Search Results

Search results 1-20 of 22.

  • User Avatar

    Quote from Mat0103: “FC PZGW nie wyszukuje klubu” Jak to możliwe, że mnie nie wyszukuje ? :O Już patrzę

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00 TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 1:3 KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 0:4 FC SulliWoods vs. mohery 2:0 jakos vs. KKS COCO JAMBO 0:6 WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 5:1 4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00 Dream Team vs. Sandecja AWL 0:3 Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 4:0 LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 1:3 Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 0:4 =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0:5

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00 LECH KONIN vs. QraSSquad 0:2 KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 0:2 Słupia Black vs. Vanessa Club 2:1 3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00 Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 3:0 Bayern Hunters vs. Monster Energy 1:3 1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00 Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 0:2 Los Angeles vs. TheRedsHel 2:0 MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 1:2 2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00…

  • User Avatar

    Tuciak United Team

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    N 60 16 DP 50 16 OZ 40 17

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 6, kolejka: 29 - 19.03.2020 18:00:00 Powiśle Ochodza vs. FC Juventus 1:4 FC Kozaki vs. LECH_POZNAŃ 1:3 Orzeł Milcza vs. John Deere Team 0:3 2 Liga 205, kolejka: 3 - 19.03.2020 18:00:00 Rings vs. Sokół Perkowo 5:0 Korvar vs. Polonia W-wa 5:2 Ekstraklasa 27, kolejka: 29 - 20.03.2020 18:00:00 Chelsea KnO FC vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 1:2 inkwizytor vs. iBuyPower 1:0 GKS Concordia vs. Resorek junior 2:0 Petarda vs. DiiL FC 2:4 FC Gibasan vs. Motor Lublin 1950 1:4

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00 Pomorzanin Cychry vs.Pogoń Dołuje 5 - 1 Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 1 - 3 JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 0 - 3 Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 0 - 3 PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 4- 1 3 Liga Dolnoslaskie 1 Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00 ResCyberki vs. FC Brema 3 - 1 Nocturno vs. FC Cherry 1 - 3 Zyrka vs. FC Wieśminy 0 - 7 FC Wojtuś vs. Atak Oporów 5 - 0 Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3 - 0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 196 Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00 Kałczuki vs. pocztowiec 0 : 3 Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 2 : 7 F.C.Kocudza vs. Olzuz 1 : 2 Liga Okręgowa Malopolskie 2 Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00 Cannabis Team vs. Kilerzy 3 : 1 FC Borysów vs. Torcida Gorlice 2 : 1 4 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00 PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 5 : 0 FC Vapery vs. lelovia 1 : 3 FC FORD vs. Chucky.. 0 : 5 Jagiellońska vs. jeziorowcy 6 : 1 Klasa A Malopolskie 1 Kolejka: 8 - 14.03.2020…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00 niebiescy dolne vs. Start 1:4 Kresy vs. Wiechowo 1:4 MKS Gliwice vs. Lwy 2:1 4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00 GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 2:1 LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 5:1 4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00 bartekteam vs. crac 1:2 KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 0:3 gks drwinia vs. Sulmierzyce 0:4 Black Demons vs. KS Bielsko 1:5 KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00 MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 2:0 Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 1:3 Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 1:3 3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00 TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 1:5 GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 2:0 1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00 K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 3:0 AP Krycichy vs. Golden Team 1:3 Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 5:1 Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00 Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1:4 Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 1:5 polanowice2019 vs. Pato(L)egia 2:0 1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00 Valiss vs. SC Kolobrzeg 3:1 West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 2:0 Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00 Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3:0 Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 2:1 Liwiec Górki vs. Sportowa FC 2:5 Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 5:1 FC Przykwa vs. Visca el Barca! 3:1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 3 Kolejka: 10 - 03.03.2020 18:00:00 Kings vs. BVB 09 Marzahn 1 : 3 AFC Green Devils vs. Morales Team 1 : 4 BENKI vs. Amica Wronki 0 : 3 3 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 14 - 03.03.2020 18:00:00 Ursus Gołąbki(L) vs. LKS Maciszewice 1 : 5 FC Włocławek vs. Górnik1989 0 : 4 Liga Okręgowa Podkarpackie 2 Kolejka: 1 - 04.03.2020 18:00:00 Koszyce vs. FC Dzierzbice 0 : 7 VirtualTorpedaMiechów vs. MKS.CRACOVIA 1 : 3 Pakoslawice09 vs. start gózd 2 : 4 1 Liga 7 Kolejka: 9 - 04.03.2020 18:00:00 Mobo…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Lubelskie 1 Kolejka: 12 - 01.03.2020 18:00:00 Victoria Głosków vs. Lech/Waleczni Otrębusy 1 : 3 Milanis vs. FC PULS Broszkowice 4 : 1 LZS Ram Pam Pam vs. ...(L)..legia..(L)... 0 : 3 Liga Okręgowa Slaskie 1 Kolejka: 18 - 01.03.2020 18:00:00 Lech Poznański vs. 1111 3 : 1 Orzel Dąbie vs. MKS Gliwice 2 : 1 Ekstraklasa 24 Kolejka: 18 - 02.03.2020 18:00:00 Kolonia City vs. Klebark Mały FC 5 : 2 Wisła Puławy vs. Cebularnia 2 : 0 JELONKI Warszawa vs. Ajax ZwD 1 : 2 PGG ROW RYBNIK vs. Polonia Prze…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 27 Kolejka: 11 - 28.02.2020 18:00:00 Black Devils vs. FC Umianowice 7 : 1 Chelsea KnO FC vs. DiiL FC 3 : 1 inkwizytor vs. Motor Lublin 1950 5 : 2 GKS Concordia vs. The Gunners 0 : 6 KP CREW Porąbki vs. NUFC 0 : 7 2 Liga 1 Kolejka: 5 - 29.02.2020 18:00:00 Zryw Dabrowka vs. KS Wójcina 11 : 0 LZS Snajper Szalejów Górny vs. KS Odnowa 6 : 0 Pogoń Łapy vs. AC Gold 4 : 2 1 Liga 66 Kolejka: 21 - 29.02.2020 18:00:00 KKS LECH vs. MARIANKI 3 : 0 omegatex vs. Lotnik Częstochowa 1 : 4

