Search Results

Search results 1-20 of 194.

Kulüp: FC OZİ Menajer: oziboz Başakşehir - Beşiktaş : 1 - 2 Giresunspor - Çaykur Rizespor : 2 - 1 Sivasspor - Antalyaspor : 2 - 0 Adana Demirspor - Yeni Malatyaspor : 3 - 1 Kasımpaşa - Göztepe : 2 - 1 Galatasaray - Konyaspor : 3 - 1 Altay - Fatih Karagümrük : 2 - 1 Trabzonspor - Fenerbahçe : 2 - 2 Alanyaspor - Kayserispor : 2 - 1 Hatayspor - Gaziantepspor : 2 - 1

Menajer: oziboz Kulüp: FC OZİ Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir 2-1 Antalyaspor - Adana Demirspor 1-2 Konyaspor - Alanyaspor 1-2 Kayserispor - Trabzonspor 1-2 Göztepe - Giresunspor 2-0 Beşiktaş - Sivasspor 2-1 Yeni Malatyaspor - Hatayspor 1-2 Gaziantepspor - Altay 1-2 Fenerbahçe - Kasımpaşa 3-1 Çaykur Rizespor - Galatasaray 1-3

Menajer: oziboz Kulüp: FC OZİ ALTAY-BEŞİKTAŞ 1-2 SİVASSPOR- FATİH KARAGÜMRÜK 1-2 ANTALYASPOR- YENİ MALATYASPOR 2-1 ADANA DEMİRSPOR -GAZİANTEP FK 2-1 GİRESUNSPOR- KAYSERİSPOR 1-2 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR -ÇAYKUR RİZESPOR 2-0 HATAYSPOR-FENERBAHÇE 1-2 GALATASARAY -GÖZTEPE 3-1 KASIMPAŞA - KONYASPOR 1-1 TRABZONSPOR -ALANYASPOR 2-1

Menajer: oziboz Kulüp: FC OZİ Çaykur Rizespor -Altay : 1 - 2 Fatih Karagümrük -Antalyaspor : 2 - 1 Beşiktaş -Adana Demirspor : 3 - 1 Yeni Malatyaspor-Sivasspor : 1 - 0 Gaziantep FK-Başakşehir : 1 - 2 FKKayserispor-Galatasaray : 1 - 3 Göztepe -Hatayspor : 1 - 2 Konyaspor -Trabzonspor : 0 - 2 Fenerbahçe - Giresunspor : 3 - 0 Alanyaspor - Kasımpaşa : 2 - 1

Menajer: oziboz Kulüp: FC OZİ Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş 0-3 Atakaş Hatayspor-Kayserispor 2-1 Galatasaray-Alanyaspor 3-1 Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor 1-2 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe 0-2 Kasımpaşa-Trabzonspor 1-2 Yeni Malatyaspor-Fatih Karagümrük 1-2 Sivasspor-Gaziantep 2-1 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor 2-1 Altay-Göztepe 2-1

Kulüp: FC OZİ Menajer: oziboz Göztepe-Medipol Başakşehir 2-1 Beşiktaş-Yeni Malatyaspor 2-0 Trabzonspor-Galatasaray 1-1 Alanyaspor-Giresunspor 2-1 İttifak Holding Konyaspor-Altay1-2 Fatih Karagümrük-Adana Demirspor 1-2 Kayserispor-Kasımpaşa 1-1 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe-Sivasspor 2-1 Çaykur Rizespor-Atakaş Hatayspor 1-2

Menajer : oziboz Kulüp : FC OZİ Medipol Başakşehir-Kayserispor >>> 2:1 Atakaş Hatayspor-Alanyaspor >>> 1:1 Adana Demirspor-İttifak Holding Konyaspor >>> 2:1 Giresunspor-Trabzonspor >>> 0:3 Altay-Fenerbahçe >>> 1:1 Beşiktaş-Fatih Karagümrük >>> 2:1 Fraport TAV Antalyaspor-Çaykur Rizespor >>> 1:0 Kasımpaşa-Galatasaray >>> 1:2 Yeni Malatyaspor-Gaziantep >>> 2:0 Sivasspor-Göztepe >>> 2:1

