Search Results

Search results 1-20 of 290.

Jaki To Junior

michallisk - - Bar sportowy

Ależ Ci juniorzy szybko przychodzą :) Jest junior nr 79. Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.29 listopada roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne …

Jaki To Junior

Ludzie zwariowałem , pieniądze rozdaję !!! 78 edycję konkursu i 2.000.000 wygrywa kolega torresik76. Proszę o kontakt na PW w grze. A oto junior : LP 18 40 dkmscD8.jpg

Jaki To Junior

Tym razem poszło szybko. Jest junior nr 78. Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.21 listopada roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie jun…

Jaki To Junior

Uwaga !!! Rozstrzygnięcie konkursu. Prawidłowo juniora wytypował kolega MaksymAFC. Proszę o kontakt w grze. Wygrywa 4.000.000 A oto junior : OZ 16 35 X7XPtet.jpg

Jaki To Junior

Długo czekałem ale przyszedł. Jest junior nr 77. Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.14 listopada roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazani…

Jaki To Junior

Pewnie każdy czeka na wyniki. Oto i one : Niestety nikt nie wytypował poprawnie juniora . Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 4.000.000 A oto junior :OŚ 18 40 gjkHiY1.jpg

Jaki To Junior

8 mln wydane więc zaczynamy od nowa ! Jest junior nr 76. Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj. 31 października roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za popra…

Jaki To Junior

Quote: “8 mln to nie zabawa Trzeba to zgarnąć Wszystkim Powodzenia i Pozdrawiam Organizatora :P​ ” Prorok !!! Dziś niedziela więc podaje wyniki konkursu. Juniora prawidłowo wytypował kolega torresik76 ( proszę o kontakt w grze ). Wygrywa 8.000.000 A oto junior :OP 18 35 ZejipTi.jpg ZejipTiZejipTi

Jaki To Junior

Jest . Jest . Jest . Jest junior nr 75. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj. 25 października roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za popra…

Jaki To Junior

Witam. Zaczniemy od spraw regulaminowych. Kolega GH_Saga trochę po czasie podał swoje propozycje , więc nie były brane pod uwagę. A teraz najważniejsze. Niestety nikt nie wytypował prawidłowo juniora . Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 8.000.000 A oto junior: PP 16 65 ( ładnie rośnie ) GWosPbK.jpg

Jaki To Junior

Był 73 to teraz 74 junior. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj. 17 października roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie…

Jaki To Junior

Po raz 73 ogłaszam wyniki konkursu. Niestety nikt nie zgadł jaki to junior. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 6.000.000 A oto junior : OŚ 18 35url]5qAcmuv.jpg

Liga Towarzyska - dyskuje

michallisk - - Liga towarzyska

Witam. Właśnie dobiega końca 21 sezon LT. Chciałbym w szczególny sposób podziękować koledze woooojtaaaas za prowadzenie tego projektu. Jest to największe tego typu przedsięwzięcie na wszystkich serwerach. To setki tysięcy wyników wprowadzonych w tabelki, to tysiące tabelek, setki lig no i miliony waluty wypłaconej dla nas. I wszystko to przez jednego woooojtaaaasa . Wielki SZACUN !!! Mała prośba do WAS. Pokażmy mu że jesteśmy mu za to wdzięczni. Niech każdy z Was wyśle mu PW w grze o treści : Dz…

Jaki To Junior

Jest junior , jest zabawa. Mam 73 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj. 8 października roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Na…

Jaki To Junior

Niedziela :) Niestety nikt nie wytypował prawidłowo juniora . Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 4.000.000 A oto junior :N 17 60 url]gWH8yPi.jpg

Jaki To Junior

Jako,że życie nie lubi próżni. Mam 72 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj. 26 września roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.N…

Jaki To Junior

Dziś niedziela wiec już czas. Poprawnie juniora wytypowało dwóch uczestników : Dagmarina i Lukas1922 Szybciej zrobił to kolega Dagmarina i to on wygrywa 2.000.000 Proszę o kontakt w grze. Gratulacje !!! A oto junior :LP 16 30 url]bRXVsfn.jpg

1. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. unia niećkowo - lokario 3. CARLO FC - -Carlo 4. soints - kriss 5. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - Bartek96lp 6.Fc Barcelona8/Mateusz8 7. Husaria - pasy 8.John Deere Team - Gorgoń89 9.Sporting CP - obywatelmeksyku_v2 10. TORINO FC - Straciatello 11. LA Galaxy - ML95 12. FC BAYERN MÜNCHEN - Seba 13. Orzeł Palowice - pep 14. Skarp Granat - skarp52 15. FC Bartekx - Bartek_x 16. thorrgall - thorrgall 17. Leech Pozz - lukasz7812 18. Wisła Bieńkówka - Cuk…

Jaki To Junior

Mam 71 juniora do konkursu. A więc zaczynamy.Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj. 19 września roku pańskiego 2021 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie ju…

Jaki To Junior

Dziś niedziela wiec najwyższa pora. Poprawnie juniora wytypowało dwóch uczestników : Bartek96lp i T_Bag. Szybciej zrobił to T_Bag i to on wygrywa 10.000.000 Proszę o kontakt w grze. Gratulacje !!! A oto junior : OP 17 35 EUFOPuw.jpg