Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 41.

• Benutzer-Avatarbild

Jaki To Junior

czarny_agent2 - - Bar sportowy

Beitrag

Jako iż wcześniej sie troszkę pospieszyłem to dodam od nowa moje typy N 30 16 LP 30 16 OZ 30 16

• Benutzer-Avatarbild

Jaki To Junior

Beitrag

N 30 16 LP 30 16 OZ 30 16

• Benutzer-Avatarbild

Jak z tym turniejem? Troszkę się to przeciąga, a zostało kilka meczy tylko Jakiś termin do rozegrania powinien być ustalony, a jak nie to walkowery jakieś.

• Benutzer-Avatarbild

Jaki To Junior

Beitrag

OŚ 40 17 DP 40 17 N 40 17

• Benutzer-Avatarbild

A jeżeli przerwa trwałaby 1 dzień to wtedy byłoby co robić w grze? To nie jest fifa ze możesz sobie grać, a jak brakuje Ci meczy ligowych to włącz sobie kilka symulacji i problem zniknie. Zawodników można pozyskać w przerwie zimowej więc tez nie wiem w czym problem. 3 dniowa przerwa jest dobra, kontuzje zawodników w starciach ligowych moga sie zregenerować, można również szanse rezerowym czy juniorom na granie w turniach czy meczach towarzyskich, aby budowali swoje doświadczenie. Zresztą bez prz…

• Benutzer-Avatarbild

Wygrana ekstraklapy - warunek konieczny Zostać stałym bywalcem w top 10 ELO ;D

• Benutzer-Avatarbild

Piwo

czarny_agent2 - - Fun i rozrywka

Beitrag

Słyszałem o tym. Pewnie masz na myśli ilość zwrotów przeterminowanego piwa do browarów, żeby były ponownie rozlewane jako te świeże. Ilość kropek to chyba większa ilość zwrotów, tylko że to mit więc nie sugerujcie się tym ;p

• Benutzer-Avatarbild

Jaki To Junior

Beitrag

OP 45 17 BR 45 17 DP 40 17

• Benutzer-Avatarbild

Ma szanse.

• Benutzer-Avatarbild

3 i 8 kolejka Team Zjawisk Atmosferycznych vs Grupa G-8 9kompania - Ajax ZwD 0-2 9kompania - FC RYBNIK FULL 0;3 9kompania - Real Madrid 2-2 Ajax ZwD - 9kompania 0-1 Real Madrid - 9kompania 2-0 FC RYBNIK FULL - 9kompania 3-0 4 i 9 kolejka Team Zjawisk Atmosferycznych vs Team Manager FC 9kompania - 〽️ Trail Minutka CF 2;0 9kompania - Zryw Dąbrówka 1;0 9kompania - FC MEGA WRZESZCZ 2-1 〽️ Trail Minutka CF - 9kompania 3-2 Zryw Dąbrówka - 9kompania 2-1 FC MEGA WRZESZCZ - 9kompania 1-2 6 i 1 kolejka Te…

• Benutzer-Avatarbild

Grafika

czarny_agent2 - - Fun i rozrywka

Beitrag

Witam, niby się nie zajmuję ale mógłbym coś popróbować : Przykładowe prace :logocjpng_qwnrxhw.png624737015_qwnrxhs.png

• Benutzer-Avatarbild

Wolne miejsca w turnieju o 13:00 - dyskusja

czarny_agent2 - - Kosz

Beitrag

Zitat von dawidm412: „To z botami to akurat nie przejdzie i nie jest dobrym pomysłem. Wtedy każdy tworzyłby sobie turniej, dawał niskie nagrody, mało by kto się zapisał, a organizator trzepalby kasę na turnieju z botami.“ Właśnie nie jestem pewny czy dostaje się hajs za mecz z botami, wydaje mi sie że tam są po prostu walkowery po 3-0. Więc organizatorowi nie opłacało by się tworzyć turniejów z małymi nagrodami bo z botów by nie miał kasy z biletów.

• Benutzer-Avatarbild

Wolne miejsca w turnieju o 13:00 - dyskusja

czarny_agent2 - - Kosz

Beitrag

Pomysł na + według mnie, przemyślany i kompletny. Często turnieje nie są zapełniane do pełna więc myślę że ułatwiło by to zarządzanie turniejami. Co do botów hmm, ciężka sprawa bo nagrody dla nich by przepadały. Druga sprawa to wynik z góry 3-0 z botem równałby się także ze stratą w sprzedaży biletów więc wiąże się to z nieopłacalnością turniejów, chyba ze się mylę i za mecz z botami dostaje sie pieniądze z biletów, wtedy jak najbardziej jestem za. Ogólnie temat do głębszej analizy wydaje się fa…

• Benutzer-Avatarbild

Pudło Koronki w Ekstraklasie, wiem że potrafią :>

• Benutzer-Avatarbild

Nakarm psiaka z OLX

Beitrag

Witam! Tak jak obiecywałem, konkurs dobiegł końca z dniem dzisiejszym. Losowanie zakończone, wszystko udokumentowane w poniższym filmiku, myślę że było sprawiedliwie. Tam gdzie się powtarzali zwycięzcy, losowałem ponownie. Gratuluję 6 szczęśliwcom, nagrody zostały po 200 000€, z braku funduszy nie dało się więcej dorzucić ale myślę że jak na tak mały projekt i tak jest okej. Dziękuję również z góry wszystkim, którzy karmili psiaki i nie wzięli udziału w konkursie( wiem że tacy byli ) jak i tym, …

• Benutzer-Avatarbild

Nakarm psiaka z OLX

Beitrag

1. Livebird FC/dzelen - |nie pamiętam :p| 2. FC Masters Gliwice/ Aztecky - nakarmiłem Borysa 3. Chojniczanka Chojnice / Patrynho - nakarmiłem Oczko 4. MKS Stal Jasień - Nakarmiłem Donalda 5. F.C Barcelona. / lechista07 - nakarmiłem Kame 6. Huragan Humniska/Zbogiem - Kolar będzie miał pełen brzuszek na święta 7. FC Grabowiec Szanti z Włocławka nakarmiona 8. LA Galaxy/ML95 - nakarmiłem Kreona 9. GROM Kąkolewnica/shiven0 - Nakarmiłem Piotrusia z Puław 10.The Gunners / SpecialOne - Nakarmilem Krecik…

• Benutzer-Avatarbild

Update turniejów o 13 - dyskusja

czarny_agent2 - - Kosz

Beitrag

Oczywiście to Twoje zdanie i w pełni je rozumiem. Może i nawet masz rację co do operowania składem i dobrania odpowiedniego do danych rozgrywek. Po prostu są przypadki gdy graczom zależy tylko i wyłącznie na przeszkadzaniu w rozgrywce, a podczas ustalania turnieju wyraźnie zaznaczam że gramy tylko fair a nie wszyscy stosują się do tych zasad. Więc jak mają zostać ukarani skoro nie można nic z nimi zrobić ani nawet ich upomnieć, zostanie tylko droga mailowa w której piszą że ich to wali, a dostaj…

• Benutzer-Avatarbild

Update turniejów o 13

czarny_agent2 - - Pomysły i propozycje

Beitrag

Witam, Jako, że turnieje o godz. 13 grane są zazwyczaj o pietruszkę, nie ma za nie pucharu czy medalu są tylko pieniążki a więc oczekuje się od każdego z uczestnika gry FAIR. Po meczu turniejowym o 13 są dużo ważniejsze mecze towarzyskie/ligowe/turniejowe o puchar a już któryś raz zdarza się tak, że po godz 13 widać w składzie 3-4 zawodników z kontuzją, którzy mogą nieźle namieszać w naszych rozgrywkach. A więc do rzeczy. Myślę, że dobrą opcją byłoby gdyby organizator miał możliwość usunięcia ta…

• Benutzer-Avatarbild

Nakarm psiaka z OLX

Beitrag

W ramach podziękowań za pomoc, dla 5 rozlosowanych osób przewiduję nagrody w wysokości 200 tyś na głowę. Jako że konkurs trwa do 20 grudnia a losowanie odbędzie się 21 nagrody mogą znacznie wzrosnąć. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest napisanie pod spodem np. " Nakarmiłem Donalda " - wtedy automatycznie jesteś dodawany do grona losowanych. Jako że nie mam możliwości sprawdzenia czy wasze wypowiedzi są uczciwe i zgodne z prawdą będę musiał wam zaufać, i tak też zrobię. Serio 2 min…

• Benutzer-Avatarbild

Nakarm psiaka z OLX

Beitrag

Witam, Nie wiedziałem w jaki dział coś takiego wrzucić, ale wydaje mi się że tutaj zagląda najwięcej osób i będzie największy odbiór Sprawa wygląda tak, OLX po raz 11 organizuje akcje z karmieniem psiaków a więc : a)Nie kosztuje was to nic, i nie jest to żaden wysiłek. b)Jedyne co wam potrzeba to zalogować się na aplikację OLX( możecie stworzyć nowe konto lub zalogować się z Facebooka) - uwaga karmimy tylko w telefonie! c)Wybieracie sobie dowolnego pieska i klikacie NAKARM. -Głosować możecie raz…