Search Results

Search results 1-20 of 127.

4 kolejka Celtic Glasgow 3-0 MKS Stal Jasień

Kolejka 2 Celtic Glasgow 2:0 LA Galaxy

Jaki To Junior

kameleon - - Bar sportowy

n 65 17 dp 55 18 lp 40 18

Haxball

kameleon - - Fun i rozrywka

ważne: Wszystkie mecze z MartinoMartinezem są zawieszone, Martino nie ma dostępu do kompa i jak tylko będzie miał dostęp to nadrobi wszystkie nierozegrane mecze 10 kolejka: ON

kozuszi

Haxball

9 kolejka ON

Haxball

8 kolejka mecze do rozegrania: Fopa i Nietakt vs Sparta Radlin F.C. menele mahonka vs Fox River FC Celtic Glasgow vs iBuy Power Powodzenia

Haxball

czas na rozegranie 7 kolejki do jutra 21:00 inaczej zaliczamy wynik 0:0 Pozdrawiam

Haxball

7 kol: lewus vs martinomartinez

Jaki To Junior

kameleon - - Bar sportowy

br 60 17 n 55 17 op 35 18

Haxball

od teraz wyniki możecie wysyłać T-Bagowi Pozdro

Haxball

Niestety stało się coś czego się nie spodziewałem ale przez mój błąd skasowali nam ligę, niestety nie doczytałem że po 15 dniach kasują wszystkie ligi chyba, że zapłacimy to jej nie skasują. To co nam zostało to terminarz który nam strona wygenerowała oraz tabele po 6 kolejkach, ja niestety nie jestem specem od excela i nie wiem co z czym się je. Przepraszam was bardzo mam nadzieje że mnie nie skarcicie za to tym bardziej, że widzieliśmy ze liga jakoś szła.. Co dalej? a) potrzebuje kogoś kto na …

Haxball

cg 14-3 szwagier

Haxball

6 kolejka - wyniki,tabela wrzucona zaczynamy 7 batalię// paprotniarozrzutniki vs CG / PGG ROW RYBNIK vs Sparta Radlin F.C. / menele mahonka vs Fopa i Nietakt Pozdro

6 kolejka - 04.05 Kolonia City 8:0 paprotniarozrzutniki Celtic Glasgow 5:3 Fox River FC FC KOXY 3:4 menele mahonka Sparta Radlin F.C. 1:4 iBuy Power Fopa i Nietakt 1:6 PGG ROW RYBNIK 1.jpg

błąd językowy

kameleon - - Gra

jak było to wybaczcie: 1.jpg Pozdrawiam

Haxball

dzisiaj 21:00 zapraszam na wspólne granie w haxball. Zobaczymy ilu nas będzie Pozdro

Haxball

5 kolejka wraz z tabelą wrzucona! 6 kolejka mecze do rozegrania: Celtic Glasgow vs Fox River FC / Fopa i Nietakt vs PGG ROW RYBNIK

5 kolejka - 02.05 menele mahonka 0:8 Celtic Glasgow paprotniarozrzutniki 0:15 Sparta Radlin F.C. iBuy Power 9:1 PGG ROW RYBNIK FC KOXY 2:5 Fopa i Nietakt Fox River FC 2:8 Kolonia City 1.jpg

Gra ma olbrzymi potencjał lecz gdy nie ma nikogo od nas za sterami to jesteśmy uziemieni i gramy pod dyktando niemców, którzy rządzą tą grą. Brakuje w polskim społeczeństwie futbolcup takiego lidera - Kuby, który wiedział co z czym się je ( Kuba - ważna postać na starym serwerze ) pan kokos idealnie podsumował cały temat od a do z, gra będzie traciła użytkowników prędzej czy później - jeżeli nie zostanie uruchomiona żadna reklama to ciężko by było by nowi gracze przybywali. Reklama jest bardzo w…