Search Results

Search results 1-20 of 23.

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    OŚ 50 18 LP 30 17 DP 40 16

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 2 Kolejka: 11 - 12.05.2019 17:00:00 Jazzmani vs. FC Immelborn 1-0 Łęg Łowce vs. soints 0-2 heFALUNpy vs. FC Blanco 1-2 1 Liga 3 Kolejka: 14 - 12.05.2019 17:00:00 Lechia Gdańsk vs. Asfalt 1,7 km Piaski 2-0 Monster Energy vs. KS VICTORIA 1928 0-2 FC Köybaši vs. Twierdza Witkowo 1-3 2 Liga 1 Kolejka: 3 - 13.05.2019 17:00:00 MKS Gryżów vs. Wisła Puławy 1-2 Juventus Czarnylas vs. DiiL FC 0-2 2 Liga 19 Kolejka: 15 - 13.05.2019 17:00:00 TheDancers vs. Wild Dragon 2-0 Sportowa FC vs. Arsenal FC 3…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 24 Kolejka: 1 - 10.05.2019 17:00:00 Anime FC vs. Mszczonowianka Mszczonów 2:1 KS Zaborów vs. Włókniarz Kietrz 0:2 K.S. Jaroslawiec vs. Zryw Dabrowka 0:1 2 Liga 15 Kolejka: 20 - 11.05.2019 17:00:00 FC Juventus vs. JELONKI Warszawa 0:2 Husaria vs. Huragan Humniska 1:2 3 Liga Podkarpackie 1 Kolejka: 1 10.05.2019 17:00:00 FC DREWNO vs. misie 0:2 FC Dytona vs. FC Kaszpirovski 1:2 Fc Umba vs. LZS Gryżów 1:2 1 Liga 1 Kolejka: 1 - 11.05.2019 17:00:00 Livebird FC vs. Polonia Przemyśl 2:0 FC RDG & …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    Tuciak United Team - FC Köybaši 4:2

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 23 Kolejka: 1 - 08.05.2019 17:00:00 Anti Social Social Club 2-1 FC Borowy Młyn cpss 0-3 BOMBOWO Santiago AC 1-2 Klebark Mały FC 1 liga 2 Kolejka: 7 - 08.05.2019 17:00:00 FC Kamionka 2-1 soints Jazzmani 2-0 FC Blanco 2 liga 20 Kolejka: 11 - 09.05.2019 17:00:00 kaliszfornia 1-2 unia niećkowo ŚwidDług 2-0 Fopa i Nietaktka SKS Star Starachowice 1926 2-0 Zbynek 3 Liga Opolskie 2, kolejka: 1 - 09.05.2019 17:00:00 Unia Chorzelin 1-2 FC Oberschlesien Real Madrid Club De Futbol 3-0 LKS Naprzód Str…

  • User Avatar

    Jaki To Junior

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    N 40 16 OŚ 50 17 PP 30 17

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Opolskie 5 Kolejka: 2 - 06.05.2019 17:00:00 Polonia Poraj vs. KS Unia Kalety 0:2 Huragan Wąpiersk vs. Fc Piastów 0:1 FC Harnasie vs. Los Pepinos 1:2 2 Liga 15 Kolejka: 15 - 06.05.2019 17:00:00 JELONKI Warszawa vs. Mrągovia Mrągowo 1:2 Lord Pretty Flacko Jodye vs. FC BAYERN MÜNCHEN 2:0 2 Liga 22 Kolejka: 3 - 07.05.2019 17:00:00 Stara Piaskowa vs. MKS Orneta 0:1 Rozrzutnik Budzisław vs. Myśliwiec 3:1 AS St-etienne vs. FC BANANAS 0:2 2 Liga 14 Kolejka: 17 - 07.05.2019 17:00:00 Mlawianka Mław…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 1 Kolejka: 18 - 02.05.2019 17:00:00 iBuyPower vs. Celtic Glasgow 3:1 KSV eXecut0R vs. FC RDG & FCK 1:2 inkwizytor vs. Amsterdamsche NV 2:0 Twister vs. Livebird FC 2:0 Pogoń Dołuje vs. Real Madrid 1:3 1 Liga 3 Kolejka: 7 - 02.05.2019 17:00:00 Lechia Gdańsk vs. Manchester City F.C. 2:1 INA RAFCIA GOLENIOW vs. Polkonia Warszawa 1:0 2 Liga 1 Kolejka: 18 - 02.05.2019 17:00:00 Wisła Puławy vs. FC DjTeam 0:2 Pless Pszczyna vs. KS Płomień Morawsko 3:1 LECH BERNI KOLEJORZ vs. Unia Skierniewice 0:3

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 12, kolejka: 19 - 30.04.2019 17:00:00 Stalówka vs. MOTOR UNITED 2:0 Orzeł Wełnowiec vs. Twierdza_Wrocław 1:1 CF Lol vs. BOMBOWO 2:1 2 Liga 18, kolejka: 6 - 30.04.2019 17:00:00 The Gunners vs. Kings 0:2 Fc Sevilla vs. Morales Team 1:3 3 Liga Podkarpackie 6, kolejka: 7 - 01.05.2019 17:00:00 Team Al-Komat vs. KS Kierasowo 3:0 KGW vs. KS Wójcina 1:0 Kopacze Janusza CF vs. FC Dzikie Byki 0:2 3 Liga Opolskie 2, kolejka: 18 - 01.05.2019 17:00:00 ZKS Pogoń Robotnice vs. FC Borowy Młyn 0:2 LegoFri…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    MECZ BONUSOWY: Inkwizytor - Twister 2:1

