Search Results

Search results 1-20 of 975.

  • User Avatar

    FUT TIME NEWS #MAJ 2020

    woooojtaaaas - - Gazetka FutbolCup

    Post

    W mijającym tygodniu zakończyła się kolejna faza rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz UEFA Europa Conference League. Łącznie 48 ekip w 24 parach walczyło o przepustki do ćwierćfinałów w poszczególnych pucharach, rywalizując w systemie mecz + rewanż. Śledząc wyniki poszczególnych drużyn można śmiało stwierdzić, że w większości par już po pierwszym spotkaniu można było wskazać zespoły pewne awansu. Najciekawiej rywalizacja w parach Ligi Mistrzów wyglądała w spotkaniach Tottenham Hotspur 1882 …

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 23.05.2020 soints 1 : 3 Kolonia City unia niećkowo (b) 1 : 3 Twister Kolejka 2 - 24.05.2020 Leech Pozz 0 : 0 Kolonia City Kolejka 3 - 25.05.2020 Legia...(L)...Warszawa 8 : 8 unia niećkowo (b) Twister 5 : 0 FC.Jamajka (b) Kolejka 4 - 26.05.2020 FC Bartodzieje 2 : 4 Kolonia City Kolejka 5 - 27.05.2020 Kolonia City 3 : 0 unia niećkowo (b) Kolejka 6 - 28.05.2020 FC.Jamajka (b) 2 : 0 FC Janke Twister 3 : 0 Cargovia Kargowa (w/o) PGG ROW RYBNIK 0 : 3 Legia...(L)...Warszawa (w/o) Kolejka 7 …

  • User Avatar

    Kolejka 1 - 23.05.2020 FC PZGW 2 : 2 LA Galaxy Kolejka 3 - 25.05.2020 LKS Ursus Dachnów 7 : 2 FC Cyganka Kolejka 4 - 26.05.2020 KS Kretovia 2 : 0 LA Galaxy Kolejka 5 - 27.05.2020 MKS Stal Jasień 1 : 4 King Łódź (s) RWKS Sparta 5 : 2 KS Kretovia FC Cyganka 1 : 1 KS Hetman Zamość Kolejka 6 - 28.05.2020 WOLNY LOS 0 : 3 KS Hetman Zamość KS Kretovia 4 : 0 MKS Stal Jasień LA Galaxy 2 : 5 RWKS Sparta Celtic Glasgow : LKS Ursus Dachnów Kolejka 7 - 29.05.2020 RWKS Sparta 3 : 0 WOLNY LOS KS Hetman Zamość …

