Search Results

Search results 1-4 of 4.

liga towarzyska

dudikn - - Liga towarzyska

witam dlaczego w podsumowaniu 34 kolejki w meczu FC Rokita (b) : Hugo w podsumowaniu wszystkich meczy 34 kolejki są takie wyniki. Przecież wygrałem mecz z Hugo 8:0. Załączam dwa zrzuty Pozdrawiam dudikn FC Rokita

1. Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2. �ęg Äąďż˝owce- Niemczyc 3. Old Squad Ĺ»ory- JarosĹ‚aw 4. Pomorzanin Cychry - mmysla92 5. Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6. FC.Jamajka - zimny69 7. FC Buhaje - Heterokrates 8. Kraina TysiÄ…ca Jezior - materazzii 9. heFALUNpy - TACO99 10. Bagwell Academy - Theodor T-Bag Bagwell 11. Everton - rafal74 12. FC Bartodzieje -dmix1996 13. Twister- tornado 14. La MasĂ­a Barcelona - lechista07 15. FC KOXY - TaĹ„czÄ…cy z wilkami 16. Chelsea Kn…

1. Janusz / LKS Ursus Dachnów2.Barmanik / Rings3.dmix1996 / FC Bartodzieje.4. Mahon / menele mahonka5. Jarosław / Old Squad Żory6. Donigi / WC Reda7.Dagmarina / FC Cyganka8. loleek / Fopa i Nietakt9. Tańczący z wilkami / FC KOXY10. rafal74 / Everton11.heman / WKS Jeziorki12.Robin Lipski / RTS 1910 WIDZEW ŁÓDŻ13. CaniLuj / Palące Laczki14. Jasny Pieron / FC Baryła15. DeeS7 / Strzelec Umianowice16. ArkadioMorales / FC Umianowice17. Dullux / Zryw Dabrowka18. Theodor T-Bag Bagwell / Bagwell Academ 1…

WitamMam do rozegrania mecze z drużyną RKS Radomiak Radom w ramach ligi europr 22.05 wyjazd 31.05 mecz domowy problem że wyszukując ten zespół mam komunikat że zespołu nie znależiono i co teraz mam zrobić.?