Search Results

Search results 1-20 of 975.

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 26.05.2020 Jaga 1 (b) 2 : 6 Chojniczanka Chojnice (b) PGG ROW RYBNIK 0 : 3 Black Devils Tottenham Hotspur 1882 FC 1 : 3 thorrgall FC Masters Gliwice 1 : 4 Łęg Łowce LKS Pogórze Bachórz 3 : 1 Pomorzanin Cychry Celtic Glasgow 3 : 1 Legia…(L)…Warszawa iBuyPower (m) 2 : 4 Tuciak United Team Twister (b) 4 : 0 Kolonia City Livebird FC 2 : 1 Internazionale Wodzisław Śląski 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 26.05.2020 unia niećkowo (b) 2 : 1 The Reds Moose (b) Leech Pozz 5 : 4 Pogoń Dołuje Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 2 KKS Kolejowy La Fiorita 1 : 1 ŚwidDług ZIAJOK FC 4 : 1 FC Brzeziny Huragan Humniska 0 : 3 Wodnik Callander (w/o) soints (s) 5 : 1 Cargovia Kargowa FC Bartekx (b) 3 : 0 Unia Skierniewice Sportowa FC 1 : 1 The Gunners (s) 1.jpg Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (…

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 26.05.2020 FC Equ (b) 1 : 0 Chelsea KnO FC (b) RWKS Sparta 0 : 0 KS Kretovia LA Galaxy 2 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW FC PZGW 3 : 0 KSV eXecut0R MaxiMilan 0 : 2 Słupia Black kaliszfornia (b) 2 : 3 JELONKI Warszawa MKS Orneta (s) 0 : 2 GKS Zamczysko Odrzykoń menele mahonka (b) 2 : 2 Trail Minutka CF BKP Rakovia Gepard 2 : 1 Real Madrid (s) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) -…

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 26.05.2020 McKraków (b) 1 : 0 Kraina Tysiąca Jezior (b) LKS Uście Gorlickie 5 : 2 Petarda Old Squad Żory 2 : 7 Real Madrid Club De Futbol Fc Barcelona8 3 : 5 LKS Ursus Dachnów MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 2 : 0 Wisła Puławy FKS Stal Mielec 0 : 6 MKS Stal Jasień BuenosAmarenoS (s) 3 : 2 Cebularnia FC.Jamajka (b) 1 : 3 Andrus FC WOJAKI 0 : 5 FC Bartodzieje 1.jpg Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 26.05.2020 Zryw Dabrowka (b) 2 : 4 Fopa i Nietakt (b) Studzionka C.F. 2 : 4 Everton FC Brooklyn 0 : 3 Orlęta FC Rokita 5 : 0 Pro Gram KP POGOŃ SZCZECIN 3 : 0 Twierdza_Wrocław (w/o) Brzozovia 0 : 3 ŁKS Łochów 1966 Ajax ZwD (s) 2 : 6 RTS 1910 WIDZEW Łódż Cazador (b) 9 : 0 paprotniarozrzutniki Wawel Wirek 1 : 1 FC Köybaši (s) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Twierdza_Wrocław ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).…

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 26.05.2020 FC Blanco 3 : 0 KKS Konin (w/o) LKS Czarni Lwów 4 : 0 FC UWERAMAGI Fc Baca 0 : 3 Garbarnia Wadów (w/o) Sparta Radlin F.C. 1 : 4 KING ŁÓDŹ Klasyczny 0 : 0 WKS Jeziorki (w/o) WKS Śląsk Wrocław Psie Pole 0 : 10 Palące Laczki FC KOXY 3 : 0 posadzki ciechanów Asfalt 1,7 km Piaski 4 : 3 FC Janke KS Hetman Zamość 1 : 0 Strzelec Umianowice 1.jpg Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 10 punktów (2…