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    2 Liga 16, kolejka: 7 - 28.04.2019 17:00:00 Concordia Wedding vs. KS RTS 2:0 Dareczkowo vs. Pogoń Stryj 2:1 MKS Świdnica vs. Łada Bigoraj 0:1 2 Liga 17, kolejka: 7 - 28.04.2019 17:00:00 Olimpia Gniew vs. Zbrosławice FC 1:2 Everton vs. C.F Wyspa 0:3 3 Liga Dolnoslaskie 2, kolejka: 9 - 29.04.2019 17:00:00 fc chelsea vs. Gabki Swidnica 0:3 Rynarzewo FC vs. Viktoria 2:0 Wisła Bieńkówka vs. Kotwica Kołobrzeg 1:3 3 Liga Lubelskie 2, kolejka: 13 - 29.04.2019 17:00:00 Powiśle Ochodza vs. Perla Chmiel 0:…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 3, kolejka: 1 - 26.04.2019 17:00:00 Polkonia Warszawa vs. FC Köybaši 3:1 KS VICTORIA 1928 vs. Raba Bessów 2:0 Asfalt 1,7 km Piaski vs. INA RAFCIA GOLENIOW 1:2 2 Liga 19, kolejka: 1 - 26.04.2019 17:00:00 TheDancers vs. FC Masters Gliwice 2:3 Sportowa FC vs. KS Koszmar 2:0 3 Liga Wielkopolskie 1, kolejka: 15 - 27.04.2019 17:00:00 Los Pepinos vs. KKS Hat-Trick 4:0 Bobrowniki vs. GRABUSY 3:1 KS Unia Kalety vs. Dejw Squad 3:0 4 Liga Opolskie 4, kolejka: 2 - 27.04.2019 17:00:00 POLONIA B vs. Ga…

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    3 Liga Malopolskie 1 - 24.04.2019 17:00:00 FC Lublin vs. Scyzor Team 1 :2 FC BAYERN WILCZE GARDŁO vs. Owieczki - 0:3 Niebieskie Pasy vs. Lotnik Częstochowa 2:3 4 Liga Podkarpackie 2 24.04.2019 17:00:00 Kultywatir fc vs. K.S Karpatia 3:0 nazdarove vs. Smoki 1: 2 Klasa A Mazowieckie --- 25.04.2019 17:00:00 Stal. Rzeszów vs. FC Drążdżewo 3:0 Topowi Szydercy vs. Kolbusovia SA 2:1 1 Liga 2 --- 25.04.2019 17:00:00 Black Devils vs. Tuciak United Team 3:2 Jazzmani vs. Polonia Przemyśl 2 :0 FC Immelborn …

  • User Avatar

    TYPEREK G-8 V EDITION

    Janke - - Bar sportowy

    Post

    1 Liga 2 22.04.2019 17:00:00 Internazionale Wodzisław Śląski vs. Jazzmani 2:0 Czarne Koszule vs. Łęg Łowce 1 : 3 Júbilo Iwata vs. Waloszek F.C 2 : 0 2 Liga 1 22.04.2019 17:00:00 Pless Pszczyna vs. FC Czartoland 3 : 0 DiiL FC vs. Wisła Puławy 1: 2 4 Liga Lubelskie 1 23.04.2019 17:00:00 Feyenoord Rotterdam vs. FC Albatros AFE 0: 1 PWr Rangers vs. Wisła K 0:2 Klasa A Opolskie 3 23.04.2019 17:00:00 K.S Górnik Zabrze S.S.A vs. FC DAREK TEAM 2 : 3 Bison FC vs. Sparta A. 2 :0 TEAM DUZEGO PRZYRODZENIA v…

  • User Avatar

    95.FC Janke-Janke

  • User Avatar

    Moim głównym celem jest awans do ekstraklasy oraz wygrać jakiś specjalny turniej.

  • User Avatar

    Moim zdaniem awansują

  • User Avatar

    1/6 KOLEJKA Team Piwoszy Futbolcup vs Grupa G-8 FC Janke - Ajax ZwD FC Janke 0-6 FC RYBNIK FULL FC Janke 0-3 Real Madrid Ajax ZwD-FC Janke FC RYBNIK FULL 3-0 FC Janke Real Madrid 3-0 FC Janke 2/7 KOLEJKA Team Piwoszy Futbolcup vs Team Manager FC FC Janke 3-2 〽️ Trail Minutka CF FC Janke-Zryw 0-1 Dąbrówka FC Janke-FC MEGA WRZESZCZ 〽️ Trail Minutka CF 0-2 FC Janke Zryw Dąbrówka 0-1 FC Janke FC MEGA WRZESZCZ-FC Janke 4/9 KOLEJKA Team Piwoszy Futbolcup vs Tacy nie inni FC Janke 0-2 Tuciak United Tea…

  • User Avatar

    Chciałbym żeby Polska reprezentacja grała lepiej oraz żeby polskie kluby nie były pośmiewiskiem w europie.

  • User Avatar

    Witam mogę się dopisać ?