Search Results

Search results 1-20 of 29.

DAWID TOMALA ZE ZŁOTEM MP NA 50 KM I MINIMUM OLIMPIJSKIM W SŁOWACKICH DUDINCACH DAWID TOMALA (KU AZS POLITECHNIKI OPOLSKIEJ OPOLE) ZOSTAŁ MISTRZEM POLSKI W CHODZIE NA DYSTANSIE 50 KILOMETRÓW, A CZASEM 3:49:23 WYPEŁNIŁ MINIMUM NA IGRZYSKA W TOKIO.GRATULACJE! DAWID TOMALA JEST JEDNYM Z NAJBARDZIEJ UTALENTOWANYCH POLSKICH CHODZIARZY MŁODEGO POKOLENIA. MA NA KONCIE TYTUŁ MŁODZIEŻOWEGO WICEMISTRZA EUROPY I MARZY O SUKCESIE W ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH. tomalapng_hpppwnpe.png

Premier League

SpecialOne - - Europejskie ligi i puchary

PL-28kole_hpppwxqw.png W 31. kolejce Premier League najciekawiej zapowiadało się starcie między Tottenhamem, a Manchesterem United. Wszyscy mieli w pamięci październikową konfrontację, w której londyńczycy rozgromili rywala aż 6:1. Czerwone Diabły zrobiły od tego momentu progres i w tabeli znajdowały się wyżej od Kogutów. Tym razem większość argumentów sugerowała, że zobaczymy wyrównaną potyczkę. Manchester United przegrywał do przerwy 0:1 z Tottenhamem. Po zmianie stron zawodnicy Ole Gunnara So…

GazetkaFC_hppprnna.png

TOP 20 z dnia 31 Marzec 2021 TOP20Marz_hppprnpe.png Ranking Stowarzyszeniowy btfpng_hppprnxr.png Nazwa stowarzyszenia: Battle Team Futbolcup Liczba członków w TOP50: 10 Najlepszy w stowarzyszeniu: 1 ELO Gladiatorzy z Miasta Noży (Rodoxim) wdfcpng_hppprnxx.png Nazwa stowarzyszenia: Wild Dragons Futbolcup Liczba członków w TOP50: 3 Najlepszy w stowarzyszeniu: 12 ELO FC BAYERN MUNCHEN (seba) g8png_hppprnxn.png Nazwa stowarzyszenia: G-8 Liczba członków w TOP50: 5 Najlepszy w stowarzyszeniu: 7 ELO Tw…

Premier League

PL-28kole_qqqwwnw.png Najciekawszym meczem kolejki był mecz Arsenalu z Tottenhamem.(odwieczni rywale) Kanonierzy przegrywali po bramce E.Lameli który popisał się ładną bramką z "krzyżaka" ale przed końcem pierwszej połowy The Gunners wyrównali za sprawą M.Odegaard. E.Lamela mimo zdobytej bramki nie mógł zaliczyć występu jako udany gdyż w drugiej połowie meczu po raz 2 został ukarany żółtą kartką i osłabił drużynę Kogutów na resztę minut. W końcowym rozrachunku Arsenal wygrał dzięki wykorzystanej…

Premier League

PL-28kole_qqqnnah.png PL-28kole_qqqnnax.png

GazetkaFC_qqqxnqp.png

FUT TIME NEWS #LUTY 2021

SpecialOne - - Archiwum

TOP 20 z dnia 28 Luty 2021 Top20Luty_qqqhrxh.png Ranking Stowarzyszeniowy btfpng_qqqhrxr.png Nazwa stowarzyszenia: Battle Team Futbolcup Liczba członków w TOP50: 12 Najlepszy w stowarzyszeniu: 4 ELO Tuciak United Team (Tuta96) wdfcpng_qqqhrxx.png Nazwa stowarzyszenia: Wild Dragons Futbolcup Liczba członków w TOP50: 4 Najlepszy w stowarzyszeniu: 5 ELO FC Blanco (bartmr) g8png_qqqhrxa.png Nazwa stowarzyszenia: G-8 Liczba członków w TOP50: 3 Najlepszy w stowarzyszeniu: 8 ELO Twister (Tornado) zupfp…

FUT TIME NEWS #LUTY 2021

SpecialOne - - Archiwum

wywiadKru_qqasqsn.png Cześć Kruszynka fajnie ze udało Ci się znaleźć chwile by odpowiedzieć na parę pytań! Hej SpecialOne też jestem bardzo zachwycona że mogę uczestniczyć w twoim wywiadzie. Miło mi bardzo! :) Na początek powiedz kilka słów o sobie, kto się kryje pod nickiem Kruszynka ? Pod nickiem kryje się 20 letnia mama Ania. Razem z narzeczonym wychowujemy synka który w tym miesiącu skończy 8 miesięcy, jestem akurat na 1 roku studiów psychologicznych, interesuje się piłką nożną jak również z…

FUT TIME NEWS #LUTY 2021

SpecialOne - - Archiwum

GazetkaFC_qqarrar.png

FUT TIME NEWS #STYCZEŃ 2021

SpecialOne - - Archiwum

TOP 20 z dnia 31 Styczeń 2021 Top20Styc_qqarrww.png Ranking Stowarzyszeniowy btfpng_qqarrws.png Nazwa stowarzyszenia: Battle Team Futbolcup Liczba członków w TOP50: 12 Najlepszy w stowarzyszeniu: 2 ELO Tuciak United Team (Tuta96) wdfcpng_qqarrwa.png Nazwa stowarzyszenia: Wild Dragons Futbolcup Liczba członków w TOP50: 4 Najlepszy w stowarzyszeniu: 5 ELO FC Blanco (bartmr) g8png_qqarrwq.png Nazwa stowarzyszenia: G-8 Liczba członków w TOP50: 4 Najlepszy w stowarzyszeniu: 16 ELO Twister (Tornado) z…

