Search Results

Search results 1-20 of 94.

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    N 17/30 OS 16/40 DP 17/45

  • User Avatar

    TS Wisła kraków r22 ten zespół jest aktywny?

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 6, kolejka: 29 - 19.03.2020 18:00:00 Powiśle Ochodza vs. FC Juventus 1-2 FC Kozaki vs. LECH_POZNAŃ 1-3 Orzeł Milcza vs. John Deere Team 2-4 2 Liga 205, kolejka: 3 - 19.03.2020 18:00:00 Rings vs. Sokół Perkowo 3-1 Korvar vs. Polonia W-wa 3-1 Ekstraklasa 29, kolejka: 29 - 20.03.2020 18:00:00 Chelsea KnO FC vs. Tottenham Hotspur 1882 1-4 FCinkwizytor vs. iBuyPower 2-1 GKS Concordia vs. Resorek junior 2-0 Petarda vs. DiiL FC 0-3 FC Gibasan vs. Motor Lublin 1950 1-3

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    Liga Okręgowa Podkarpackie 4 Kolejka: 6 - 17.03.2020 18:00:00 Łobzonka Wyrzysk vs. zxpv - 0-5 Chałka z miodem vs. FC BARCELONA96 - 1-3 Hejnal Kęty vs. RpaEbola - 6-0 1111 vs. FC BiaJAGA - 3-2 Iskra Iskrzynia. vs. GKS Pogoń - 1-3 3 Liga Podkarpackie 1 Kolejka: 15 - 18.03.2020 18:00:00 LKS MyTeam vs. Trupy - 2-7 GKS Mazowsze Grójec vs. FC MuŁlaNdiA - 4-1 Batman vs. Metal gawro tarnow - 3-0 Klasa A Dolnoslaskie 1 Kolejka: 12 - 18.03.2020 18:00:00 FC POLONIA JA vs. Yanusz - 0-2 Ravens vs. Borusia Do…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00 Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje- 3-1 Wisła Puławy vs. Ajax ZwD- 2-1 JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa- 1-3 Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl- 1-2 PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC- 3-1 3 Liga Dolnoslaskie 1 Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00 ResCyberki vs. FC Brema - 0-3 Nocturno vs. FC Cherry - 1-3 Zyrka vs. FC Wieśminy - 0-4 FC Wojtuś vs. Atak Oporów - 3-0 Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno - 3-1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 196 Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00 Kałczuki vs. pocztowiec - 0-3 Batmany vs. Viva Budki Piaseckie - 1-5 F.C.Kocudza vs. Olzuz - 1-3 Liga Okręgowa Malopolskie 2 Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00 Cannabis Team vs. Kilerzy - 3-1 FC Borysów vs. Torcida Gorlice - 1-3 4 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00 PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito - 3-0 FC Vapery vs. lelovia - 1-3 FC FORD vs. Chucky.. - 1-4 Jagiellońska vs. jeziorowcy - 5-1 Klasa A Malopolskie 1 Kolejka: 8 - 14.03.2020…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    DP 16 35 OS 17 50 DP 17 50

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00 niebiescy dolne vs. Start 0-2 Kresy vs. Wiechowo 0-5 MKS Gliwice vs. Lwy 2-1 4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00 GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 2-0 LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 4-0 4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00 bartekteam vs. crac 1-3 KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklerog 0-3 ks drwinia vs. Sulmierzyce 0-4 Black Demons vs. KS Bielsko 1-3 KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 4-0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00 MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 3-1 Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona 1-2 Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 3-1 3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00 TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICEGDG 0-3 Banik Zabrze vs. Inspiration FC 3-0 1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00 K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3-2 AP Krycichy vs. Golden Team 3-0 Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 3-1 Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18:00:00 …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    Mój zdecydowanie nie.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    Hej Mam pytanie odnośnie 8 kolejki- sporo graczy w tym ja mam nie zaalkwalifikowane wyniki, typy były podane o czasie więc czemu mamy kolejkę nie zaliczoną?

