Search Results

Search results 1-20 of 782.

  • User Avatar

    Mistrzowie Ekstraklasy

    sunshaine - - Nowy FutbolCup

    Post

    23.10.2020 Ekstraklasa 57 PGG ROW RYBNIK - MartinoMartinez rQziVc8.png

  • User Avatar

    Nagroda

    sunshaine - - Pomysły i propozycje

    Post

    Quote from torresik76: “Witam Szanowną Administracje Chce wyjsc z takim malym pomyslem a mianowicie chodzi o to zeby byly nagrody za Awans z 1 Miejsca w lidze i Nagroda Za Krola Strzelcow Mysle ze to bardzo dobty pomysl wielu graczy sie bedzie bardziej przykladalo :thumbup:” Pragnę poinformować, że taka propozycja została złożona, jednakże nie uzyskała zainteresowania ze strony właścicieli gry.

  • User Avatar

    Dyskusja - Puchary FutbolCup

    sunshaine - - Puchary FutbolCup

    Post

    Quote from CaniLuj: “Kp Pogoń Szczecin nie akceptuje zaproszeń na mecze fazy grupowej wiadomość przypominająca była wysyłana” Zastosuj sie do tych punktow regulaminu: 3.6. Po pierwszej i każdej kolejnej fazie eliminacji, a także ostatnim meczu grupowym oraz rewanżowym meczu fazy pucharowej uczestnicy mają 7 dni na wysłanie/akceptacje zaproszenia na MT, od momentu ukazania się terminarza na forum. 39 d) wyjaśnienia dotyczące powodu nierozegranego meczu należy przesłać Organizatorowi do godziny ro…

  • User Avatar

    Mistrzowie Ekstraklasy

    sunshaine - - Nowy FutbolCup

    Post

    21.10.2020 Ekstraklasa 56 Legia...(L)...Warszawa - sunshaine KdFc4Fb.png

  • User Avatar

    Mistrzowie Ekstraklasy

    sunshaine - - Nowy FutbolCup

    Post

    21.10.2020 Ekstraklasa 55 JELONKI Warszawa - twardy1987 qKaZIJU.png

  • User Avatar

    Mistrzowie Ekstraklasy

    sunshaine - - Nowy FutbolCup

    Post

    19.10.2020 Ekstraklasa 5 Pomorzanin Cychry - mmysla92 8zKTsUC.png

  • User Avatar

    Drodzy Menadżerowie! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z terminarzami spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów/Ligi Europy/UEFA Europa Conference League. Ponadto zachęcamy aby wysyłać zaproszenia do swoich rywali oraz dokładnie zapoznać się regulaminem rozgrywek Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League. Faza grupowa - Liga Mistrzów Regulamin - Liga Mistrzów Faza grupowa - Liga Europy Regulamin - Liga Europy Faza grupowa - UEFA Europa Conference League Regulamin - UEFA Europa Conf…

  • User Avatar

    Grupa H Kolejka 1 - 28.10.2020 Gang Dzikich Wieprzy : FC Juventus FC Rokita : polanowice2019 Kolejka 2 - 30.10.2020 polanowice2019 : Gang Dzikich Wieprzy FC Juventus : FC Rokita Kolejka 3 - 04.11.2020 FC Juventus : polanowice2019 FC Rokita : Gang Dzikich Wieprzy Kolejka 4 - 06.11.2020 FC Juventus : Gang Dzikich Wieprzy polanowice2019 : FC Rokita Kolejka 5 - 11.11.2020 Gang Dzikich Wieprzy : polanowice2019 FC Rokita : FC Juventus Kolejka 6 - 13.11.2020 polanowice2019 : FC Juventus Gang Dzikich Wi…

  • User Avatar

    Grupa G Kolejka 1 - 28.10.2020 Zryw Dabrowka : Kraina Tysiaca Jezior Inter Ptysio-Tut : IMMORTAL SPARTANS Kolejka 2 - 30.10.2020 IMMORTAL SPARTANS : Zryw Dabrowka Kraina Tysiaca Jezior : Inter Ptysio-Tut Kolejka 3 - 04.11.2020 Kraina Tysiaca Jezior : IMMORTAL SPARTANS Inter Ptysio-Tut : Zryw Dabrowka Kolejka 4 - 06.11.2020 Kraina Tysiaca Jezior : Zryw Dabrowka IMMORTAL SPARTANS : Inter Ptysio-Tut Kolejka 5 - 11.11.2020 Zryw Dabrowka : IMMORTAL SPARTANS Inter Ptysio-Tut : Kraina Tysiaca Jezior Ko…

