Search Results

Search results 1-20 of 243.

Jaki To Junior

michallisk - - Bar sportowy

Jako ,że życie nie znosi próżni - Jest junior , jest zabawa ! Mam 56 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste. Dziś tj. 11 kwietnia roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje. A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w t…

Jaki To Junior

Dziś niedziela więc czas na rozstrzygnięcia. Niestety nikt nie wytypował prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 8.000.000 A oto junior: OP 18 35 klLF8xA.jpg

PARA B unia niećkowo 6:0 i 6:0 RWKS Sparta

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa ! Mam 55 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste. Dziś tj. 1 kwietnia roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje. A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Na…

Jaki To Junior

Dziś niedziela więc czas na rozstrzygnięcia. Niestety nikt nie wytypował prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 6.000.000 A oto junior: N 17 55 jUtP4dg.jpg

Kogel Mogel

Witam wszystkich uczestników Kogla Mogla. W imieniu organizatora chciałem przeprosić za opóźnienia spowodowane problemami technicznymi. W niedzielę organizator spróbuje ogarnąć wyniki . Przepraszamy.

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa ! Mam 54 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.17 marca roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje. A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrod…

Jaki To Junior

Czas na rozstrzygnięcia. Niestety nikt nie wytypował prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 4.000.000 A oto junior:PP 17 60 znnKbVp.jpg

Kolejka 8 - 22.02.2021 Leech Pozz 7:2 RWKS Sparta Kolejka 19 - 05.03.2021 RWKS Sparta 0:5 Leech Pozz

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa ! Mam 53 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.9 marca roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą …

Kolejka 2 - 16.02.2021 RWKS Sparta 0:3 Kolonia City Kolejka 13 - 27.02.2021 Kolonia City 0:0 RWKS Sparta Kolejka 1 - 15.02.2021 RWKS Sparta 0:5 unia niećkowo Kolejka 12 - 26.02.2021 unia niećkowo 7:0 RWKS Sparta Kolejka 6 - 20.02.2021 King Łódź 2:4 RWKS Sparta Kolejka 17 - 03.03.2021 RWKS Sparta 3:1 King Łódź

Jaki To Junior

7 marca , niedziela wiec czas na rozdanie 2.000.000 Prawidłowo juniora wytypował kolega JacuWoods i zgarnął główna nagrodę. Proszę o kontakt w grze. A oto junior : OP 17 30 Gratuluję !!! O4NKR4c.jpeg

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa ! Mam 52 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.1 marca roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą …

Jaki To Junior

Dziś niedziela więc czas na wyniki. Gratulacje dla kolegi ethern który prawidłowo wytypował juniora i wygrał 2.000.000 Proszę o kontakt na PW w grze. A oto junior DP 18 35junior51j_qqqhhqs.jpg

Turniej Symulacyjny "Spartański Symualcyjny Puchar G-8 IV Edycja wygrywa thorrgall. Gratulacje !!! Lista sponsorów: 1. RWKS Sparta / michallisk / 32.000.00 2. Fox River FC / Theodor T-Bag Bagwell /3.000.000 3. KS Kretovia / Kret /3.000.000 4. FC Cyganka / Dagmarina / 2.000.000 5. thorrgall / thorrgall / 9.000.000 6. Old Squad Żory / jarosław/3.000.000 7. PGG ROW RYBNIK / MartinoMartinez /3.000.000 8. Twister / tornado / 10.000.000 9. Real Madrid / Mewa / 3.000.000 10. Black Devils / Oldboy / 10.…

I mamy Finał : John Deere Team 2:3 i 1:0 i 2:4 thorrgall Oraz mecz o 3 miejsce : KS Kretovia 1:3 i 1:5 Twister Termin na rozegranie meczy do 27 lutego.

Pary półfinałowe : KS Kretovia : thorrgall John Deere Team : Twister Gramy systemem najlepszy z trzech gier. Trzeci mecz u menadżera który jest podany jako pierwszy w parze. Termin na rozegranie meczy to 25 lutego.

Jaki To Junior

Nie dam Wam o sobie zapomnieć :) Mam 51 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste. Dziś tj.18 lutego roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.…

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Lub z tych kont odpłynąć !

A oto pary 1/4 turnieju : KS Kretovia 6:2 i 6:1 Real Madrid Man City 0:5 i 2:5 John Deere Team Twister 3:1 i 2:3 i 5:3 Marsylia FC thorrgall 4:0 i 3:1 Fox River FC Gramy systemem najlepszy z trzech gier. Trzeci mecz u menadżera który jest podany jako pierwszy w parze. Termin na rozegranie meczy to 20 lutego.