Search Results

Search results 1-18 of 18.

  • User Avatar

    1. Lens - AS Monaco 1:2 2. Marsylia - Strasbourg 1:1 3. PSG - Metz 3:0 4. Valencia - Celta Vigo 1:2 5. Lech Poznań - Zagłębie Lubin1:1 6. Legia Warszawa - Cracovia 0:1 7. Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk * 1:1 8. Fiorentina - Juventus 1:1 9. Arsenal- Everton 3:0 10. Chelsea - Watford 2:0 11. Crystal Palace - Manchester United 1:0 12. Liverpool - Wolverhampton 4:0 13. Manchester City - Aston Villa * 3:1 14. Norwich - Tottenham 0:4 15. FC Barcelona - Villareal * 1:2 16. Real Sociedad - Atletico M…

  • User Avatar

    1. Lyon - Nantes 3:0 2. Nice - Lillie 2:1 3. Rennes - Marsylia 1:0 4. Borussia Dortmund - Herta Berlin 3:1 5. VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 1:3 6. Warta Poznań - Lech Poznań 0:2 7. Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1:2 8. Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1:0 9. AS Roma - Venezia 2:1 10. Tottenham - Burnley 3:0 11. Everton - Brentford 2:1 12. West Ham - Manchester City 1:3 13. Atletico Madryt - Sevilla 1:0 14. Cadiz - Real Madryt 0:1 15. Getafe - FC Barcelona 1:2 16. Górnik Zabrze - Górnik Łęcz…

  • User Avatar

    1. Chelsea - Wolves 3 :1 2. Brighton - Manchester United 1:0 3. Liverpool - Tottenham * 3:2 4. Athletic Bilbao - Valencia 1:0 5. Real Betis - FC Barcelona 1:0 6. Furth - Borussia Dortmund 1:3 7. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:2 8. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2:1 9. Torino - Napoli 1:1 10. Arsenal - Leeds 2:0 11. Leicester - Everton 1: 0 12. Manchester City - Newcastle 3:1 13. Atletico Madryt - Real Madryt * 1:0 14. Villareal - Sevilla 2:1 15. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 3:1 16. P…

  • User Avatar

    1. Newcastle - Liverpool 1:3 2. Leeds - Manchester City 1:2 3. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 1:1 4. Real Madryt - Espanyol 2:1 5. 1. FSC Mainz 05 - Bayern Monachium 0:2 6. Borussia Dortmund - Bochum 3:1 7. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:0 8. Stal Mielec - Legia Warszawa 0:2 9. Napoli - Sassuolo 3:1 10. Everton - Chelsea 0:1 11. Tottenham - Leicester 2:0 12. West Ham - Arsenal 1:2 13. Marsylia - Lyon * 2:1 14. FC Barcelona - Mallorca 3:0 15. Cracovia - Wisła Kraków * 1:0 16. AC Milan…

  • User Avatar

    1. Arsenal - Manchester United 2:1 2. Bayern Monachium - Borussia Dortmund * 4:2 3. Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1:0 4. Inter Mediolan - AS Roma * 1:1 5. Chelsea - West Ham 1:1 6. Liverpool - Everton 3:0 7. FC Barcelona - Rayo Vallecano 2:1 8. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1 9. Lech Poznań - Stal Mielec 3:0 10. Lazio - AC Milan 1:1

  • User Avatar

    Zapisy - Puchar FutbolCup

    szerszen30 - - Puchary FutbolCup

    Post

    1. Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Liverpudlian FC - kameleon 3. PZPN POLSKA- Protection 4. LKS Uście Gorlickie - Islanders 5. Dziki wschód - John Wayne 6. FC Bartekx - Bartek_x 7. thorrgall - thorrgall 8. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - Bartek96lp 9.Vanessa Club-acer79 10.TI AMORE - Jolka1 1.FC.Jamajka- zimny69 12.RTS 1910 WIDZEW Łódź - Robin Lipski 13. KKS Kolejowy - Sławol 14. Fox River FC - Theodor T-Bag Bagwell 15. FC Cyganka - Dagmarina 16. Old Squad Żory- Jarosław 17. Chelsea…

  • User Avatar

    1. Southampton - Arsenal 1:3 2. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 3:1 3. Wisła Płock - Lech Poznań 1:3 4. Lazio - Torino 1:1 5. Lyon - Bourdeaux 2:1 6. PSG - Marsylia 3:1 7. Sevilla - Real Madryt 2:1 8. Arminia Bielefeld - Bayern Monachium 0:3 9. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 1:3 10. West Ham - Burnley 2:0

  • User Avatar

    1. Everton - Manchester United 1:2 2. Aston Villa - Tottenham 1:2 3. Mallorca - Atletico Madryt 0:2 4. Real Madryt - Getafe 2:1 5. Herta Berlin - 1. FC Union Berlin 1:2 6. Lech Poznań - Legia Warszawa * 2:0 7. Manchester City - Liverpool 2:2 8. Levante - FC Barcelona 0:2 9. Warta Poznań - Cracovia 1:0 10. Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 3:0 11. Napoli - Fiorentina 1:0 12. Torino - AC Milan 1:1 13. Leicester - Crystal Palace 1:2