  • User Avatar

    Grupa F Kolejka 1 - 28.10.2020 Fc Barcelona8 : Man City Redłovia Redło : LA Galaxy Kolejka 2 - 30.10.2020 LA Galaxy : Fc Barcelona8 Man City : Redłovia Redło Kolejka 3 - 04.11.2020 Man City : LA Galaxy Redłovia Redło : Fc Barcelona8 Kolejka 4 - 06.11.2020 Man City : Fc Barcelona8 LA Galaxy : Redłovia Redło Kolejka 5 - 11.11.2020 Fc Barcelona8 : LA Galaxy Redłovia Redło : Man City Kolejka 6 - 13.11.2020 LA Galaxy : Man City Fc Barcelona8 : Redłovia Redło

  • User Avatar

    Grupa E Kolejka 1 - 28.10.2020 paprotniarozrzutniki : Pato(L)egia BTMS : Olimpia G-DZ Kolejka 2 - 30.10.2020 Olimpia G-DZ : paprotniarozrzutniki Pato(L)egia : BTMS Kolejka 3 - 04.11.2020 Pato(L)egia : Olimpia G-DZ BTMS : paprotniarozrzutniki Kolejka 4 - 06.11.2020 Pato(L)egia : paprotniarozrzutniki Olimpia G-DZ : BTMS Kolejka 5 - 11.11.20209 paprotniarozrzutniki : Olimpia G-DZ BTMS : Pato(L)egia Kolejka 6 - 13.11.2020 Olimpia G-DZ : Pato(L)egia paprotniarozrzutniki : BTMS

  • User Avatar

    Grupa D Kolejka 1 - 28.10.2020 FC UWERAMAGI : Mariu FC DZIKI GON : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń Kolejka 2 - 30.10.2020 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC UWERAMAGI Mariu FC : DZIKI GON Kolejka 3 - 04.11.2020 Mariu FC : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń DZIKI GON : FC UWERAMAGI Kolejka 4 - 06.11.2020 Mariu FC : FC UWERAMAGI MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : DZIKI GON Kolejka 5 - 11.11.2020 FC UWERAMAGI : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń DZIKI GON : Mariu FC Kolejka 6 - 13.11.2020 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Mariu FC FC UWERAMAGI …

  • User Avatar

    Grupa C Kolejka 1 - 28.10.2020 Palące laczki : FC PrzemoTeam KP POGOŃ SZCZECIN : FC Umianowice Kolejka 2 - 30.10.2020 FC Umianowice : Palące laczki FC PrzemoTeam : KP POGOŃ SZCZECIN Kolejka 3 - 04.11.2020 FC PrzemoTeam : FC Umianowice KP POGOŃ SZCZECIN : Palące laczki Kolejka 4 - 06.11.2020 FC PrzemoTeam : Palące laczki FC Umianowice : KP POGOŃ SZCZECIN Kolejka 5 - 11.11.2020 Palące laczki : FC Umianowice KP POGOŃ SZCZECIN : FC PrzemoTeam Kolejka 6 - 13.11.2020 FC Umianowice : FC PrzemoTeam Palą…

  • User Avatar

    Grupa B Kolejka 1 - 28.10.2020 FK Aktöbe : Strzelec Umianowice KS Hetman Zamość : FC Janke Kolejka 2 - 30.10.2020 FC Janke : FK Aktöbe Strzelec Umianowice : KS Hetman Zamość Kolejka 3 - 04.11.2020 Strzelec Umianowice : FC Janke KS Hetman Zamość : FK Aktöbe Kolejka 4 - 06.11.2020 Strzelec Umianowice : FK Aktöbe FC Janke : KS Hetman Zamość Kolejka 5 - 11.11.2020 FK Aktöbe : FC Janke KS Hetman Zamość : Strzelec Umianowice Kolejka 6 - 13.11.2020 FC Janke : Strzelec Umianowice FK Aktöbe : KS Hetman Z…

