Search Results

Search results 1-20 of 971.

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 17.04.2021 Motor Lublin 7 : 2 Raunheim Team (b) Kostrzyn FC 3 : 0 Studzionka C.F. Mexico City 0 : 5 wiktoria radom (m) Zryw Dabrowka 1 : 4 Tottenham Hotspur 1882 FC KKS Kolejowy 1 : 3 Tuciak United Team unia niećkowo 3 : 0 Legia…(L)…Warszawa (b) Kolejka 18 - 18.04.2021 Raunheim Team (b) 0 : 6 KKS Kolejowy Studzionka C.F. 0 : 3 Motor Lublin Legia…(L)…Warszawa (b) 0 : 4 Kostrzyn FC Tuciak United Team 3 : 0 Zryw Dabrowka Tottenham Hotspur 1882 FC 3 : 0 Mexico City wiktoria radom (m) 5 …

  • User Avatar

    Kolejka 17 - 17.04.2021 KS Hetman Zamość 3 : 0 WOLNY LOS Tampa Bay Lightning 3 : 0 Redłovia Redło (w/o) Polanie 2 : 5 Dynamo Kolonia City (s) Real Madrid Campeones 7 : 1 OGIEŃ CZARNKÓW (s) Legia Warszawa - 1916 3 : 1 FFSC Sparta RTS 1910 Widzew Lodz 10 : 2 Przechodniu Powiedz Sparcie Kolejka 18 - 18.04.2021 WOLNY LOS 0 : 3 Legia Warszawa - 1916 Redłovia Redło 0 : 3 KS Hetman Zamość (w/o) Przechodniu Powiedz Sparcie 0 : 3 Tampa Bay Lightning (w/o) FFSC Sparta 0 : 1 Real Madrid Campeones OGIEŃ CZA…

  • User Avatar

    Uczestnicy LT - XIX sezon

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Uczestnicy XIX sezonu LT L.P. Zespół Manager ID 1. Gladiatorzy Z Miasta Noży - Rodoxim - 99 2. Jaga 1 - Piotr12 - 5548 3. Twister - tornado - 562 4. FC Brzeziny - Brzeziniaczek123 - 610 5. unia niećkowo - lokario - 163 6. thorrgall - thorrgall - 421 7. Leech Pozz - lukasz7812 - 4769 8. soints - kriss - 1707 9. Tuciak United Team - Tuta96 - 69 10. Kolonia City - woooojtaaaas - 41 11. FC Bartekx - Bartek_x - 608 12. PGG ROW RYBNIK - MartinoMartinez - 325 13. Tottenham Hotspur 1882 FC - fiziol74 - …

  • User Avatar

    DEKC14w.png Osoby chcące dołączyć do LT proszone są o: a) zapoznanie się z regulaminem dla zapisujących się: Regulamin zapisujących się do LT b) zapoznanie się z regulaminem LT: Regulamin LT PL c) kontynuowanie zapisów wg wzoru d) zostawienie "pustych" MT na lipiec/sierpień 2021 - zajęte mogą być wyłącznie środy oraz piątki z MT (jeśli nie uczestniczycie w innym projektach np. LM/LE/UEFA Conference itd.) Zapisy trwają do końca maja (31/05/2021). Osoby zapisujące się proszone są o podanie nazwy m…

  • User Avatar

    Ogłoszenia LT PL

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Cześć, tak jak wczoraj obiecałem właśnie wysyłam zgłoszenie o wypłatę nagród na support - proszę o przejrzenie listy i w razie błędów danie mi znać, ponieważ zastrzegę w zgłoszeniu wypłatę nagród od piątku. Ale najpierw mniej przyjemna rzecz, a więc punkty ujemne w XIX sezonie LT ;p Poniżej lista zespołów, które najbliższy sezon rozpoczną z ujemnymi punktami. Aby je anulować należy przekazać na poczet nagród minimum 100k za każdy ujemny punkt. I liga soints - 5 punktów - 1 w/o II liga Chelsea Kn…