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    szerszen30 - - Bar sportowy

    Post

    Siemka O to moje typy N 50 17 N 35 17 OZ 40 16 LP 45 17 PP 60 17

  • User Avatar

    Mecz Warta- Raków nie powinien być raczej uwzględniony. Sam się na to złapałem

  • User Avatar

    1. Liverpool - Watford 3:0 2. Burnley - Manchester City 0:3 3. Chelsea - Brentford 3:0 4. Manchester United - Leicester 1:1 5. Real Madryt - Celta Vigo 3:1 6. Bayer Leverkusen - Herta Berlin 1:2 7. Borussia Dortmund - RB Lipsk * 2:2 8. SC Freiburg - Bayern Monachium 2:1 9. Legia Warszawa - Lechia Grańsk 1:0 10. West Ham - Everton 3:1 11. Tottenham - Newcastle 2:0 12. PSG - Lorient 3:0 13. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1:0 14. Wisła Kraków - Piast Gliwice 0:2 15. Atalanta - Napoli 2:1 16…

  • User Avatar

    Liga typerów 2022 - EDYCJA 2

    szerszen30 - - Bar sportowy

    Post

    Witam. Być może wkradł się błąd. Według regulaminu powinno być 6-19 miejsce zamiast 6-15 miejsce. Automatycznie będzie inny przydział nagród. Chyba ,że ma zastosowanie pkt 3.2. Proszę o sprostowanie. Pozdrawiam szerszen30 TEC

  • User Avatar

    1. AS Roma - Lazio Rzym 2-1 2. Bayern Monachium - 1. FC Union Berlin 3-0 3. Raków Częstochowa - Legia Warszawa 2-0 4. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-0 5. Inter Mediolan - Fiorentina 2-2 6. Liverpool - Manchester United 1-1 7. Tottenham - West Ham 2-1 8. AS Monaco - PSG 1-0 9. Real Madryt - FC Barcelona* 1-2 10. Sevilla - Real Sociedad 3-1

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    szerszen30 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 23, kolejka: 8 - 16.01.2022 18:00:00 Mistrzowie NH - Aminokwasy 1:3 FC Gibasan - Orzeł Gniezno 1:0 Szykana - Resovia 3:1 Ekstraklasa 20, kolejka: 24 - 16.01.2022 18:00:00 Lechia PG. - KING ŁÓDŹ 2:1 KS Odnowa - KSPB ADAMSCKI 1:3 1 Liga 3, kolejka: 15 - 17.01.2022 18:00:00 Drunk Team - F.C. Arsenal Londyn 3:1 BKS GLADIATORS - TKP Tuchola 1:1 Amatorka Banino - Pogoń 3:1 1 Liga 5, kolejka: 8 - 17.01.2022 18:00:00 "Legia warsza" - Fc Jarczów Champion 5:1 FC Wyspa - Koczownicy 4:2

  • User Avatar

    Grupa G - 4 liga -B klasa FC Cyganka - Radomiak RKS 1910 8:0 Radomiak RKS 1910 - FC Cyganka 1:7 Mszczonowianka Mszczonów - Radomiak RKS 1910 1:5 Radomiak RKS 1910 - Mszczonowianka Mszczonów 0:0 unia niećkowo - Radomiak RKS 1910 7:2 Radomiak RKS 1910 - unia niećkowo 2:13

  • User Avatar

    4 liga - b klasa 1.KS Byczki/buby920/Liga okręgowa 2. FC Cyganka / Dagmarina / 4 Liga / 2 000 000 3. Rybno / GH_Saga / Klasa A 4. 0K5 / chudziaczek B klasa 5. GKS Bełchatów S.A. / Padek97 / Liga Okręgowa 6. Looney Tunes Team / RabbitBugs / A klasa 7. Radomiak RKS 1910 /szerszen30/ 3 liga 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.

  • User Avatar

    GRUPA F CARLO FC - Radomiak RKS 1910 12-0 Radomiak RKS 1910 - CARLO FC 0-10 Gdynianka-Radomiak RKS 1910 10:0 Radomiak RKS 1910-Gdynianka 0:8 Tomasovia Tomaszów Lubelski - Radomiak RKS 1910 1:1 Radomiak RKS 1910 - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2 Potwierdzam wszystkie wyniki

  • User Avatar

    Zaczynamy zapisy. Proszę o kopiowanie listy.Proszę o podanie nazwy klubu / nazwy menadżera / aktualnej ligi.Extraklasa - 3 liga 1. RWKS Sparta / michallisk / extraklasa 2. PGG ROW RYBNIK / MartinoMartinez / extraklasa 3. Twister / tornado / ekstraklasa 4. Fox River FC / Theodor T-Bag Bagwell / 1 liga 5. Internazionale Wodzisław Śląski / kmita / ekstraklasa 6. Real Madrid / Mewa / ekstraklasa 7. Celtic Glasgow /kameleon/ekstraklasa 8. King Łódź/Nico/Ekstraklasa 9. KS Kretovia / Kret / ekstraklasa…