Search Results

Search results 1-20 of 155.

slmlar

melekmete - - Oyun Özel Sohbeti

Miraç kandilimiz mübarek olsun.. Allahım bu kötü günlerimizde birlik beraberliğimizi bozmasın milletimize yardim etsin devletimize zeval vermesin... Ölen vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet hastalarımıza acil şifalar versin

Quote from AkinUzgul: “Hop! Selamunaleykum. Nedir bu sessizlik :D” aleykum selam

slm

Quote from Ahmet: “Akın, Oğuzhan, Ozi, Mete, Aksoylu, Umut, Esatpaşalı, Tarık, Şevket, Mutlu43, GençFenerbahçe, Akif, 17Gökhan17, Ragingbull, Kızıltan, Tersinli, Furkan, Lakers'80, YOKLAMA ALIYORUM ARKADAŞLAR. HERKES BURADA MI ? Bu arada Selam arkadaşlar.” burdayım kral...

aaaa

Quote from Ahmet: “Oğuzhancım Sağol Kardeşim. Metecim sana da hayırlı olsun Haftanın menajerliği. Arkadaşlar size de günaydınlar.” tskler kral

haftanın menajeri

beni haftanın menajeri olarak seçen bana bu duyguyu yaşatan yönetim ekibine arkadaşlarıma dostlarıma çok tşk ederim..iyi ki varsınız....hersey için sagolun varolun... Her daim mutlu huzurlu olun....

Quote from Ahmet: “Quote from melekmete: “merhaba dostlar.. iyi geceler diliyorum hepinizi en kalbi duygularımla selâmliyorum nasılsınız” İyilik sağlık Metecim. Tıngırdama modundaayız. Çok şükür. Sen nasılsın” eyvellah kral...seni gördüm daha iyi oldum sağol varol

Quote from Ahmet: “Quote from melekmete: “merhaba dostlar.. iyi geceler diliyorum hepinizi en kalbi duygularımla selâmliyorum nasılsınız” İyilik sağlık Metecim. Tıngırdama modundaayız. Çok şükür. Sen nasılsın” eyvellah kral...seni gördüm daha iyi oldum sağol varol

slm

merhaba dostlar.. iyi geceler diliyorum hepinizi en kalbi duygularımla selâmliyorum nasılsınız

slmlar

tüm dostlara hayirli akşamlar diler sevgi ve muhabetlerimi sunarim.. nasılsınız bakalım

sll

melekmete - - Forum ile ilgili Sorularınız

yoo önce sen hic olmuyordu...kredi almadım böyle olmaya başladı

slm

Quote from aaasss: “Bir ara bendede oluyordu. Leptop yada masaüstü bilg. Da gir oyuna orda bak düzelir muhtemelen. Sonra cepten devam edersin. Cep telefonu uygulamada sıkıntı diye düşünüyorum” tsk ederim..ben hep cepten giriyorum..laptop a bi bakayım inşallah hallederiz

slm

melekmete - - Oyun ile ilgili Sorularınız

hem mağazada hemde büfede 8 urun bulunmasına rağmen ikisinde de 4 urun satılıyor diğerlerini hiç göremiyorum stoka bile girmiyorlar...neden acaba

slm

arkadaşlar izninizle birsey öğrenmek istiyorum.. mağazada 8 urun varken neden 4 u satılıyor 4 ünü görebiliyorum sort top.arma yok

ooo

melekmete - - Oyun

gecekten sevindirici ellerinize sağlık

slm

Menajer adın nedir ?[/quote] melek mete

oyuncu

melekmete - - Oyuncu Bağışı

alayım iyi olur gardasim

slmlar

mrb.arkadaslar hem futbolcu.olarak.hemde.buyuk.turnuvalara katılmak için yardım.edecek var mi...takim kotu durumda

slm

melekmete - - Oyuncu Bağışı

Quote from AkinUzgul: “Karacabey, Ersen OH 340 var mi.bagislsyscagin oyuncu”

slm

melekmete - - Klanlar

görevdeydim...bitirdik geldik

slmlar

melekmete - - Klanlar

arkadaşlar suriyede olmam nedeniyle foruma göremedim.. şuanda dönüş yaptım hepinize mrb diyorum saygılar sunarim