.2020 Fc Barcelona8 : Petarda (0:3) Real Madrid Club De Futbol : Korzyniec (3:0w/o) FKS Stal Mielec : MKS Stal Jasień (0:6) La Masía Barcelona (s) : FC WOJAKI (0:3w/o) FC Bartodzieje (b) : Cebularnia (3:0) Torpedo Ruziec : Wisła Puławy (0:2) LKS Uście Gorlickie : kaliszfornia (1:0) LKS Ursus Dachnów (b) : Chelsea KnO FC (0:5) Old Squad Żory (b) : Andrus (2:5) 1.jpg Zespół La Masía Barcelona ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 30.03.2020 Wawel Wirek : Studzionka C.F. (2:5) TS Wisla Krakow R22 : FC Rokita (1:2) KS Senior : Orlęta (0:3w/o) ŁKS Łochów 1966 (s) : FC Brooklyn (3:0) menele mahonka (b) : Parszywa Jedenastka (3:0w/o) Pro Gram : paprotniarozrzutniki (0:2) Brzozovia : FC Equ (1:9) Everton (b) : Twierdza_Wrocław (3:0) RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : KP POGOŃ SZCZECIN (5:0) 1.jpg Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odjęcie…

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 30.03.2020 LKS Czarni Lwów : Strzelec Umianowice (7:1) Klasyczny : WOLNY LOS (3:0) WOLNY LOS1 : Palące Laczki (0:3) McKraków : Fc Baca (8:0) WOLNY LOS2 : FC KOXY (0:3) FC.Jamajka : Garbarnia Wadów (7:0) WKS Jeziorki : posadzki ciechanów (1:0) WOLNY LOS3 : FC UWERAMAGI (0:3) WOLNY LOS4 : Kraina Tysiąca Jezior (0:3) 1.jpg Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie). …

  • User Avatar

    Kolejka 22 - 30.03.2020 Huta Jazz : Zryw Dabrowka (0:3) Olimpia G-dz : Zgoda SW (7:0) BTMS (s) : Rings (4:1) Fopa i Nietakt : ASD Taurisano Calcio (3:0) Hugo (s) : Jägermeister (0:8) Redłovia Redło : FC Baryła (5:0) Warsaw Eagles : Cazador (1:3) WOLNY LOS : Fox River FC (0:3) WOLNY LOS1 : Wawa (0:3) Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC. 1.jpg Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim se…