Search Results

Search results 1-20 of 908.

  • User Avatar

    kolejka 4 Bartodzieje 0:5 Kolonia

  • User Avatar

    Kolejka 26 - 05.04.2020 LKS Pogórze Bachórz : Kolonia City (2:3) iBuyPower (m) : soints (6:4) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Łęg Łowce (6:3) Celtic Glasgow : FC Masters Gliwice (6:4) Legia…(L)…Warszawa : Livebird FC (8:0) Tuciak United Team : Black Devils (2:4) Pomorzanin Cychry : PGG ROW RYBNIK (0:2) The Gunners (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (0:2) Victoria Pomorzowice (b) : thorrgall (0:3w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 26 - 05.04.2020 MKS Orneta : Sportowa FC (1:4) Pogoń Dołuje (s) : La Fiorita (5:0) Twister (b) : Unia Skierniewice (6:1) Real Madrid : ŚwidDług (2:5) ZIAJOK FC : Wodnik Callander (3:0) Chojniczanka Chojnice (s) : Huragan Humniska (s) (3:0) Gladiatorzy Z Miasta Noży : KKS Kolejowy (0:0) Jaga 1 (b) : Cargovia Kargowa (5:2) Leech Pozz (b) : FC Brzeziny (1:2) 1.jpg Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2…

  • User Avatar

    Kolejka 26 - 05.04.2020 OGIEŃ CZARNKÓW : FC PZGW (0:2) MaxiMilan (s) : FC Bartekx (b) (1:4) Słupia Black (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:2) LA Galaxy : KSV eXecut0R (2:0) KS Kretovia : JELONKI Warszawa (4:2) FC Köybaši (s) : BuenosAmarenoS (s) (0:6) unia niećkowo : BKP Rakovia Gepard (3:0) The Reds Moose (b) : RWKS Sparta (1:2) Ajax ZwD (b) : 〽️ Trail Minutka CF (4:2) 1.jpg Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 15 pu…

  • User Avatar

    Kolejka 26 - 05.04.2020 Fc Barcelona8 : Andrus (5:1) La Masía Barcelona (s) : FKS Stal Mielec (0:3w/o) FC Bartodzieje (b) : Real Madrid Club De Futbol (4:0) Torpedo Ruziec : Korzyniec (3:0w/o) LKS Uście Gorlickie : MKS Stal Jasień (5:2) Chelsea KnO FC : kaliszfornia (1:4) Petarda : Wisła Puławy (7:2) LKS Ursus Dachnów (b) : Cebularnia (0:3) Old Squad Żory (b) : FC WOJAKI (1:0) 1.jpg Zespół La Masía Barcelona ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 26 - 05.04.2020 Wawel Wirek : KP POGOŃ SZCZECIN (1:5) ŁKS Łochów 1966 (s) : KS Senior (3:0w/o) menele mahonka (b) : TS Wisla Krakow R22 (3:0w/o) Pro Gram : FC Rokita (1:6) Brzozovia : Orlęta (0:4) Twierdza_Wrocław : FC Equ (0:4) Studzionka C.F. : paprotniarozrzutniki (3:1) Everton (b) : Parszywa Jedenastka (3:0w/o) RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : FC Brooklyn (3:0) 1.jpg Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odję…

  • User Avatar

    Kolejka 26 - 05.04.2020 LKS Czarni Lwów : Kraina Tysiąca Jezior (5:1) McKraków : WOLNY LOS1 (3:0) WOLNY LOS2 : Klasyczny (0:3) FC.Jamajka : WOLNY LOS (3:0) WKS Jeziorki : Palące Laczki (5:0) FC UWERAMAGI : posadzki ciechanów (2:3) Strzelec Umianowice : Garbarnia Wadów (9:1) WOLNY LOS3 : FC KOXY (0:3) WOLNY LOS4 : Fc Baca (0:3) 1.jpg Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie). …

