Search Results

Search results 1-20 of 55.

  • User Avatar

    Paris Saint-Germain - Bayern Monachium 0:2 Chelsea Londyn - FC Porto 3:0 FC Liverpool - Real Madryt 1:3 Borussia Dortmund - Manchester City 0:2

  • User Avatar

    IV A MKS Orneta nie przyjmuje mimo wysłania wiadomości , szukam kogoś w jego miejsce.

  • User Avatar

    1. Legia...(L)...Warszawa – sunshaine 2. Husaria - pasy 3. menele mahonka - mahon 4. Skra Ostrołęka - Miguel10 5. Terminatorzy_Głogów - Playstation 6. FC Cyganka - Dagmarina 7. Celtic Glasgow - Kameleon 8. Hen Terespol - Kielpik 9. LKS Czaszyn - kozuszi 10. Orly z Elblaga - Emdeys 11. FC.Jamajka - Zimny69 12. Club Atlético Boca Juniors-MATEUSZJACS47 13. Kraina Tysiąca Jezior - materazzii 14. JELONKI Warszawa - Twardy1987 15. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - Bartek96lp 16. Orzeł Palowice - …

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 6, Kolejka: 25 - 09.02.2021 18:00:00 WKS Śląsk vs. FC PrzemoTeam 0-2 Lotnik Częstochowa vs. FC Mallorca 2-1 Spinka vs. Jaki Kolwiek 0-2 3 Liga Dolnoslaskie 1, Kolejka: 17 - 09.02.2021 18:00:00 Chrobry Głogów Kopernik 1984 vs. Puszczykowo 0-3 Januszki vs. Victoria Głosków 4-0 1 Liga 24, Kolejka: 29 - 10.02.2021 18:00:00 FC Czułów City vs. RW Essen 2-3 Wymiatacze vs. FC PRAŻMÓW 0-3 Odpaleni PdKl vs. ŁKS Łagów Lubuski 0-2 2 Liga 306, Kolejka: 7 - 10.02.2021 18:00:00 FC Brema vs. Juventu…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    3 liga podkarpackie kolejka 4, 07.02 Susurlukspor (TR) - mohery 0:3 KKS COCO JAMBO - Tarnovia Tarnów 0:4 Milanis - WoLa Warszawa 1:4 2 liga 305, kolejka 7, 07.02 FC SANOK - KS Gwiazda Bydgoszcz 3:1 Sarco Fc - KS Iskra Jawornik Polski 5:2 Kolejka 3: 4 liga Kujawsko-Pomorskie 1 08.02.2021 Puszcza H vs. Inter Mediolan 5:1 FC FORD vs. FC Centra Ostrów 0:4 Petarda Zielnowo vs. San Francisco 2:0 17 Kolejka: 1 Liga 1 08.02.2021 cpss vs. Black Devils 2:1 łokoliczne szakale vs. P O L I C E 1 8 0:3

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 4, Kolejka: 30 - 05.02.2021 18:00:00 Real & Biedronka vs. Orly z Elblaga 1-2 KS Iłżanka Baranów vs. borussia BVB 09 1-3 Sportowa FC vs. BuenosAmarenoS 0-2 3 Liga Mazowieckie 3, Kolejka: 21 - 05.02.2021 18:00:00 MKS Piast Gorzów Śląski vs. Società SportivaCalcio di Napoli 2-0 Monster Energy vs. Bayern Hunters 3-2 1 Liga 25, Kolejka: 21 - 06.02.2021 18:00:00 MKS Stal Jasień vs. Fc Barcelona8 2-1 TheRedsHel vs. JoMaHa 2-0 Mobilki vs. LKS Silesius Kotórz Mały 3-1 2 Liga 302, Kolejka: 16 …

