Search Results

Search results 1-20 of 471.

Jaki To Junior

michallisk - - Bar sportowy

Niedziela więc pora na juniora. Niestety tym razem nikt nie trafił. Nagroda przechodzi na następnego i będzie wynosiła 4.000.000 A oto junior :OP 18 40 iVW5z5z.jpg

Jaki To Junior

Zaczynamy od nowa. Junior nr 103. Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.26 września roku pańskiego 2022 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie juniora jest 2…

Jaki To Junior

Juniora nr 102 czas rozliczyć !!! Poprawnie juniora wytypował kolega Dagmarina i zgarnia 12.000.000 . Gratulacje !!! Proszę o kontakt w grze. A oto junior : BR 16 30 TG83v0g.jpg

Liczymy do 1000

michallisk - - Fun i rozrywka

1083

IX Turniej BTF-Serwer

michallisk - - Turnieje

Lokario nie żeby się Wam wcinał w turniej ale może jakaś rozpiska kto ile podarował i kto ile dostał? Wiadomo jak to jest z supportem. Przeleją ale nie napiszą za co.

Jaki To Junior

Ponad 2 tygodnie czekania. Ale jest. Junior nr 102. Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.14 września roku pańskiego 2022 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskaza…

Liczymy do 1000

1076

Skojarzenia

Polskę zbaw

Jaki To Junior

Wysokość wygranej rośnie do 12.000.000 Nikt poprawnie nie wytypował juniora. A oto junior: OZ 18 35 ZqBR8AT.jpg

Jaki To Junior

Jest junior. Jest zabawa. Zaczynamy druga setkę. Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.23 sierpnia roku pańskiego 2022 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie…

Jaki To Junior

Witam Wszystkich. Niestety nikt nie trafił setnego juniora. Dlatego nagroda 20.000.000 przepada i wracamy do 10.000.000 A oto 100 junior:OZ 18 35 XsYPFZV.jpg

TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

Quote from kameleon: “będzie coś jeszcze w tym roku? ” Pomyślimy . Tornado kasy nie ma bo wykupił cały RT

Skojarzenia

Katarina

Sponsorzy - XXVII edycja LT

michallisk - - Liga towarzyska

To ja poproszę o ligę IV a konkretnie B Nazwa ligi :Herbaciana IV b Oczywiście wykładam 9 mln Nazwa na jeden sezon.

Liczymy do 1000

1054 - rozłam w chrześcijaństwie na Kościół wschodni i zachodni

Jaki To Junior

Quote: “13 Lis 2018 Witam. Postanowiłem kontynuować mój konkurs "Jaki to Junior".Zasady są proste.Dziś tj. 13 listopada roku pańskiego 2018 dostałem juniora, mam trenera juniorów więc dostaje A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N ( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać trzy propozycje. Propozycje piszemy, tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze. Nagrodą za poprawne wskazanie j…

Jaki To Junior

Niestety nikt nie chce wygrać 8 mln. Czekamy na 100 juniora. A 99 junior to : OP 16 30 5hGg3Az.jpg

IX Turniej BTF-Serwer

michallisk - - Turnieje

Tuciak United Team 3-0 RWKS Sparta RWKS Sparta 1-5 Tuciak United Team Lepiej późno niż wcale

Jaki To Junior

Jeszcze jeden i 100. Mamy 99 juniora !!! Najpierw przypomnienie zasad :Zasady są proste. Dziś tj.6 sierpnia roku pańskiego 2022 dostałem juniora, mam trenera juniorów( 10 level) więc dostaje.A uczestnicy konkursu mają za zadanie odgadnąć jaki to junior.Trzeba podać wiek, siłę i pozycję juniora w momencie przyjścia do mnie.Np. 16 lat / 60 Q / N( a co pomarzyć można). Każdy może wysłać 5 propozycji. Propozycje piszemy tutaj w tym temacie.A teraz najważniejsze.Nagrodą za poprawne wskazanie juniora …

Skojarzenia

cisza