Search Results

Search results 1-20 of 21.

Satılık Oyuncu

Barış1991 - - Klanlar

y2ySxx.jpg

Satılık

Barış1991 - - Transfer Pazari

Quote from Barış1991: “Özbay Polat OR 355 19 y2ySxx.jpg”

Özbay Polat OR 355 19 y2ySxx.jpg

Selam

Barış1991 - - Klanlar

Foruma uzun bir süre bakmadım geri döndüm.Nasılsınız nasıl gidiyor

Selam Hazırlık maçı

Barış1991 - - Klanlar

Merhaba arkadaşlar nasılsınız bu arada hazırlık maçı yapacaklar arıyorum 13 14 15 16 tarihlerim boş eskisi kadar hazırlık yapacak kimse bulamıyorum ? Minimum 50.000 stat kapisitesi arıyorum. index.php

Hazırlık Maçı

Barış1991 - - Hazırlık Maçı

Merhaba 11 im boş.Boş olanlar ile hazırlık maçı yapmak istiyorum.Minimum 50,000 stat kapasitesi olursa sevinirim. index.php

Slm

Barış1991 - - Klanlar

Merhaba 11 im boş.Boş olanlar ile hazırlık maçı yapmak istiyorum.minimum 50,000 stat kapasitesi olursa sevinirim. index.php

Transfer

Barış1991 - - Klanlar

Merhaba forvetlerim kötü olduğundan maç kazanamıyorum. 2 forvet lazım bana genç de olabılır. Yardımlarınızı beklıyorum. index.php

Menajer: Barış1991 Takım: Balıkesir 1966 index.php

Elit Menajerler Klanı

Barış1991 - - Klanlar

Quote from Şevket: “Barış 1991 senin takım ismimi bu hazırlık maçı gönderecektim takım bulunamıyor senin” index.php Şevket bir de bunu dene hata varsa bildirecem bulamıyor diye.Sen herhalde hazırlık maçından barış1991 i arattin benim o menejerlik adım o takım adı değil.Cevabini bekliyorum.Dene bana geri dön lütfen

Hazırlık Maçı

Barış1991 - - Klanlar

Merhaba arkadaşlar nasılsınız. 28 haziran günüm boş hazırlık maçı yapmak isteyenler bana ulaşabilir.sizin sahanızda ama minimum 50,000 stat kapasitesi arıyorum.şimdiden teşekkür ederim. index.php

Merhaba

Barış1991 - - Klanlar

Merhaba nasılsınız arkadaşlar nasıl gidiyor oyun ? Klan turnuva yapacakmış bulamadım bilgilendirecek var mı acaba ?

Elit Menajerler Klanı

Barış1991 - - Klanlar

Quote from Şevket: “Quote from Barış1991: “Merhaba değerli klan üyeleri nasılsınız.Bir de bu aralar hazırlık yapacak kişileri zor buluyorum sizde de oluyor mu ?” Hazırlık maçınamı ihtiyacın var takım adı nedir boş günlerimde göndereyim sana hazırlık maçı” Buldum tesekkurler bos gunum olursa gonderirim yada sen gonderirsin takım adı Balıkesir 1966

Elit Menajerler Klanı

Barış1991 - - Klanlar

Quote from Şevket: “Quote from Eserbekler: “Iyi yapmışsın abi uğur getirmişsin takıma :)” Valla öyle uğur getirdim ve totem yaptım taraftar grubun arasındaydım 1 - 0 yenik duruma düşünce tribün yerimi değiştirdim ve iki golde öyle geldi :)” ???? Durum nedir ????

Elit Menajerler Klanı

Barış1991 - - Klanlar

Quote from Eserbekler: “Fena değil teşekkürler sen nasılsın :)” İyidir ogreniyoruz yavas yavas

Selam

Barış1991 - - Klanlar

Anladim pek bakmiyordum daha sık bakarım artık nasılsın eserbekler

Selam

Barış1991 - - Klanlar

Merhaba değerli klan üyeleri nasılsınız.Bir de bu aralar hazırlık yapacak kişileri zor buluyorum sizde de oluyor mu ?

Merhaba

Barış1991 - - Klanlar

Hoşbulduk Naılsın Ömer Gök Klanı Açmışsın Hayırlı Olsun Güzel Planların Var. Hepimize Hayırlı Olsun.Güzel Şeyler Yapacaz Burada Eminim.

Merhaba

Barış1991 - - Klanlar

index.php

Menejer Adı: Barış1991 index.php