  • User Avatar

    Grupa A Kolejka 1 - 28.10.2020 KS Ruch Radzionków : FC Zagórz FC Cyganka : Old Squad Żory Kolejka 2 - 30.10.2020 Old Squad Żory : KS Ruch Radzionków FC Zagórz : FC Cyganka Kolejka 3 - 04.11.2020 FC Zagórz : Old Squad Żory FC Cyganka : KS Ruch Radzionków Kolejka 4 - 06.11.2020 FC Zagórz : KS Ruch Radzionków Old Squad Żory : FC Cyganka Kolejka 5 - 11.11.2020 KS Ruch Radzionków : Old Squad Żory FC Cyganka : FC Zagórz Kolejka 6 - 13.11.2020 Old Squad Żory : FC Zagórz KS Ruch Radzionków : FC Cyganka

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    BxqkA7i.png Kolejka 1 - 28.10.2020 Orzeł Palowice : OGIEŃ CZARNKÓW FC.Jamajka : FC Bartodzieje Kolejka 2 - 30.10.2020 FC Bartodzieje : Orzeł Palowice OGIEŃ CZARNKÓW : FC.Jamajka Kolejka 3 - 04.11.2020 OGIEŃ CZARNKÓW : FC Bartodzieje FC.Jamajka : Orzeł Palowice Kolejka 4 - 06.11.2020 OGIEŃ CZARNKÓW : Orzeł Palowice FC Bartodzieje : FC.Jamajka Kolejka 5 - 11.11.2020 Orzeł Palowice : FC Bartodzieje FC.Jamajka : OGIEŃ CZARNKÓW Kolejka 6 - 13.11.2020 FC Bartodzieje : OGIEŃ CZARNKÓW Orzeł Palowice : F…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    AZbtNd5.png Kolejka 1 - 28.10.2020 Gabki Swidnica : KKS Lech Poznan Pany Real Madrid : The Reds Moose Kolejka 2 - 30.10.2020 The Reds Moose : Gabki Swidnica KKS Lech Poznan Pany : Real Madrid Kolejka 3 - 04.11.2020 KKS Lech Poznan Pany : The Reds Moose Real Madrid : Gabki Swidnica Kolejka 4 - 06.11.2020 KKS Lech Poznan Pany : Gabki Swidnica The Reds Moose : Real Madrid Kolejka 5 - 11.11.2020 Gabki Swidnica : The Reds Moose Real Madrid : KKS Lech Poznan Pany Kolejka 6 - 13.11.2020 The Reds Moose …

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    hns7s6m.png Kolejka 1 - 28.10.2020 Visca el Barca! : FoxRiver FC RTS1910 Widzew Łódz : Duma Katalonii Kolejka 2 - 30.10.2020 Duma Katalonii : Visca el Barca! FoxRiver FC : RTS1910 Widzew Łódz Kolejka 3 - 04.11.2020 FoxRiver FC : Duma Katalonii RTS1910 Widzew Łódz : Visca el Barca! Kolejka 4 - 06.11.2020 FoxRiver FC : Visca el Barca! Duma Katalonii : RTS1910 Widzew Łódz Kolejka 5 - 11.11.2020 Visca el Barca! : Duma Katalonii RTS1910 Widzew Łódz : FoxRiver FC Kolejka 6 - 13.11.2020 Duma Katalonii …

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    ppWn6pR.png Kolejka 1 - 28.10.2020 Cebularnia : Legia-1916 The Karakans : Chelsea KnO FC Kolejka 2 - 30.10.2020 Chelsea KnO FC : Cebularnia Legia-1916 : The Karakans Kolejka 3 - 04.11.2020 Legia-1916 : Chelsea KnO FC The Karakans : Cebularnia Kolejka 4 - 06.11.2020 Legia-1916 : Cebularnia Chelsea KnO FC : The Karakans Kolejka 5 - 11.11.2020 Cebularnia : Chelsea KnO FC The Karakans : Legia-1916 Kolejka 6 - 13.11.2020 Chelsea KnO FC : Legia-1916 Cebularnia : The Karakans

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    5v5qaPo.png Kolejka 1 - 28.10.2020 Skra Ostrołęka : Orly z Elblaga Futbol Club Barcelona : RWKS Sparta Kolejka 2 - 30.10.2020 RWKS Sparta : Skra Ostrołęka Orly z Elblaga : Futbol Club Barcelona Kolejka 3 - 04.11.2020 Orly z Elblaga : RWKS Sparta Futbol Club Barcelona : Skra Ostrołęka Kolejka 4 - 06.11.2020 Orly z Elblaga : Skra Ostrołęka RWKS Sparta : Futbol Club Barcelona Kolejka 5 - 11.11.2020 Skra Ostrołęka : RWKS Sparta Futbol Club Barcelona : Orly z Elblaga Kolejka 6 - 13.11.2020 RWKS Spart…