  • User Avatar

    Ogłoszenia LT PL

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Cześć, terminarze na nowy sezon wrzucone: board.playzo.de/index.php/Board/4559-Liga-towarzyska/ W związku z wycofaniem się Cebularni z IVA ligi nie spadł zespół Cargovia Kargowa, innych zmian nie było. Terminy akceptacji MT: a) kolejki włącznie do 15/05/2021 - termin akceptacji upływa 22/04/2021 o 23:59, od 22/04/2021 możecie szukać nowych rywali, b) pozostałe kolejki na minimum 3 tygodnie (21 dni) przed terminem spotkania. Aby szukać rywali należy wysłać minimum jedno PW przypominające o akcept…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 18 - 24.05.2021 CARLO FC : WOLNY LOS4 Feyenoord Rotterdam : Rybno WOLNY LOS : Rabinówka CF Liverpool : Dynamo Elbląg WOLNY LOS1 : Palące Laczki Redłovia Redło : Club Sporting Cristal Lima WOLNY LOS2 : FC Emirates Tychy LZS Jadowniki : FC Brooklyn FC KOXY : WOLNY LOS3 Kolejka 19 - 25.05.2021 WOLNY LOS4 : WOLNY LOS3 FC KOXY : FC Brooklyn CARLO FC : Feyenoord Rotterdam WOLNY LOS : Rybno Liverpool : Rabinówka CF WOLNY LOS1 : Dynamo Elbląg Redłovia Redło : Palące Laczki WOLNY LOS2…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 1 - 01.05.2021 WOLNY LOS4 : CARLO FC Rybno : Feyenoord Rotterdam Rabinówka CF : WOLNY LOS Dynamo Elbląg : Liverpool Palące Laczki : WOLNY LOS1 Club Sporting Cristal Lima : Redłovia Redło FC Emirates Tychy : WOLNY LOS2 FC Brooklyn : LZS Jadowniki WOLNY LOS3 : FC KOXY Kolejka 2 - 02.05.2021 WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4 FC Brooklyn : FC KOXY Feyenoord Rotterdam : CARLO FC Rybno : WOLNY LOS Rabinówka CF : Liverpool Dynamo Elbląg : WOLNY LOS1 Palące Laczki : Redłovia Redło Club Sportin…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 18 - 24.05.2021 Looney Tunes Team : WOLNY LOS3 Tomasovia Tomaszów Lubelski : Bayern Hunters KP Cegielnianka Mazowsze : Wawa Januszki : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 WOLNY LOS : Wawel Wirek (s) Blue Tigers FC (s) : FC Rokita WOLNY LOS1 : FC PZGW (s) Hugo : FC Zagórz Mszczowianka Mszczonów : WOLNY LOS2 Kolejka 19 - 25.05.2021 WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2 Mszczowianka Mszczonów : FC Zagórz Looney Tunes Team : Tomasovia Tomaszów Lubelski KP Cegielnianka Mazowsze : Bayern Hunters Januszki…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 1 - 01.05.2021 WOLNY LOS3 : Looney Tunes Team Bayern Hunters : Tomasovia Tomaszów Lubelski Wawa : KP Cegielnianka Mazowsze MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : Januszki Wawel Wirek (s) : WOLNY LOS FC Rokita : Blue Tigers FC (s) FC PZGW (s) : WOLNY LOS1 FC Zagórz : Hugo WOLNY LOS2 : Mszczowianka Mszczonów Kolejka 2 - 02.05.2021 WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3 FC Zagórz : Mszczowianka Mszczonów Tomasovia Tomaszów Lubelski : Looney Tunes Team Bayern Hunters : KP Cegielnianka Mazowsze Wawa : Jan…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 18 - 24.05.2021 Stasin Red Devils : WOLNY LOS3 FC Hunters : Panathinaikos AO Sporting Clube de Portugal : FC ŁAMAGi Ajax ZwD : Klasyczny WOLNY LOS : KS Hetman Zamość FC.Jamajka (s) : Marsylia FC WOLNY LOS1 : Gang Dzikich Wieprzy KS Byczki : Rodło Górniki F.C KS Majiec : WOLNY LOS2 Kolejka 19 - 25.05.2021 WOLNY LOS3 : WOLNY LOS2 KS Majiec : Rodło Górniki F.C Stasin Red Devils : FC Hunters Sporting Clube de Portugal : Panathinaikos AO Ajax ZwD : FC ŁAMAGi WOLNY LOS : Klasyczny …

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 1 - 01.05.2021 WOLNY LOS3 : Stasin Red Devils Panathinaikos AO : FC Hunters FC ŁAMAGi : Sporting Clube de Portugal Klasyczny : Ajax ZwD KS Hetman Zamość : WOLNY LOS Marsylia FC : FC.Jamajka (s) Gang Dzikich Wieprzy : WOLNY LOS1 Rodło Górniki F.C : KS Byczki WOLNY LOS2 : KS Majiec Kolejka 2 - 02.05.2021 WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3 Rodło Górniki F.C : KS Majiec FC Hunters : Stasin Red Devils Panathinaikos AO : Sporting Clube de Portugal FC ŁAMAGi : Ajax ZwD Klasyczny : WOLNY LOS KS…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 18 - 24.05.2021 LA Galaxy : FC Baryła (b) Trail Minutka CF : paprotniarozrzutniki Warsaw Eagles : Vanessa Club The Karakans : Orkan Zapałów BTMS : Fox River FC RWKS Sparta (s) : KP POGOŃ SZCZECIN STUDZIANKA (b) : Celtic Glasgow (s) HWK : ASD Taurisano Calcio Huta Jazz : Se* with my E* (b) Kolejka 19 - 25.05.2021 FC Baryła (b) : Se* with my E* (b) Huta Jazz : ASD Taurisano Calcio LA Galaxy : Trail Minutka CF Warsaw Eagles : paprotniarozrzutniki The Karakans : Vanessa Club BTMS…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 1 - 01.05.2021 FC Baryła (b) : LA Galaxy paprotniarozrzutniki : Trail Minutka CF Vanessa Club : Warsaw Eagles Orkan Zapałów : The Karakans Fox River FC : BTMS KP POGOŃ SZCZECIN : RWKS Sparta (s) Celtic Glasgow (s) : STUDZIANKA (b) ASD Taurisano Calcio : HWK Se* with my E* (b) : Huta Jazz Kolejka 2 - 02.05.2021 Se* with my E* (b) : FC Baryła (b) ASD Taurisano Calcio : Huta Jazz Trail Minutka CF : LA Galaxy paprotniarozrzutniki : Warsaw Eagles Vanessa Club : The Karakans Orkan …

