Search Results

Search results 1-20 of 897.

  • User Avatar

    Mistrzowie Ekstraklasy

    sunshaine - - Nowy FutbolCup

    Post

    04.05.2021 Ekstraklasa 4 FC Bartekx - Bartek_x 2X679or.png

  • User Avatar

    Chelsea Londyn - Real Madryt 3-1 Manchester City - Paris Saint-Germain 2-2 AS Roma - Manchester United 2-1 Arsenal Londyn - Villarreal CF 3-1

  • User Avatar

    Drodzy Menadżerowie!!! Zapraszamy na kolejne typowanie meczy Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Podajemy zwycięzce spotkania wraz z przewidywanym wynikiem. 1. Kto obstawi dobrze wszystkich zwycięzców/remisy 4 spotkań wygra 6 mln. 2. Za trafienie dokładnego wyniku spotkania bonus w wysokości 1.5 mln. 3. Bonus za podanie dokładnego wyniku spotkania będzie wypłacany każdemu bez względu na poprawne wytypowanie pozostałych spotkań. Mecze do typowania: Chelsea Londyn - Real Madryt Manchester City - Paris…

  • User Avatar

    Drodzy Menadżerowie! Oto wyniki typowanych spotkań: Paris Saint-Germain - Manchester City 1-2 Manchester United - AS Roma 6-2 Villarreal CF - Arsenal Londyn 2-1 Podczas tego typowania, aż czterech menadżerów dobrze określiło zwycięzców: Gorgoń89 - 9 mln (nagroda główna plus dwa bonusy za trafione wyniki, a także 1 mln od forumowiczki Jolka) Kret - 6 mln (nagroda główna plus bonus za jeden trafiony wynik) Bartek96lp - 6 mln (nagroda główna plus bonus za jeden trafiony wynik) Dagmarina - 4 mln (na…

  • User Avatar

    Drodzy Menadżerowie! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z terminarzami spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów/Ligi Europy/UEFA Europa Conference League. Ponadto zachęcamy aby wysyłać zaproszenia do swoich rywali oraz dokładnie zapoznać się regulaminem rozgrywek Liga Mistrzów/Liga Europy/UEFA Europa Conference League. Faza grupowa - Liga Mistrzów Regulamin - Liga Mistrzów Faza grupowa - Liga Europy Regulamin - Liga Europy Faza grupowa - UEFA Europa Conference League Regulamin - UEFA Europa Conf…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    BxqkA7i.png Kolejka 1 - 12.05.2021 Trail Minutka CF : RTS Widzew Łódz PZPN POLSKA : Kraina Tysiąca Jezior Kolejka 2 - 14.05.2021 Kraina Tysiąca Jezior : Trail Minutka CF RTS Widzew Łódz : PZPN POLSKA Kolejka 3 - 19.05.2021 RTS Widzew Łódz : Kraina Tysiąca Jezior PZPN POLSKA : Trail Minutka CF Kolejka 4 - 21.05.2021 RTS Widzew Łódz : Trail Minutka CF Kraina Tysiąca Jezior : PZPN POLSKA Kolejka 5 - 26.05.2021 Trail Minutka CF : Kraina Tysiąca Jezior PZPN POLSKA : RTS Widzew Łódz Kolejka 6 - 28.05.…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    AZbtNd5.png Kolejka 1 - 12.05.2021 Wodnik Callander : FC Janke RWKS Sparta : Łęg Łowce Kolejka 2 - 14.05.2021 Łęg Łowce : Wodnik Callander FC Janke : RWKS Sparta Kolejka 3 - 19.05.2021 FC Janke : Łęg Łowce RWKS Sparta : Wodnik Callander Kolejka 4 - 21.05.2021 FC Janke : Wodnik Callander Łęg Łowce : RWKS Sparta Kolejka 5 - 26.05.2021 Wodnik Callander : Łęg Łowce RWKS Sparta : FC Janke Kolejka 6 - 28.05.2021 Łęg Łowce : FC Janke Wodnik Callander : RWKS Sparta