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2020 Tottenham Hotspur 1882 FC 2 : 0 FC Masters Gliwice LKS Pogórze Bachórz 4 : 2 thorrgall Celtic Glasgow 4 : 1 Łęg Łowce iBuyPower (m) 4 : 1 Pomorzanin Cychry Twister (b) 2 : 0 Legia…(L)…Warszawa Livebird FC 2 : 2 Tuciak United Team PGG ROW RYBNIK 4 : 1 Kolonia City Chojniczanka Chojnice (b) 4 : 1 Black Devils Jaga 1 (b) 1 : 0 Internazionale Wodzisław Śląski 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2020 Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 1 La Fiorita ZIAJOK FC 1 : 3 KKS Kolejowy Huragan Humniska 0 : 3 ŚwidDług (w/o) soints (s) 3 : 0 FC Brzeziny FC Bartekx (b) 0 : 3 Wodnik Callander Sportowa FC 1 : 3 Cargovia Kargowa Leech Pozz 4 : 2 Unia Skierniewice The Reds Moose (b) 0 : 4 Pogoń Dołuje unia niećkowo (b) 0 : 3 The Gunners (s) 1.jpg Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2020 LA Galaxy 1 : 3 FC PZGW MaxiMilan 2 : 0 OGIEŃ CZARNKÓW kaliszfornia (b) 0 : 0 KSV eXecut0R MKS Orneta (s) 1 : 3 Słupia Black menele mahonka (b) 2 : 0 JELONKI Warszawa BKP Rakovia Gepard 0 : 4 GKS Zamczysko Odrzykoń RWKS Sparta 2 : 0 Trail Minutka CF Chelsea KnO FC (b) 2 : 0 KS Kretovia FC Equ (b) 2 : 0 Real Madrid (s) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) -…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2020 Old Squad Żory 0 : 6 Fc Barcelona8 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń 1 : 2 Real Madrid Club De Futbol FKS Stal Mielec 0 : 5 LKS Ursus Dachnów BuenosAmarenoS (s) 0 : 4 Wisła Puławy FC.Jamajka (b) 3 : 0 MKS Stal Jasień FC WOJAKI 1 : 4 Cebularnia LKS Uście Gorlickie 0 : 2 Andrus Kraina Tysiąca Jezior (b) 0 : 5 Petarda McKraków (b) 0 : 4 FC Bartodzieje 1.jpg Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2020 FC Brooklyn 3 : 1 FC Rokita KP POGOŃ SZCZECIN 1 : 0 Orlęta Brzozovia 5 : 0 Pro Gram Ajax ZwD (s) 3 : 0 Twierdza_Wrocław (w/o) Cazador (b) 6 : 2 ŁKS Łochów 1966 Wawel Wirek 2 : 9 RTS 1910 WIDZEW Łódż Studzionka C.F. 7 : 0 paprotniarozrzutniki Fopa i Nietakt (b) 0 : 4 Everton Zryw Dabrowka (b) 0 : 1 FC Köybaši (s) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Twierdza_Wrocław ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2020 Fc Baca 0 : 3 Sparta Radlin F.C. (w/o) Klasyczny 0 : 0 Garbarnia Wadów WKS Śląsk Wrocław Psie Pole 1 : 8 KING ŁÓDŹ FC KOXY 0 : 11 WKS Jeziorki Asfalt 1,7 km Piaski 0 : 5 Palące Laczki KS Hetman Zamość 0 : 0 posadzki ciechanów LKS Czarni Lwów 6 : 2 FC Janke KKS Konin 0 : 3 FC UWERAMAGI (w/o) FC Blanco 5 : 1 Strzelec Umianowice 1.jpg Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w…

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2020 Wawa 1 : 9 FC Bayern Sośnica-Brzeg Olimpia G-dz 5 : 0 Huta Jazz Blue Tigers FC 9 : 0 Jägermeister ASD Taurisano Calcio 4 : 2 Rings KS Orzeł 1923 Łódź 2 : 6 BTMS Hugo 1 : 6 Warsaw Eagles FC Baryła 7 : 0 Zgoda SW Vesurri FC Białystok 0 : 0 Redłovia Redło (w/o) Chrobry Głogów Kopernik 1984 2 : 6 Fox River FC 1.jpg Zespół Zgoda SW ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg …

  • User Avatar

    Kolejka 21 - 30.05.2020 FC Emirates Tychy 3 : 0 WOLNY LOS Orkan Zapałów 11 : 0 KKS Smocze Tygrysy WOLNY LOS1 0 : 3 MENELE TEAM Gabki Swidnica 2 : 4 Hen Terespol WOLNY LOS2 0 : 3 Mistrzowie z dzielnicy Polonia Bytom 6 : 0 Dream Team Gniezno Visca el Barca! 12 : 0 Se* with my E* WOLNY LOS3 0 : 3 Mistrz Czaniec WOLNY LOS4 0 : 3 fc radwanice 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    1. Internazionale Wodzisław Śląski 2. Twister 3. Tuciak United Team 4. iBuyPower 5. inkwizytor 6. Pomorzanin Cychry 7. Kolonia City 8. Cargovia Kargowa