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    3 liga podkarpackie 2, kolejka: 1 - 26.02.2020 18:00:00 Ethern vs. FC Grochów 1:3 Manchester FC vs. MKS Pruszków 0:4 Samce Alfa vs. LFC1984 1:3 3 liga opolskie 2, kolejka: 3 - 26.02.2020 18:00:00 FC KPRB NOWA SÓL vs. R.C.D.Espanyol 1:4 Wiesiołki vs. Redłovia Redło 0:7 4 liga podkarpackie 3, kolejka: 11 - 27.02.2020 18:00:00 KS Mikrus Szadłowice vs. Sokół Rybna 1:5 FCKaszana vs. Chrobry Głogów Koprnik 1984 7:2 GKS Victoria Śliwice vs. Wisła Kraków TS 5:2 4 liga kujawsko-pomorskie 4, kolejka: 6 - …

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie 3 odsłona

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    1. Tuciak United Team 2. iBuyPower 3. Black Devils 4. Twister 5. Livebird FC 6. Internazionale Wodzisław Śląski 7. Kolonia City 8. Soints

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    > Ekstraklasa 3 - kolejka: 2 - 24.02.2020 18:00:00 Internazionale Wodzisław Śląski vs. STUDZIANKA 7:2 Morales Team vs. Hen Terespol 2:5 BVB 09 Marzahn vs. KING ŁÓDŹ 0:4 Ekstraklasa 2 - kolejka: 1 - 24.02.2020 18:00:00 Wicher KG vs. Everton 1:5 FC Köybaši vs. Huragan Humniska 1:4 2 liga 196 - kolejka: 3 - 25.02.2020 18:00:00 Olzuz vs. pocztowiec 2:5 New Life vs. POLONIA B 1:4 FC Czartowczyk vs. Wilga2 1:3 2 liga 194 - kolejka: 6 - 25.02.2020 18:00:00 Lechia Gdańsk vs. Sokol Dbk 4:0 Szok Szczecine…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Kujawsko-Pomorskie 5 Kolejka: 18 - 22.02.2020 18:00:00 Baltazarki vs. LKS Graniczni 3 : 0 KS Łękołody vs. Fc Jarczów CHAMPION 1 : 6 Liga Okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 14 - 22.02.2020 18:00:00 Turbinka vs. Resovia Rzeszów 69 2 : 5 Pirat Światowit vs. Koszmary 3 : 2 Koziedupki vs. LKS Sokół Orzech 2 : 5 2 Liga 186 Kolejka: 15 - 23.02.2020 18:00:00 Pławi vs. AC Koszary DC 0 : 4 FC Grzyby vs. FC Dragon Ball 2 : 7 Ekstraklasa 25 Kolejka: 12 - 23.02.2020 18:00:00 Mlawianka Mława vs. LA Galaxy 0 …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    FC PZGW - ekstraklasa Ekstraklasa 21 Husaria vs. Celtic Glasgow 0:3 Ekstraklasa 22 Blue Tigers FC vs. LKS Czarni Lwów 2:5 Ekstraklasa 24 Legia...(L)...Warszawa vs. Pomorzanin Cychry 3:1 Ekstraklasa 25 KS Kretovia vs. Jaga 1 2:5 Ekstraklasa 27 Motor Lublin 1950 vs. DiiL FC 2:0 21.02.2020 18:00 Ekstraklasa 20 Visca el Barca! vs. Słupia Black 1:3 Ekstraklasa 27 Petarda vs. FC Gibasan 1:4 1 liga 1 Victoria Skomlin vs. KS Warka 1:3 1 liga 3 Jägermeister vs. Arsenał Zagroda 2:7 1 liga 6 KKS Hat-Trick …

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie 3 odsłona

    Aar00nQQ - - Bar sportowy

    Post

    Szczyt FutbolCup #1 inkwizytor Internazionale Wodzisław Śląski Szczyt FutbolCup #2 Twister Black Devils Szczyt FutbolCup #3 Tuciak United Team Kolonia City Szczyt FutbolCup #4 iBuyPower soints