  • User Avatar

    Kolejka 26 - 05.04.2020 Huta Jazz : Wawa (5:0) Fopa i Nietakt : BTMS (s) (5:1) Hugo (s) : Olimpia G-dz (0:8) Redłovia Redło : Zgoda SW (9:0) Warsaw Eagles : Rings (0:1) Fox River FC : Cazador (2:5) Zryw Dabrowka : FC Baryła (5:2) WOLNY LOS : Jägermeister (0:3) WOLNY LOS1 : ASD Taurisano Calcio (0:3) Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC. 1.jpg Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim se…

  • User Avatar

    Liga Towarzyska - dyskuje

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Quote from Misza02: “We wczorajszym meczu w lidze IVB jest błąd. Grałem z twierdza wroclaw i wygralem 2:0. a w wynikach jest podane ze przegralem 2:9 :/” Dzięki za czujnosc! Wynik i tabela poprawiona

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.04.2020 - 03.04.2020 Cargovia Kargowa : Kolonia City (3:1) Leech Pozz : Legia...(L)...Warszawa (2:4) Chelsea KnO FC : Tuciak United Team (1:5) FC Bartodzieje (b) : PGG ROW RYBNIK (1:5) Kolejka 2 - 02.04.2020 - 04.04.2020 Cargovia Kargowa : soints (1:0) Leech Pozz : Kolonia City (0:0) Chelsea KnO FC : Legia...(L)...Warszawa (1:0) FC Bartodzieje (b) : Tuciak United Team (1:3) King Łódź (b) : FC Janke (b) (0:1) Kolejka 3 - 03.04.2020 - 05.04.2020 Legia...(L)...Warszawa : FC Bartodzie…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.04.2020 - 03.04.2020 KS Kretovia : MKS Stal Jasień (4:0) KS Orzeł 1923 Łódź : Real Madrid (0:6) FC.Jamajka : FC Cyganka (6:0) unia niećkowo : WOLNY LOS (3:0) KS Hetman Zamość : Fox River FC (3:6) Kolejka 2 - 02.04.2020 - 04.04.2020 unia niećkowo : FC.Jamajka (4:1) WOLNY LOS : KS Hetman Zamość (0:3) Fox River FC : RWKS Sparta (0:6) MKS Stal Jasień : KS Orzeł 1923 Łódź (10:0) Kolejka 3 - 03.04.2020 - 05.04.2020 KS Hetman Zamość : unia niećkowo (5:10) RWKS Sparta : WOLNY LOS (3:0) KS…

  • User Avatar

    Kolejka 25 - 04.04.2020 soints : LKS Pogórze Bachórz (2:4) Łęg Łowce : iBuyPower (m) (1:3) FC Masters Gliwice : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (0:3) Livebird FC : Celtic Glasgow (2:6) thorrgall : Legia…(L)…Warszawa (5:3) Kolonia City : Tuciak United Team (1:4) Black Devils : Pomorzanin Cychry (4:0) PGG ROW RYBNIK : The Gunners (b) (3:0) Internazionale Wodzisław Śląski : Victoria Pomorzowice (b) (3:0w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 25 - 04.04.2020 La Fiorita : MKS Orneta (7:0) Unia Skierniewice : Pogoń Dołuje (s) (1:5) ŚwidDług : Twister (b) (3:2) Wodnik Callander : Real Madrid (5:1) FC Brzeziny : ZIAJOK FC (1:0) Sportowa FC : Chojniczanka Chojnice (s) (2:1) Huragan Humniska (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży (w/o0:0w/o) KKS Kolejowy : Jaga 1 (b) (0:2) Cargovia Kargowa : Leech Pozz (b) (2:0) 1.jpg Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punk…

  • User Avatar

    Kolejka 25 - 04.04.2020 FC Bartekx (b) : OGIEŃ CZARNKÓW (4:0) GKS Zamczysko Odrzykoń : MaxiMilan (s) (4:0) KSV eXecut0R : Słupia Black (b) (1:4) JELONKI Warszawa : LA Galaxy (0:0) 〽️ Trail Minutka CF : KS Kretovia (1:6) FC PZGW : FC Köybaši (s) (w/o0:0w/o) BuenosAmarenoS (s) : unia niećkowo (1:4) BKP Rakovia Gepard : The Reds Moose (b) (1:6) RWKS Sparta : Ajax ZwD (b) (4:0) 1.jpg Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem…

