Search Results

Search results 1-20 of 30.

1. Legia...(L)... Warszawa- sunshaine 2. Łęg Łowce- Niemczyc 3. Old Squad Żory- Jarosław 4. Pomorzanin Cychry - mmysla92 5. Parszywa Jedenstka - MamSchizy 6. FC.Jamajka - zimny69 7. FC Buhaje - Heterokrates 8. Kraina Tysiąca Jezior - materazzii 9. heFALUNpy - TACO99 10. Bagwell Academy - Theodor T-Bag Bagwell 11. Everton - rafal74 12. FC Bartodzieje -dmix1996 13. Twister- tornado 14. La Masía Barcelona - lechista07 15. FC KOXY - Tańczący z wilkami 16. Chelsea KnO FC - Mateo Di Stefano 17. FC Mas…

1. Al.-Dosari Anwar (Irak) OZ 2. Kallichuran Ekasarga (Bhutan) DP 3. Cardiel Busquet Juan Pedro (Chile) OP 4. Dzinkambani Mfaki (Burkina Faso) OZ 5. Nduka Agyemang (Togo) N 6. Bencini, David (Malta) OP 7. Diouf, Tutu (Burundi) DP 8. Fook Tunku (Brunei Darussalam) OŚ 9. Leemets Koi (Estonia) PP 10. Bensol Hasan (Turcja) BR 11. Dhakil Akir (Bahrajn) OZ 12. Featherstone, Phil (Anguilla) N - wyspa na Morzu Karaibskim w archipelagu Wysp Nawietrznych - dopiero dziś się dowiedziałem co to za kraj, fajn…

GALA FC - NOMINACJE - PROFIL KLUBU

Patrynho - - Archiwum

Moja nominacja: FC Buhaje - Heterokrates - czysty przejrzysty a przede wszystkim aktualny profil z dodatkami graficznymi. futbolcup.pl/#/index.php?w=350…w&clubId=100&_=1574941073

GALA FC - NOMINACJE - PROJEKT ROKU FC

Patrynho - - Archiwum

Mój typ: Liga towarzyska - dla każdego z równymi zasadami i szansami- zdecydowany faworyt

GALA FC - NOMINACJE - DRUŻYNA ROKU FC

Patrynho - - Archiwum

* inkwizytor - 2 patery niewygodna drużyna dla każdego ścisła topka rankingu * Tuciak United Team - 3 patery cały czas na najwyższych miejscach w rankingu mimo to nie rzuca się w oczy:P * PGG ROW RYBNIK - 1 patera lecz gracz z ścisłego topu, zdecydowanie przez większość roku TOP (nie tylko patery tu się liczą).

Nominuję: Oldboy i Black Devils 20.png Kret i KS Kretovia 1586.png Printex i FC Kamionka 40.png

Konkurs na Szczycie

Patrynho - - Bar sportowy

1. thorrgall 2. Black Devils 3. Kolonia City 4. FC RYBNIK FULL 5. inkwizytor 6. Chojniczanka Chojnice 7. Real Madrid 8. LKS Czarni Lwów

Śmiem twierdzić że takie działania są częste, a nie zgłaszane, dla większości byłoby to łatwiejszym rozwiązaniem bez ingerowania w to adminów.

Quote from szwagier24: “według mnie pomysł można rozwiązać inaczej- wprowadzić limit ,,transferowy" tzn. mając np. w kasie 5 mln- system blokuje nam składanie kilkunastu ofert o łącznej wartości np. 15 mln. Mamy x kasy wiec możemy składać oferty na tyle ile mamy w budżecie.” Oczywiście jest to rozwiązanie ale równie dobrze mogą być opcję że ktoś poprosi kolegę który zbiera pieniądze (odkłada) aby zablokował Ci rynek - bo on i tak w końcu nie ma potrzeby wydawania tej kasy. Wydaję mi się że w prz…

Czarna lista na rynku

Patrynho - - Pomysły i propozycje

Witam, wpadłem na pomysł wprowadzenia czarnej listy na rynku transferowym dla klubów/graczy. Czarna lista miałaby polegać na możliwości blokowania zespołów które składają oferty blokujące nam rynek. Blokada miała by polegać na tym że dany klub nie mógłby więc składać ofert za zawodników z naszego klubu. Moja propozycja wynika z tego tytułu że nie mam czasu poświęcać zawsze czasu na grę, na tyle aby zapamiętywać każdego gracza który składa mi oferty, a często rynek jest mi blokowany przez podobne…

Zgłaszanie nieobecności w grze

Patrynho - - II Liga

Chojniczanka Chojnice 14.07-28.07

Link do histori klubu

Patrynho - - Pytania i pomoc

Zapewne wystarczy podmienić ID gracza bądź rozgrywek w linku. Nikt nie przedstawił konkretnej odpowiedzi na wcześniejszą metodę uzyskiwania dostępu do historii drużyny bez potrzeby posiadania Pakietu Premium. Temat zamykam i przenoszę do Archiwum. sunshaine Pozdrawiam Team FutbolCup

Nie da się jakoś zrobić aby dostawy były zawarte jako jedna wiadomość(raport), jeżeli przychodzą w tym samym czasie, albo jako 2 po jednej z restauracji i sklepu. Obecna forma jest bez sensu ,uciążliwa/irytująca i niepotrzebna. Oczywiście jest to moje odczucie i propozycja.

Celem jest na pewno stabilny rozwój i budowanie klubu tak aby w przyszłości osiągnąć jak najwięcej w tej grze.

Zdecydowanie tak.

Złota Piłka dla ISCO.

Nakarm psiaka z OLX

Patrynho - - Bar sportowy

1. 9kompania/czarny_agent2 - Nakarmiłem Donalda 2. Livebird FC/dzelen - |nie pamiętam :p| 3. FC Masters Gliwice/ Aztecky - nakarmiłem Borysa 4. Chojniczanka Chojnice / Patrynho - nakarmiłem Oczko

Czarnym koniem w tym sezonie jest Borussia Dortmund i powinna wygrać.

CR7 - słabszy rok ale konkurencja również się nie popisała.

[ 2 Kolejka ] Chojniczanka Chojnice 2:2 Huragan Humniska Chojniczanka Chojnice 0:2 9kompania Chojniczanka Chojnice 0:2 Twister [ 3 Kolejka ] Chojniczanka Chojnice 0:3 FC RYBNIK FULL Chojniczanka Chojnice 0:3 Newell's Old Boys Chojniczanka Chojnice 0:0 Real Madrid [ 4 Kolejka ] Chojniczanka Chojnice 1:1 ⚡ Minutka R❖ultra❖n Trail Chojniczanka Chojnice 1:3 FC MEGA WRZESZCZ Chojniczanka Chojnice 0:0 Zryw Dąbrówka [ 5 Kolejka ] Huragan Humniska 2:2 Chojniczanka Chojnice 9kompania 1:0 Chojniczanka Cho…