Search Results

Search results 1-20 of 75.

Tahmin

rehber - - Etkinlikler

Menejer adı: rehber 9. HAFTA MAÇLARI Başakşehir - Beşiktaş 0-2 Giresunspor - Çaykur Rizespor: 1-1 Sivasspor - Antalyaspor:3:2 Adana Demirspor - Yeni Malatyaspor: 3-1 Kasımpaşa - Göztepe: 1-1 Galatasaray - Konyaspor: 1-2 Altay - Fatih Karagümrük :1:3 Trabzonspor - Fenerbahçe 2-1 Alanyaspor - Kayserispor: 2:0 Hatayspor - Gaziantepspor: 2-1

Tahmin

rehber - - Etkinlikler

Menejer: rehber Fatih Karagümrük - Medipol Başakşehir 3-2 Antalyaspor - Adana Demirspor 1-3 Konyaspor - Alanyaspor 1-1 Kayserispor - Trabzonspor 0-3 Göztepe - Giresunspor 3-1 Beşiktaş - Sivasspor 2-1 Yeni Malatyaspor - Hatayspor 1-2 Gaziantepspor - Altay 2-0 Fenerbahçe - Kasımpaşa 1-1 Çaykur Rizespor - Galatasaray 2-1

Menejer adı rehber İttifak Holding Konyaspor-Medipol Başakşehir : 1-2 Göztepe-Yeni Malatyaspor: 2-1 Çaykur Rizespor-Fatih Karagümrük:2-3 Kasımpaşa-Giresunspor: 3-1 Kayserispor-Adana Demirspor :1-3 Fenerbahçe-Fraport TAV Antalyaspor: 1-2 Trabzonspor-Sivasspor: 2-1 Galatasaray-Atakaş Hatayspor 1-2 Gaziantep-Beşiktaş 0-2 Alanyaspor-Altay : 2-0

Ödüller yatmadı sonuç duyuruldu ama ses çıkmadı

500+ Oyuncu Aranıyor

rehber - - Oyuncu Arama

Forvet var pazarda 505 27 yas

Genç ooyuncu

rehber - - Satılık

Yazdım hocam özelden şimdi gördüm

Genç kaleci süper

rehber - - Satılık

genç kl pazara konmayacak 19 yaş 460 güç kl gençlikten 23 ünde çıkıyor . Pazara koymayacam koplanma ihtimaline karşılık. Almak isteyen özelden teklifini sjnabilir. Alana hayırlı olsun

Genç kaleci

rehber - - Satılık

genç kl pazara konmayacak 19 yaş 460 güç kl gençlikten 23 ünde çıkıyor . Pazara koymayacam koplanma ihtimaline karşılık. Almak isteyen özelden teklifini sjnabilir. Alana hayırlı olsun

Satılık kaliteli oyuncular.

rehber - - Satılık

19 yaş 360 guc or gençlikten 17 sinde çıkıyor. 21 yaş kl 490 güç 22 yaş kl 500 güç 24 yaş dd 440 güç 27 yaş od 485 güç. Oyuncuların bedeline uygun makul fiyatlarla verirlir. Lütfen oyuncuların değeri altı tekliflerle gelmeyin. Oyuncular pazarda değil isteyenle özelden pazarlık yapılır. Oyunculara premium antrenman verilmeye devam ediyor. Lütfen makaleyi beğenip yorum yapın. yedeklastikcarşı takım adi.

Satılık kaliteli oyuncular.

rehber - - Futbolcup TR

19 yaş 360 guc or gençlikten 17 sinde çıkıyor. 21 yaş kl 490 güç 22 yaş kl 500 güç 24 yaş dd 440 güç 27 yaş od 485 güç. Oyuncuların bedeline uygun makul fiyatlarla verirlir. Lütfen oyuncuların değeri altı tekliflerle gelmeyin. Oyuncular pazarda değil isteyenle özelden pazarlık yapılır. Oyunculara premium antrenman verilmeye devam ediyor. Lütfen makaleyi beğenip yorum yapın. yedeklastikcarşı takım adi

Genç ooyuncu

rehber - - Futbolcup TR

Hiç genç oyuncu gelmiyor takımda oyuncu kalmadı oyun niye bu hale geldi düzelmeyecekse söyleyin birakalim

Genç ooyuncu

rehber - - Futbolcup TR

Genç oyuncu gelmiyor adminler oyuncu yok elimizde bir el atsanız bu oyuna

Kırmızı kart

rehber - - Oyun ile ilgili Sorularınız

Ve bunlar son beş dakka da oluyor. Kırmızı kartı ben görmüşüm sanki

Kırmızı kart

rehber - - Oyun ile ilgili Sorularınız

Rakip takım kırmızı kart gördü 2-1 giden maçta beni 5-1 yendi bunda hata yokmu rakip takım kırmızı gördü sağlık ve diziliş bonusu yok

Merhaba birincilik yeniyil kupasında final oynadim.finalde elendim sonra sistem takımı ile üçüncülük maçı yapıp ucuncu oldum.boylr saçmalık olurmu o turnuvanın ikincisi benim diğer takımların hepsini yenmisken birtek lider takıma yenildim lütfen ödülümü ikincilige göre tekrar gözden geçirip verin oyunun zorlaşması için ve bırakmamız için herşey yapılıyor para kazanıyoruz transfer yapamıyoruz genç oyuncu doğru düzgün gelmiyor.illaki oyunu bırakınca getirmek oluyor bu.

Teşekkürler

Durum bu

rehber - - Oyun Hatalari

Görsel asagida puan önceki ligden bu ligde takıldı.fukstur ise orda hiç yokum ben ve ikinci arkadaş

Lig sorunu duruyor lutfen cozun

Lige atanmadim hala alt ligde gözüküyor ama ordada fikstür de yokum maç yaptigin yok üst süper lig olması gerek Ken birinci ligdeyim ve fikstür de yokum maç yok.ayrica ne hikmetse ilk lig de 58 puanla birinci görünüyorum eski puan o ligdekileri puanı 30 Lara yeni geldi benim döndü.golkralligim gelmedi hala alt ligde görünüyorum ama lig de oynayamiyorum arafta gibi birşey lütfen dikkatlu bakın konuyu kapatmayaydiniz izah ederdik bir arkadaş daha aynı durumda o ikinci ben birinciydim ligde

Oyunda admin yokmu

rehber - - Etkinlikler

Boşuna yazıyoruz para gelmiyor bir suru sorun var çözen yok lig atlama yok takıldı kaldı