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    hns7s6m.png Kolejka 1 - 12.05.2021 FC Juventus : FC Masters Gliwice The Gunners : IMMORTAL SPARTANS Kolejka 2 - 14.05.2021 IMMORTAL SPARTANS : FC Juventus FC Masters Gliwice : The Gunners Kolejka 3 - 19.05.2021 FC Masters Gliwice : IMMORTAL SPARTANS The Gunners : FC Juventus Kolejka 4 - 21.05.2021 FC Masters Gliwice : FC Juventus IMMORTAL SPARTANS : The Gunners Kolejka 5 - 26.05.2021 FC Juventus : IMMORTAL SPARTANS The Gunners : FC Masters Gliwice Kolejka 6 - 28.05.2021 IMMORTAL SPARTANS : FC Ma…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    ppWn6pR.png Kolejka 1 - 12.05.2021 Club Atlético Boca Juniors : Husaria Vanessa Club : Internazionale Wodzisław Śląski Kolejka 2 - 14.05.2021 Internazionale Wodzisław Śląski : Club Atlético Boca Juniors Husaria : Vanessa Club Kolejka 3 - 19.05.2021 Husaria : Internazionale Wodzisław Śląski Vanessa Club : Club Atlético Boca Juniors Kolejka 4 - 21.05.2021 Husaria : Club Atlético Boca Juniors Internazionale Wodzisław Śląski : Vanessa Club Kolejka 5 - 26.05.2021 Club Atlético Boca Juniors : Internaz…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    5v5qaPo.png Kolejka 1 - 12.05.2021 Sportowa FC : Se* with my E* FC Umianowice : LKS Uście Gorlickie Kolejka 2 - 14.05.2021 LKS Uście Gorlickie : Sportowa FC Se* with my E* : FC Umianowice Kolejka 3 - 19.05.2021 Se* with my E* : LKS Uście Gorlickie FC Umianowice : Sportowa FC Kolejka 4 - 21.05.2021 Se* with my E* : Sportowa FC LKS Uście Gorlickie : FC Umianowice Kolejka 5 - 26.05.2021 Sportowa FC : LKS Uście Gorlickie FC Umianowice : Se* with my E* Kolejka 6 - 28.05.2021 LKS Uście Gorlickie : Se*…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    hRLcxPe.png Kolejka 1 - 12.05.2021 KKS Kolejowy : LKS Pogórze Bachórz The Karakans : PGG ROW RYBNIK Kolejka 2 - 14.05.2021 PGG ROW RYBNIK : KKS Kolejowy LKS Pogórze Bachórz : The Karakans Kolejka 3 - 19.05.2021 LKS Pogórze Bachórz : PGG ROW RYBNIK The Karakans : KKS Kolejowy Kolejka 4 - 21.05.2021 LKS Pogórze Bachórz : KKS Kolejowy PGG ROW RYBNIK : The Karakans Kolejka 5 - 26.05.2021 KKS Kolejowy : PGG ROW RYBNIK The Karakans : LKS Pogórze Bachórz Kolejka 6 - 28.05.2021 PGG ROW RYBNIK : LKS Pogó…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    ZR3VDim.png Kolejka 1 - 12.05.2021 Słupia Black : FC PrzemoTeam Orkan Zapałów : Legia - 1916 Kolejka 2 - 14.05.2021 Legia - 1916 : Słupia Black FC PrzemoTeam : Orkan Zapałów Kolejka 3 - 19.05.2021 FC PrzemoTeam : Legia - 1916 Orkan Zapałów : Słupia Black Kolejka 4 - 21.05.2021 FC PrzemoTeam : Słupia Black Legia - 1916 : Orkan Zapałów Kolejka 5 - 26.05.2021 Słupia Black : Legia - 1916 Orkan Zapałów : FC PrzemoTeam Kolejka 6 - 28.05.2021 Legia - 1916 : FC PrzemoTeam Słupia Black : Orkan Zapałów

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    zc5nPe2.png Kolejka 1 - 12.05.2021 polanowice2019 : KS Ruch Radzionków Skra Ostrołęka : FC Kiedyś to było Kolejka 2 - 14.05.2021 FC Kiedyś to było : polanowice2019 KS Ruch Radzionków : Skra Ostrołęka Kolejka 3 - 19.05.2021 KS Ruch Radzionków : FC Kiedyś to było Skra Ostrołęka : polanowice2019 Kolejka 4 - 21.05.2021 KS Ruch Radzionków : polanowice2019 FC Kiedyś to było : Skra Ostrołęka Kolejka 5 - 26.05.2021 polanowice2019 : FC Kiedyś to było Skra Ostrołęka : KS Ruch Radzionków Kolejka 6 - 28.05.…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    JslXzPm.png Kolejka 1 - 12.05.2021 C.F Wyspa : OGIEŃ CZARNKÓW Pato(L)egia : LKS Czarni Lwów Kolejka 2 - 14.05.2021 LKS Czarni Lwów : C.F Wyspa OGIEŃ CZARNKÓW : Pato(L)egia Kolejka 3 - 19.05.2021 OGIEŃ CZARNKÓW : LKS Czarni Lwów Pato(L)egia : C.F Wyspa Kolejka 4 - 21.05.2021 OGIEŃ CZARNKÓW : C.F Wyspa LKS Czarni Lwów : Pato(L)egia Kolejka 5 - 26.05.2021 C.F Wyspa : LKS Czarni Lwów Pato(L)egia : OGIEŃ CZARNKÓW Kolejka 6 - 28.05.2021 LKS Czarni Lwów : OGIEŃ CZARNKÓW C.F Wyspa : Pato(L)egia