Menajer : oziboz Kulüp : FC OZİ İttifak Holding Konyaspor-Medipol Başakşehir 1-2 Göztepe-Yeni Malatyaspor 2-1 Çaykur Rizespor-Fatih Karagümrük 1-1 Kasımpaşa-Giresunspor 1-0 Kayserispor-Adana Demirspor 1-2 Fenerbahçe-Fraport TAV Antalyaspor 3-1 Trabzonspor-Sivasspor 3-1 Galatasaray-Atakaş Hatayspor 3-0 Gaziantep-Beşiktaş 0-3 Alanyaspor-Altay 2-1

Menajer : oziboz Kulüp : FC OZİ Giresunspor-Galatasaray : 0-3 FatihKaragümrük-Gaziantep : 2-1 Beşiktaş- Çaykur Rizespor : 2-0 Yeni Malatyaspor-Trabzonspor : 0-3 Fraport TAV Antalyaspor-Göztepe : 2-2 Sivasspor-İttifak Holding Konyaspor : 2-1 Adana Demirspor-Fenerbahçe : 1-2 Medipol Başakşehir-Alanyaspor : 2-1 Altay-Kayserispor : 1-1 Atakaş Hatayspor-Kasımpaşa : 2-1

Quote from Ahmet: “Quote from oziboz: “Quote from Ahmet: “Quote from oziboz: “Quote from Ahmet: “Quote from oziboz: “SATILIK OR-570-31 ” Ozicim tamam. Senin topçuyu alayım. Nakit az takas uyar mı ? Yis, Oktay DD 465 25 yaş, Kunt, Zafer OH 480 28 yaş,” genç lazım abi bana 20- 22 filan ama oyuncu lazımsa işini görürse nakit önemli değil senin için yaparız bişeyler senden önemli mi” Saol kardeşim. 1 Eylülde bu gençlikten çıkacak. Ulusu, Canberk FO 325 güç, 21 yaş. 350 gücü geçer. İşine gelirse bunu…

Quote from Ahmet: “Quote from oziboz: “Quote from Ahmet: “Quote from oziboz: “SATILIK OR-570-31 ” Ozicim tamam. Senin topçuyu alayım. Nakit az takas uyar mı ? Yis, Oktay DD 465 25 yaş, Kunt, Zafer OH 480 28 yaş,” genç lazım abi bana 20- 22 filan ama oyuncu lazımsa işini görürse nakit önemli değil senin için yaparız bişeyler senden önemli mi” Saol kardeşim. 1 Eylülde bu gençlikten çıkacak. Ulusu, Canberk FO 325 güç, 21 yaş. 350 gücü geçer. İşine gelirse bunu verebilirim.” olur abi

Quote from Ahmet: “Quote from oziboz: “SATILIK OR-570-31 ” Ozicim tamam. Senin topçuyu alayım. Nakit az takas uyar mı ? Yis, Oktay DD 465 25 yaş, Kunt, Zafer OH 480 28 yaş,” genç lazım abi bana 20- 22 filan ama oyuncu lazımsa işini görürse nakit önemli değil senin için yaparız bişeyler senden önemli mi

SATILIK OR-570-31

Quote from AkinUzgul: “Şu oyuncuyu benden alsaniza. Birakip gidicem oyunu artık. Şimşek, Kayahan OH 405 21” Alayım ben

Selamınaleyküm Oyuna bakan bir moderatör varmı acaba Chat veletlere kalmış görünüyor. uXS4YP.png Ayrıca aşağıdaki bu iki kulübün incelenmesini istiyorum. İkisi aynı kişiye ait olabilir. uXuVzn.png

Quote from Ahmet: “İyi bayramlar arkadaşlar.” Biraz geç oldu ama; İyi bayramlar abi

Hazırlık Maçı Tüm günlerim boş ev veya dep hzırlık maçı arıyorum kulüp: FC OZİ Stad: 55.550

futbolcupun en yaşlı oyuncusu

oziboz - - Sohbet

Quote from ramazan: “10 yıl önce başka takımı yönetiyordum onu bırakıp yeni takım açmıştım birden aklıma geldi takıma bir gireyim dedim birde ne göreyim adam resmen ölmeyi unutmuş 144 yaşına gelmiş hala takımda rYDEub.png” Bende 76 yaşında vardı en yaşlı olarak ama seninkiler çağ atlamış Zombi olmuş senin adamlar...

GENÇ OYUNCULAR ARIYORUM

oziboz - - Oyuncu Arama

DD -- 390 -- 19 OR -- 380 -- 19 pazarda

Quote from Ahmet: “Arkadaşlar, Nasılsınız ? İyi misiniz ?” Çok şükür abi sen nasılsın???