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 26.05.2020 Chrobry Głogów Kopernik 1984 9 : 1 Vesurri FC Białystok FC Baryła 0 : 2 Redłovia Redło Wawa 0 : 5 Huta Jazz FC Bayern Sośnica-Brzeg 6 : 1 Jägermeister Olimpia G-dz 3 : 1 Rings Blue Tigers FC 4 : 0 BTMS ASD Taurisano Calcio 3 : 1 Warsaw Eagles KS Orzeł 1923 Łódź 0 : 3 Zgoda SW Hugo 0 : 10 Fox River FC 1.jpg Zespół Zgoda SW ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 19 - 26.05.2020 WOLNY LOS4 0 : 0 WOLNY LOS3 Visca el Barca! 5 : 0 Mistrz Czaniec FC Emirates Tychy 5 : 0 KKS Smocze Tygrysy WOLNY LOS 0 : 3 MENELE TEAM Orkan Zapałów 2 : 4 Hen Terespol WOLNY LOS1 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy Gabki Swidnica 9 : 1 Dream Team Gniezno WOLNY LOS2 0 : 3 Se* with my E* Polonia Bytom 3 : 0 fc radwanice (w/o) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 25.05.2020 Tottenham Hotspur 1882 FC 0 : 1 Jaga 1 (b) thorrgall 3 : 0 Łęg Łowce FC Masters Gliwice 1 : 5 Pomorzanin Cychry LKS Pogórze Bachórz 0 : 2 Legia…(L)…Warszawa Celtic Glasgow 3 : 5 Tuciak United Team iBuyPower (m) 5 : 2 Kolonia City Twister (b) 5 : 4 Internazionale Wodzisław Śląski Livebird FC 0 : 3 Black Devils PGG ROW RYBNIK 0 : 1 Chojniczanka Chojnice (b) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 25.05.2020 Gladiatorzy Z Miasta Noży 3 : 1 unia niećkowo (b) KKS Kolejowy 4 : 0 ŚwidDług La Fiorita 2 : 6 FC Brzeziny ZIAJOK FC 0 : 0 Wodnik Callander Huragan Humniska 0 : 3 Cargovia Kargowa (w/o) soints (s) 4 : 0 Unia Skierniewice FC Bartekx (b) 2 : 1 The Gunners (s) Sportowa FC 1 : 3 Pogoń Dołuje Leech Pozz 1 : 4 The Reds Moose (b) 1.jpg Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 25.05.2020 LA Galaxy 2 : 0 FC Equ (b) OGIEŃ CZARNKÓW 3 : 1 KSV eXecut0R FC PZGW 1 : 3 Słupia Black MaxiMilan 0 : 0 JELONKI Warszawa kaliszfornia (b) 2 : 3 GKS Zamczysko Odrzykoń MKS Orneta (s) 2 : 3 Trail Minutka CF menele mahonka (b) 6 : 2 Real Madrid (s) BKP Rakovia Gepard 0 : 4 KS Kretovia RWKS Sparta 0 : 2 Chelsea KnO FC (b) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) -…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 25.05.2020 Old Squad Żory 0 : 3 McKraków (b) Real Madrid Club De Futbol 0 : 3 LKS Ursus Dachnów Fc Barcelona8 0 : 2 Wisła Puławy MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 1 : 4 MKS Stal Jasień FKS Stal Mielec 0 : 4 Cebularnia BuenosAmarenoS (s) 2 : 4 Andrus FC.Jamajka (b) 1 : 4 FC Bartodzieje FC WOJAKI 0 : 5 Petarda LKS Uście Gorlickie 5 : 1 Kraina Tysiąca Jezior (b) 1.jpg Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 25.05.2020 FC Brooklyn 0 : 4 Zryw Dabrowka (b) Orlęta 5 : 0 Pro Gram FC Rokita 3 : 0 Twierdza_Wrocław (w/o) KP POGOŃ SZCZECIN 0 : 2 ŁKS Łochów 1966 Brzozovia 4 : 10 RTS 1910 WIDZEW Łódż Ajax ZwD (s) 4 : 0 paprotniarozrzutniki Cazador (b) 6 : 1 FC Köybaši (s) Wawel Wirek 1 : 7 Everton Studzionka C.F. 1 : 2 Fopa i Nietakt (b) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Twierdza_Wrocław ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie)…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 25.05.2020 Fc Baca 0 : 3 FC Blanco (w/o) Garbarnia Wadów 0 : 11 KING ŁÓDŹ Sparta Radlin F.C. 4 : 1 WKS Jeziorki Klasyczny 0 : 7 Palące Laczki WKS Śląsk Wrocław Psie Pole 2 : 12 posadzki ciechanów FC KOXY 1 : 5 FC Janke Asfalt 1,7 km Piaski 0 : 0 Strzelec Umianowice (w/o) KS Hetman Zamość 2 : 1 FC UWERAMAGI LKS Czarni Lwów 3 : 0 KKS Konin (w/o) 1.jpg Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 10 punktów (…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 25.05.2020 Wawa 1 : 4 Chrobry Głogów Kopernik 1984 Huta Jazz 3 : 2 Jägermeister FC Bayern Sośnica-Brzeg 3 : 0 Rings Olimpia G-dz 4 : 2 BTMS Blue Tigers FC 3 : 1 Warsaw Eagles ASD Taurisano Calcio 11 : 2 Zgoda SW KS Orzeł 1923 Łódź 0 : 6 Fox River FC Hugo 0 : 8 Redłovia Redło FC Baryła 10 : 0 Vesurri FC Białystok 1.jpg Zespół Zgoda SW ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jp…

