Search Results

Search results 1-20 of 167.

  • User Avatar

    27.08.2022 Almeria - Sevilla ( Laliga ) 1-2 Brighton - Leeds ( Premier League ) 1-0 Brest - Montpellier ( Ligue 1 ) 0-1 SC Freiburg - Bochum ( Bundesliga ) 3-1 Juventus - Roma ( Seria A ) 2-1 28.08.2022 Lecce - Empoli ( Seria A ) 1-2 Werder Brema - Eintracht Frankfurt ( Bundesliga ) 1-3 PSG - Monaco ( Ligue 1 ) 2-1 * Barcelona - Valladolid ( LaLiga ) 2-0 Aston Villa - West Ham ( Premier League ) 2-1

  • User Avatar

    Dyskusja - Puchary FutbolCup

    jaroslaw - - Puchary FutbolCup

    Post

    INFORMACJA: Klub Old Squad Żory, prowadzony przez menadżera Jarosław, zostaje pozbawiony uczestnictwa w Pucharach FutbolCup na trzy najbliższe edycje (włącznie z edycją VII). Pozdrawiamy Team FutbolCup Jakieś uzasadnienie ??? Bo nic do mnie nie trafiło , żadne ostrzeżenie , ban, informacja z supportu ?? Dowiaduje się z forum.

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie #10 - Finał

    jaroslaw - - Bar sportowy

    Post

    1 Cargovia Kargowa 2 black devils 3 thorrgall 4 Legia...(L)...Warszawa 5 Liverpudlian FC 6 Tuciak United Team 7 unia niećkowo 8 soints

  • User Avatar

    1. Chelsea - Wolves 1-0 2. Brighton - Manchester United 1-2 3. Liverpool - Tottenham * 2-0 4. Athletic Bilbao - Valencia 1-2 5. Real Betis - FC Barcelona 1-2 6. Furth - Borussia Dortmund 1-3 7. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0-2 8. Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2-1 9. Torino - Napoli 1-3 10. Arsenal - Leeds 3-1 11. Leicester - Everton 1-0 12. Manchester City - Newcastle 2-1 13. Atletico Madryt - Real Madryt * 1-3 14. Villareal - Sevilla 0-1 15. Bayern Monachium - VfB Stuttgart 2-0 16. Pia…

  • User Avatar

    1.Newcastle - Liverpool 1-2 2. Leeds - Manchester City 1-3 3. Athletic Bilbao - Atletico Madryt 0:2 4. Real Madryt - Espanyol 3:1 5. 1. FSC Mainz 05 - Bayern Monachium 1:2 6. Borussia Dortmund - Bochum 2:0 7. Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-0 8. Stal Mielec - Legia Warszawa 1:2 9. Napoli - Sassuolo 2:1 10. Everton - Chelsea 0:2 11. Tottenham - Leicester 1:2 12. West Ham - Arsenal 1:2 13. Marsylia - Lyon * 2-0 14. FC Barcelona - Mallorca 2-0 15. Cracovia - Wisła Kraków * 1-3 16. AC Milan …

  • User Avatar

    Arsenal - Manchester United 1:2 2. Bayern Monachium - Borussia Dortmund * 2:1 3. Lechia Gdańsk - Warta Poznań 2:0 4. Inter Mediolan - AS Roma * 2:1 5. Chelsea - West Ham 2:1 6. Liverpool - Everton 2:1 7. FC Barcelona - Rayo Vallecano 1:0 8. Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 3:1 9. Lech Poznań - Stal Mielec 2:0 10. Lazio - AC Milan 2:1

  • User Avatar

    Zapisy - Puchar FutbolCup

    jaroslaw - - Puchary FutbolCup

    Post

    1.Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Liverpudlian FC - kameleon 3. PZPN POLSKA- Protection 4. LKS Uście Gorlickie - Islanders 5. Dziki wschód - John Wayne 6. FC Bartekx - Bartek_x 7. thorrgall - thorrgall 8. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - Bartek96lp 9.Vanessa Club-acer79 10.TI AMORE - Jolka 11.FC.Jamajka- zimny69 12.RTS 1910 WIDZEW Łódź - Robin Lipski 13. KKS Kolejowy - Sławol 14. Fox River FC - Theodor T-Bag Bagwell 15. FC Cyganka - Dagmarina 16. Old Squad Żory- Jarosław

