Search Results

Search results 1-20 of 116.

Kredi

BahriYavuz - - Oyun Hatalari

lütfen bu konuda bilgi verebilir misiniz adminler

katıldım lütfen birlik olalım arkadaşlar

SİM TURNUVASI 2020 | Skorlar

BahriYavuz - - Etkinlikler

7-8 gündür oyuna da doğru düzgün girmiyorum. Turnuvadaki arkadaşlar bana mesaj atmalarına gerek yok. Çok uzun soluklu turnuva oluşu, çoğu takımın katılmamasından dolayı benim de isteğim kaçtı hem foruma hem turnuvaya hem de oyuna karşı. İsteğim; bundan sonraki maçlarda da bana mesaj atılmasına gerek kalmadan HÜKMEN mağlup sayılmamdır. Katılan arkadaşlara başarılar. Kolay gelsin herkese.

Ekledim sanıyordum eksik kalmış kusura bakmayın. 871299a4-Adsız.png ÇAĞLAYAN 3-0 hükmen kaybetmeyi tercih etti. YENİ OYNAYACAĞIM MAÇI DA 1-2 MAYIS İçinde ekleyeceğim.

100 Milyon Euro ÖDÜLLÜ Ödev

BahriYavuz - - Sohbet

100 MİLYON EURO Ödülü veremedik. Ödevin tam çözümünü de bulduğum halde verecektim. Konu kilit. Bilgiye verilen ödüller devam edebilir.

5-0 Esatpaşa Kocaelisporu yenmiştir. Tebrik ederim.

f57d9f7a-Adsız.png yükleyemedim bro kusura bakma geç kaldığım için

100 Milyon Euro ÖDÜLLÜ Ödev

BahriYavuz - - Sohbet

EVET ARKADAŞLAR, ÜNİVERSİTE ÖDEVİM İÇİN KONTROL SİSTEMLERİ DERSİNDEN ANLAYAN MEKATRONİK/ BİLGİSAYAR / ELEKTRİK-ELEKTRONİK/ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ okumuş arkadaşlar varsa ya da tanıdığınız varsa; yapabilen olursa şayet tatmin olduğum ödeve 50 M EURO+ ödev sonucu açıklandığında tamamen doğru olması durumunda +50 milyon Euro daha ödül vereceğim. Aşağıda bir robot/manipülatör elinin bilekten dönme hareketini tanımlayan mekanizmasına ait model sunulmuştur. Mekanizmayı tahrik eden bir Armatür kontrollü D…

KOCAELİSPOR 1966 vs Peaky Blinders rakip yazar diye yazmadım da 4-0 kaybettim.

e73d6611-Adsız.png hala cevap yok.

7a82d929-Adsız.png EDİT : Sim turnuvasında 3 haftanın tamamlanmasıyla diskalifiye olanların fikstürden çıkarılmasını talep ediyorum. sürekli böyle insanlara mesaj atıp dönüt alamıyoruz. Fikstürde oynanmayan maçlar olduğundan dolayı gerçek zevkini alamıyoruz. Eski zevki alabilmek için diskalifiye komple fikstürden çıkarılması gerekiyor umarım önerim dikkate alınır.

imAepAimAepAimAepAimAepAturnuvadan bile haberi yok. cevap da gelmedi. hükmen galip gelmem gerektiğini düşünüyorum. hizliresim.com/imAepA resim olarak eklenemedi link bırakıyorum mecburiyetten

Takım adı =KOCAELİSPOR 1966 Menejer adı = BahriYavuz Forum adı =BahriYavuz Lig =Tff 3.lig

Kocaelispor 1966 3. Lig

Menajer Adı: BahriYavuz Takım Adı:Kocaelispor 1966 22.11.201920:30 Galatasaray - Başakşehir : 1-1 23.11.2019 15:00 Denizlispor - Çaykur Rizespor : 2-2 17:30 Ankaragücü - Trabzonspor : 1-3 20:00 Konyaspor - Beşiktaş : 0-1 24.11.2019 14:00 Kayserispor - Sivasspor : 1-2 16:30 Kasımpaşa - Gençlerbirliği : 0-2 16:30 Alanyaspor - Göztepe : 0-0 19:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe : 2-4 25.11.201920:00 Antalyaspor - Gaziantepspor : 1-0

Yorumlarınız için teşekkür ederim

Merhabalar öncelikle. Menajer Adım : BahriYavuz Kulübüm: KOCAELİSPOR 1966 Öncelikle şöyle girmek istiyorum konuya. Yıllardır alt liglerde sürünen bir efsane kulübün taraftarıyım. Kocaelispor Kulübü Bölgesel Amatör Lig'e dek düşmüş sonradan yeniden Profesyonel liglere alt yapısıyla çıkmıştır. Federasyonun belirlediği kurallar var. Kadro sayı sınırı, yaş sınırı, alt yapı futbolcu sınırı vs. Önerilerime başlamak istiyorum. 1- KOMBİNE BİLET Kulüplerin lig başlamasından itibaren 3 gün süresi oluyor l…

Menajer : BahriYavuz 20.09.2019 20:30 GÖZTEPE A.Ş. - KONYASPOR ( 0-2 ) 21.09.2019 15:00 KASIMPAŞA A.Ş. - ANTALYASPOR A.Ş. ( 1-1 ) 17:30 İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR - YUKATEL DENİZLİSPOR ( 0-0 ) 20:00 FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ ( 1-0 ) 22.09.2019 14:00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ ( 3-2 ) 16:30 GENÇLERBİRLİĞİ - AYTEMİZ ALANYASPOR ( 1-4 ) 19:00 BTC TURK YENİ MALATYASPOR - GALATASARAY A.Ş. ( 0-2 ) 23.09.2019 20:00 DEMİR GRUP SİVASSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. ( 1-3 ) 20…

biliyosun sen bu işi batuhan devam tebrik ederim

ÖZEL 23 NİSAN BAŞVURU FORMU

TURNUVA BAŞVURU FORMU ; Takım adı : KOCAELİSPOR 1966 Menajer adı :BahriYavuz Kredili turnuva mı , yoksa kredisiz mi ? : Hiç fark etmez.