Search Results

Search results 1-20 of 112.

  • User Avatar

    Liga Towarzyska - dyskuje

    Olo96 - - Liga towarzyska

    Post

    Zmiany zwiększa na pewno przemiał w 1 lidze 2 liga również ma również wysoki poziom i czy baraze czy od razu spadki na jedno wyjdzie bo drużyna z ligi z końca tabeli jest w większości słabsza od tej z Czuba 2 ligi Zazwyczaj jest tak że zespoły mają emerytury i tylko liczą jak się utrzymać i liczą każdy punkcik Sam obecnie jestem w takiej sytuacji że jestem skazany na spadek ale jednak po cichu liczę że gdzieś w trakcie jeszcze się coś odwróci. Uważam że zmiana może wyjść na dobre pod względem ry…

  • User Avatar

    Zapraszam na turniej pożegnalny mojej drugiej drużyny w historii nowego FC. Turniej jest również wsparciem mojego klubu, dzięki organizacji takich rozgrywek moja drużyna może ciągle rywalizować na najwyższym poziomie. Jako menadżer drużyny dokładam wszelkich starań aby turniej miał możliwość wystartować ! Poniżej przedstawiam szczegóły: Nazwa: Rozdajemy mimiliony - Turniej z okazji zakończenia kolejnej epoki drużyny BuenosAmaranoS Rodzaj: Round Robin Czas: 02.10.2022 - 01.11.2022 Najniższa liga …

  • User Avatar

    IX Turniej BTF-Serwer

    Olo96 - - Turnieje

    Post

    Buenos AmarenoS - RTS 1910 Widzew Łódz 5 - 3 RTS 1910 Widzew Łodzi - Buenos AmarenoS 1 - 5 Internazionale Wodzisław Śląski -Buenos AmarenoS 1:3 Buenos AmarenoS - Internazionale Wodzisław Śląski 3:1 Buenos AmarenoS - PZPN POLSKA 1:2 PZPN POLSKA - Buenos AmarenoS 3:3

  • User Avatar

    IX Turniej BTF-Serwer

    Olo96 - - Turnieje

    Post

    Grupa 5 BuenosAmarenoS - FC PZGW 5:1 FC PZGW - BuenosAmarenoS 1:6 BuenosAmarenoS - Huta Jazz 3:1 Huta Jazz - BuenosAmarenoS 1:4 TI AMORE - BuenosAmarenoS 1:7 BuenosAmarenoS - TI AMORE 7:0 Komplet

  • User Avatar

    IX Turniej BTF-Serwer

    Olo96 - - Turnieje

    Post

    Nie wiem czy mogę sobie pozwolić Ale osobiście uważam że głosowanie głosowaniem Myślę że każdy sobie zdaje sprawę o tym że każdy może wcisnąć co chce nawet jeżeli nie będzie zainteresowany Dla mnie fajnie byłoby zobaczyć komentarz stałych bywalców tego turnieju spoza BTF. Oczywiście zdanie osób zainteresowanych tez jest ważne. To takie moje zdanie.

  • User Avatar

    1.Legia...(L)...Warszawa – sunshaine 2.Orzeł Palowice - pep 3.Dziki wschód - John Wayne 4.Skarp Granat - skarp52 5. John Deere Team - Gorgoń89 6.TI AMORE - Jolka 7. MJP Rybnik - Paul 8.FC.Jamajka - zimny69 9. CARLO FC - -Carlo- 10. Sielczanka Mokotow - Damkus 11. unia niećkowo - lokario 12. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - Bartek96lp 13. Czarni Lwówek Śląski - Lakjonik 14. Kolonia City - woooojtaaaas 15. Rodło Górniki F.C - Ozi2020 16. Loserpool - Johan Cruijff 17. RWKS Sparta - michallisk…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    OS 40 16 OS 40 17 OS 35 16 Op 30 16 n 30 16

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie #10 - Finał

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    1 black devils 2 Legia...(L)...Warszawa 3 Liverpudlian FC 4Cargovia Kargowa 5 Tuciak United Team 6 thorrgall 7 unia niećkowo 8 soints

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    N 30 17 N 40 18 Pp 60 18 LP 60 18 Op 40 17