  • User Avatar

    1. Southampton - Arsenal 1-3 2. Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 2-0 3. Wisła Płock - Lech Poznań 0-2 4. Lazio - Torino 2-1 5. Lyon - Bourdeaux 2-1 6. PSG - Marsylia 3-2 7. Sevilla - Real Madryt 1-2 8. Arminia Bielefeld - Bayern Monachium 0-2 9. Bayer Leverkusen - RB Lipsk 1-2 10. West Ham - Burnley 2-1

  • User Avatar

    . Everton - Manchester United 1:2 2. Aston Villa - Tottenham 1:2 3. Mallorca - Atletico Madryt 0:1 4. Real Madryt - Getafe 3:0 5. Herta Berlin - 1. FC Union Berlin 0:1 6. Lech Poznań - Legia Warszawa * 1:0 7. Manchester City - Liverpool 2:1 8. Levante - FC Barcelona 0:2 9. Warta Poznań - Cracovia 1:2 10. Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław 2:0 11. Napoli - Fiorentina 2:1 12. Torino - AC Milan 1:2 13. Leicester - Crystal Palace 1:0

  • User Avatar

    Warta- Raków gra..

  • User Avatar

    1. Liverpool - Watford 3:0 2. Burnley - Manchester City 1:2 3. Chelsea - Brentford 2:0 4. Manchester United - Leicester 0:2 5. Real Madryt - Celta Vigo 3:1 6. Bayer Leverkusen - Herta Berlin 2:1 7. Borussia Dortmund - RB Lipsk * 2:1 8. SC Freiburg - Bayern Monachium 0:2 9. Legia Warszawa - Lechia Grańsk 1:0 10. West Ham - Everton 2:1 11. Tottenham - Newcastle 2:0 12. PSG - Lorient 2:0 13. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2:1 14. Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:3 15. Atalanta - Napoli 1:2 16…

  • User Avatar

    1. AS Roma - Lazio Rzym 2:1 2. Bayern Monachium - 1. FC Union Berlin 3:0 3. Raków Częstochowa - Legia Warszawa 2:1 4. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:1 5. Inter Mediolan - Fiorentina 2:0 6. Liverpool - Manchester United 1:2 7. Tottenham - West Ham 1:0 8. AS Monaco - PSG 1:2 9. Real Madryt - FC Barcelona 3:1 10. Sevilla - Real Sociedad 2:1

  • User Avatar

    1. Brighton - Liverpool 0-2 2. Manchester United - Tottenham * 2-1 3. Villareal - Celta Vigo 2-0 4. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1-2 5. Arsenal - Leicester 2-0 6. Lyon - Rennes 2-1 7. Real Betis - Athletic Bilbao 1-0 8. Śląsk Wrocław - Radomiak Radom 1-2 9. Wisła Kraków - Lech Poznań 0-2 10. Torino - Inter Mediolan 1-2

  • User Avatar

    Pierwsze spotkania 23.02.2022 Legia...(L)...Warszawa - Jaga 1 4-1 Wodnik Callander - The Gunners 1-3 Spotkania rewanżowe 25.02.2022 Jaga 1 - Legia...(L)...Warszawa 2-3 Dwumecz: 3-7 Awans: Legia...(L)...Warszawa The Gunners - Wodnik Callander 3-5 Dwumecz: 6-6 Awans: Wodnik Callander Na jakiej podstawie , proszę wskazać punkt z regulaminu Awans został przyznany drużynie Wodnik Callendar ?? Punkt 3.8 chociaż wzmiankuje co należy zrobić przy nierozstrzygniętym wyniku. Jeśli została zastosowana reguł…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    jaroslaw - - Bar sportowy

    Post

    Sportowy Okuniowiec - Piotreks2280 5:2

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    jaroslaw - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 23, Kolejka: 33 - 13.02.2022 18:00:00 Aminokwasy vs. FC Gibasan 1:4 Victoria Skomlin vs. Szykana 4:1 GIEKSA JASTRZĘBIE vs. soints 1:2 Ekstraklasa 1, Kolejka: 31 - 13.02.2022 18:00:00 omegatex vs. Fc Barcelona8 1;5 FC Buraczki vs. FC Chambly Oise 4:1 Ekstraklasa 25, Kolejka: 24 - 14.02.2022 18:00:00 Tuciak United Team vs. FC Bartekx 1:3 marynARKA Gdynia vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 1:4 Stal Brzeg vs. Łódzki K.S. 3:1 Ekstraklasa 29, Kolejka: 15 - 14.02.2022 18:00:00 MKS Drwęca Golub-…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    jaroslaw - - Bar sportowy

    Post

    Półfinał - 11.02.2022 20:00:00 LKS Jadowniczanka Jadowniki - WinterFox 6:1

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    jaroslaw - - Bar sportowy

    Post

    4 Liga Pomorskie 3, Kolejka: 12 - 11.02.2022 18:00:00 Mrągovia Mrągowo vs. MKS Lonia 4:0 EsAtPaŞaLi vs. Legia Warszawa 93 6:2 San Francisco vs. DieRoten 1:3 4 Liga Lubelskie 1, Kolejka: 10 - 11.02.2022 18:00:00 chks vs. Wisła Płock 0:2 warmia vs. Madridistas Krosno 4:1 2 Liga 2, Kolejka: 1 - 12.02.2022 18:00:00 Sativa Team vs. LKS Czarnylas 1926 3:1 Viva Budki Piaseckie vs. Poryciaki 3:0 Fc Ufc Fc vs. KS NIWY 2:0 3 Liga Dolnoslaskie 1, Kolejka: 26 - 12.02.2022 18:00:00 Nowicjusz vs. KS.Strzelec.…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    jaroslaw - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 29, kolejka: 2 - 01.02.2022 18:00:00 Real & Biedronka vs. LKS Silesius Kotórz Mały 4:0 TOVIA vs. KKS Lech Poznan Pany 0:3 LECH_POZNAŃ vs. KS Odnowa 3:0 Ekstraklasa 27, kolejka: 5 - 01.02.2022 18:00:00 ZIAJOK FC vs. Pro Gram 1:4 Liwiec Górki vs. Corrado 4:0 2 Liga 398, kolejka: 14 - 02.02.2022 18:00:00 Klub Warszawa vs. FC Sporysz 0:4 Lucky Loser Team vs. FC_GŁOGÓW 0:4 GKS Strzemięcin vs. WKS STADION Kielce 4:1 2 Liga 3, kolejka: 3 - 02.02.2022 18:00:00 FC KETLINGA vs. Bierawka Jaśkow…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    jaroslaw - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 2, Kolejka: 24 - 26.01.2022 18:00:00 FC Rubin Lubin vs. Leech Pozz 1:4 Kanibalsi vs. LKS Hetman Żdżary 2:1 Coventry FC vs. FC PrzemoTeam 2:1 Ekstraklasa 25, Kolejka: 8 - 26.01.2022 18:00:00 Wilki vs. Tuciak United Team 1:4 GKS CHUWDU vs. "V" 3:1 1 Liga 9, Kolejka: 10 - 27.01.2022 18:00:00 TSV 1860 München vs. Arkadia Bielsko 3:1 Grom Górki vs. Lokomotiv Boczna 4:1 RTS Gągolin vs. LECH KONIN 4:1 1 Liga 2, Kolejka: 3 - 27.01.2022 18:00:00 AZS UMCS vs. BG Dominacja 4:1 Hutnikk vs. KS Kr…