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 18 - 24.05.2021 Zagłębie Lubin2 : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) RTS 1910 Widzew Łódż : FC Cyganka FC Equ : Real Madrid Club De Futbol Mistrzowie z dzielnicy : FC Janke Cargovia Kargowa : LKS Uście Gorlickie C.F. Wyspa (s) : KING ŁÓDŹ Fc Barcelona8 (b) : kaliszfornia (s) Pro Gram : Kraina Tysiąca Jezior John Deere Team : MJP Rybnik (b) Kolejka 19 - 25.05.2021 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : MJP Rybnik (b) John Deere Team : Kraina Tysiąca Jezior Zagłębie L…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 1 - 01.05.2021 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) : Zagłębie Lubin2 FC Cyganka : RTS 1910 Widzew Łódż Real Madrid Club De Futbol : FC Equ FC Janke : Mistrzowie z dzielnicy LKS Uście Gorlickie : Cargovia Kargowa KING ŁÓDŹ : C.F. Wyspa (s) kaliszfornia (s) : Fc Barcelona8 (b) Kraina Tysiąca Jezior : Pro Gram MJP Rybnik (b) : John Deere Team Kolejka 2 - 02.05.2021 MJP Rybnik (b) : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań (b) Kraina Tysiąca Jezior : John Deere Team RTS 1910 Wid…

  • User Avatar

    051xdgG.png Kolejka 18 - 24.05.2021 JELONKI Warszawa : Zryw Dabrowka (b) Legia - 1916 : PZPN Polska Orzeł Palowice : Dream Team Gniezno Visca el Barca! : Studzionka C.F. Cazador (b) : Wodnik Callander (s) FC Masters Gliwice (s) : ZIAJOK FC Real Madrid (b) : Sportowa FC (s) KKS Kolejowy : FC Bayern Sośnica-Brzeg MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Old Squad Żory (b) Kolejka 19 - 25.05.2021 Zryw Dabrowka (b) : Old Squad Żory (b) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : FC Bayern Sośnica-Brzeg JELONKI Warszawa : Legia - …

  • User Avatar

    051xdgG.png Kolejka 1 - 01.05.2021 Zryw Dabrowka (b) : JELONKI Warszawa PZPN Polska : Legia - 1916 Dream Team Gniezno : Orzeł Palowice Studzionka C.F. : Visca el Barca! Wodnik Callander (s) : Cazador (b) ZIAJOK FC : FC Masters Gliwice (s) Sportowa FC (s) : Real Madrid (b) FC Bayern Sośnica-Brzeg : KKS Kolejowy Old Squad Żory (b) : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń Kolejka 2 - 02.05.2021 Old Squad Żory (b) : Zryw Dabrowka (b) FC Bayern Sośnica-Brzeg : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń Legia - 1916 : JELONKI Warsza…

  • User Avatar

    YBUUAK8.png Kolejka 18 - 24.05.2021 FC Bartodzieje : MaxiMilan (b) LKS Czarni Lwów : iBuyPower LKS Czaszyn : LKS Pogórze Bachórz Livebird FC : OGIEŃ CZARNKÓW Słupia Black : The Gunners (s) Pomorzanin Cychry (s) : Internazionale Wodzisław Śląski ŚwidDług (b) : Chelsea KnO FC (s) Łęg Łowce : BuenosAmarenoS Everton : La Fiorita (b) Kolejka 19 - 25.05.2021 MaxiMilan (b) : La Fiorita (b) Everton : BuenosAmarenoS FC Bartodzieje : LKS Czarni Lwów LKS Czaszyn : iBuyPower Livebird FC : LKS Pogórze Bachór…

  • User Avatar

    YBUUAK8.png Kolejka 1 - 01.05.2021 MaxiMilan (b) : FC Bartodzieje iBuyPower : LKS Czarni Lwów LKS Pogórze Bachórz : LKS Czaszyn OGIEŃ CZARNKÓW : Livebird FC The Gunners (s) : Słupia Black Internazionale Wodzisław Śląski : Pomorzanin Cychry (s) Chelsea KnO FC (s) : ŚwidDług (b) BuenosAmarenoS : Łęg Łowce La Fiorita (b) : Everton Kolejka 2 - 02.05.2021 La Fiorita (b) : MaxiMilan (b) BuenosAmarenoS : Everton LKS Czarni Lwów : FC Bartodzieje iBuyPower : LKS Czaszyn LKS Pogórze Bachórz : Livebird FC …