Search Results

Search results 1-20 of 979.

  • User Avatar

    Haxball

    woooojtaaaas - - Fun i rozrywka

    Post

    Wyszła propozycja zorganizowania ligi wewnątrz FC lub dopisania się do jakiejś zewnętrznej w składzie złożonym z osób z FC - wszystko zależy od ilości chętnych. To jak? Kto chętny do gry w haxa?

  • User Avatar

    kolejka 5 kolonia 1;3 twister kolejka 6 rybnik 2:4 kolonia

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 07.04.2020 LKS Pogórze Bachórz : Black Devils (1:1) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : iBuyPower (m) (1:6) Celtic Glasgow : soints (2:5) Legia…(L)…Warszawa : Łęg Łowce (2:0) Kolonia City : PGG ROW RYBNIK (3:2) Tuciak United Team : Internazionale Wodzisław Śląski (3:2) Pomorzanin Cychry : thorrgall (4:1) The Gunners (b) : Livebird FC (2:0) Victoria Pomorzowice (b) : FC Masters Gliwice (0:3w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 07.04.2020 MKS Orneta : Huragan Humniska (s) (1:4) Twister (b) : Pogoń Dołuje (s) (1:1) Real Madrid : La Fiorita (0:2) ZIAJOK FC : Unia Skierniewice (4:1) Sportowa FC : KKS Kolejowy (1:5) Chojniczanka Chojnice (s) : Cargovia Kargowa (2:0) Gladiatorzy Z Miasta Noży : FC Brzeziny (2:4) Jaga 1 (b) : Wodnik Callander (4:2) Leech Pozz (b) : ŚwidDług (5:1) 1.jpg Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2…

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 07.04.2020 OGIEŃ CZARNKÓW : BuenosAmarenoS (s) (4:1) Słupia Black (b) : MaxiMilan (s) (2:4) LA Galaxy : FC Bartekx (b) (0:4) KS Kretovia : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:1) FC PZGW : BKP Rakovia Gepard (w/o0:0w/o) FC Köybaši (s) : RWKS Sparta (1:8) unia niećkowo : 〽️ Trail Minutka CF (1:2) The Reds Moose (b) : JELONKI Warszawa (0:3) Ajax ZwD (b) : KSV eXecut0R (0:3) 1.jpg Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem…

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 07.04.2020 Fc Barcelona8 : kaliszfornia (0:5) FC Bartodzieje (b) : La Masía Barcelona (s) (3:0w/o) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FKS Stal Mielec (3:0w/o) LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol (4:2) Andrus : Wisła Puławy (1:6) Chelsea KnO FC : Cebularnia (3:0) Petarda : FC WOJAKI (4:1) LKS Ursus Dachnów (b) : MKS Stal Jasień (1:3) Old Squad Żory (b) : Korzyniec (3:0w/o) Zespół Torpedo Ruziec zmienił nazwę na MKS Drwęca Golub-Dobrzyń. 1.jpg Zespół La Masía Barcelona ukarany od…

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 07.04.2020 Wawel Wirek : FC Equ (0:3) menele mahonka (b) : ŁKS Łochów 1966 (s) (4:1) Pro Gram : KS Senior (3:0w/o) Brzozovia : TS Wisla Krakow R22 (3:0w/o) KP POGOŃ SZCZECIN : paprotniarozrzutniki (3:2) Twierdza_Wrocław : Parszywa Jedenastka (3:0w/o) Studzionka C.F. : FC Brooklyn (5:0) Everton (b) : Orlęta (1:1) RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) : FC Rokita (6:1) 1.jpg Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odję…

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 07.04.2020 LKS Czarni Lwów : posadzki ciechanów (4:0) WOLNY LOS2 : McKraków (0:3) FC.Jamajka : WOLNY LOS1 (3:0) WKS Jeziorki : Klasyczny (5:1) Kraina Tysiąca Jezior : Garbarnia Wadów (4:0) FC UWERAMAGI : FC KOXY (2:3) Strzelec Umianowice : Fc Baca (7:1) WOLNY LOS3 : Palące Laczki (0:3) WOLNY LOS4 : WOLNY LOS (0:0) 1.jpg Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie). …