SpecialOne - - Archiwum

wywiad11p_qqssaeq.png Witam, Fajnie że znalazłeś chwilę czasu żeby odpowiedzieć na kilka pytań Witam też się cieszę że dostałem szansę na to aby wziąć udział w twoim wywiadzie. Zaczynamy! Powiedz mi kto się kryję pod tym nickiem Marcin Płuska(znany jako Rod_zyn), czym się zajmujesz zawodowo? Pod Nickiem Marcin Płuska (Rod_zyn) kryje się 21 mężczyzna, któremu 6 miesięcy temu urodził się synek. Zawodowo jestem monterem wyrobów z drewna w firmie produkującej meble. Mam na imię Kacper synek natomias…

SpecialOne - - Archiwum

Styczenga_qqsxwqx.png Witamy w nowym roku 2021!

FUT TIME NEWS #GRUDZIEŃ 2020

SpecialOne - - Archiwum

TOP 20 z dnia 31 Grudnia 2020 Top20Grud_qqsrwwq.png Ranking Stowarzyszeniowy btfpng_qqsrwsp.png Nazwa stowarzyszenia: Battle Team Futbolcup Liczba członków w TOP50: 7 Najlepszy w stowarzyszeniu: 3 ELO Tuciak United Team (Tuta96) wdfcpng_qqsrwsh.png Nazwa stowarzyszenia: Wild Dragons Futbolcup Liczba członków w TOP50: 3 Najlepszy w stowarzyszeniu: 7 ELO FC Blanco (bartrm) g8png_qqsrwsr.png Nazwa stowarzyszenia: G-8 Liczba członków w TOP50: 4 Najlepszy w stowarzyszeniu: 1 PGG ROW RYBNIK (MartinoMa…

FUT TIME NEWS #GRUDZIEŃ 2020

SpecialOne - - Archiwum

GazetkaFC_qqwrwea.png Zapraszamy na ostatnie w tym roku wydanie gazetki Futbolcup!

FUT TIME NEWS #LISTOPAD 2020

SpecialOne - - Archiwum

W piątek 13 zakończyły się zmagania grupowe w pucharach Ligi Mistrzów, Ligi Europy jak i UEFA Europa Conference League, jak to w piłce nożnej nie odbyło się bez niespodzianek i wielkich rozczarowań. Pokrótce przedstawię Wam sytuację w grupach Ligi Mistrzów Liga-Mist_qqewphr.png 32 zespoły zakończyły swoje zmagania w ośmiu grupach, gdzie po dwie najlepsze drużyny uzyskały awans do 1/8 finału LM, trzecie zagwarantowały sobie grę w 1/16 Ligi Europy, a pozostałe musiały zadowolić się jedynie udziałe…

FUT TIME NEWS #LISTOPAD 2020

SpecialOne - - Archiwum

Gazetkali_qqehaqr.png "Listopad" Z nocy na dzień coraz zimniej, pochmurniej z dnia na dzień, ogołociał, osierociał świat w tym listopadzie. Już na drzewach zgasła resztka liścianego złota, złota jesień utonęła.

FUT TIME NEWS #PAŹDZIERNIK 2020

SpecialOne - - Archiwum

TOP 20 z dnia 31 Października 2020 Top20pazd_qqehxex.png Ranking Stowarzyszeniowy btfpng_qqehxen.png Nazwa stowarzyszenia: Battle Team Futbolcup Liczba członków w TOP50: 7 Najlepszy w stowarzyszeniu: 2 ELO Tuciak United Team (Tuta96) wdfcpng_qqehxee.png Nazwa stowarzyszenia: Wild Dragons Futbolcup Liczba członków w TOP50: 4 Najlepszy w stowarzyszeniu: 5 ELO iBuyPower (SooN) g8png_qqehxes.png Nazwa stowarzyszenia: G-8 Liczba członków w TOP50: 7 Najlepszy w stowarzyszeniu: 1 PGG ROW RYBNIK (Martin…

SpecialOne - - Archiwum

wywiadpng_qqnahrp.png Redaktor: Witamy w kolejnym wydaniu wywiadu gazetki FutbolCup. Mamy październik, mimo swoich codziennych obowiązków Lokario znalazł dla mnie chwile czasu i odpowiedział na parę pytań związanych z grą i serwerem. Witaj ! ​ Lokario: Witam serdecznie Redaktor: Zaspokój moją ciekawość i powiedz mi jak zaczęła się Twoja przygoda z FutbolCup ? Lokario: Do gry w najlepszego menagera piłkarskiego nie namawiał mnie chyba nikt. Grałem bardzo dużo w Traviana (strategiczna gra wojenna)…

SpecialOne - - Archiwum

GazetkaFC_qqnxxps.png Kolejny miesiąc czas zacząć, ubierajcie się ciepło i nie dajcie się nudzić w te coraz dłuższe i chłodne wieczory. "Na jesieni świat się mieni." "Październik, bo paździerze baba z lnu cierlicą bierze" "Październik chodzi po kraju i ptactwo wypędza z gaju."