Search Results

Search results 1-5 of 5.

Hediye Oyuncu Aranıyor

tranquility - - Transfer Pazari

İkinize de ilginiz için çok teşekkür ederim. Umarım ilerde benim de size yardımcı olabileceğim bir zemin oluşur.

Hediye Oyuncu Aranıyor

tranquility - - Transfer Pazari

Merhabalar, seneler sonra tekrar oyuna başladım fakat tahmin edebileceğiniz üzere kadromda oyuncu yok. Bir lige atanabilmem için uygun fiyatlı oyuncu verebilecek var mı bana? aynı şekilde hazırlık maçı isteklerini de teşekkürle karşılarım. kulüp adı yüzüncüyıl barış spor. kullanıcı adı tranquility.

Quote from Umut1996: “Quote from tranquility: “Quote from Umut1996: “Quote from tranquility: “Merhabalar, yaklaşık 6 sene kadar önce oynadığım oyuna geri dönmek istiyorum. Oyun zaten sürekli mail adresime güncelleme maillerini atıyordu. Fakat ne yazık ki şifreme vs ulaşamadım. Şifremi unuttum dediğim zaman da herhangi bir bilgilendirme maili gelmiyor. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır?” bana menejer adini verirmizin, ve özelden mail adresini yolla.” Yollandı.” bana gelen birsey yok ?” Tekra…

Quote from Umut1996: “Quote from tranquility: “Merhabalar, yaklaşık 6 sene kadar önce oynadığım oyuna geri dönmek istiyorum. Oyun zaten sürekli mail adresime güncelleme maillerini atıyordu. Fakat ne yazık ki şifreme vs ulaşamadım. Şifremi unuttum dediğim zaman da herhangi bir bilgilendirme maili gelmiyor. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır?” bana menejer adini verirmizin, ve özelden mail adresini yolla.” Yollandı.

Merhabalar, yaklaşık 6 sene kadar önce oynadığım oyuna geri dönmek istiyorum. Oyun zaten sürekli mail adresime güncelleme maillerini atıyordu. Fakat ne yazık ki şifreme vs ulaşamadım. Şifremi unuttum dediğim zaman da herhangi bir bilgilendirme maili gelmiyor. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır?