Search Results

Search results 1-20 of 976.

  • User Avatar

    Ogłoszenia LT PL

    woooojtaaaas - - Liga towarzyska

    Post

    Cześć, właśnie wrzuciłem terminarze LT na kolejny sezon. Link: board.playzo.de/index.php/Board/4559-Liga-towarzyska/ Termin akceptacji MT granych do 15/11/2021 włącznie jest do 23/10/2021 do 23:59:59. W przypadku gdy rywal ma termin zajęty / nie akceptuje MT Waszym OBOWIĄZKIEM jest wysłanie MINIMUM JEDNEGO PW do niego w celu przypomnienia o akceptacji / zwolnienia terminu MT, aby w/o było uwzględnione. Jeśli jesteś managerem przebywającym często na FC ślij śmiało pierwszy MT, nie wszyscy mogą so…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 18 - 25.11.2021 ASPN Roztocze Szczebrzeszyn : WOLMNY LOS5 posadzki ciechanów : WOLNY LOS WOLNY LOS1 : Wawel Wirek Gäläktikös : Hugo WOLNY LOS2 : The Karakans KP Cegielnianka Mazowsze : Victoria Głosków WOLNY LOS3 : Mszczonowianka Mszczonów TI AMORE : FC Rokita Rybno : WOLNY LOS4 Kolejka 19 - 27.11.2021 WOLMNY LOS5 : WOLNY LOS4 Rybno : FC Rokita ASPN Roztocze Szczebrzeszyn : posadzki ciechanów WOLNY LOS1 : WOLNY LOS Gäläktikös : Wawel Wirek WOLNY LOS2 : Hugo KP Cegielnianka Ma…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 1 - 01.11.2021 WOLMNY LOS5 : ASPN Roztocze Szczebrzeszyn WOLNY LOS : posadzki ciechanów Wawel Wirek : WOLNY LOS1 Hugo : Gäläktikös The Karakans : WOLNY LOS2 Victoria Głosków : KP Cegielnianka Mazowsze Mszczonowianka Mszczonów : WOLNY LOS3 FC Rokita : TI AMORE WOLNY LOS4 : Rybno Kolejka 2 - 02.11.2021 WOLNY LOS4 : WOLMNY LOS5 FC Rokita : Rybno posadzki ciechanów : ASPN Roztocze Szczebrzeszyn WOLNY LOS : WOLNY LOS1 Wawel Wirek : Gäläktikös Hugo : WOLNY LOS2 The Karakans : KP Ce…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 18 - 25.11.2021 FC Cieślaki : WOLNY LOS5 LZS Jadowniki : WOLNY LOS WOLNY LOS1 : Stall Stalowa Wola Orlęta Luków : Stasin Red Devils WOLNY LOS2 : FC ŁAMAGi WOLNY LOS6 : FC KaRa KrAkOw WOLNY LOS3 : Rabinówka CF Czarni Lwówek Śląski : Klasyczny Zabudowa FC : WOLNY LOS4 Kolejka 19 - 27.11.2021 WOLNY LOS5 : WOLNY LOS4 Zabudowa FC : Klasyczny FC Cieślaki : LZS Jadowniki WOLNY LOS1 : WOLNY LOS Orlęta Luków : Stall Stalowa Wola WOLNY LOS2 : Stasin Red Devils WOLNY LOS6 : FC ŁAMAGi WO…

  • User Avatar

    ne5jDsL.png Kolejka 1 - 01.11.2021 WOLNY LOS5 : FC Cieślaki WOLNY LOS : LZS Jadowniki Stall Stalowa Wola : WOLNY LOS1 Stasin Red Devils : Orlęta Luków FC ŁAMAGi : WOLNY LOS2 FC KaRa KrAkOw : WOLNY LOS6 Rabinówka CF : WOLNY LOS3 Klasyczny : Czarni Lwówek Śląski WOLNY LOS4 : Zabudowa FC Kolejka 2 - 02.11.2021 WOLNY LOS4 : WOLNY LOS5 Klasyczny : Zabudowa FC LZS Jadowniki : FC Cieślaki WOLNY LOS : WOLNY LOS1 Stall Stalowa Wola : Orlęta Luków Stasin Red Devils : WOLNY LOS2 FC ŁAMAGi : WOLNY LOS6 FC K…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 18 - 25.11.2021 FC Emirates Tychy : Zagłębie Lubin2 (b) LA Galaxy : KP POGOŃ SZCZECIN FC PZGW (b) : Vanessa Club FC Zagórz : MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 Wawa (b) : paprotniarozrzutniki Liverpudlian FC : Legia - 1916 CARLO FC (b) : FC Baryła Warsaw Eagles : Dziki wschód ASD Taurisano Calcio : Januszki (b) Kolejka 19 - 27.11.2021 Zagłębie Lubin2 (b) : Januszki (b) ASD Taurisano Calcio : Dziki wschód FC Emirates Tychy : LA Galaxy FC PZGW (b) : KP POGOŃ SZCZECIN FC Zagórz : Vaness…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 1 - 01.11.2021 Zagłębie Lubin2 (b) : FC Emirates Tychy KP POGOŃ SZCZECIN : LA Galaxy Vanessa Club : FC PZGW (b) MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 : FC Zagórz paprotniarozrzutniki : Wawa (b) Legia - 1916 : Liverpudlian FC FC Baryła : CARLO FC (b) Dziki wschód : Warsaw Eagles Januszki (b) : ASD Taurisano Calcio Kolejka 2 - 02.11.2021 Januszki (b) : Zagłębie Lubin2 (b) Dziki wschód : ASD Taurisano Calcio LA Galaxy : FC Emirates Tychy KP POGOŃ SZCZECIN : FC PZGW (b) Vanessa Club : FC Za…

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 18 - 25.11.2021 kaliszfornia : FC.Jamajka (b) FC Cyganka : Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań Mistrzowie z dzielnicy : Cargovia Kargowa FC KOXY : KING ŁÓDŹ Real Madrid Club De Futbol : LKS Uście Gorlickie Liverpool (b) : PZPN Polska DZIKI GON (b) : MJP Rybnik FC Equ : Pro Gram Fc Barcelona8 : Rodło Górniki F.C (b) Kolejka 19 - 27.11.2021 FC.Jamajka (b) : Rodło Górniki F.C (b) Fc Barcelona8 : Pro Gram kaliszfornia : FC Cyganka Mistrzowie z dzielnicy : Zjednoczeni Trzemeszno …

  • User Avatar

    oV48dSu.png Kolejka 1 - 01.11.2021 FC.Jamajka (b) : kaliszfornia Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : FC Cyganka Cargovia Kargowa : Mistrzowie z dzielnicy KING ŁÓDŹ : FC KOXY LKS Uście Gorlickie : Real Madrid Club De Futbol PZPN Polska : Liverpool (b) MJP Rybnik : DZIKI GON (b) Pro Gram : FC Equ Rodło Górniki F.C (b) : Fc Barcelona8 Kolejka 2 - 02.11.2021 Rodło Górniki F.C (b) : FC.Jamajka (b) Pro Gram : Fc Barcelona8 FC Cyganka : kaliszfornia Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań : Mistrzowie …

  • User Avatar

    051xdgG.png Kolejka 18 - 25.11.2021 FC Janke : RWKS Sparta (b) KKS Kolejowy : John Deere Team (b) Redłovia Redło (b) : Huta Jazz Studzionka C.F. : Visca el Barca! Marsylia AFC (b) : ZIAJOK FC Zryw Dabrowka : Chojniczanka Chojnice Hen Terespol (b) : Orzeł Palowice Everton : JELONKI Warszawa Wodnik Callander : GIEKSA JASTRZĘBIE (b) Kolejka 19 - 27.11.2021 RWKS Sparta (b) : GIEKSA JASTRZĘBIE (b) Wodnik Callander : JELONKI Warszawa FC Janke : KKS Kolejowy Redłovia Redło (b) : John Deere Team (b) Stu…

  • User Avatar

    051xdgG.png Kolejka 1 - 01.11.2021 RWKS Sparta (b) : FC Janke John Deere Team (b) : KKS Kolejowy Huta Jazz : Redłovia Redło (b) Visca el Barca! : Studzionka C.F. ZIAJOK FC : Marsylia AFC (b) Chojniczanka Chojnice : Zryw Dabrowka Orzeł Palowice : Hen Terespol (b) JELONKI Warszawa : Everton GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : Wodnik Callander Kolejka 2 - 02.11.2021 GIEKSA JASTRZĘBIE (b) : RWKS Sparta (b) JELONKI Warszawa : Wodnik Callander KKS Kolejowy : FC Janke John Deere Team (b) : Redłovia Redło (b) Huta …

  • User Avatar

    YBUUAK8.png Kolejka 18 - 25.11.2021 FC Blanco : Fox River FC (b) Słupia Black : FC Bayern Sośnica-Brzeg STUDZIANKA (b) : The Gunners Pomorzanin Cychry : OGIEŃ CZARNKÓW C.F. Wyspa (b) : FC Bartodzieje ŚwidDług (s) : Gladiatorzy Z Miasta Noży RTS 1910 Widzew Łódż (b) : LKS Czaszyn KSV eXecut0R : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń Dream Team Gniezno : Orkan Zapałów (b) Kolejka 19 - 27.11.2021 Fox River FC (b) : Orkan Zapałów (b) Dream Team Gniezno : MKS Drwęca Golub-Dobrzyń FC Blanco : Słupia Black STUDZIANK…

  • User Avatar

    YBUUAK8.png Kolejka 1 - 01.11.2021 Fox River FC (b) : FC Blanco FC Bayern Sośnica-Brzeg : Słupia Black The Gunners : STUDZIANKA (b) OGIEŃ CZARNKÓW : Pomorzanin Cychry FC Bartodzieje : C.F. Wyspa (b) Gladiatorzy Z Miasta Noży : ŚwidDług (s) LKS Czaszyn : RTS 1910 Widzew Łódż (b) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : KSV eXecut0R Orkan Zapałów (b) : Dream Team Gniezno Kolejka 2 - 02.11.2021 Orkan Zapałów (b) : Fox River FC (b) MKS Drwęca Golub-Dobrzyń : Dream Team Gniezno Słupia Black : FC Blanco FC Bayern S…

  • User Avatar

    9KqQdBN.png Kolejka 18 - 25.11.2021 Jaga 1 : Real Madrid (b) BuenosAmarenoS : KS Kretovia Cazador : Tottenham Hotspur 1882 FC soints : thorrgall Kolonia City : unia niećkowo PGG ROW RYBNIK (m) : Tuciak United Team Internazionale Wodzisław Śląski (b) : LKS Pogórze Bachórz Leech Pozz : Orly z Elblaga FC Bartekx : Old Squad Żory (b) Kolejka 19 - 27.11.2021 Real Madrid (b) : Old Squad Żory (b) FC Bartekx : Orly z Elblaga Jaga 1 : BuenosAmarenoS Cazador : KS Kretovia soints : Tottenham Hotspur 1882 F…

  • User Avatar

    9KqQdBN.png Kolejka 1 - 01.11.2021 Real Madrid (b) : Jaga 1 KS Kretovia : BuenosAmarenoS Tottenham Hotspur 1882 FC : Cazador thorrgall : soints unia niećkowo : Kolonia City Tuciak United Team : PGG ROW RYBNIK (m) LKS Pogórze Bachórz : Internazionale Wodzisław Śląski (b) Orly z Elblaga : Leech Pozz Old Squad Żory (b) : FC Bartekx Kolejka 2 - 02.11.2021 Old Squad Żory (b) : Real Madrid (b) Orly z Elblaga : FC Bartekx BuenosAmarenoS : Jaga 1 KS Kretovia : Cazador Tottenham Hotspur 1882 FC : soints …

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 18.10.2021 soints 2 : 5 Tottenham Hotspur 1882 FC KS Kretovia 2 : 9 PGG ROW RYBNIK Leech Pozz 3 : 0 FC Brzeziny (w/o) unia niećkowo 3 : 0 BuenosAmarenoS Kolonia City 0 : 4 FC Bartekx Tuciak United Team (m) 2 : 5 Jaga 1 LKS Pogórze Bachórz (b) 0 : 0 Orly z Elblaga thorrgall 3 : 0 Łęg Łowce (b) (w/o) ŚwidDług 0 : 3 Cazador (b) Zespół FC Brzeziny wycofany z rozgrywek. Zespół Łęg Łowce wycofany z rozgrywek. dGZO0k8.png Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim sezo…

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 18.10.2021 FC Bayern Sośnica-Brzeg 0 : 7 Old Squad Żory Real Madrid 6 : 2 LKS Czarni Lwów Pomorzanin Cychry 2 : 6 The Gunners LKS Czaszyn 5 : 0 KSV eXecut0R (s) Słupia Black 4 : 0 FC Blanco La Fiorita (s) 0 : 3 Gladiatorzy Z Miasta Noży (s) (w/o) Se* with my E* (b) 4 : 3 Internazionale Wodzisław Śląski OGIEŃ CZARNKÓW 0 : 0 Dream Team Gniezno (b) FC Bartodzieje 2 : 0 MKS Drwęca Golub-Dobrzyń (b) Zespół Se* with my E* wycofany z rozgrywek. Zespół LKS Czarni Lwów wycofał się z rozgrywe…

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 18.10.2021 Studzionka C.F. 0 : 2 ZIAJOK FC Orzeł Palowice 4 : 0 KKS Kolejowy JELONKI Warszawa 1 : 1 Zryw Dabrowka Fox River FC 5 : 1 FC Masters Gliwice STUDZIANKA (b) 6 : 2 Wodnik Callander Chojniczanka Chojnice (s) 5 : 11 Everton (s) C.F. Wyspa (b) 2 : 0 Visca el Barca! Huta Jazz 0 : 5 Orkan Zapałów (b) FC Janke 1 : 6 RTS 1910 Widzew Łódż (b) Zespół FC Masters Gliwice wycofał się z rozgrywek. bMobFKs.png 0FWJRAc.png XDh1W5t.png cXkijek.png

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 18.10.2021 Real Madrid Club De Futbol 2 : 8 MJP Rybnik Cargovia Kargowa 1 : 4 Fc Barcelona8 Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań 0 : 5 kaliszfornia FC Cyganka 0 : 5 John Deere Team FC Equ 10 : 1 Mistrzowie z dzielnicy PZPN Polska (s) 0 : 6 LKS Uście Gorlickie FC RYKI (b) 5 : 1 Pro Gram KING ŁÓDŹ 1 : 3 GIEKSA JASTRZĘBIE (b) Marsylia AFC 3 : 0 FC KOXY (b) Zespół FC RYKI wycofany z rozgrywek. H7JB5gO.png Zespół Real Madrid Club De Futbol ukarany odjęciem 5 punktów - 1 w/o w poprzednim …

  • User Avatar

    Kolejka 34 - 18.10.2021 Palące Laczki 0 : 3 Trail Minutka CF (w/o) Liverpudlian FC 4 : 2 FC Baryła FC Zagórz 5 : 0 LA Galaxy ASD Taurisano Calcio 2 : 6 RWKS Sparta Warsaw Eagles 3 : 1 Dziki wschód Legia - 1916 (s) 0 : 5 Redłovia Redło Hen Terespol (b) 4 : 0 paprotniarozrzutniki KP POGOŃ SZCZECIN 1 : 1 MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 (b) Vanessa Club 4 : 2 FC Emirates Tychy (b) Zespół Trail Minutka CF wycofany z rozgrywek. Zespół Palące Laczki wycofany z rozgrywek. Zespół HWK zmienił nazwę na Dziki ws…