  • User Avatar

    Kolejka 25 - 04.04.2020 FKS Stal Mielec : Fc Barcelona8 (2:1) Real Madrid Club De Futbol : La Masía Barcelona (s) (3:0w/o) Korzyniec : FC Bartodzieje (b) (0:3w/o) MKS Stal Jasień : Torpedo Ruziec (1:0) FC WOJAKI : LKS Uście Gorlickie (2:5) Andrus : Chelsea KnO FC (1:1) kaliszfornia : Petarda (3:0) Wisła Puławy : LKS Ursus Dachnów (b) (0:0) Cebularnia : Old Squad Żory (b) (2:0) 1.jpg Zespół La Masía Barcelona ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 25 - 04.04.2020 KS Senior : Wawel Wirek (0:3w/o) TS Wisla Krakow R22 : ŁKS Łochów 1966 (s) (0:3w/o) FC Rokita : menele mahonka (b) (1:8) Orlęta : Pro Gram (8:0) FC Brooklyn : Brzozovia (5:0) KP POGOŃ SZCZECIN : Twierdza_Wrocław (2:0) FC Equ : Studzionka C.F. (4:1) paprotniarozrzutniki : Everton (b) (0:4) Parszywa Jedenastka : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (0:3w/o) 1.jpg Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odję…

  • User Avatar

    Kolejka 25 - 04.04.2020 WOLNY LOS1 : LKS Czarni Lwów (0:3) Klasyczny : McKraków (0:6) WOLNY LOS : WOLNY LOS2 (0:0) Palące Laczki : FC.Jamajka (0:5) Fc Baca : WKS Jeziorki (w/o0:0w/o) Kraina Tysiąca Jezior : FC UWERAMAGI (1:3) posadzki ciechanów : Strzelec Umianowice (3:2) Garbarnia Wadów : WOLNY LOS3 (3:0) FC KOXY : WOLNY LOS4 (3:0) 1.jpg Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezo…

  • User Avatar

    Kolejka 25 - 04.04.2020 BTMS (s) : Huta Jazz (2:2) Olimpia G-dz : Fopa i Nietakt (0:7) Zgoda SW : Hugo (s) (0:2) Rings : Redłovia Redło (6:2) ASD Taurisano Calcio : Warsaw Eagles (1:2) Wawa : Fox River FC (0:7) Cazador : Zryw Dabrowka (4:1) FC Baryła : WOLNY LOS (3:0) Jägermeister : WOLNY LOS1 (3:0) Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC. 1.jpg Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim se…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.04.2020 unia niećkowo (b) : Legia…(L)…Warszawa (m) (1:4) Studzionka C.F. : Motor Lublin (0:3) Tuciak United Team : Mexico City (5:0) zygfryd : Real Madrid Campeones (0:5) Dynamo Kolonia City : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5) OGIEŃ CZARNKÓW (b) : FFSC Sparta (0:4) Kolejka 2 - 02.04.2020 Tuciak United Team : Motor Lublin (0:0) zygfryd : Mexico City (0:5) Dynamo Kolonia City : Real Madrid Campeones (0:3) OGIEŃ CZARNKÓW (b) : Tottenham Hotspur 1882 FC (1:4) Legia…(L)…Warszawa (m) : FF…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.04.2020 WOLNY LOS : wiktoria radom (s) (0:3) Raunheim Team : RTS 1910 Widzew Lodz (10:0) KKS Kolejowy : Legia Warszawa - 1916 (1:0) Kostrzyn FC : Przechodniu Powiedz Sparcie (w/o0:0w/o) Gladiatorzy Z Miasta Noży : Zryw Dabrowka (s) (10:0) Kolejka 2 - 02.04.2020 wiktoria radom (s) : RTS 1910 Widzew Lodz (9:0) Legia Warszawa - 1916 : Raunheim Team (4:2) Przechodniu Powiedz Sparcie : KKS Kolejowy (1:1) Zryw Dabrowka (s) : Kostrzyn FC (6:0) WOLNY LOS : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:3) …