  • User Avatar

    Konkurs na Szczycie #10

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    Szczyt FutbolCup #10 - Grupa 1 Zryw Dabrowka 8 Real Madrid 2 SC Kolobrzeg 6 unia niećkowo 4 KKS Lech Poznan Pany 3 Orly z Elblaga 5 K.S Wda Świecie 1983 7 Black Devils 1 Szczyt FutbolCup #10 - Grupa 2 soints 1 internazionale wodzisław śląski 5 BuenosAmarenoS 6 LKS Uście Gorlickie 8 leech pozz 3 thorrgall 2 KKS Kolejowy 4 ASD Taurisano Calcio 7 Szczyt FutbolCup #10 - Grupa 3 Kolonia City 8 PGG ROW RYBNIK 5 Vanessa Club 4 Legia...(L)...Warszawa 1 Grzegorzko 7 Huta Jazz 6 Liverpudlian FC 3 KS Kreto…

  • User Avatar

    Zapisy - Puchar FutbolCup

    Olo96 - - Puchary FutbolCup

    Post

    Legia...(L)...Warszawa - sunshaine 2. Liverpudlian FC - kameleon 3. PZPN POLSKA- Protection 4. LKS Uście Gorlickie - Islanders 5. Dziki wschód - John Wayne 6. FC Bartekx - Bartek_x 7. thorrgall - thorrgall 8. Zjednoczeni Trzemeszno & Lech Poznań - Bartek96lp 9.Vanessa Club-acer79 10.TI AMORE - Jolka 11.FC.Jamajka- zimny69 12.RTS 1910 WIDZEW Łódź - Robin Lipski 13. KKS Kolejowy - Sławol 14. Fox River FC - Theodor T-Bag Bagwell 15. FC Cyganka - Dagmarina 16. Old Squad Żory- Jarosław 17. ChelseaCFC…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    13.02.2022 20:00:00 Klub Sportowy Okuniowiec - Piotreks2280 2:1

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 23, Kolejka: 33 - 13.02.2022 18:00:00 Aminokwasy vs. FC Gibasan 1:2 Victoria Skomlin vs. Szykana 3:1 GIEKSA JASTRZĘBIE vs. soints 2:1 Ekstraklasa 1, Kolejka: 31 - 13.02.2022 18:00:00 omegatex vs. Fc Barcelona8 1:4 FC Buraczki vs. FC Chambly Oise 3:1 Ekstraklasa 25, Kolejka: 24 - 14.02.2022 18:00:00 Tuciak United Team vs. FC Bartekx 1:2 marynARKA Gdynia vs. MKP Kotwica Kołobrzeg 1946 1:2 Stal Brzeg vs. Łódzki K.S. 3:1 Ekstraklasa 29, Kolejka: 15 - 14.02.2022 18:00:00 MKS Drwęca Golub-…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 85, Kolejka: 10 - 09.02.2022 18:00:00 Szczucinka vs. Jaziorak 3:1 Czerwona rakieta vs. Hetman Zamość 1:32 FURIA vs. Miłosierdzie Chechło 3:1 1 Liga 8, Kolejka: 24 - 09.02.2022 18:00:00 KSV eXecut0R vs. Chojniczanka Chojnice 1:2 Ferrari_F1 vs. Lks Rzeczyca Księża 1:2 Ekstraklasa 24, Kolejka: 20 - 10.02.2022 18:00:00 LKS Uście Gorlickie vs. IMMORTAL SPARTANS 2:1 FC Tylice vs. MOTOR UNITED 1:3 KRS vs. Różowe Świniaki 3:1 Ekstraklasa 30, Kolejka: 1 - 10.02.2022 18:00:00 FC Equ vs. LKS Hetman …

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 403, Kolejka: 2 - 07.02.2022 18:00:00 (L)NIENAWIDZIMY WSZYSTKICH(L) vs. LKS 1911 PAWŁÓW 1:2 jakos vs. FC FADROMA 3:1 FC Zgredki vs. Arsenal Londyn_16 2:1 2 Liga 2, Kolejka: 34 - 07.02.2022 18:00:00 ELPOL vs. kamień izolator 1:2 KS Zmora NP vs. BGC 3:1 1 Liga 1, Kolejka: 1 - 08.02.2022 18:00:00 Gród Wiślica vs. Victoria Lisewo 3:0 FC Barcelona Lisowice vs. FC CAMILOS 3:2 FC Mazowszanin Żyrardów vs. KS THC 3:2 1 Liga 3, Kolejka: 34 - 08.02.2022 18:00:00 KKS Orlen Wing vs. Amatorka Banino 2:…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 2, Kolejka: 34 - 05.02.2022 18:00:00 LKS Hetman Żdżary vs. FC2019 Lublin 1:2 FC PrzemoTeam vs. WFM Wągrowiec 1:3 AC Chorzów vs. Fc Kalarepa 3:1 1 Liga 7, Kolejka: 8 - 05.02.2022 18:00:00 RKS Radom vs. Odpaleni PdKl 3:1 KS Wielopole vs. Owieczki 3:1 Ekstraklasa 26, Kolejka: 18 - 06.02.2022 18:00:00 GKS Celtowie vs. Warsaw Eagles 1:3 P O L I C E 1 8 vs. The Gunners 1:4 DZIKI GON vs. C.F Wyspa 1:3 1 Liga 6, Kolejka: 19 - 06.02.2022 18:00:00 AC MILAN vs. Pacianga 1:3 Levandia Kalisz vs. …

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    Liga Wielkopolskie 2, Kolejka: 20 - 03.02.2022 18:00:00 FC Kappazitär vs. Anime FC 1:3 F.C. Coleman vs. Trójpole kaszanki 1:3 Nasionak Roślin vs. Dziexa 2:1 3 Liga Lubelskie 1, Kolejka: 18 - 03.02.2022 18:00:00 Orły Łysego vs. ŁKS TURN 1:3 RRK Tussia CF vs. Zieloni Żarki I 1:3 2 Liga 402, Kolejka: 1 - 04.02.2022 18:00:00 Wo(L)a Warszawa vs. FC.Wiocha 0:3 Błękitni Szczecin vs. Olzuz II 1:3 Komis Artykułów Dziecięcych DAMIANEK vs. PARIS SG 1:3 1 Liga 5, Kolejka: 23 - 04.02.2022 18:00:00 FC Szybcy …

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 29, kolejka: 2 - 01.02.2022 18:00:00 Real & Biedronka vs. LKS Silesius Kotórz Mały 3:1 TOVIA vs. KKS Lech Poznan Pany 1:4 LECH_POZNAŃ vs. KS Odnowa 2:1 Ekstraklasa 27, kolejka: 5 - 01.02.2022 18:00:00 ZIAJOK FC vs. Pro Gram 1:3 Liwiec Górki vs. Corrado 1 2:1 2 Liga 398, kolejka: 14 - 02.02.2022 18:00:00 Klub Warszawa vs. FC Sporysz 0:1 Lucky Loser Team vs. FC_GŁOGÓW 1:3 GKS Strzemięcin vs. WKS STADION Kielce 2:1 2 Liga 3, kolejka: 3 - 02.02.2022 18:00:00 FC KETLINGA vs. Bierawka Jaśk…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    Ekstraklasa 28, Kolejka: 3 - 30.01.2022 18:00:00 STUDZIANKA vs. kaliszfornia 1:3 Blau-Weiß Urfeld vs. FC Stężyca 1:2 John Deere Team vs. Duma Katalonii 0:5 2 liga 397, Kolejka: 15 - 30.01.2022 18:00:00 GDG Banik Zabrze vs. Radomiak 1910 0:2 Derby vs. Ogień 0:1 1 liga 85, Kolejka: 1 - 31.01.2022 18:00:00 Unia Skierniewice vs. Hetman Zamość 3:1 Jaziorak vs. Mieszko Team 1:2 FURIA vs. dziabusie 3:1 Ekstraklasa 3. Kolejka: 1 - 31.01.2022 18:00:00 Orzeł Palowice vs. TRAUGUTTA 3:0 CARLO FC vs. KS Arka…

  • User Avatar

    Typerek G-8 - Edycja X

    Olo96 - - Bar sportowy

    Post

    Liga Slaskie 1, kolejka: 15 - 28.01.2022 18:00:00 JASTRZĄB RUDA vs. Lux Torpeda 0:3 FC SANOK vs. Man City 1:3 FC Leopold vs. Ajax Cf 3:1 3 Liga Pomorskie 1, kolejka: 12 - 28.01.2022 18:00:00 FC Czartowczyk vs. Fc Słupsk 3:1 KS Bielsko vs. Orzeł Stanica 3:1 2 Liga 401, kolejka: 1 - 29.01.2022 18:00:00 Orion vs. Turecka Bawełna 1:3 Fc KaRa KrAkOw vs. BORUTA KUCZBORK 2:1 MU99 vs. BKP Rakovia Gepard 1:3 2 Liga 1, kolejka: 7 - 29.01.2022 18:00:00 Jeziorak Ilawa vs. FC. Juventus 3:1 Uber vs. Los Cruza…