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2020 Chojniczanka Chojnice (b) 0 : 3 Tottenham Hotspur 1882 FC thorrgall 1 : 4 FC Masters Gliwice Łęg Łowce 2 : 2 LKS Pogórze Bachórz Pomorzanin Cychry 4 : 1 Celtic Glasgow Legia…(L)…Warszawa 1 : 3 iBuyPower (m) Tuciak United Team 3 : 0 Twister (b) Kolonia City 3 : 1 Livebird FC Internazionale Wodzisław Śląski 3 : 0 PGG ROW RYBNIK Black Devils 5 : 1 Jaga 1 (b) 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2020 The Reds Moose (b) 4 : 1 Gladiatorzy Z Miasta Noży KKS Kolejowy 2 : 0 La Fiorita ŚwidDług 1 : 4 ZIAJOK FC FC Brzeziny 3 : 0 Huragan Humniska (w/o) Wodnik Callander 1 : 3 soints (s) Cargovia Kargowa 0 : 0 FC Bartekx (b) Unia Skierniewice 2 : 0 Sportowa FC The Gunners (s) 0 : 2 Leech Pozz Pogoń Dołuje 2 : 0 unia niećkowo (b) 1.jpg Zespół Gladiatorzy Z Miasta Noży ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Unia Skierniewice ukarany odjęciem 10 punktów (…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2020 Chelsea KnO FC (b) 4 : 1 LA Galaxy OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 0 FC PZGW KSV eXecut0R 0 : 2 MaxiMilan Słupia Black 1 : 3 kaliszfornia (b) JELONKI Warszawa 2 : 0 MKS Orneta (s) GKS Zamczysko Odrzykoń 1 : 2 menele mahonka (b) Trail Minutka CF 2 : 2 BKP Rakovia Gepard Real Madrid (s) 1 : 5 RWKS Sparta KS Kretovia 2 : 0 FC Equ (b) 1.jpg Zespół MKS Orneta ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół MaxiMilan ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) -…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2020 Kraina Tysiąca Jezior (b) 5 : 3 Old Squad Żory Real Madrid Club De Futbol 3 : 2 Fc Barcelona8 LKS Ursus Dachnów 1 : 1 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń Wisła Puławy 4 : 0 FKS Stal Mielec MKS Stal Jasień 1 : 0 BuenosAmarenoS (s) Cebularnia 0 : 3 FC.Jamajka (b) Andrus 5 : 1 FC WOJAKI FC Bartodzieje 3 : 0 LKS Uście Gorlickie Petarda 4 : 0 McKraków (b) 1.jpg Zespół FKS Stal Mielec ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2020 Fopa i Nietakt (b) 4 : 0 FC Brooklyn Orlęta 0 : 1 FC Rokita Pro Gram 1 : 8 KP POGOŃ SZCZECIN Twierdza_Wrocław 0 : 3 Brzozovia (w/o) ŁKS Łochów 1966 2 : 5 Ajax ZwD (s) RTS 1910 WIDZEW Łódż 5 : 2 Cazador (b) paprotniarozrzutniki 4 : 1 Wawel Wirek FC Köybaši (s) 0 : 4 Studzionka C.F. Everton 6 : 2 Zryw Dabrowka (b) 1.jpg Zespół FC Köybaši ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Twierdza_Wrocław ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2020 KKS Konin 3 : 0 Fc Baca (w/o) Garbarnia Wadów 1 : 9 Sparta Radlin F.C. KING ŁÓDŹ 9 : 0 Klasyczny WKS Jeziorki 10 : 0 WKS Śląsk Wrocław Psie Pole Palące Laczki 0 : 2 FC KOXY posadzki ciechanów 3 : 0 Asfalt 1,7 km Piaski (w/o) FC Janke 9 : 1 KS Hetman Zamość Strzelec Umianowice 0 : 8 LKS Czarni Lwów FC UWERAMAGI 0 : 6 FC Blanco 1.jpg Zespół posadzki ciechanów ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół LKS Czarni Lwów ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w…

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2020 Vesurri FC Białystok 0 : 8 Wawa Huta Jazz 0 : 6 FC Bayern Sośnica-Brzeg Jägermeister 2 : 5 Olimpia G-dz Rings 0 : 6 Blue Tigers FC BTMS 0 : 5 ASD Taurisano Calcio Warsaw Eagles 9 : 0 KS Orzeł 1923 Łódź Zgoda SW 3 : 1 Hugo Fox River FC 4 : 0 FC Baryła Redłovia Redło 5 : 0 Chrobry Głogów Kopernik 1984 1.jpg Zespół Zgoda SW ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie). Zespół Jägermeister ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie). 2.jpg 3.jpg 4.jpg

  • User Avatar

    Kolejka 20 - 28.05.2020 WOLNY LOS3 0 : 3 FC Emirates Tychy KKS Smocze Tygrysy 3 : 0 WOLNY LOS MENELE TEAM 0 : 0 Orkan Zapałów (w/o) Hen Terespol 3 : 0 WOLNY LOS1 Mistrzowie z dzielnicy 4 : 1 Gabki Swidnica Dream Team Gniezno 3 : 0 WOLNY LOS2 Se* with my E* 0 : 14 Polonia Bytom fc radwanice 0 : 3 Visca el Barca! (w/o) Mistrz Czaniec 3 : 0 WOLNY LOS4 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg