Search Results

Search results 1-20 of 46.

  • User Avatar

    II Turniej BTF vs Reprezentacja Serwera

    emdeys - - Turnieje

    Post

    Lista sponsorów: 1. unia niećkowo/ lokario/ 3 miliony 2. Łęg Łowce/ Niemczyc/ 3 miliony 3. KS Kretovia / Kret / 1 milion 4. Legia - 1916 / wojti / 5 mio 5. KS VICTORIA 1928/ michal221/ 1,5 mio 6. Twierdza Witkowo / 5 miliony 7. La Fiorita / Joel Pier / 2 mln 8. thorrgall / thorrgall / 3 333 333€ 9. 9kompania / czarny / 2 miliony 10. Celtic Glasgow/ kameleon / 2 mln 11. KKS Kolejowy / Sławol / 2 mln 12. Tuciak United Team / Tuta96 / 2mln 13. Orly z Elblaga / Emdeys / 0.5 mln

  • User Avatar

    Dyskusje - Liga Europy

    emdeys - - Liga Europy

    Post

    Potwierdzam, wczoraj koło 22 miałem już przelew. Dzięki

  • User Avatar

    Dyskusje - Liga Europy

    emdeys - - Liga Europy

    Post

    Witam, kiedy wpłynie kasa za awans do fazy grupowej? Z tego co wiem to ludzie z LM już wczoraj dostali przelew a my?

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    OS 40 17 OS 40 18 OS 30 17

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Tuciak United Team - FC Köybaši 1:0

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 23 Kolejka: 1 - 08.05.2019 17:00:00 Anti Social Social Club vs. FC Borowy Młyn 2:0 cpss vs. BOMBOWO 2:0 Santiago AC vs. Klebark Mały FC 2:0 1 liga 2 Kolejka: 7 - 08.05.2019 17:00:00 FC Kamionka vs. soints 0:2 Jazzmani vs. FC Blanco 2:0 2 liga 20 Kolejka: 11 - 09.05.2019 17:00:00 kaliszfornia vs. unia niećkowo 2:0 ŚwidDług vs. Fopa i Nietaktka 2:0 SKS Star Starachowice 1926 vs. Zbynek 1:0 3 Liga Opolskie 2, kolejka: 1 - 09.05.2019 17:00:00 Unia Chorzelin vs. FC Oberschlesien 2:0 Real Madri…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Opolskie 5 Kolejka: 2 - 06.05.2019 17:00:00 Polonia Poraj vs. KS Unia Kalety 0-2 Huragan Wąpiersk vs. Fc Piastów 2-0 FC Harnasie vs. Los Pepinos 0-3 2 Liga 15 Kolejka: 15 - 06.05.2019 17:00:00 JELONKI Warszawa vs. Mrągovia Mrągowo 0-2 Lord Pretty Flacko Jodye vs. FC BAYERN MÜNCHEN 0-2 2 Liga 22 Kolejka: 3 - 07.05.2019 17:00:00 Stara Piaskowa vs. MKS Orneta 0-2 Rozrzutnik Budzisław vs. Myśliwiec 2-0 AS St-etienne vs. FC BANANAS 0-2 2 Liga 14 Kolejka: 17 - 07.05.2019 17:00:00 Mlawianka Mław…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 3 Kolejka: 9 - 04.05.2019 17:00:00 Lechia Gdańsk vs. Polkonia Warszawa 0:2 Monster Energy vs. FC Brzozie Lubawskie 0:2 Asfalt 1,7 km Piaski vs. FC Buhaje 0:2 2 Liga 1 Kolejka: 20 - 04.05.2019 17:00:00 Wisła Puławy vs. Juventus Czarnylas 3:0 Pless Pszczyna vs. Biegolas Koszalin 3:0 4 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 05.05.2019 17:00:00 Milano C.F. vs. MarFC 2:0 Leeds United FC vs. AC/DC - Hells Bells 2:0 FC ROKITKI vs. LKS San Nozdrzec 2:0 3 Liga Lubelskie 1 Kolejka: 3 - 05.05.2019 17:00:00 FC…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Os 40 16 Os 40 17 Os 40 18