  • User Avatar

    Kolejka 18 - 25.05.2020 FC Emirates Tychy 3 : 0 WOLNY LOS4 KKS Smocze Tygrysy 0 : 0 MENELE TEAM (w/o) WOLNY LOS 0 : 3 Hen Terespol Orkan Zapałów 6 : 1 Mistrzowie z dzielnicy WOLNY LOS1 0 : 3 Dream Team Gniezno Gabki Swidnica 8 : 2 Se* with my E* WOLNY LOS2 0 : 3 fc radwanice Polonia Bytom 6 : 0 Mistrz Czaniec Visca el Barca! 3 : 0 WOLNY LOS3 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Historia LT DE

    woooojtaaaas - - Liga Towarzyska - DE

    Post

    Sezon XXVII: 01/05/2020 - 22/05/2020 I liga 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg II liga Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży wycofany z rozgrywek. 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 24.05.2020 Legia…(L)…Warszawa 2 : 0 FC Masters Gliwice Pomorzanin Cychry 4 : 0 thorrgall Tottenham Hotspur 1882 FC 1 : 3 Łęg Łowce Tuciak United Team 7 : 3 LKS Pogórze Bachórz Kolonia City 4 : 2 Celtic Glasgow Internazionale Wodzisław Śląski 5 : 2 iBuyPower (m) Black Devils 0 : 3 Twister (b) Chojniczanka Chojnice (b) 0 : 2 Livebird FC Jaga 1 (b) 3 : 5 PGG ROW RYBNIK 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 24.05.2020 Wodnik Callander 3 : 1 La Fiorita FC Brzeziny 2 : 4 KKS Kolejowy Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 0 ŚwidDług Cargovia Kargowa 2 : 1 ZIAJOK FC Unia Skierniewice 3 : 0 Huragan Humniska (w/o) The Gunners (s) 0 : 0 soints (s) Pogoń Dołuje 3 : 0 FC Bartekx (b) The Reds Moose (b) 2 : 1 Sportowa FC unia niećkowo (b) 0 : 4 Leech Pozz 1.jpg Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (…

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 24.05.2020 JELONKI Warszawa 3 : 1 FC PZGW Słupia Black 0 : 2 OGIEŃ CZARNKÓW LA Galaxy 2 : 2 KSV eXecut0R GKS Zamczysko Odrzykoń 4 : 1 MaxiMilan Trail Minutka CF 1 : 3 kaliszfornia (b) Real Madrid (s) 0 : 4 MKS Orneta (s) KS Kretovia 3 : 0 menele mahonka (b) Chelsea KnO FC (b) 3 : 0 BKP Rakovia Gepard FC Equ (b) 1 : 0 RWKS Sparta 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) -…