  • User Avatar

    Kolejka 28 - 07.04.2020 Huta Jazz : Cazador (2:7) Hugo (s) : Fopa i Nietakt (0:7) Redłovia Redło : BTMS (s) (2:4) Warsaw Eagles : Olimpia G-dz (4:1) Wawa : FC Baryła (3:2) Fox River FC : Jägermeister (5:0) Zryw Dabrowka : ASD Taurisano Calcio (3:0) WOLNY LOS : Rings (0:3) WOLNY LOS1 : Zgoda SW (0:3) Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC. 1.jpg Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim se…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.04.2020 - 03.04.2020 King Łódź (b) : Twister (m) (1:4) FC Janke (b) : soints (0:3) Kolejka 4 - 04.04.2020 - 06.04.2020 FC Bartodzieje (b) : Kolonia City (0:5) Chelsea KnO FC : soints (2:6) Kolejka 5 - 05.04.2020 - 07.04.2020 soints : FC Bartodzieje (b) (0:0) FC Janke (b) : Chelsea KnO FC (2:4) Tuciak United Team : King Łódź (b) (5:1) Kolejka 6 - 06.04.2020 - 08.04.2020 King Łódź (b) : Leech Pozz (0:0) 1.jpg Zespół Legia...(L)...Warszawa ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzedn…

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 01.04.2020 - 03.04.2020 RWKS Sparta : LA Galaxy (3:6) Kolejka 2 - 02.04.2020 - 04.04.2020 LA Galaxy : KS Kretovia (2:5) Kolejka 3 - 03.04.2020 - 05.04.2020 KS Orzeł 1923 Łódź : LA Galaxy (2:9) FC Cyganka : Real Madrid (4:11) Kolejka 4 - 04.04.2020 - 06.04.2020 unia niećkowo : RWKS Sparta (5:2) WOLNY LOS : KS Kretovia (0:3) Kolejka 5 - 05.04.2020 - 07.04.2020 RWKS Sparta : KS Hetman Zamość (7:0) KS Kretovia : unia niećkowo (2:1) KS Orzeł 1923 Łódź : WOLNY LOS (3:0) LKS Ursus Dachnów :…

  • User Avatar

    Kolejka 27 - 06.04.2020 Łęg Łowce : Celtic Glasgow (1:1) soints : Tottenham Hotspur 1882 FC (b) (2:2) iBuyPower (m) : LKS Pogórze Bachórz (3:1) FC Masters Gliwice : Legia…(L)…Warszawa (2:3) Black Devils : Kolonia City (5:2) PGG ROW RYBNIK : Tuciak United Team (0:1) Internazionale Wodzisław Śląski : Pomorzanin Cychry (1:4) thorrgall : The Gunners (b) (4:0) Livebird FC : Victoria Pomorzowice (b) (3:0w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 27 - 06.04.2020 Unia Skierniewice : Real Madrid (1:2) La Fiorita : Twister (b) (0:5) Pogoń Dołuje (s) : MKS Orneta (1:2) ŚwidDług : ZIAJOK FC (0:0) Huragan Humniska (s) : Sportowa FC (1:4) KKS Kolejowy : Chojniczanka Chojnice (s) (0:0) Cargovia Kargowa : Gladiatorzy Z Miasta Noży (0:2) FC Brzeziny : Jaga 1 (b) (0:3) Wodnik Callander : Leech Pozz (b) (3:0) 1.jpg Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 10 punktów (2…

  • User Avatar

    Kolejka 27 - 06.04.2020 GKS Zamczysko Odrzykoń : LA Galaxy (3:1) FC Bartekx (b) : Słupia Black (b) (5:1) MaxiMilan (s) : OGIEŃ CZARNKÓW (1:4) KSV eXecut0R : KS Kretovia (1:0) BuenosAmarenoS (s) : FC PZGW (2:2) BKP Rakovia Gepard : FC Köybaši (s) (w/o0:0w/o) RWKS Sparta : unia niećkowo (3:2) 〽️ Trail Minutka CF : The Reds Moose (b) (0:3) JELONKI Warszawa : Ajax ZwD (b) (2:3) 1.jpg Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem…