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 1 Kolejka: 18 - 02.05.2019 17:00:00 iBuyPower vs. Celtic Glasgow 1:0 KSV eXecut0R vs. FC RDG & FCK 0:1 inkwizytor vs. Amsterdamsche NV 2:0 Twister vs. Livebird FC 1:0 Pogoń Dołuje vs.Real Madrid 0-1 1 Liga 3 Kolejka: 7 - 02.05.2019 17:00:00 Lechia Gdańsk vs. Manchester City F.C. 2:0 INA RAFCIA GOLENIOW vs. Polkonia Warszawa 0:2 2 Liga 1 Kolejka: 18 - 02.05.2019 17:00:00 Wisła Puławy vs. FC DjTeam 2:0 Pless Pszczyna vs. KS Płomień Morawsko 2:0 LECH BERNI KOLEJORZ vs.Unia Skierniewice 0:2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 12, kolejka: 19 - 30.04.2019 17:00:00 Stalówka vs. MOTOR UNITED 3:0 Orzeł Wełnowiec vs. Twierdza_Wrocław 2:0 CF Lol vs. BOMBOWO 1:0 2 Liga 18, kolejka: 6 - 30.04.2019 17:00:00 The Gunners vs. Kings 2:0 Fc Sevilla vs. Morales Team 0:2 3 Liga Podkarpackie 6, kolejka: 7 - 01.05.2019 17:00:00 Team Al-Komat vs. KS Kierasowo 1:0 KGW vs. KS Wójcina 1:0 Kopacze Janusza CF vs. FC Dzikie Byki 1:0 3 Liga Opolskie 2, kolejka: 18 - 01.05.2019 17:00:00 ZKS Pogoń Robotnice vs. FC Borowy Młyn 0:2 LegoFri…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    MECZ BONUSOWY: Inkwizytor - Twister 0:2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 16, kolejka: 7 - 28.04.2019 17:00:00 Concordia Wedding vs. KS RTS 2:0 Dareczkowo vs. Pogoń Stryj 0:2 MKS Świdnica vs. Łada Bigoraj 0:2 2 Liga 17, kolejka: 7 - 28.04.2019 17:00:00 Olimpia Gniew vs. Zbrosławice FC 0:1 Everton vs. C.F Wyspa 0:2 3 Liga Dolnoslaskie 2, kolejka: 9 - 29.04.2019 17:00:00 fc chelsea vs. Gabki Swidnica 0:2 Rynarzewo FC vs. Viktoria 2:0 Wisła Bieńkówka vs. Kotwica Kołobrzeg 0:3 3 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 29.04.2019 17:00:00 Powiśle Ochodza vs. Perla Chmiel 0:…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 3, kolejka: 1 - 26.04.2019 17:00:00 Polkonia Warszawa vs. FC Köybaši 0-1 KS VICTORIA 1928 vs. Raba Bessów 2-0 Asfalt 1,7 km Piaski vs. INA RAFCIA GOLENIOW 0-2 2 Liga 19, kolejka: 1 - 26.04.2019 17:00:00 TheDancers vs. FC Masters Gliwice 0-2 Sportowa FC vs. KS Koszmar 2-0 3 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 15 - 27.04.2019 17:00:00 Los Pepinos vs. KKS Hat-Trick 2-0 Bobrowniki vs. GRABUSY 2-0 KS Unia Kalety vs. Dejw Squad 2-0 4 Liga Opolskie 4, kolejka: 2 - 27.04.2019 17:00:00 POLONIA B vs. Ga…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Malopolskie 1 - 24.04.2019 17:00:00 FC Lublin vs. Scyzor Team 2:0 FC BAYERN WILCZE GARDŁO vs. Owieczki 0:4 Niebieskie Pasy vs. Lotnik Częstochowa 2:0 4 Liga Podkarpackie 2 24.04.2019 17:00:00 Kultywatir fc vs. K.S Karpatia 2:0 nazdarove vs. Smoki 1:0 Klasa A Mazowieckie --- 25.04.2019 17:00:00 Stal. Rzeszów vs. FC Drążdżewo 2:0 Topowi Szydercy vs. Kolbusovia SA 3:0 1 Liga 2 --- 25.04.2019 17:00:00 Black Devils vs. Tuciak United Team 2:0 Jazzmani vs. Polonia Przemyśl 2:0 FC Immelborn vs. C…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 2 22.04.2019 17:00:00 Internazionale Wodzisław Śląski vs. Jazzmani 3-0 Czarne Koszule vs. Łęg Łowce 0-2 Júbilo Iwata vs. Waloszek F.C 3-0 2 Liga 1 22.04.2019 17:00:00 Pless Pszczyna vs. FC Czartoland 2-0 DiiL FC vs. Wisła Puławy 1-0 4 Liga Lubelskie 1 23.04.2019 17:00:00 Feyenoord Rotterdam vs. FC Albatros AFE 0-1 PWr Rangers vs. Wisła K 0-1 Klasa A Opolskie 3 23.04.2019 17:00:00 K.S Górnik Zabrze S.S.A vs. FC DAREK TEAM 1-0 Bison FC vs. Sparta A. 0-1 TEAM DUZEGO PRZYRODZENIA vs. DHL Kołc…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 --- DYSKUSJE

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Potwierdzam fachowe prowadzenie Typerka. Jako top 1 finansowych beneficjentów (jak to było ujęte w podliczeniu już ponad 8mln zrobiłem) oficjalnie oświadczam że nie jestem spokrewniony ani spoinowacony z GL7 ;p znamy się tylko z gry tak jak wszyscy tu zebrani

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00 AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 1:0 FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 0:1 FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:2 3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00 FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:2 Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 0:1 2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00 Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 1:0 9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 0:1 Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:3 3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    Op 17 40 Op 17 50 Op 16 40

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    emdeys - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 13 - 18/4/19 - 4 kolejka ReDBuLL UNITED vs. Pokrzywa Parzy Szew 1:0 FC PZGW vs. MKS Stal Jasień 1:0 LKS Czaszyn vs. RTS Morszków 0:2 2 Liga 5 - 18/4/19 - 19 kolejka Arsenal FC vs. FC Kosiarze Bytom 1:0 TheDancers vs. KS Nowiny Wielkie 2:0 3 Liga Slaskie 2 - 19/4/19 - 2 kolejka MQUC Champions vs. Racibórz 0:4 LKS Dron-Har Droniowice vs. LA Galaxy 0:1 PrawilniSquad vs. ABC Korona Kielce 0:2 Liga okręgowa Malopolskie 1 - 19/4/19 - 5 kolejka Rafalala Team vs. AVE Iskra 1:0 °Beskid Ultras ° vs…