  • User Avatar

    FC Janke 14-1 KS Byczki KS Byczki 1-14 FC Janke

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 29, kolejka: 3 - 03.02.2021 18:00:00 MKS Świdnica - Hennstedt 2-0 Panathinaikos AO - FC Bayern Monachium ! 0-3 Niebiescy - FC Zduńska Wola 4-1 Łowcy_goli - Superlister 1-5 Se* with my E* - Legia Garwolin 4-0 1 Liga 28, kolejka: 8 - 04.02.2021 18:00:00 Resovia - FC IZODAR 2-1 Mobodo - C.D.Toledo 2-0 KKS Victoria - KS Łęg Łowce 2-0 Ferrari_F1 - Jeziorak Ilawa 0-3 1. FC DSN - As Szpuners 1-4

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1, kolejka: 1 - 01.02.2021 18:00:00 LMKS PIAST - UKS Aszynbecher 0-2 Chelsea KnO FC - Cazador 3-0 Barcelonka99 - OKS Odra Opole 1945 4-0 2 Liga 305, kolejka: 1 - 01.02.2021 18:00:00 KP Gwiazda Bydgoszcz - KS Wolanin 1-2 PC Milow - FC Mazowszanin Żyrardów 3-0 Ekstraklasa 68, kolejka: 12 - 02.02.2021 18:00:00 Kolonia City - KKS Kolejowy 2-0 JELONKI Warszawa - Drunk Team 1-3 Darzbor Sz-ek - Omonia Nikozja 1-2 2 Liga 1, kolejka: 13 - 02.02.2021 18:00:00 marynARKA Gdynia - WLKS Wambierzyc…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Mecz Bonusowy!! Turniej Nowego Roku (8) Finał - 31.01.2021 20:00:00 KING ŁÓDŹ - Se* with my E* 0-3 1 połowa 2 bramki 2 połowa 1bramka

  • User Avatar

    Lista rezerwowa: 1. Black Devils / Oldboy / 10.000.000 2. Tomasovia Tomaszów Lubelski / Kruszynka 3. Mszczonowianka Mszczonów/ Buko12 4. King Łódź/Nico 5. Blue Tigers FC / Adek 6.Orkan Zapałów/Mat0103 7. FC Janke/Janke

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 4, kolejka: 30 - 30.01.2021 18:00:00 BuenosAmarenos - Duma Katalonii 2:1 ZIAJOK FC - Blau-Weiß Urfeld 2:0 Sportowa FC - Everton 0:2 1 Liga 2, kolejka: 13 - 30.01.2021 18:00:00 Rychlik Club - Hetman Zamość 0-3 Milan Club Polonia - Goń go po wsi 2-0 Ekstraklasa 5, kolejka: 12 - 31.01.2021 18:00:00 Trail Minutka Cf - Jazzmani 0:3 Gród Wiślica - Mistrzowie NH 1:3 Woliński Atlantik - Kanibalsi 4:1 STILON DG - Visca el Barca! 0:4 LKS Januszkowice - FC Bartodzieje 0:5

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 20, kolejka: 31 - 28.01.2021 18:00:00 Strzelec Umianowice - AC Milan Poland 1-2 FC Kodrab - AS Roma. 0-2 2 Liga 304, kolejka: 4 - 28.01.2021 18:00:00 Powiśle Ochodza - Kałczuki 1-3 Sokół Chwaliszew - FC FAMILIA Skiby 2-0 helios - WC Reda 0-3 3 Liga Pomorskie 3, kolejka: 25 - 29.01.2021 18:00:00 Jeziorak vs. KP Narew Łomża 2-1 FC BARCELONA96 vs. LZS Ogrodzisko 3-2 Wilki FC vs. Fc Barabossa 1-5 3 Liga Pomorskie 4, kolejka: 18 - 29.01.2021 18:00:00 Fc Słupsk vs. Danzig 09 7-1 LechiaLowa vs. …

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Turniej Nowego Roku 2021 (6) 26.01.2021 20.00.00 FC SOKÓŁ II - Bayern Hunters 0-1

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 301, kolejka: 9 - 26.01.2021 18:00:00 Real Madryt vs. DĄB BARCIN 0:2 Poryciaki vs. FC Stężyca 2:2 1 Liga 24, kolejka: 17 - 26.01.2021 18:00:00 FC Czułów City vs. Pogoń Łapy 1:2 RW Essen vs. UNIA STRZEMIESZYCE 2:1 FC Grzyby vs. TRAUGUTTA 0:2 Ekstraklasa 70, kolejka: 6 - 27.01.2021 18:00:00 ASD Taurisano Calcio vs. FC Bayern MÜNCHEN 1:3 FC Gibasan - MaxiMilan 2:4 3 Liga Podkarpackie 1, kolejka: 15 - 27.01.2021 18:00:00 JASTRZĄB RUDA vs. Tęczowe Jednorożce 2:1 Taattaa vs. Widzew Łódź 0:4 Bal…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Kujawsko-Pomorskie 1, kolejka: 16 - 24.01.2021 18:00:00 TS Wisła Krk 1906 vs. Ottawa Senators 2-0 KrzywaBlacha vs. KS Suchanino 0-3 FC SulliWoods vs. mohery 3-1 jakos vs. KKS COCO JAMBO 0-5 WKS Gromadno vs. Zawisza Naklo 1-3 4 Liga Mazowieckie 4, kolejka: 10 - 25.01.2021 18:00:00 Dream Team vs. Sandecja AWL 1-2 Ekipa Rybnik vs. Iskra Pszczyna 0-2 LKS Orzeł Kozy vs. Fc Majki1974 2-3 Czerwona rakieta vs. FC Chambly Oise 0-3 =Legia= vs. R.C.D.Espanyol 0-4

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 1, kolejka: 30 - 22.01.2021 18:00:00 The Gunners vs. Tottenham Hotspur 1882 FC 3:1 Hen Terespol vs. MKS Orneta 2:0 Chelsea KnO FC vs. Bobeman 4:1 3 Liga Opolskie 2, kolejka: 3 - 22.01.2021 18:00:00 KKS Mocny Full vs. korona 2:0 Hugo vs. KS Green Wolves 0:2 Ekstraklasa 2, kolejka: 2 - 23.01.2021 18:00:00 FC Blanco vs. FC Tylice 4:1 Niepokonani vs. The Blue Lions 2:1 FC Barcelona Lisowice vs. BTMS 0:2 3 Liga Podkarpackie 4, kolejka: 25 - 23.01.2021 18:00:00 LKS Graniczni vs. FC RYKI 0:…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 7, Kolejka: 15 - 20.01.2021 18:00:00 LECH KONIN vs. QraSSquad 0-2 KKS Lech Poznan Pany vs. Mexico City 1-2 Słupia Black vs. Vanessa Club 2-0 3 liga Mazowieckie 3, Kolejka: 8 - 20.01.2021 18:00:00 Società Sportiva Calcio di Napoli vs. MKS Piast Gorzów Śląski 2-1 Bayern Hunters vs. Monster Energy 0-2 1 liga 25, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00:00 Mieszko Team vs. MKS Stal Jasień 0-2 Los Angeles vs. TheRedsHel 2-0 MKS SCHODNIA vs. Fc Barcelona8 2-0 2 liga 300, Kolejka: 8 - 21.01.2021 18:00…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Finał Ligi Mistrzów - 19.01.2021 20:00:00 Jazzmani - thorrgall 1:2

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja IX

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 1 - 18.01.2021 18:00:00 KS JASTRZĘBIE WŁOCŁAWEK vs. Holzbein DanzigTKS 3:1 Tyrawa Solna vs. Hel FC 2:1 Nitro szczur vs. Wiechowo 0:1 3 Liga Wielkopolskie 3, kolejka: 5 - 18.01.2021 18:00:00 Łobzonka vs. JAGUARES WŁOCŁAWEK 0:3 FC ŁAMAGI vs. Fc SHARKS 2:4 2 Liga 302, kolejka: 1 - 19.01.2021 18:00:00 FZG ZIMNA BRZEŹNICA vs. Covid-19 2:1 Lucky Loser Team vs. F.C. Wymysłów 0:3 Chrobry Brójce vs. Klasyczny 4:0 2 Liga 299, kolejka: 11 - 19.01.2021 18:00:00 Victoria Lisewo v…