  • User Avatar

    Kolejka 27 - 06.04.2020 Real Madrid Club De Futbol : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (0:2) FKS Stal Mielec : FC Bartodzieje (b) (0:8) La Masía Barcelona (s) : Fc Barcelona8 (0:3w/o) Korzyniec : LKS Uście Gorlickie (0:3w/o) kaliszfornia : Andrus (4:1) Wisła Puławy : Chelsea KnO FC (1:4) Cebularnia : Petarda (0:3) FC WOJAKI : LKS Ursus Dachnów (b) (0:0) MKS Stal Jasień : Old Squad Żory (b) (0:1) Zespół Torpedo Ruziec zmienił nazwę na MKS Drwęca Golub-Dobrzyń. 1.jpg Zespół La Masía Barcelona ukarany odjęc…

  • User Avatar

    Kolejka 27 - 06.04.2020 TS Wisla Krakow R22 : Pro Gram (0:3w/o) KS Senior : menele mahonka (b) (0:3w/o) ŁKS Łochów 1966 (s) : Wawel Wirek (3:0) FC Rokita : Brzozovia (7:0) FC Equ : KP POGOŃ SZCZECIN (6:0) paprotniarozrzutniki : Twierdza_Wrocław (1:6) Parszywa Jedenastka : Studzionka C.F. (0:3w/o) FC Brooklyn : Everton (b) (0:4) Orlęta : RTS 1910 WIDZEW Łódż (b) (0:5) 1.jpg Zespół paprotniarozrzutniki ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół TS Wisla Krakow R22 ukarany odję…

  • User Avatar

    Kolejka 27 - 06.04.2020 Klasyczny : FC.Jamajka (2:10) WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2 (0:0) McKraków : LKS Czarni Lwów (0:6) WOLNY LOS : WKS Jeziorki (0:3) posadzki ciechanów : Kraina Tysiąca Jezior (0:3) Garbarnia Wadów : FC UWERAMAGI (2:8) FC KOXY : Strzelec Umianowice (1:1) Fc Baca : WOLNY LOS3 (3:0) Palące Laczki : WOLNY LOS4 (3:0) 1.jpg Zespół Strzelec Umianowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 35 punktów (7 w/o w poprzednim sezonie).…

  • User Avatar

    Kolejka 27 - 06.04.2020 Olimpia G-dz : Redłovia Redło (1:1) BTMS (s) : Hugo (s) (5:0) Fopa i Nietakt : Huta Jazz (5:2) Zgoda SW : Warsaw Eagles (1:9) Cazador : Wawa (8:2) FC Baryła : Fox River FC (1:3) Jägermeister : Zryw Dabrowka (0:3) ASD Taurisano Calcio : WOLNY LOS (3:0) Rings : WOLNY LOS1 (3:0) Zespół Bagwell Academy zmienił nazwę na Fox River FC. 1.jpg Zespół Hugo ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim se…

  • User Avatar

    kolejka 4 Bartodzieje 0:5 Kolonia

  • User Avatar

    Kolejka 26 - 05.04.2020 LKS Pogórze Bachórz : Kolonia City (2:3) iBuyPower (m) : soints (6:4) Tottenham Hotspur 1882 FC (b) : Łęg Łowce (6:3) Celtic Glasgow : FC Masters Gliwice (6:4) Legia…(L)…Warszawa : Livebird FC (8:0) Tuciak United Team : Black Devils (2:4) Pomorzanin Cychry : PGG ROW RYBNIK (0:2) The Gunners (b) : Internazionale Wodzisław Śląski (0:2) Victoria Pomorzowice (b) : thorrgall (0:3w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg