Search Results

Search results 1-20 of 251.

Jaki To Junior

michallisk - - Bar sportowy

Kolega szwagier24 się doczekał. Jest junior , jest zabawa ! Mam 59 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj. 4 maja roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temaci…

Jaki To Junior

Kolego szwagier24 poczekajmy najpierw na juniora, potem będziemy typować jaki to junior.

Jaki To Junior

Niestety nie mam dla Was dobrych wieści. Nikt nie wytypował prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 6.000.000 A oto junior : BR 16 30 DyvuWoz.jpg

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa ! Mam 58 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj. 27 kwietnia roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie. Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nag…

1. woooojtaaaas / Kolonia City 2. RWKS Sparta / michallisk

Jaki To Junior

Niestety nie mam dla Was dobrych wieści. Nikt nie wytypował prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 4.000.000 A oto junior : N 18 30 1XaSdHS.jpg

Jaki To Junior

Ale ten silnik nie da mi odetchnąć finansowo - Jest junior , jest zabawa ! Mam 57 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste. Dziś tj. 18 kwietnia roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje. A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje pisz…

Jaki To Junior

Już czas ogłosić wyniki konkursu. Mam dobrą wiadomość dla kolegi Bartek96lp . Prawidłowo wytypował juniora i wygrał 8.000.000 Proszę o kontakt w grze. Gratulacje !!! A oto junior :BR 16 30 JWUSh8F.jpg

Jaki To Junior

Jako ,że życie nie znosi próżni - Jest junior , jest zabawa ! Mam 56 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste. Dziś tj. 11 kwietnia roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje. A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w t…

Jaki To Junior

Dziś niedziela więc czas na rozstrzygnięcia. Niestety nikt nie wytypował prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 8.000.000 A oto junior: OP 18 35 klLF8xA.jpg

Wyniki Liga Symulacyjna - VII sezon

michallisk - - Kosz

PARA B unia niećkowo 6:0 i 6:0 RWKS Sparta

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa ! Mam 55 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad : Zasady są proste. Dziś tj. 1 kwietnia roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje. A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Na…

Jaki To Junior

Dziś niedziela więc czas na rozstrzygnięcia. Niestety nikt nie wytypował prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 6.000.000 A oto junior: N 17 55 jUtP4dg.jpg

Kogel Mogel

Witam wszystkich uczestników Kogla Mogla. W imieniu organizatora chciałem przeprosić za opóźnienia spowodowane problemami technicznymi. W niedzielę organizator spróbuje ogarnąć wyniki . Przepraszamy.

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa ! Mam 54 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.17 marca roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje. A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrod…

Jaki To Junior

Czas na rozstrzygnięcia. Niestety nikt nie wytypował prawidłowo juniora. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 4.000.000 A oto junior:PP 17 60 znnKbVp.jpg

michallisk - - Kosz

Kolejka 8 - 22.02.2021 Leech Pozz 7:2 RWKS Sparta Kolejka 19 - 05.03.2021 RWKS Sparta 0:5 Leech Pozz

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa ! Mam 53 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.9 marca roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą …

michallisk - - Kosz

Kolejka 2 - 16.02.2021 RWKS Sparta 0:3 Kolonia City Kolejka 13 - 27.02.2021 Kolonia City 0:0 RWKS Sparta Kolejka 1 - 15.02.2021 RWKS Sparta 0:5 unia niećkowo Kolejka 12 - 26.02.2021 unia niećkowo 7:0 RWKS Sparta Kolejka 6 - 20.02.2021 King Łódź 2:4 RWKS Sparta Kolejka 17 - 03.03.2021 RWKS Sparta 3:1 King Łódź

Jaki To Junior

7 marca , niedziela wiec czas na rozdanie 2.000.000 Prawidłowo juniora wytypował kolega JacuWoods i zgarnął główna nagrodę. Proszę o kontakt w grze. A oto junior : OP 17 30 Gratuluję !!! O4NKR4c.jpeg