Search Results

Search results 1-20 of 105.

  • User Avatar

    1. Tuciak United Team 2. iBuyPower 3. Internazionale Wodzisław Śląski 4. inkwizytor 5. Twister 6. Pomorzanin Cychry 7. Kolonia City 8. Cargovia Kargowa

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    pp 40 16 oz 40 16 dp 40 16

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    ludzie nie typujcie jeszcze, dopiero sie skonczylo ostatnie typowanie, jeszcze juniora nowego nie dostal

  • User Avatar

    Fiziol oddaje mecze w swojej grupie, kij z takim typowaniem jak ludzie nie graja na maxa... wiem ze to nie wina organizatorow ale bez sensu takie cos...

  • User Avatar

    Grupa 1 1. iBuyPower 2. Internazionale Wodzisław Śląski 3. Livebird FC 4. soints 5. STUDZIANKA 6. FC Bartodzieje 7. RWKS Sparta 8. Sportowa FC Grupa 2 1. inkwizytor 2. Tottenham Hotspur 1882 FC 3. Łęg Łowce 4. Cargovia Kargowa 5. KS Kretovia 6. Zryw Dąbrówka 7. KS Wda Świecie 8. Ajax ZwD Grupa 3 1. Twister 2. Pomorzanin Cychry 3. FC Masters Gliwice 4. FC Kamionka 5. FC Kiedyś to było 6. Leech Pozz 7. Real Madrid 8. ASD Taurisano Calcio Grupa 4 1. Tuciak United Team 2. PGW ROW Rybnik 3. thorgall …

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Pp 40 16 Oz 40 16 Pp 35 18

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    40 16 pp 40 16 lp 40 16 oz

  • User Avatar

    Hej, a wiesz moze co z klubem Inter Ptysio-Tut ? nie ma go w rankingu, nie jest przydzielony do ligi od ponad tygodnia a w tym czasie byly utworzone conajmniej dwie 1 ligi. dostal bana czy cos?

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Ej no jak to, ja już czekam na kolejną edycję walić maruderów, niech grają tylko chętni do zabawy

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    16 40 PP 16 40 DP 16 40 OZ

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 6, kolejka: 29 - 19.03.2020 18:00:00 Powiśle Ochodza vs. FC Juventus 2:3 FC Kozaki vs. LECH_POZNAŃ 0:3 Orzeł Milcza vs. John Deere Team 2:1 2 Liga 205, kolejka: 3 - 19.03.2020 18:00:00 Rings vs. Sokół Perkowo 3:0 Korvar vs. Polonia W-wa 3:0 Ekstraklasa 27, kolejka: 29 - 20.03.2020 18:00:00 Chelsea KnO FC vs. Tottenham Hotspur 1882FC 0:3 inkwizytor vs. iBuyPower 2:3 GKS Concordia vs. Resorek junior 3:2 Petarda vs. DiiL FC 0:3 FC Gibasan vs. Motor Lublin 1950 1:3

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Liga Okręgowa Podkarpackie 4 Kolejka: 6 - 17.03.2020 18:00:00 Łobzonka Wyrzysk vs. zxpv 0 : 3 Chałka z miodem vs. FC BARCELONA96 1:3 Hejnal Kęty vs. RpaEbola 6 : 1 1111 vs. FC BiaJAGA 0 : 3 Iskra Iskrzynia. vs. GKS Pogoń 0 : 3 3 Liga Podkarpackie 1 Kolejka: 15 - 18.03.2020 18:00:00 LKS MyTeam vs. Trupy 1 : 8 GKS Mazowsze Grójec vs. FC MuŁlaNdiA 3 : 0 Batman vs. Metal gawro tarnow 3 : 0 Klasa A Dolnoslaskie 1 Kolejka: 12 - 18.03.2020 18:00:00 FC POLONIA JA vs. Yanusz 1 : 5 Ravens vs. Borusia Dort…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00 Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje 3 : 1 Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 1 : 3 JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 5 Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 0 : 3 PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 3 : 0 3 Liga Dolnoslaskie 1 Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00 ResCyberki vs. FC Brema 3 : 0 Nocturno vs. FC Cherry 0 : 3 Zyrka vs. FC Wieśminy 1 : 5 FC Wojtuś vs. Atak Oporów 3 : 0 Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3 : 0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 196 Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00 Kałczuki vs. pocztowiec 0 : 3 Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0 : 3 F.C.Kocudza vs. Olzuz 3 : 2 Liga Okręgowa Malopolskie 2 Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00 Cannabis Team vs. Kilerzy 3 : 0 FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2 : 4 4 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00 PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 3 : 0 FC Vapery vs. lelovia 2 : 3 FC FORD vs. Chucky.. 0 : 3 Jagiellońska vs. jeziorowcy 6 : 2 Klasa A Malopolskie 1 Kolejka: 8 - 14.03.2020…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00 niebiescy dolne vs. Start 3:0 Kresy vs. Wiechowo 0:4 MKS Gliwice vs. Lwy 2:1 4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00 GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 3:1 LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 3:0 4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00 bartekteam vs. crac 0:3 KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 2:4 gks drwinia vs. Sulmierzyce 0:3 Black Demons vs. KS Bielsko 2:1 KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:0

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Pp 40 16 Oz 40 16 Dp 40 16

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00 MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 4-2 Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 2-4 Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 4-1 3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00 TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 1-4 GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 4-2 1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00 K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3-1 AP Krycichy vs. Golden Team 0-3 Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 4-1 Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00 Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 0 : 6 Gród Wiślica vs. Unia Leszno 0 : 3 LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 4 MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 0 : 3 Cebularnia vs. Kolonia City 2 : 6 Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 2 : 6 Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 1 FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 4 : 1 ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 1 : 3 Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 4 : 1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00 Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1-3 Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 1-2 polanowice2019 vs. Pato(L)egia 4-2 1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00 Valiss vs. SC Kolobrzeg 4-1 West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 4-1 Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00 Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3-0 Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 1-4 Liwiec Górki vs. Sportowa FC 1-5 Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 4-1 FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1-5

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 Kolejka: 10 - 03.03.2020 18:00:00 Kings vs. BVB 09 Marzahn 2:4 AFC Green Devils vs. Morales Team 1:4 BENKI vs. Amica Wronki 1:4 3 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 14 - 03.03.2020 18:00:00 Ursus Gołąbki(L) vs. LKS Maciszewice 1:5 FC Włocławek vs. Górnik1989 1:5 Liga Okręgowa Podkarpackie 2 Kolejka: 1 - 04.03.2020 18:00:00 Koszyce vs. FC Dzierzbice 1:6 VirtualTorpedaMiechów vs. MKS.CRACOVIA 1:4 Pakoslawice09 vs. start gózd 1:3 1 Liga 7 Kolejka: 9 - 04.03.2020 18:00:00 Mobodo vs. TKP Tucho…