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    9pdOUQh.png Kolejka 1 - 12.05.2021 LKS Januszkowice : Huta Jazz LA Galaxy : Visca el Barca! Kolejka 2 - 14.05.2021 Visca el Barca! : LKS Januszkowice Huta Jazz : LA Galaxy Kolejka 3 - 19.05.2021 Huta Jazz : Visca el Barca! LA Galaxy : LKS Januszkowice Kolejka 4 - 21.05.2021 Huta Jazz : LKS Januszkowice Visca el Barca! : LA Galaxy Kolejka 5 - 26.05.2021 LKS Januszkowice : Visca el Barca! LA Galaxy : Huta Jazz Kolejka 6 - 28.05.2021 Visca el Barca! : Huta Jazz LKS Januszkowice : LA Galaxy

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    3rzedzr.png Kolejka 1 - 12.05.2021 Hen Terespol : Łódzki K.S. Orzeł Palowice : Real Madrid Kolejka 2 - 14.05.2021 Real Madrid : Hen Terespol Łódzki K.S. : Orzeł Palowice Kolejka 3 - 19.05.2021 Łódzki K.S. : Real Madrid Orzeł Palowice : Hen Terespol Kolejka 4 - 21.05.2021 Łódzki K.S. : Hen Terespol Real Madrid : Orzeł Palowice Kolejka 5 - 26.05.2021 Hen Terespol : Real Madrid Orzeł Palowice : Łódzki K.S. Kolejka 6 - 28.05.2021 Real Madrid : Łódzki K.S. Hen Terespol : Orzeł Palowice

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Europy

    sunshaine - - Liga Europy

    Post

    wYp0zwo.png Kolejka 1 - 12.05.2021 JELONKI Warszawa : FC Bartodzieje Arsenal FC : KKS Lech Poznan Pany Kolejka 2 - 14.05.2021 KKS Lech Poznan Pany : JELONKI Warszawa FC Bartodzieje : Arsenal FC Kolejka 3 - 19.05.2021 FC Bartodzieje : KKS Lech Poznan Pany Arsenal FC : JELONKI Warszawa Kolejka 4 - 21.05.2021 FC Bartodzieje : JELONKI Warszawa KKS Lech Poznan Pany : Arsenal FC Kolejka 5 - 26.05.2021 JELONKI Warszawa : KKS Lech Poznan Pany Arsenal FC : FC Bartodzieje Kolejka 6 - 28.05.2021 KKS Lech P…

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Mistrzów

    sunshaine - - Liga Mistrzów

    Post

    HpwEhnE.png Kolejka 1 - 12.05.2021 John Deere Team : Cazador LKS Czaszyn : KSV eXecut0R Kolejka 2 - 14.05.2021 KSV eXecut0R : John Deere Team Cazador : LKS Czaszyn Kolejka 3 - 19.05.2021 Cazador : KSV eXecut0R LKS Czaszyn : John Deere Team Kolejka 4 - 21.05.2021 Cazador : John Deere Team KSV eXecut0R : LKS Czaszyn Kolejka 5 - 26.05.2021 John Deere Team : KSV eXecut0R LKS Czaszyn : Cazador Kolejka 6 - 28.05.2021 KSV eXecut0R : Cazador John Deere Team : LKS Czaszyn

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Mistrzów

    sunshaine - - Liga Mistrzów

    Post

    UC1RY8J.png Kolejka 1 - 12.05.2021 Dream Team Gniezno : Kolonia City unia niećkowo : Orly z Elblaga Kolejka 2 - 14.05.2021 Orly z Elblaga : Dream Team Gniezno Kolonia City : unia niećkowo Kolejka 3 - 19.05.2021 Kolonia City : Orly z Elblaga unia niećkowo : Dream Team Gniezno Kolejka 4 - 21.05.2021 Kolonia City : Dream Team Gniezno Orly z Elblaga : unia niećkowo Kolejka 5 - 26.05.2021 Dream Team Gniezno : Orly z Elblaga unia niećkowo : Kolonia City Kolejka 6 - 28.05.2021 Orly z Elblaga : Kolonia …

  • User Avatar

    Faza grupowa - Liga Mistrzów

    sunshaine - - Liga Mistrzów

    Post

    J1wqLkN.png Kolejka 1 - 12.05.2021 Marsylia FC : FC Bayern Sośnica-Brzeg STUDZIANKA : Jaga 1 Kolejka 2 - 14.05.2021 Jaga 1 : Marsylia FC FC Bayern Sośnica-Brzeg : STUDZIANKA Kolejka 3 - 19.05.2021 FC Bayern Sośnica-Brzeg : Jaga 1 STUDZIANKA : Marsylia FC Kolejka 4 - 21.05.2021 FC Bayern Sośnica-Brzeg : Marsylia FC Jaga 1 : STUDZIANKA Kolejka 5 - 26.05.2021 Marsylia FC : Jaga 1 STUDZIANKA : FC Bayern Sośnica-Brzeg Kolejka 6 - 28.05.2021 Jaga 1 : FC Bayern Sośnica-Brzeg Marsylia FC : STUDZIANKA