Search Results

Search results 1-20 of 85.

  • User Avatar

    Wyniki Liga Symulacyjna - VII sezon

    lukasz7812 - - Kosz

    Post

    6 kolejka Leech 6-2 Kolonia 17 kolejka Kolonia 2-8 Leech

  • User Avatar

    VI Turniej BTF - Serwer

    lukasz7812 - - Turnieje

    Post

    1. unia niećkowo/lokario: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo 2. FC Bartodzieje/ dmix1996: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze) 3. KS Kretovia/Kret: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo 4. LKS Czaszyn / kozuszi: 2 mln wpisowego + 8 mln dodatkowo 5. Old Squad Żóry / jarosław : 2mln wpisowego + 3 mln 6. FC Masters Gliwice/ Aztecky: 2 mln wpisowego + 3 mln dodatkowo 7. PGG ROW RYBNIK/ Martino Martinez: 2 mln wpisowego + 10 mln dodatkowo (deklaracja na priv w grze) 8. PZPN POLSKA…

  • User Avatar

    Finał Leech 4-1 Twister Twister 2-1 Leech Leech 2-1 Twister

  • User Avatar

    Leech 4-0 KS Kretovia KS Kretovia 0-3 Leech

  • User Avatar

    Leech. 0-0 Real Real 0-4 Leech Leech 0-0 Real Real 1-0 Leech Leech 1-1 Real Real. 0-5 Leech

  • User Avatar

    8 kolejka Leech Pozz 5:1 KS Kretovia 19 kolejka KS Kretovia 0:2 Leech Pozz WYNIKI WPISANE

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna - V sezon

    lukasz7812 - - Archiwum

    Post

    11 kolejka KS Hetman Zamość 1:7 Leech Pozz

  • User Avatar

    1.Tuciak United Team 2.Pomorzanin Cychry 3.FC Brzeziny 4.LKS Czarni Lwów 5. thorrgall 6.Kolonia city 7.Fc bartekx 8.FC Masters Gliwice

  • User Avatar

    4 kolejka Leech Pozz 3:1 Kolonia City 15 kolejka Kolonia City 2:5 Leech Pozz

  • User Avatar

    Wyniki - Liga Symulacyjna - V sezon

    lukasz7812 - - Archiwum

    Post

    12 kolejka Leech Pozz 6:1 FC Cyganka

  • User Avatar

    2 kolejka Twister 1:7 Leech Pozz 13 kolejka Leech Pozz 3:2 Twister

  • User Avatar

    Liga Towarzyska - dyskuje

    lukasz7812 - - Liga towarzyska

    Post

    Jak dla mnie tylko warianty A lub B.

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 6, kolejka: 29 - 19.03.2020 18:00:00 Powiśle Ochodza vs. FC Juventus 2:1 FC Kozaki vs. LECH_POZNAŃ 0:2 Orzeł Milcza vs. John Deere Team 1:2 2 Liga 205, kolejka: 3 - 19.03.2020 18:00:00 Rings vs. Sokół Perkowo 3:0 Korvar vs. Polonia W-wa 3:0 Ekstraklasa 29, kolejka: 29 - 20.03.2020 18:00:00 Chelsea KnO FC vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 0:3 inkwizytor vs. iBuyPower 2:1 GKS Concordia vs. Resorek junior 3:0 Petarda vs. DiiL FC 1:2 FC Gibasan vs. Motor Lublin 1950 1:2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Liga Okręgowa Podkarpackie 4 Kolejka: 6 - 17.03.2020 18:00:00 Łobzonka Wyrzysk vs. zxpv 2-4 Chałka z miodem vs. FC BARCELONA96 2-4 Hejnal Kęty vs. RpaEbola 6-2 1111 vs. FC BiaJAGA 2-4 Iskra Iskrzynia. vs. GKS Pogoń 2-4 3 Liga Podkarpackie 1 Kolejka: 15 - 18.03.2020 18:00:00 LKS MyTeam vs. Trupy 0-6 GKS Mazowsze Grójec vs. FC MuŁlaNdiA 2-4 Batman vs. Metal gawro tarnow 2-4 Klasa A Dolnoslaskie 1 Kolejka: 12 - 18.03.2020 18:00:00 FC POLONIA JA vs. Yanusz 2-6 Ravens vs. Borusia Dortmund 6-2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 31 - 15.03.2020 18:00:00 Pomorzanin Cychry vs. Pogoń Dołuje 3-1 Wisła Puławy vs. Ajax ZwD 3-0 JELONKI Warszawa vs. Legia...(L)...Warszawa 1-3 Gród Wiślica vs. Polonia Przemyśl 1-3 PGG ROW RYBNIK vs. Klebark Mały FC 3-1 3 Liga Dolnoslaskie 1 Kolejka: 4 - 16.03.2020 18:00:00 ResCyberki vs. FC Brema 3-0 Nocturno vs. FC Cherry 0-3 Zyrka vs. FC Wieśminy 0-3 FC Wojtuś vs. Atak Oporów 3-0 Arka Gdynia Chylonia ag vs. KS Las Plewno 3-0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 196 Kolejka: 17 - 13.03.2020 18:00:00 Kałczuki vs. pocztowiec 0:4 Batmany vs. Viva Budki Piaseckie 0:4 F.C.Kocudza vs. Olzuz 3:2 Liga Okręgowa Malopolskie 2 Kolejka: 21 - 13.03.2020 18:00:00 Cannabis Team vs. Kilerzy 6:0 FC Borysów vs. Torcida Gorlice 4:2 4 Liga Mazowieckie 2 Kolejka: 21 - 14.03.2020 18:00:00 PKS Kisielsk vs. FC Joga Bonito 6:0 FC Vapery vs. lelovia 3:2 FC FORD vs. Chucky.. 0:6 Jagiellońska vs. jeziorowcy 9:0 Klasa A Malopolskie 1 Kolejka: 8 - 14.03.2020 18:00:00 Skaza Wa…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Opolskie 1, kolejka: 2 - 11.03.2020 18:00:00 niebiescy dolne vs. Start 3:1 Kresy vs. Wiechowo 1:6 MKS Gliwice vs. Lwy 3:1 4 Liga Mazowieckie 1, kolejka: 10 - 11.03.2020 18:00:00 GKS Górnik Grabownica vs. Koszmary 3:1 LKS Sokół Orzech vs. Koziedupki 6:1 4 Liga Malopolskie 1, kolejka: 1 - 12.03.2020 18:00:00 bartekteam vs. crac 1:3 KS Iskra Jawornik Polski vs. Fc Maklero 1:3 gks drwinia vs. Sulmierzyce 1:3 Black Demons vs. KS Bielsko 1:3 KS Krzeszów vs. (L)egia Warszawa 3:1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Wielkopolskie 4, kolejka: 22 - 09.03.2020 18:00:00 MKS Swierklany vs. Orzeł Gniezno 3-1 Real Nowy Tomyśl vs. Barcelona DPD 1 1-3 Chelsea Londyn FC vs. Pentiumclub 3-1 3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 8 - 10.03.2020 18:00:00 TS SKALANKA vs. FC ĆWIKLICE 2-4 GDG Banik Zabrze vs. Inspiration FC 4-2 1 Liga 70, kolejka: 4 - 09.03.2020 18:00:00 K.S Wda Świecie 1983 vs. McKraków 2-1 AP Krycichy vs. Golden Team 1-2 Gang Dzikich Wieprzy vs. Wawel Wirek 2-1 Ekstraklasa 29, kolejka: 4 - 10.03.2020 18…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 24 Kolejka: 23 - 07.03.2020 18:00:00 Wisła Puławy vs. Legia...(L)...Warszawa 1 : 6 Gród Wiślica vs. Unia Leszno 3 : 1 LKS Koszęcin vs. Ajax ZwD 1 : 6 MKS Sparta Oborniki vs. Klebark Mały FC 1 : 3 Cebularnia vs. Kolonia City 1 : 6 Ekstraklasa 1 Kolejka: 12 - 08.03.2020 18:00:00 ŻYRARDÓW@TEAM vs. thorrgall 1 : 6 Orzeł Palowice vs. FC Brzozie Lubawskie 3 : 1 FC Bartekx vs. MKS Stal Jasień 3 : 1 ZIAJOK FC vs. IMMORTAL SPARTANS 2 : 1 Asfalt 1,7 km Piaski vs. Słupia Black 3 : 1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- VIII EDITION

    lukasz7812 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 67 - kolejka: 23 - 05.03.2020 18:00:00 Fc Barcelona8 vs. POLONIA ŚWIDNICA 1-3 Skra Ostrołęka vs. Los Blancos 1-3 polanowice2019 vs. Pato(L)egia 2-1 1 Liga 7 - kolejka: 10 - 05.03.2020 18:00:00 Valiss vs. SC Kolobrzeg 3-1 West Pogon vs. WKS Victoria Łódź 2-1 Ekstraklasa 28 - kolejka: 6 - 06.03.2020 18:00:00 Trail Minutka CF vs. Fc Yaro 3-1 Real & Biedronka vs. FC Masters Gliwice 1-3 Liwiec Górki vs. Sportowa FC 1-4 Husaria vs. GÓRNIK WOJKOWICE 3-1 FC Przykwa vs. Visca el Barca! 1-3