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00 Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa - 0-3 Gród Wiślica vs. Unia Leszno - 1-2 LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD - 0-3 MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC - 1-3 Cebularnia vs. Kolonia City - 1-4 Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall - 0-4 Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie - 1-2 FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień - 4-0 ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS - 1-3 Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black - 3-1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00 Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 2-1 Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 0-2 polanowice2019 vs. Pato(L)egia 1-2 1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00 Valiss vs. SC Kolobrzeg 2-1 West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 3-1 Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00 Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 2-0 Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 3-1 Liwiec Górki vs. Sportowa FC 1-3 Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 3-1 FC Przykwa vs. Visca el Barca!1-2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    kstraklasa 3 Kolejka: 10 - 03.03.2020 18:00:00 Kings vs. BVB 09 Marzahn - 1-2 AFC Green Devils vs. Morales Team - 2-1 BENKI vs. Amica Wronki - 0-3 3 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 14 - 03.03.2020 18:00:00 Ursus Gołąbki(L) vs. LKS Maciszewice -0-3 FC Włocławek vs. Górnik1989 - 0-3 Liga Okręgowa Podkarpackie 2 Kolejka: 1 - 04.03.2020 18:00:00 Koszyce vs. FC Dzierzbice - 0-4 VirtualTorpedaMiechów vs. MKS.CRACOVIA - 2-3 Pakoslawice09 vs. start gózd - 0-2 1 Liga 7 Kolejka: 9 - 04.03.2020 18:00:00 Mobodo…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Lubelskie 1 Kolejka: 12 - 01.03.2020 18:00:00 Victoria Głosków vs. Lech/Waleczni Otrębusy - 0-2 Milanis vs. FC PULS Broszkowice - 3-0 LZS Ram Pam Pam vs. ...(L)..legia..(L)... - 1-3 Liga Okręgowa Slaskie 1 Kolejka: 18 - 01.03.2020 18:00:00 Lech Poznański vs. 1111 - 4-0 Orzel Dąbie vs. MKS Gliwice - 5-0 Ekstraklasa 24 Kolejka: 18 - 02.03.2020 18:00:00 Kolonia City vs. Klebark Mały FC - 3-0 Wisła Puławy vs. Cebularnia - 0-2 JELONKI Warszawa vs. Ajax ZwD - 3-1 PGG ROW RYBNIK vs. Polonia Prze…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 27 Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00 Black Devils vs. FC Umianowice - 3-0 Chelsea KnO FC vs. DiiL FC - 2-1 inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 - 3-0 GKS Concordia vs. The Gunners - 0-2 KP CREW Porąbki vs. NUFC - 0-2 2 Liga 1 Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00 Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina - 9-0 LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa - 2-0 Pogoń Łapy vs. AC Gold - 2-1 1 Liga 66 Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00 KKS LECH vs. MARIANKI - 3-1 omegatex vs. Lotnik Częstochowa - 0-2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00 Ethern vs. FC Grochów 0-2 Manchester FC vs. MKS Pruszków 0-2 Samce Alfa vs. LFC1984 2-1 3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00 FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 0-2 Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0-4 4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00 KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 0-4 FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 4-0 GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 3-0 4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00 Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 2-0 Morales Team vs. Hen Terespol 1-2 BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 0-2 Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00 Wicher KG vs. Everton 1-2 FC Köybaši vs. Huragan Humniska 0-1 2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00 Olzuz vs. pocztowiec 0-2 New Life vs. POLONIA B 2-1 FC Czartowczyk vs. Wilga2 0-2 2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00 Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 2-0 Szok Szczecinek …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5 Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00 Baltazarki vs. LKS Graniczni - 0-2 KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION - 0-3 Liga Okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00 Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 - 0-1 Pirat Światowit vs. Koszmary - 3-2 Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech - 1-3 2 Liga 186 Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00 Pławi vs. AC Koszary DC - 1-2 FC Grzyby vs. FC Dragon Ball - 0-3 Ekstraklasa 25 Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00 Mlawianka Mława vs. LA Galaxy - …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    szwagier24 - - Bar sportowy

    Post

    szwagier paprotniarozrzutniki 1 liga 20.01.2020 18:00 Ekstraklasa 21 Husaria vs. Celtic Glasgow 0-2 Ekstraklasa 22 Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 0-2 Ekstraklasa 24 Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 1-1 Ekstraklasa 25 KS Kretovia vs. Jaga 1 1-2 Ekstraklasa 27 Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 0-3 21.02.2020 18:00 Ekstraklasa 20 Visca el Barca! vs. Słupia Black 2-0 Ekstraklasa 27 Petarda vs. FC Gibasan 0-2 1 liga 1 Victoria Skomlin vs. KS Warka 0-2 1 liga 3 Jägermeister vs. Arsenał Zag…